Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Ρε κορίτσια τι τρώτε για πρωινό, πείτε καμία ιδέα, έχω στερέψει από ιδέες και έχω ακόμα δρόμο μπροστά μου.

Δεν μπορώ να τρώω πολλές μέρες τ ίδιο πρωινό γιατί με αηδιάζει μετά!

Χαχα μεγάλο θέμα άνοιξες 😀

Αυτο σκεφτόμουν και εγώ χθες. Πριν την εγκυμοσύνη έτρωγα και δημητριακά με γάλα, τοστ, πίτες, μπάρες δημητριακών, χυμούς φρούτα κλπ, ενώ τώρα πέρα από το 3πλο τοστ που κάνω κάθε μέρα δε μπορώ δεν εχω όρεξη για κάτι άλλο 😀

Το πρόβλημα είναι ότι εδώ και 2 μηνες τρώω κάθε μέρες 3 φέτες ψωμί και νομίζω είναι υπερβολή πρέπει να αλλάξω και εγω το πρωινό μου. Τρώω και μπάρες δημητριακών. Όσο για φυστικοβουτυρο κλπ όπως είπε και η @Dioni20 είμαι και εγώ λίγο ιδιότροπη 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anna Tsak είπε:

Αυτή η δουλεία θα μας φάει, εγώ σαν ελεύθερος επαγγελματίας φεύγω από το σπίτι 6:30-7:00 και γυρνάω κατά τις 6 το απόγευμα!!! Που να βρω όρεξη και κυρίως δύναμη μετά!!

Συν τις δουλείες σπιτιού και το μαγείρεμα για την επόμενη μέρα! 

Πολλές ώρες απορώ πως δεν είστε κομμάτια και τα προλαβαίνετε όλα 🙄🙄🙄

Υπομονή! Ένα από τα καλά σε εμάς στον Ιδιωτικό είναι που ειμαστε στις ευπαθείς ομάδες και καθόμαστε προς το παρόν γιατί δεν νομίζω ότι θα είχα κουράγιο να πηγαίνω 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Πολλές ώρες απορώ πως δεν είστε κομμάτια και τα προλαβαίνετε όλα 🙄🙄🙄

Υπομονή! Ένα από τα καλά σε εμάς στον Ιδιωτικό είναι που ειμαστε στις ευπαθείς ομάδες και καθόμαστε προς το παρόν γιατί δεν νομίζω ότι θα είχα κουράγιο να πηγαίνω 🙄

Σε είχα ξαναρωτησει και σε άλλο θέμα για την άδεια των ευπαθών ομάδων,τώρα θυμήθηκα🙂  ρώτησα χθες στην επιτροπή για τις αναρρωτικες και μου είπαν ότι δε με συμφέρει αυτή η άδεια γιατί σου βάζουν και από την κανονική σου,ισχύει;ξέρουμε αν θα συνεχίσει και για τον μήνα Ιούνιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Σε είχα ξαναρωτησει και σε άλλο θέμα για την άδεια των ευπαθών ομάδων,τώρα θυμήθηκα🙂  ρώτησα χθες στην επιτροπή για τις αναρρωτικες και μου είπαν ότι δε με συμφέρει αυτή η άδεια γιατί σου βάζουν και από την κανονική σου,ισχύει;ξέρουμε αν θα συνεχίσει και για τον μήνα Ιούνιο;

Ααα μπορεί ναι ναι! Εμένα δε μου είπαν κάτι από το hr μόλις με κάλεσαν τους είπα ότι έχω χαρτί για αναρρωτική και μου είπαν ότι δικαιούμαι να είμαι σε αναστολη σαν ευπαθης ομάδα έως τέλος Μαΐου. Δεν ανέφεραν κάτι για την άδεια μου ότι παίρνουν κάποιες ημέρες 🤔

Μου είπαν θα με ενημερώσουν ως την Παρασκευή αν θα ισχύει για τον Ιούνιο γιατί δε το γνωρίζουν ακόμα. 

Αλλιώς θα παρω αναρρωτική απλά με βαλαν σαν ευπαθης ομάδα γιατί είπε ότι θα παίρνω λιγότερα χρήματα με την αναρρωτική και επίσης καθυστερούν να μπουν 🤔🤔

Εσυ εισαι σε αναρρωτική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Ααα μπορεί ναι ναι! Εμένα δε μου είπαν κάτι από το hr μόλις με κάλεσαν τους είπα ότι έχω χαρτί για αναρρωτική και μου είπαν ότι δικαιούμαι να είμαι σε αναστολη σαν ευπαθης ομάδα έως τέλος Μαΐου. Δεν ανέφεραν κάτι για την άδεια μου ότι παίρνουν κάποιες ημέρες 🤔

Μου είπαν θα με ενημερώσουν ως την Παρασκευή αν θα ισχύει για τον Ιούνιο γιατί δε το γνωρίζουν ακόμα. 

Αλλιώς θα παρω αναρρωτική απλά με βαλαν σαν ευπαθης ομάδα γιατί είπε ότι θα παίρνω λιγότερα χρήματα με την αναρρωτική και επίσης καθυστερούν να μπουν 🤔🤔

Εσυ εισαι σε αναρρωτική;

Ναι έχω βάλει μέχρι αρχές Ιουνίου και σε περίπτωση που μπορώ να ενταχθω στις ευπαθείς ομάδες θα πάρω αυτή!έχω πάρει ήδη ένα μήνα αναρρωτική!όντως καθυστερούν γύρω στον ενάμιση μήνα !θα μιλήσω και εγώ με την εταιρία αλλά σε παρακαλώ αν έχεις κάποια ενημέρωση και θες πες μου να διασταυρώσω όσα μου πουν!🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Ρε κορίτσια τι τρώτε για πρωινό, πείτε καμία ιδέα, έχω στερέψει από ιδέες και έχω ακόμα δρόμο μπροστά μου.

Δεν μπορώ να τρώω πολλές μέρες τ ίδιο πρωινό γιατί με αηδιάζει μετά!

Πολύσπορο ψωμί με φυστικοβουτυρο και μαρμελάδα ή μπανάνα ή φράουλες.  Δημητριακά,  ψωμί με βούτυρο και μέλι,  ψωμί με αβοκάντο, αλάτι και πιπέρι.  Ψωμί με χαλλουμι και ντομάτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

Λοιπόν... Εγώ φτιάχνω τις παρακάτω που είναι υγιεινές κ πεντανόστιμες... 

220 βρώμη

170 φυστικοβούτυρο

140 μέλι 

¼ Κ γ. Αλάτι

ζεσταίνω λίγο το φυστικοβούτυρο, ανακατεύω με το μέλι, το αλάτι κ τη βρώμη κ απλώνω το μίγμα σε μικρό ταψακι με μεμβράνη. Δεν θέλουν ψήσιμο.. στο ψυγείο για 2-3 ώρες κ είναι έτοιμες..  δοκιμάστε κ πείτε μου.. 😉😉

 

 

 

 

Θα δοκιμάσω οπωσδήποτε!! Ευχαριστούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Εγώ αυτό το έπαθα με τα γλυκά, ότι έχει να κάνει με γλυκά!

Σκέψου ότι πριν την εγκυμοσύνη μπορούσα να ζήσω μόνο με γλυκά, τρελή γλυκατζού, ακόμα και τον καφέ μου τον έπινα τέρμα γλυκο, έπειτα με έπιασε μια αηδία με τα γλυκά αφού όλοι χάζεψαν, μου έφερε ο άντρας μου προφιτερόλ στο σπίτι και δεν άγγιξα καν το κουτί!

Μια από τα ίδια!! Ούτε να τα βλέπω από τότε που έμεινα έγκυος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenia1983 είπε:

Ναι έχω βάλει μέχρι αρχές Ιουνίου και σε περίπτωση που μπορώ να ενταχθω στις ευπαθείς ομάδες θα πάρω αυτή!έχω πάρει ήδη ένα μήνα αναρρωτική!όντως καθυστερούν γύρω στον ενάμιση μήνα !θα μιλήσω και εγώ με την εταιρία αλλά σε παρακαλώ αν έχεις κάποια ενημέρωση και θες πες μου να διασταυρώσω όσα μου πουν!🤔

Ναι ναι εννοείται όταν με ενημερώσουν θα σου πω. Θέλω να πιστεύω έως και το τέλος της εβδομάδας θα γνωρίζουμε 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

Από πόσο % αποτελείται από κρέας ξέρεις; Έχεις δει; Εγώ μόλις άρχισα να κοιτάω συστατικά στα τρόφιμα έπαθα πλάκα... άλλο τα μεγάλα γράμματα που γράφουν από μπροστά κ άλλο τα πραγματικά συστατικά... 

Όχι, δεν έχω δει, αλλά είναι φιλέτο υποτίθεται (σε σχήμα μακρόστενο και όχι τετράγωνο). Όλα αυτά δεν είναι καλές τροφές εδώ που τα λέμε και καλό θα είναι να τα αποφεύγουμε, αλλά για μια στο τόσο κι εγώ έχω στο σπίτι μου υλικά για τοστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Ναι ναι εννοείται όταν με ενημερώσουν θα σου πω. Θέλω να πιστεύω έως και το τέλος της εβδομάδας θα γνωρίζουμε 🤔

👍🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Θα δοκιμάσω οπωσδήποτε!! Ευχαριστούμε!!

😉😉 Καντες κ πες μου. . Το φυστικοβούτυρο αν το αγοράσεις κοίτα να γράφει στα συστατικά από 100% φυστίκι. Τα περισσότερα έχουν κ διάφορα λάδια μέσα που δεν είναι υγιεινά.. 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Μια από τα ίδια!! Ούτε να τα βλέπω από τότε που έμεινα έγκυος!!

Πωπω.... Σας ζηλεύω αλήθεια... 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η troia είπε:

Όχι, δεν έχω δει, αλλά είναι φιλέτο υποτίθεται (σε σχήμα μακρόστενο και όχι τετράγωνο). Όλα αυτά δεν είναι καλές τροφές εδώ που τα λέμε και καλό θα είναι να τα αποφεύγουμε, αλλά για μια στο τόσο κι εγώ έχω στο σπίτι μου υλικά για τοστ...

Έπαιρνα παλαιότερα το κοτόπουλο ψητό του Νιτσιακου κ μου άρεσε πολύ κ τελικά ήταν μάπα τα συστατικά του.. Η φουαντρέ φαντάσου που θεωρείται τοπ... Είναι από 90% κρέας... Το υπόλοιπο 10%άστο... εγώ παίρνω τώρα τη dulano από το Lidl και είναι η μόνη με 97% κρέας. 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Έπαιρνα παλαιότερα το κοτόπουλο ψητό του Νιτσιακου κ μου άρεσε πολύ κ τελικά ήταν μάπα τα συστατικά του.. Η φουαντρέ φαντάσου που θεωρείται τοπ... Είναι από 90% κρέας... Το υπόλοιπο 10%άστο... εγώ παίρνω τώρα τη dulano από το Lidl και είναι η μόνη με 97% κρέας. 😉

Και εγώ κοτοπουλο ψητό Νιτσιάκος παίρνω. Τόσο μάπα ειναι; Δεν εχω δει ποτέ τα συστατικά του γιατι το παίρνω χύμα και δε γράφει κάτι 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα και στο γιατρό να δει την αυχενική κ την Pap a. Μου είπε όλα είναι πολύ καλά κ μου είπε να συνεχίσω το φυλλικό οξύ κ επιπλέον μου έδωσε σίδηρο, ασβέστιο κ μαγνήσιο. Το σαλοσπιρ μου είπε το κόβω από σήμερα κ τα utrogestan σταδιακά μειώνω τη δοσολογία τις επόμενες δύο βδομάδες για να κοπούν κ αυτά.. ραντεβού σε ένα μήνα...  Πολύ μου φαίνεται...😥😥  Β' επιπέδου που ρώτησα την 23η βδομάδα θα την κάνουμε.. 

Εμβόλιο κόβιντ όχι, μπάνια μπορώ να κάνω στη θάλασσα όχι σε πισίνα μου είπε κ δε βάφω μαλλιά κ νύχια... (Κλαίω για τα νύχια καλοκαιριάτικα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Και εγώ κοτοπουλο ψητό Νιτσιάκος παίρνω. Τόσο μάπα ειναι; Δεν εχω δει ποτέ τα συστατικά του γιατι το παίρνω χύμα και δε γράφει κάτι 🤔

Δες τη συσκευασία που είναι στο ψυγείο, αλλά τα παρακάτω είναι λογικά σωστά... Στη σελίδα του τα βρήκα... 67% μόλις... άστο σου λέω... Τα ψάχνω πάρα πολύ πια... 

Screenshot_2021-05-25-19-41-50-798_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Κορίτσια πήγα και στο γιατρό να δει την αυχενική κ την Pap a. Μου είπε όλα είναι πολύ καλά κ μου είπε να συνεχίσω το φυλλικό οξύ κ επιπλέον μου έδωσε σίδηρο, ασβέστιο κ μαγνήσιο. Το σαλοσπιρ μου είπε το κόβω από σήμερα κ τα utrogestan σταδιακά μειώνω τη δοσολογία τις επόμενες δύο βδομάδες για να κοπούν κ αυτά.. ραντεβού σε ένα μήνα...  Πολύ μου φαίνεται...😥😥  Β' επιπέδου που ρώτησα την 23η βδομάδα θα την κάνουμε.. 

Εμβόλιο κόβιντ όχι, μπάνια μπορώ να κάνω στη θάλασσα όχι σε πισίνα μου είπε κ δε βάφω μαλλιά κ νύχια... (Κλαίω για τα νύχια καλοκαιριάτικα)

Ααα πολύ ωραία! Ευχάριστα τα νέα γιατί με αυτή την papp a πολύ άγχος μέχρι να μάθουμε τα αποτελέσματα. 

Σίδηρο τι σου εδωσε; Εμένα ο σίδηρος έχει μέσα και φυλλικο για αυτό το λόγο μου το έκοψε. 

Πω πω γιατί τόσο αργά μετά από ένα μηνα;;; Πολύ μου φαινεται! Δε δέχεται να πηγαίνεις ανά 15; Έχουμε μάλλον ακόμα για την β επιπέδου 😀

Νύχια εμένα με ειπε δεν υπάρχει πρόβλημα 🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Ααα πολύ ωραία! Ευχάριστα τα νέα γιατί με αυτή την papp a πολύ άγχος μέχρι να μάθουμε τα αποτελέσματα. 

Σίδηρο τι σου εδωσε; Εμένα ο σίδηρος έχει μέσα και φυλλικο για αυτό το λόγο μου το έκοψε. 

Πω πω γιατί τόσο αργά μετά από ένα μηνα;;; Πολύ μου φαινεται! Δε δέχεται να πηγαίνεις ανά 15; Έχουμε μάλλον ακόμα για την β επιπέδου 😀

Νύχια εμένα με ειπε δεν υπάρχει πρόβλημα 🤔🤔

Το fysiofol του είπα να παίρνω που το έπαιρνα κ πριν την εγκυμοσύνη κ δεν είχα θέμα. Μέχρι τώρα ανά 15 μέρες πήγαινα... Λογικά το δεύτερο τρίμηνο αραιώνουν οι επισκέψεις εφόσον πηγαίνουν όλα καλά.. 

Τώρα για τα νύχια τι να σου πω.. του λέω νεκρος οργανισμός είναι κ μου απαντάει ότι δεν είναι έτσι κ απορροφούν τις ουσίες.. δεν το έχω ξανακουσει να μην αφήνουν αλλά επειδή είναι πολύ διαβασμενος κ ενημερωμένος για τα πάντα θα τον ακούσω.. Δε χάλασε κ ο κόσμος.. θα χωνω την πατούσα μέσα στην άμμο να μη φαίνονται. 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Δες τη συσκευασία που είναι στο ψυγείο, αλλά τα παρακάτω είναι λογικά σωστά... Στη σελίδα του τα βρήκα... 67% μόλις... άστο σου λέω... Τα ψάχνω πάρα πολύ πια... 

Screenshot_2021-05-25-19-41-50-798_com.android.chrome.jpg

Μου αρέσει που λένε 100% κρέας και στην πραγματικότητα είναι 67% και ένα σωρό άλλα που ούτε καν ξέρω τι είναι. Πωω αηδίασα τωρα και σήμερα πήγα πήρα που μου είχε τελειώσει 😀😀😀

Τωρα με έβαλες σε σκέψεις θα κάθομαι και εγω να τα κοιτάω γιατί ποτέ δεν τα πρόσεχα. 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Μου αρέσει που λένε 100% κρέας και στην πραγματικότητα είναι 67% και ένα σωρό άλλα που ούτε καν ξέρω τι είναι. Πωω αηδίασα τωρα και σήμερα πήγα πήρα που μου είχε τελειώσει 😀😀😀

Τωρα με έβαλες σε σκέψεις θα κάθομαι και εγω να τα κοιτάω γιατί ποτέ δεν τα πρόσεχα. 😀

Δε φαντάζεσαι... Έχω αλλάξει πολλά τρόφιμα από τη διατροφή μου λόγω κακών συστατικών.. καλά φατη τώρα που την πήρες αλλά μην την ξαναπάρεις.. Ή πασαρέ την στον άντρα σου..😁😁 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Κορίτσια πήγα και στο γιατρό να δει την αυχενική κ την Pap a. Μου είπε όλα είναι πολύ καλά κ μου είπε να συνεχίσω το φυλλικό οξύ κ επιπλέον μου έδωσε σίδηρο, ασβέστιο κ μαγνήσιο. Το σαλοσπιρ μου είπε το κόβω από σήμερα κ τα utrogestan σταδιακά μειώνω τη δοσολογία τις επόμενες δύο βδομάδες για να κοπούν κ αυτά.. ραντεβού σε ένα μήνα...  Πολύ μου φαίνεται...😥😥  Β' επιπέδου που ρώτησα την 23η βδομάδα θα την κάνουμε.. 

Εμβόλιο κόβιντ όχι, μπάνια μπορώ να κάνω στη θάλασσα όχι σε πισίνα μου είπε κ δε βάφω μαλλιά κ νύχια... (Κλαίω για τα νύχια καλοκαιριάτικα)

Μια χαρά! Και εμένα μου τα δίνει όλα αυτά συν κάτι βιταμίνες!🙂εμένα και για τα νύχια και για τα μαλλιά οκ μου είπε μετά το πρώτο τρίμηνο!σκέφτομαι να κάνω μόνο ανταύγειες,βέβαια!εμβόλιο ούτε καν μου είπε !😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Μια χαρά! Και εμένα μου τα δίνει όλα αυτά συν κάτι βιταμίνες!🙂εμένα και για τα νύχια και για τα μαλλιά οκ μου είπε μετά το πρώτο τρίμηνο!σκέφτομαι να κάνω μόνο ανταύγειες,βέβαια!εμβόλιο ούτε καν μου είπε !😁

Ναι από το εμβόλιο μακρυά λένε.. κάνε ανταύγειες..  είναι πιο ωραίες το καλοκαίρι από το να κάνεις συνέχεια ρίζα..  κι εγώ ανταύγειες είχα κάνει λίγο πριν πάλι καλά.. στον 9ο πάλι με το καλό είπε.. να ξεκουραστούν κιόλας... 😛 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@touloumpitsaμια χαρά! Κι εμένα μετά από μήνα μου έδωσε το επόμενο ραντεβού εφόσον όλα πάνε καλά! 

@Maimoudaki92 πάντα να κοιτάς συστατικά! Δεν φαντάζεσαι το βάζουν μέσα σε κάποια τρόφιμα! Εγώ λόγω της χορτοφαγίας έχω μάθει να διαβάζω πάντα συστατικά. 

Κορίτσια, ψήνεστε να ανοίξουμε μια κρυφή ομάδα στο φατσοβιβιλίο? Νομίζω εκεί πιο εύκολα διαβάζουμε/απαντάμε και είναι και πιο άμεσο..τι λέτε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Έπαιρνα παλαιότερα το κοτόπουλο ψητό του Νιτσιακου κ μου άρεσε πολύ κ τελικά ήταν μάπα τα συστατικά του.. Η φουαντρέ φαντάσου που θεωρείται τοπ... Είναι από 90% κρέας... Το υπόλοιπο 10%άστο... εγώ παίρνω τώρα τη dulano από το Lidl και είναι η μόνη με 97% κρέας. 😉

Έχω ακούσει και για τα natarelle ότι είναι πολύ καλά και χωρίς συντηρητικά. Τώρα, για το ποσοστό κρέατος, δεν  γνωρίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...