Μετάβαση σε περιεχόμενο

KPAP-ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ.ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΟΛΕΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λατρεύω τις φωτογραφίες απο σπίτια και απο παιδικά δωμάτια. Υπέροχο σπίτι και τέλειο παιδικό. Να είναι πάντα γεμάτα χαρά σου εύχομαι!:)

as1cEWmFg2B0020MjcyYmR8MDAwODk5NmR8QmViaSBzZSBwZXJpbWVub3ltZSBzZQ.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΑΡ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΟΥΧΟΥΛΙΑΡΙΚΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ.ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΟΥΠΕΡ.ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΩΔΥΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΑΑΑ.ΞΕΧΑΣΑ ΚΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KPAP μου πολυ ομορφο το σπιτι σας!!!Και το δωματιο του μωρου γλυκητατο με το καλο να το δεχτειτε!Σας ευχομαι καθε ευτυχια και να στε παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι με τον αντρουλη σου!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλλη μου όλα πανέμορφα! Πολύ ζεστό και αρμονικό το σπίτι σου! Ιδιαίτερα η κρεβατοκάμαρα...;) ;) ;)

Θα συμφωνήσω με όσα ειπώθηκαν...Άντε σύντομα με δριμύτερη επιστροφή...:P

Όσο για το δωμάτιο του μπέμπη, άψογα χρώματα-άψογα έπιπλα! (επειδή και εγώ έχω σχεδόν τα ίδια.:cheer: Πλάκα κάνω!).

Να είστε πάντοτε ευτυχισμένοι και με το καλό να υποδεχτείτε το μωρό σας! :)

ΥΣ. Είσαι πολλή όμορφη, όπως θα σου λένε και οι υπόλοιποι...

:):P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ, ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΕΥΚΟΛΟ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΜΕΜΠΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑ.ΚΑΙ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΕΝΝΑΜΕ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ.ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταπληκτικα ολα απο τουσ χωρουσ του σπιτιου μεχρι το δωματιο του μπεμπε.....την ιδια τρελα με το πορτοκαλι και τον σνουπι εχουμε:silly: :silly:

παντα καλοτυχοι και να ειστε υπερηφανοι για το ζεστο σπιτικο που εχετε φτιαξει:) :) :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα δεν εχω λογια!!Το σπιτι σας ειναι τελειο και το παιδικο δε παιζεται!!Σου ευχομαι να ειστε παντα υγειης και χαρουμενοι και να χαρειτε αμετρητα χρονια ευτυχιας μεσα σ αυτο το ονειρεμενο σπιτι!ΦΙΛΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera ..ta hthela na moirasto mazi sas ena kataplhktiko site ...phga psonisa apo ekei kai emeina kataefxaristhmenh oti psonisa mou to esthlan kai to parelaba se 3 meres , mexri kai thl. me phran na doun oti ola einai ok..kai eimai katoikos eksoterikou...apistefto...???

http://www.toys-shop.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...