Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ -ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ


Recommended Posts

Ρωταω τις εμπειρες μηπως πρεπει να εκμεταλλευτω τις εκπτωσεις και να αγορασω ρουχαλακια για τη μπεμπα μου που αναμενεται να σκασει μύτη μεχρι τις 7/5, απο τώρα; Και αν ναι σε τι θα επρεπε να δωσω προτεραιοτητα...Ρωταω γιατι νοιωθω να χανω την μπαλα...απο τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή και εγώ περιμένω αρχές Μαϊου εστειλα τον άντρα μου και μου είπε ότι ακόμα πουλάνε τα χειμωνιάτικα , εμεις λογικα χρειαζόμαστε πιο ψιλά ρουχαλάκια...:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το ξερω οτι θελουμε πιο ψιλα. φανταζομαι όμως επίσης βαμβακερα, έτσι δεν είναι, γιατι τα δερματακια τους ειναι ευαισθητα. σκεφτομαι για κανενα φανελακι ή φορμάκι...μετα σκεφτομουν μήπως αγορασουμε τώρα τα καροτσια, κουνιες κτλ. και να αφησουμε τα ρουχα για μετα που θα βγουν τα ανοιξιατικα...προβληματιζομαι...κι εγω μεχρι 7/5 περιμενω...τι ειναι το δικο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalispera sas...

Kai egw perimenw teli maiou ews 4/6 to koritsaki mou...

Emeis pigame kai agorasame para polla rouxa stis ekptwseis...

Diladi emeis eipame afou gennithi i korasa mas tha einai kalokeri sxedwn,,,den tha xriastei polla pragmata mwlis gennithei...

Etsi tis piasame lia rouxalakia gia 0 mexri 3 minwn...

Kai 3 mexri 6 kai 6 mexri 9 minwn tis agorasame polla rouxalakia ap tis ekptwseis diladi etsi minwn tha einai xeimwnas gia ta mwrakia mas...

Min xasetai tin eukairia twn ekptwseon,pigenetai na to ekmetaleutite...

Kali eleftheria se oles mas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωτα θα χρειαστεις τα ρουχαλακια παντως και μετα το καροτσι...

Μην παρεις πολλα ακομα (7-10 φορμακια φτανουν) γιατι θα σου φερουν και πολλα δωρο.

Εγω εκανα μια ερευνα αγορας πριν γεννησω και μετα τη γεννα εστηλα τον αντρα μου να παρει το καροτσι που μου αρεσε.

Τωρα η καθε μανουλα βαζει τις δικες της πρωτεραιοτητες...

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα. Εχω ΠΗΤ 02/05 και οπως ειπες baby sm

ειπα να εκμεταλλευτω τις εκπτωσεις. Φορμακια (οχι πολλα) πηρα οτι κυκλοφορει αυτη την εποχη σε μακο λιγο χοντρο υφασμα. Αν θες τη γνωμη μου μην παρεις μπουρνουζε που ειναι τελειως χειμερινα. Ειναι εποχη που δεν χρειαζεται χειμερινο αλλα ουτε και καλοκαιρινο ρουχαλακι.

Φανελακια πηρα 8-10 με κοντο μανικακι και φυσικα το μεγαλο οφελος με τις εκπτωσεις ειναι σε ολα τα υπολοιπα... καροτσι-κρεββατι-σεντονακια-αλλαξιερα-μπανιερα και γενικοτερα οτι πιστευεις πως θα χρειαστεις.

Εμεις ηδη πηραμε καροτσι με εκπτωση 100ευρω και τις επομενες μερες θα αγορασουμε και τα υπολοιπα.

ελπιζω λιγο να βοηθησα... οτι χρειαστεις στη διαθεση σου:)

μεσα στο forum αν κοιταξεις στις πρωτες αγορες θα βρεις και διαφορες λιστες που εχουν γινει κατα καιρους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali idea na ta apreis apo tora alla blepeis oti tha xreiasteis lepta rouxalakia...

pantos ego de pira oute ena formaki..na fantasteis eimai sti 38 bdomada k idi me feran 6 formakia...fantasou stin kliniki ti tha ginete...

mi pareis k polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ολες για τις γνωμες...μαλλον λεω να αρχισω με τα χοντρα...καροτσι...καθισματακι αυτοκινητου,κουνια, που ειναι ποσά, όπως και να το κανεις. καλα δεν μπορω να τα παρω και όλα μαζεμενα...αλλα πιστευω θα γλυτωσω περισσοτερα χρημματα αν τα παρω τωρα αυτα. 100 ευρω λιγοτερο το καροτσιμ όπως λέει η beverly, ειναι θέμα...παίρνεις πολλά φορμάκια με αυτα!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, Ο,ΤΙ ΑΛΛΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΕΧΩ ΘΑ ΤΟΝ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εκμεταλλευτείτε τις εκπτώσεις! Εγώ έχω ΠΗΤ 1η Μαίου και πήρα και τα έπιπλα και το καρότσι σε αρκετα καλές τιμές (bebe ju) και τις πάνες, σεντονάκια, πετσέτες που ούτως ή άλλως είναι για κάθε εποχή. Όσο για εσωρουχάκια κοντομάνικα και φορμάκια βαμβακερά, τα mothercare έχουν απίστευτα σχέδια και σε πολύ καλές τιμές. Εμένα μου έκανε πολύ καλό στην ψυχολογία μου ότι τελειώσαμε από όλα αυτά και τώρα το μόνο που έμεινε είναι το βάψιμο του δωματίου του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...