Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Δεν μπορει να ξέρει τι θα συμβεί απλά κάνω υπομονή προσέχω και πιστεύω όλα θα πάνε καλά με την βοήθεια του θεού!θα παίρνω και τα φάρμακα μ θα μείνω στο κρεβάτι και υπομονή! Ο γιος μ 1 Νοεμβρίου θα γίνει 2 χρόνων !ειναι μικρούλης ακόμη χαχαχα

Αχού είναι πολύ μικρούλης ακόμα να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου να είναι γερα

Ναι τώρα θέλει προσοχή και ξεκούραση έχεις βοήθεια με τον γιο σου????

Λες τα παιδάκια σου να έχουν μαζί γενέθλια???? 😃😃😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 19 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

Υπομονή κορίτσι μου.. Θα το βρεις σιγά σιγά με τη διατροφή. Τοστακι ή ψωμι/φρυγανιά με βούτυρα καρπών  κάνει να φας; Εγώ φτιάχνω κ αυγοσαλάτα κ τη βάζω πάνω σε φρυγανιές wasa ολικής κ είναι πολύ νόστιμες.. Θα βρεις εναλλακτικές σιγά σιγά .. 

Εγώ βράδυ δεν σηκώνομαι για τουαλέτα. Αντε να έχω σηκωθεί δύο φορές συνολικά.. Προσπαθώ να τρώω κ σαλάτες-φρούτα για τη δυσκοιλιοτητα γιατί αν δεν πάω δύο μέρες νιώθω ότι θα εκραγεί η κοιλιά μου.. 

Αν σου πω δεν ξέρω;;;Νομίζω πως όχι όμως κι αν όντως μπορώ τελικά (θα το ρωτήσω) είναι ένα κουταλάκι του γλυκού την ημέρα...θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η 1994Μαρια είπε:

Αχού είναι πολύ μικρούλης ακόμα να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου να είναι γερα

Ναι τώρα θέλει προσοχή και ξεκούραση έχεις βοήθεια με τον γιο σου????

Λες τα παιδάκια σου να έχουν μαζί γενέθλια???? 😃😃😃

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου και εσυ με το καλό να υποδεχτείς την μικρή σου!! Ο άντρας μου ευτυχώς βοηθάει πηγαίνει και παιδικό σταθμό μέχρι το μεσημέρι άρα κάπως εξισορροπείται η κατάσταση !και εγώ το σκεφτόμουν αυτό χαχα αλλά παίζει να έχει και μαζί με εμένα 22 Οκτωβρίου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου και εσυ με το καλό να υποδεχτείς την μικρή σου!! Ο άντρας μου ευτυχώς βοηθάει πηγαίνει και παιδικό σταθμό μέχρι το μεσημέρι άρα κάπως εξισορροπείται η κατάσταση !και εγώ το σκεφτόμουν αυτό χαχα αλλά παίζει να έχει και μαζί με εμένα 22 Οκτωβρίου !

Από Θεσσαλονίκη είσαι;τον γιο μου τον γέννησα στο γένεσις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Doritoula11 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου και εσυ με το καλό να υποδεχτείς την μικρή σου!! Ο άντρας μου ευτυχώς βοηθάει πηγαίνει και παιδικό σταθμό μέχρι το μεσημέρι άρα κάπως εξισορροπείται η κατάσταση !και εγώ το σκεφτόμουν αυτό χαχα αλλά παίζει να έχει και μαζί με εμένα 22 Οκτωβρίου !

Τι ωραία θα σου κάνεις το ποιο όμορφο δώρο ❤️❤️❤️
Όλοι μαζί θα εχετε γενέθλια 🥰🥰🥰
Ειναι πολύ όμορφο όταν καταλαβαίνει ο σύζυγος και βοηθάει 😊😊

Και εμένα με βοηθάει παρά πολύ δεν με αφήνει τίποτα να κάνω είχαμε και μια αποβολή βλέπεις ποιο παλιά και φοβάται πολύ ο γλυκός μου ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η 1994Μαρια είπε:

Τι ωραία θα σου κάνεις το ποιο όμορφο δώρο ❤️❤️❤️
Όλοι μαζί θα εχετε γενέθλια 🥰🥰🥰
Ειναι πολύ όμορφο όταν καταλαβαίνει ο σύζυγος και βοηθάει 😊😊

Και εμένα με βοηθάει παρά πολύ δεν με αφήνει τίποτα να κάνω είχαμε και μια αποβολή βλέπεις ποιο παλιά και φοβάται πολύ ο γλυκός μου ☺️

Όλα καλά θα πάνε άκου κι εμένα που έχω εμπειρία από ότι καταλαβαίνω έχουμε την ίδια ηλικία;;το 94 είσαι;; Όλα καλά θα πάνε θα δεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Από Θεσσαλονίκη είσαι;τον γιο μου τον γέννησα στο γένεσις!

Ναι από Θεσσαλονίκη είμαι και εγώ στο γένεσις θα γεννήσω

Πως σου φάνηκε σαν κλινική???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Ναι από Θεσσαλονίκη είμαι και εγώ στο γένεσις θα γεννήσω

Πως σου φάνηκε σαν κλινική???

Πολύ όμορφη εμπειρία να το ξέρεις εγώ ήμουν δυο μήνες μέσα εξάλλου πιο πριν αλλά υπάρχει μια άλφα περιποίηση να το πω έτσι ! Ειδικά αν είσαι στον 2 όροφο οι κοπέλες είναι εξαιρετικές ! Γυναίκα έχεις γυναικολόγο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Doritoula11 είπε:

Όλα καλά θα πάνε άκου κι εμένα που έχω εμπειρία από ότι καταλαβαίνω έχουμε την ίδια ηλικία;;το 94 είσαι;; Όλα καλά θα πάνε θα δεις 

Ναι το 94 είμαι 27 χρόνων τον Ιούλιο τα κλείνω

Σε όλες μας να πάνε όλα καλά και να κρατήσουμε τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η 1994Μαρια είπε:

Ναι το 94 είμαι 27 χρόνων τον Ιούλιο τα κλείνω

Σε όλες μας να πάνε όλα καλά και να κρατήσουμε τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας 😍😍😍

Πρώτα ο θεός κορίτσι μου όλα καλά να πάνε! Είναι το ομορφότερο πραγμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Πολύ όμορφη εμπειρία να το ξέρεις εγώ ήμουν δυο μήνες μέσα εξάλλου πιο πριν αλλά υπάρχει μια άλφα περιποίηση να το πω έτσι ! Ειδικά αν είσαι στον 2 όροφο οι κοπέλες είναι εξαιρετικές ! Γυναίκα έχεις γυναικολόγο;

Ναι γυναίκα είναι η γιατρός μου με άντρα γιατρό ένιωθα άβολα 🤣🤣🤣 και για αυτό άλλαξα

Σε τι δωμάτιο ήσουν 3κλινο 2κλινο η 1κλινο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Πρώτα ο θεός κορίτσι μου όλα καλά να πάνε! Είναι το ομορφότερο πραγμα 

Μόνο που την νιώθω στην κοιλιτσα μου τρελαίνομαι η γυναίκα😍😍

Χθες το βράδυ την κατάλαβε και ο σύζυγος τη όμορφο συναίσθημα

Που να την πάρουμε και αγκαλιά 🥰🥰🥰

Θα κατουρηθούμε από την χαρά μας 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Ναι γυναίκα είναι η γιατρός μου με άντρα γιατρό ένιωθα άβολα 🤣🤣🤣 και για αυτό άλλαξα

Σε τι δωμάτιο ήσουν 3κλινο 2κλινο η 1κλινο???

Να σου πω την αλήθεια τον δικό μου Ελλάδα δεν τον αλλάζω με τίποτα ! Σε μονόκλινο ήμουν για να είναι μαζί και ο άντρας μου αν έχεις την οικονομική δυνατότητα καντο γτ αξίζει !ειχα το μωρό κάτω στην μενν και δεν ήθελα αλκή κοπέλα δίπλα μου με μωρό για ψυχολογικούς λόγους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Να σου πω την αλήθεια τον δικό μου Ελλάδα δεν τον αλλάζω με τίποτα ! Σε μονόκλινο ήμουν για να είναι μαζί και ο άντρας μου αν έχεις την οικονομική δυνατότητα καντο γτ αξίζει !ειχα το μωρό κάτω στην μενν και δεν ήθελα αλκή κοπέλα δίπλα μου με μωρό για ψυχολογικούς λόγους 

Και εμείς για μονόκλινο λέγαμε γιατί δεν επιτρέπονται τα επισκεπτήρια και για να είναι μαζί μου και ο σύζυγος

Ααααα κοριτσάκι μου γλυκό μπήκε και στην ΜΕΝΝ το μωρακι σου

Εχεις έναν μαχητή εσυ 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η 1994Μαρια είπε:

Και εμείς για μονόκλινο λέγαμε γιατί δεν επιτρέπονται τα επισκεπτήρια και για να είναι μαζί μου και ο σύζυγος

Ααααα κοριτσάκι μου γλυκό μπήκε και στην ΜΕΝΝ το μωρακι σου

Εχεις έναν μαχητή εσυ 🥰🥰🥰🥰🥰

Τότε πήγαινε σε μονόκλινο το συστήνω χαχα!! Ναι είχε και λίγο ίκτερο αλλά όλα καλά πήγαν εν τελεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Τότε πήγαινε σε μονόκλινο το συστήνω χαχα!! Ναι είχε και λίγο ίκτερο αλλά όλα καλά πήγαν εν τελεί! 

Απλός θέλω να πάρω ένα τηλεφωνώ να δω τι το διαφορετικό έχει το 1Β το 1Α και το 1Lux εσυ θυμάσαι σε ποιο ήσουν????
Η κουμπαρά μου που γέννησε στο γένεσις σε μονόκλινο δεν έμεινε πολύ ευχαριστημένη για την τιμή που πλήρωσε για αυτό σε ρωτάω αν σε κουράζω να μην σε ρωτάω πολλά πολλά είσαι και στο νοσοκομείο μην σε κουράζω εγω 🤪🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Απλός θέλω να πάρω ένα τηλεφωνώ να δω τι το διαφορετικό έχει το 1Β το 1Α και το 1Lux εσυ θυμάσαι σε ποιο ήσουν????
Η κουμπαρά μου που γέννησε στο γένεσις σε μονόκλινο δεν έμεινε πολύ ευχαριστημένη για την τιμή που πλήρωσε για αυτό σε ρωτάω αν σε κουράζω να μην σε ρωτάω πολλά πολλά είσαι και στο νοσοκομείο μην σε κουράζω εγω 🤪🤪🤪🤪

Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι πάντως ήταν σαν σουίτα εμένα ! Άρα λουξ λογικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι πάντως ήταν σαν σουίτα εμένα ! Άρα λουξ λογικά 

Μπράβο είναι ότι καλύτερο μπορούσες να κάνεις για τον εαυτό σου να μην έχεις κοντά σου άλλες κοπέλες εκείνες τις ώρες θέλεις ξεκούραση και το κυριότερο θέλεις κοντά σου τον άνθρωπο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Μπράβο είναι ότι καλύτερο μπορούσες να κάνεις για τον εαυτό σου να μην έχεις κοντά σου άλλες κοπέλες εκείνες τις ώρες θέλεις ξεκούραση και το κυριότερο θέλεις κοντά σου τον άνθρωπο σου

Όλα καλά πήγαν όμως και ευχαριστώ τον θεό γι αυτό κάθε μέρα!δεν με άφησε στιγμή!εφαγα  αρκετό λούκι είναι η αληθεία! Ο Νεκτάριος όμως είναι θηριακι πλέον χαχαχα όλη μέρα τρέχει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Όλα καλά πήγαν όμως και ευχαριστώ τον θεό γι αυτό κάθε μέρα!δεν με άφησε στιγμή!εφαγα  αρκετό λούκι είναι η αληθεία! Ο Νεκτάριος όμως είναι θηριακι πλέον χαχαχα όλη μέρα τρέχει ! 

Να σου ζήσει ο ταλιμπανακος σου ☺️☺️☺️
Εγω από την στιγμή που έμεινα έγκυος φοράω την τίμια ζώνη της Παναγίτσας μας

Ολες τις έγκυες του κόσμου να τις βοηθάει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Να σου ζήσει ο ταλιμπανακος σου ☺️☺️☺️
Εγω από την στιγμή που έμεινα έγκυος φοράω την τίμια ζώνη της Παναγίτσας μας

Ολες τις έγκυες του κόσμου να τις βοηθάει

Όλες κοπέλα μου έτσι ακριβώς !! Εγώ τώρα καταλαβαίνω τι πάει να πει μάνα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Doritoula11 είπε:

Όλες κοπέλα μου έτσι ακριβώς !! Εγώ τώρα καταλαβαίνω τι πάει να πει μάνα !

Και μας το έλεγαν οι μάνες μας μόνο όταν γίνεις μάνα θα καταλάβεις κάτι ήξεραν από ότι φαίνεται χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η 1994Μαρια είπε:

Και μας το έλεγαν οι μάνες μας μόνο όταν γίνεις μάνα θα καταλάβεις κάτι ήξεραν από ότι φαίνεται χαχαχαχαχα

Χαχαχαχα εννοείται αλλά να σου πω και κάτι λες και παλιότερα οι γυναίκες είχαν πιο πολλές αντοχές !η μάνα μου με δίδυμα μέχρι τον 7 δούλευε τι να λέμε τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Χαχαχαχα εννοείται αλλά να σου πω και κάτι λες και παλιότερα οι γυναίκες είχαν πιο πολλές αντοχές !η μάνα μου με δίδυμα μέχρι τον 7 δούλευε τι να λέμε τώρα 

Χαίρομαι που τα λέμε περνάει η ώρα ευχάριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Doritoula11 είπε:

Χαχαχαχα εννοείται αλλά να σου πω και κάτι λες και παλιότερα οι γυναίκες είχαν πιο πολλές αντοχές !η μάνα μου με δίδυμα μέχρι τον 7 δούλευε τι να λέμε τώρα 

Καλά εννοείται αυτό όσο ποιο πίσω πας τα χρόνια ποιο πολλές αντοχές είχαν οι γυναίκες τώρα πάλι καλά που εχουμε και την επισκληρίδειο χαχαχαχα😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...