Μετάβαση σε περιεχόμενο

γεννησε η mariakim


Βανια

Recommended Posts

σημερα το πρωι στις 5,30 ηρθε ενα μυνημα στο κινητο μου στην αρχη τρομαξα λεω ποιος ειναι τοσο πρωι; οταν το διαβασα χαρηκα πολυ .Ηταν απο τη μαριακιμ η οποια με ενημερωσε οτι γεννησε πολυ πιο νωρις απο οτι περιμενε ενα υγιεσυατο κοριτσακι ,θα μας διηγηθει την ιστορια μολις επιστρεψει γιατι ειναι στη πολη της και εκει δεν εχει ιντερνετ. Μου ειπε οτι θα επιστρεψει σε κανενα μηνα και να σας ενημερωσω .Ετσι αλλο ενα καινουριο μελακι στο mammyland μια και ειναι κοριτσι .:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να της ζησει το κοριτσακι!!! Να ειναι παντα γερο και τυχερο!!!

Κι εσυ Βανια μου να εισαι παντα αξια να ακους τετοια ευχαριστα!!!

Λοιπον....αφου το αντιμετωπισες τοσο ψυχραιμα.....ξερω ποιον θα παρω κι εγω τηλ (στις 03:00 τη νυχτα...:blink:) για να ενημερωσω τις υπολοιπες.....:P :laugh: :laugh: :laugh:

Κοριτσια το τηλ της Βανιας θα αναρτηθει στην κεντρικη σελιδα....και οποια γενναει μπορει να την παιρνει.....χαχαχαχαχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι ωραια νεα ειναι αυτά σήμερα στο mammy? Μάθαμε για 3 γεννήσεις...τελεια...

Να της ζήσει η μπεμπα ...στις 10 Γεναρη περίμενε...Αραγε θα γεννησε τον Δεκέμβρη? Περιμένουμέ νέα της....με το καλό ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ να δεις που προχτες τι σκεφτομουν:)

χαθηκες...

αλλα θα επιστρεψεις με πολυ ομορφο δωρακι στην αγκαλια σου.

να σου ζησει κολελα μου!

φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να της ζησει το λουλουδακι της!!!Παντα γερο και καλοτυχο!

Αυτα ειναι πολυ ευχαριστα!!Στγχαρητηρια σε ολες τις κοπελες που γινανε μανουλες!Με το καλο να επιστρεψει με το νινακι της!

Να το χαρεται και ευχομαι καθε ευτυχια στην οικογενεια της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τους ζήσει το μωράκι και να έχει πάντα υγεία και τύχη!!!

Άντε βρε κορίτσια να πέρνουμε και εμείς σειρά σιγά - σιγά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κοριτσακια γεια σασ.βρηκα την ευκαιρια και σασ στελνω.θελω να σασ περιγραψω ολη την ιστορια.λοιπον,στησ 29 δεκεμβριου ειχα ραντεβου με τον γυναικολογο για μια απλη εξεταση.με κοιταξε και μου ειπε οτι ειχα λιγη διαστολη αλλα ηταν ακομη πολυ νωρισ.φευγοντασ πηγαμε για καφε με τον αντρα μου ο οποιοσ εκειμη την ημερα ειχε ερθει με αδεια και ξαφνικα με ποιασαν πονοι στη αρχη οχι τοσο εντονοι.καθωσ περνουσε η ωρα οι πονοι ειχαν μεγαλυτερη διαρκεια και τελικα κατεληξα στο νοσοκομειο.με αφησαν ολο το βραδυ στην αιθουσα οδινων με σκοπο να γεννησω φυσιολογικα. το βραδυ μου σπασαν τα νερα και οσο η ωρα περνουσε οι πονοι γινοταν μεγαλυτεροι και πιο εντονοι.τελικα η διαστολη δεν μεγαλωνε και τελικα μου πηραν το μωρο με καισαρικη.κοριτσια η χαρα μου δεν περιγραφετε με λογια την ωρα που ακουσα το κλαμα τησ μπεμπασ.η εμπειρια ηταν συναρπαστικη!!μερικεσ μανουλεσ με καταλαβαινετε..οσο για τισ υπολοιπεσ ευχομαι να το ζησετε συντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariakim να ζήσει το μωρό σας!:) Να το χαίρεστε!:) Καλή λοχεία και σ'εσένα! :)

Να ζήσετε τώρα τις πιο όμορφες και πιο ευτυχισμένες στιγμές!:cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakim να σας ζησει η μπεμπουλα σας!!! Να ειστε και οι δυο γερες και....αχωριστες!!!!

Ευχαριστουμε για τις ευχες σου....(για μας που δεν το εχουμε ζησει ακομα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...