Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ έκανα επιτελους τη β επιπέδου κ μου έφυγε ένα άγχος ! Όλα καλά με τον μπέμπη μας κ ήταν 516γρ κ μας έδειξε τέλεια τη φατσούλα του στο τρισδιάστατο ! Αυτές τις μέρες θα ξεκινήσω κ κάποια ψώνια σιγά σιγά ! Είχε κάποια από σας χαμηλό οπίσθιο πλακούντα; Μου έβγαλε ότι έχω χαμηλό οπίσθιο πλακούντα αν κ πριν 2 βδομαδες στο ραντεβού ο γιατρος μου είχε πει πως είναι ψηλά! Βέβαια ο εμβρυολογος μου είπε πως δν δημιουργεί κάποιο πρόβλημα μιας κ δν είναι κοντά στον τράχηλο κ ότι συνήθως ανεβαίνει από μόνο του! Του είπα αν χρειάζεται να προσέξω κάτι κ μου είπε όχι. Σε γενικές γραμμές μας είπε ότι όλα είναι καλά! 

Μπράβο κορίτσι μου!!! Όλα καλά!!! Μπαμπάτσικος ο μικρούλης!!! Άντε για ψώνια τώρα... 😊😊😊 

Άντε να πάω κ γω σε μια βδομάδα να ηρεμήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Άσε δεν πέρασα και πολύ ωραία τις πρώτες μέρες...πήγα σήμερα σε άλλο ενδοκρινολογο και δεν μου τα είπε τόσο χοντρά...επίσης βάση των μετρήσεων μου μου είπε ότι πάω πολύ καλά...και λογικά δεν θα χρειαστεί να κάνω ινσουλίνη όπως φώναζε ο πρώτος...

Γενικά αυτός σήμερα μου εξήγησε και μου είπε να τρώω τα πάντα σε λιγότερη ποσότητα.Δεν χρειάζεται όμως να πεινάω...

Σίγουρα δε χρειάζεται να πεινάς. Να πω ότι σου είχαν βρει κιόλας ότι έχεις θέμα... Τι να πω .. Για να το λένε... Παν μέτρον άριστον..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Σίγουρα δε χρειάζεται να πεινάς. Να πω ότι σου είχαν βρει κιόλας ότι έχεις θέμα... Τι να πω .. Για να το λένε... Παν μέτρον άριστον..  

Σήμερα μου εξήγησε ότι βάση των εξετάσεων έχω διαβήτη κύησης...αλλά βάση των μετρήσεων μου φαίνεται να ρυθμίζεται...

Τις μετρήσεις τις ξεκίνησα εγώ γιατί δεν ένιωθα καλά και ζαλιζόμουν...ο προηγούμενος δεν μου είχε πει μετριέμαι.

Όταν ξεκίνησα τις μετρήσεις λοιπόν σταμάτησα να κάνω την διατροφή κατά γράμμα κι απλά πρόσεχα...αυτό ακόμα δεν το έχω καταλάβει...ίσως υπάρχει άλλα δεν με επηρεάζει σε μεγάλο βαθμό;

Δεν ξέρω 😒😒😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Τέλεια που είναι όλα καλά με τον μπέμπη σας!!!

Με το καλό ...❤❤❤

Κι εμένα μου είπε ο γυναικολόγος ότι έχει ανέβει ο πλακούντας αλλά στην Β. Επιπέδου δεν ξέρω τι θα βρούνε...😂

Άσε ναι κ γω όταν μου το είπε έμεινα έκπληκτη . Ευχομαι να είναι όλα καλά κ σε σένα στη β επιπέδου  🥰 Αλλά μην αγχώνεσαι με τον πλακούντα από τη στιγμή που δν δημιουργεί κάποιο πρόβλημα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Όλα καλά!!! Μπαμπάτσικος ο μικρούλης!!! Άντε για ψώνια τώρα... 😊😊😊 

Άντε να πάω κ γω σε μια βδομάδα να ηρεμήσω...

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Ναι είναι τροφαντουλης 🙂 . Ευχομαι κ σε σένα  να πάνε όλα καλά  κ να ηρεμήσεις 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ έκανα επιτελους τη β επιπέδου κ μου έφυγε ένα άγχος ! Όλα καλά με τον μπέμπη μας κ ήταν 516γρ κ μας έδειξε τέλεια τη φατσούλα του στο τρισδιάστατο ! Αυτές τις μέρες θα ξεκινήσω κ κάποια ψώνια σιγά σιγά ! Είχε κάποια από σας χαμηλό οπίσθιο πλακούντα; Μου έβγαλε ότι έχω χαμηλό οπίσθιο πλακούντα αν κ πριν 2 βδομαδες στο ραντεβού ο γιατρος μου είχε πει πως είναι ψηλά! Βέβαια ο εμβρυολογος μου είπε πως δν δημιουργεί κάποιο πρόβλημα μιας κ δν είναι κοντά στον τράχηλο κ ότι συνήθως ανεβαίνει από μόνο του! Του είπα αν χρειάζεται να προσέξω κάτι κ μου είπε όχι. Σε γενικές γραμμές μας είπε ότι όλα είναι καλά! 

Άντε τέλεια! Όλα καλά! Βουρ για ψώνια τώρα!! Ποσων εβδομάδων είσαι ακριβώς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annoula1987 είπε:

Άντε τέλεια! Όλα καλά! Βουρ για ψώνια τώρα!! Ποσων εβδομάδων είσαι ακριβώς?

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Είμαι 22w1d . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sweetheart12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ έκανα επιτελους τη β επιπέδου κ μου έφυγε ένα άγχος ! Όλα καλά με τον μπέμπη μας κ ήταν 516γρ κ μας έδειξε τέλεια τη φατσούλα του στο τρισδιάστατο ! Αυτές τις μέρες θα ξεκινήσω κ κάποια ψώνια σιγά σιγά ! Είχε κάποια από σας χαμηλό οπίσθιο πλακούντα; Μου έβγαλε ότι έχω χαμηλό οπίσθιο πλακούντα αν κ πριν 2 βδομαδες στο ραντεβού ο γιατρος μου είχε πει πως είναι ψηλά! Βέβαια ο εμβρυολογος μου είπε πως δν δημιουργεί κάποιο πρόβλημα μιας κ δν είναι κοντά στον τράχηλο κ ότι συνήθως ανεβαίνει από μόνο του! Του είπα αν χρειάζεται να προσέξω κάτι κ μου είπε όχι. Σε γενικές γραμμές μας είπε ότι όλα είναι καλά! 

Καλησπέρα κοπέλα μου!τέλεια τα νέα σου με τον μπαμπατσικο μπεμπακο σου👣 Και εμένα στη β επιπέδου είδε ότι έχω χαμηλό οπίσθιο πλακούντα μου είπε ότι ανεβαίνει μόνος του με τον καιρό και ότι από την 28w  που θα με παρακολουθεί ο γυναικολόγος θα τον ελέγχουμε!Επίσης μου είπε ότι αν δεν ανέβει ίσως γεννήσω με καισαρική!Σου ανέφερε κάτι τέτοιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dioni20 είπε:

Σήμερα μου εξήγησε ότι βάση των εξετάσεων έχω διαβήτη κύησης...αλλά βάση των μετρήσεων μου φαίνεται να ρυθμίζεται...

Τις μετρήσεις τις ξεκίνησα εγώ γιατί δεν ένιωθα καλά και ζαλιζόμουν...ο προηγούμενος δεν μου είχε πει μετριέμαι.

Όταν ξεκίνησα τις μετρήσεις λοιπόν σταμάτησα να κάνω την διατροφή κατά γράμμα κι απλά πρόσεχα...αυτό ακόμα δεν το έχω καταλάβει...ίσως υπάρχει άλλα δεν με επηρεάζει σε μεγάλο βαθμό;

Δεν ξέρω 😒😒😒

Το θέμα είναι ότι ρυθμίζεται εύκολα απ' ότι φαίνεται.. οπότε μην ανησυχείς... Όλα καλά θα πάνε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sweetheart12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Ναι είναι τροφαντουλης 🙂 . Ευχομαι κ σε σένα  να πάνε όλα καλά  κ να ηρεμήσεις 🥰 

Σ ευχαριστώ πολύ κ εγώ... Προτιμότερα είναι για μένα τα μεγαλουτσικα μωράκια... 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου!τέλεια τα νέα σου με τον μπαμπατσικο μπεμπακο σου👣 Και εμένα στη β επιπέδου είδε ότι έχω χαμηλό οπίσθιο πλακούντα μου είπε ότι ανεβαίνει μόνος του με τον καιρό και ότι από την 28w  που θα με παρακολουθεί ο γυναικολόγος θα τον ελέγχουμε!Επίσης μου είπε ότι αν δεν ανέβει ίσως γεννήσω με καισαρική!Σου ανέφερε κάτι τέτοιο;

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Κ μένα μου είπε ότι ανεβαίνει μόνος του κ ότι θα τον δω κ με τον γιατρό μου. Κ μου είπε πως ναι αν δν ανεβεί μπορεί να πάω για καισαρική αν κ έτσι κ αλλιώς  εγώ υπήρχε μια πιθανοτητα να πάω με καισαρική . Απλά εμένα πριν δυο βδομαδες ο γιατρος μου μου είχε πει ότι είναι ψηλά . Τι να πω άλλαξε θέση σε δυο βδομαδες 😜

Δεν σου είπε να προσέξεις κάτι για τον χαμηλό πλακούντα; Γτ εμένα μου είπε δν υπάρχει κάποιο θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Κ μένα μου είπε ότι ανεβαίνει μόνος του κ ότι θα τον δω κ με τον γιατρό μου. Κ μου είπε πως ναι αν δν ανεβεί μπορεί να πάω για καισαρική αν κ έτσι κ αλλιώς  εγώ υπήρχε μια πιθανοτητα να πάω με καισαρική . Απλά εμένα πριν δυο βδομαδες ο γιατρος μου μου είχε πει ότι είναι ψηλά . Τι να πω άλλαξε θέση σε δυο βδομαδες 😜

Φαντάζομαι ότι με ενδοκολπικο υπέρηχο στο είχε πει;;!!Όπως και να έχει μη σε αγχωνει αφού θα το παρακολουθούμε πιο συχνά!Επίσης μου είπε όχι επαφές γιατί μπορει να δούμε αιματακι!☹️☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Φαντάζομαι ότι με ενδοκολπικο υπέρηχο στο είχε πει;;!!Όπως και να έχει μη σε αγχωνει αφού θα το παρακολουθούμε πιο συχνά!Επίσης μου είπε όχι επαφές γιατί μπορει να δούμε αιματακι!☹️☹️

Ο γιατρος μου πριν δυο βδομαδες με διακοιλιακο υπέρηχο μου το είπε. Τώρα όμως ο εμβρυολογος μου έκανε διακολπικο κ το είδε Γτ κ αυτός από την κοιλιά δν τον έβλεπε χαμηλά! Εμείς γενικά επαφές δν έχουμε Γτ φοβόμαστε λόγω των αποβολών που είχα  κ περισσότερο ο άντρας μου φοβάται γι αυτό δν έχουμε. Κ γω η καψερή περίμενα τη β επιπέδου μπας κ κάνουμε τπτ αλλά με την επιθυμία θα μείνω 😜 . Δν με πειράζει όμως όλα για το καλό του μωρού μας γίνονται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Ο γιατρος μου πριν δυο βδομαδες με διακοιλιακο υπέρηχο μου το είπε. Τώρα όμως ο εμβρυολογος μου έκανε διακολπικο κ το είδε Γτ κ αυτός από την κοιλιά δν τον έβλεπε χαμηλά! Εμείς γενικά επαφές δν έχουμε Γτ φοβόμαστε λόγω των αποβολών που είχα  κ περισσότερο ο άντρας μου φοβάται γι αυτό δν έχουμε. Κ γω η καψερή περίμενα τη β επιπέδου μπας κ κάνουμε τπτ αλλά με την επιθυμία θα μείνω 😜 . Δν με πειράζει όμως όλα για το καλό του μωρού μας γίνονται! 

Και εμείς δεν κάναμε και περιμέναμε τη β επιπέδου αλλά δεν πειράζει όλα για τα μωράκια μας!να σε ρωτήσω κάτι;πως καταλαβαίνουμε ότι έχουμε συσπάσεις από το ότι απλά κινείται το μωρό;Τη νιώθω πολύ σήμερα αλλά φοβάμαι μην είναι συσπάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Είμαι 22w1d . 

Ρώτησα γιατί είδα τη διαφορά στα γραμμάρια αλλά κάναμε Β επιπέδου με 1 εβδομάδα διαφορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lenia1983 είπε:

Και εμείς δεν κάναμε και περιμέναμε τη β επιπέδου αλλά δεν πειράζει όλα για τα μωράκια μας!να σε ρωτήσω κάτι;πως καταλαβαίνουμε ότι έχουμε συσπάσεις από το ότι απλά κινείται το μωρό;Τη νιώθω πολύ σήμερα αλλά φοβάμαι μην είναι συσπάσεις!

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Συσπάσεις είναι όταν η κοιλιά σε τραβάει κ όταν την ακουμπάς είναι σκληρή κ πετρωμένη.. σαν κράμπες στην κοιλιά φαντάσου είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Συσπάσεις είναι όταν η κοιλιά σε τραβάει κ όταν την ακουμπάς είναι σκληρή κ πετρωμένη.. σαν κράμπες στην κοιλιά φαντάσου είναι. 

Καλημερα κοπέλα μου! Από χθες τη νιώθω πολύ έντονα τη μπέμπα αλλά δεν νιώθω σαν κραμπες! Βέβαια αν συνεχίσει έτσι θα πάρω το γιατρό! Έκανα τη βλακεια και την Κυριακή που βγήκαμε ήπια ένα ποτήρι κρασί και φοβάμαι μην έχω κάνει κακό αν και μου είχε πει ότι μπορώ ένα ποτήρι την εβδομαδα εγώ ούτε ένα το μήνα πως μου ήρθε προχθές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lenia1983 είπε:

Καλημερα κοπέλα μου! Από χθες τη νιώθω πολύ έντονα τη μπέμπα αλλά δεν νιώθω σαν κραμπες! Βέβαια αν συνεχίσει έτσι θα πάρω το γιατρό! Έκανα τη βλακεια και την Κυριακή που βγήκαμε ήπια ένα ποτήρι κρασί και φοβάμαι μην έχω κάνει κακό αν και μου είχε πει ότι μπορώ ένα ποτήρι την εβδομαδα εγώ ούτε ένα το μήνα πως μου ήρθε προχθές! 

 αυτό που νιώθω είναι χαμηλά περισσότερο για αυτό ανησύχησα  ας ελπίσουμε ότι προσπαθεί να βολευτεί η μικρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. 

Εγώ έχω χαμηλό εμπροσθιο πλακούντα, μου είχε πει ότι θα καθυστερήσω να νιώσω τις κινησεις του μωρού και όχι επαφες. 

Εμπρόσθιο πλακούντα μόνο εγώ έχω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mpounio είπε:
στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenia1983 είπε:

Καλημερα κοπέλα μου! Από χθες τη νιώθω πολύ έντονα τη μπέμπα αλλά δεν νιώθω σαν κραμπες! Βέβαια αν συνεχίσει έτσι θα πάρω το γιατρό! Έκανα τη βλακεια και την Κυριακή που βγήκαμε ήπια ένα ποτήρι κρασί και φοβάμαι μην έχω κάνει κακό αν και μου είχε πει ότι μπορώ ένα ποτήρι την εβδομαδα εγώ ούτε ένα το μήνα πως μου ήρθε προχθές! 

Δεν το νομίζω ότι σε επηρέασε κάπου ένα ποτήρι κρασί...μην αγχώνεσαι...κι εγώ τον προηγούμενο μήνα ήπια ένα ποτήρι μπύρα.

Δεν είμαι σίγουρη πως είναι οι συσπάσεις...στο μεταξύ η κοιλιά μου είναι σκληρή έτσι κι αλλιώς οπότε δεν ξερω πως το καταλαβαίνεις και τι διαφορά έχει...την έχω κι εγώ την απορία...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Ρώτησα γιατί είδα τη διαφορά στα γραμμάρια αλλά κάναμε Β επιπέδου με 1 εβδομάδα διαφορά!

Εεε ναι αν τη έκανες την β επιπέδου στην 21 η βδομάδα έχει διαφορά στα γραμμάρια! Απλά ο δικός μου είναι κ λίγο μεγαλύτερος γενικά. Πήρε από τον άντρα μου που γεννήθηκε 4500 😂😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lenia1983 είπε:

Και εμείς δεν κάναμε και περιμέναμε τη β επιπέδου αλλά δεν πειράζει όλα για τα μωράκια μας!να σε ρωτήσω κάτι;πως καταλαβαίνουμε ότι έχουμε συσπάσεις από το ότι απλά κινείται το μωρό;Τη νιώθω πολύ σήμερα αλλά φοβάμαι μην είναι συσπάσεις!

Καλημέρα κορίτσι μου! Να σου πω την αλήθεια ούτε γω έχω καταλάβει πως είναι οι συσπασεις, αλλά από ότι μου είπε ο γιατρος συνήθως πετρώνει όλη η κοιλιά κ έτσι τις καταλαβαίνεις . Δν νομίζω ότι είναι συσπασεις η Μπέμπα θα είναι. Εμένα όταν κινείται κ μαζεύεται σε μια μεριά τον νιώθω σαν καρούμπαλο εκεί κ μετά από λίγο δινει κλωτσιά κ απλώνει 😉 Ακόμα κ όταν είμαι όρθια μου το κάνει αυτό κ νομίζω κ γω ότι σφίγγεται η κοιλιά μου κ κάνω συσπασεις αλλά δν είναι είναι ο μπέμπης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η mpounio είπε:

Καλημέρα. 

Εγώ έχω χαμηλό εμπροσθιο πλακούντα, μου είχε πει ότι θα καθυστερήσω να νιώσω τις κινησεις του μωρού και όχι επαφες. 

Εμπρόσθιο πλακούντα μόνο εγώ έχω? 

Καλημέρα ! Ναι στο εμπρόσθιο πλακούντα αργείς να νιώσεις τις κινήσεις. Εμένα πάντως ο γιατρος μου τον είχε δει από την αρχη φυσιολογικό δλδ οπίσθιο κ ψηλά ! Τώρα στη β επιπέδου μου είπε ότι είναι χαμηλά. Τι να πω ! Ούτε γω είχα επαφες πάντως κ ούτε πρόκειται να έχω . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η mpounio είπε:

Καλημέρα. 

Εγώ έχω χαμηλό εμπροσθιο πλακούντα, μου είχε πει ότι θα καθυστερήσω να νιώσω τις κινησεις του μωρού και όχι επαφες. 

Εμπρόσθιο πλακούντα μόνο εγώ έχω? 

Κι εγώ εμπρόσθιο έχω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lenia1983 είπε:

Καλημερα κοπέλα μου! Από χθες τη νιώθω πολύ έντονα τη μπέμπα αλλά δεν νιώθω σαν κραμπες! Βέβαια αν συνεχίσει έτσι θα πάρω το γιατρό! Έκανα τη βλακεια και την Κυριακή που βγήκαμε ήπια ένα ποτήρι κρασί και φοβάμαι μην έχω κάνει κακό αν και μου είχε πει ότι μπορώ ένα ποτήρι την εβδομαδα εγώ ούτε ένα το μήνα πως μου ήρθε προχθές! 

Καλέ μην αγχώνεσαι!! Μια χαρά είναι το μωράκι σου! Σκέψου ότι υπάρχουν και αλκοολικές που γεννάνε υγιεί μωρά.  Κι εγώ πίνω που και που μπύρα raddler που έχει λιγότερο αλκοόλ, ένα μικρό ποτηράκι ή μπύρα χωρίς αλκοόλ μισή μισή με τον άντρα μου. Επιτρέπεται ξέρω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...