Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 20 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Εννοείται κ πολυ συντομα θα έχετε κ αδελφάκι!! Ναι τα άτιμα ακριβά είναι ειδικά αμα παιρνεις από φαρμακείο ..συμφέρει πιο πολυ ηλεκτρονικα.. Έχε εσυ τις επαφουλες σου κ μπορεί να μας εχεις ευχάριστα αυτό το μήνα🥰🥰

Τελικά έκανα ένα χτες το βράδυ κ είχε γίνει αρνητικό οποτέ κάπως ανακουφίστηκα! Τώρα αναμονή για καμιά 15μέρες. Αν κ δεν πιστεύω να μείνω δύο μήνες συνεχόμενα έγκυος αλλά η ελπίδα υπάρχει!!!Ποτέ δεν ξέρεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/3/2021 at 9:16 ΠΜ, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα! Απο αυτα τα με μια φορά μας έτυχε, καλε εμείς δεν προσπαθουσαμε κλπ να μην πιστευεις το 80%. Οι πιο πολλοι προσπαθουν αλλά δεν το λένε. 

Έχεις απόλυτο δίκιο!! Εμείς για το πρώτο προσπαθούσαμε ανελλιπώς κάθε μήνα για 6 μήνες κ για το δεύτερο παραπάνω από χρόνο αλλα όχι ακριβώς συστηματικά λόγω κ μεγαλύτερου παιδιού(καταλαβαίνεις πως είναι αυτα). Χωρίς κανένα πρόβλημα κ από τους 2μας. Κ όμως το δεύτερο ηρθε τον μήνα που δεν περίμενα. Δεν κάναμε στις γονιμες όπως τον υπόλοιπο καιρό. Αλλα περισσότερο πιστεύω ότι έπιασα επειδή δεν είχα τον νου μου. Παίζει σημαντικό ρόλο το άγχος. Πλέον είμαι 10εβδομαδων και ανυπομονώ να φτάσω στο τέλος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας...καποιες σας ξέρω κάποιες είστε πιο καινούργιες. Πέρσι τέτοια εποχή μετά από δύο αποβολές είπα να γράψω σ αυτο το φόρουμ να βρω παρηγοριά σε γυναίκες που και αυτές παλεύουν για το όνειρο..κοριτσια μου γλυκά ένα χρόνο μετά έχω στην αγκαλιά μου το παιδάκι μου.... Πέρασα πάρα πολλά στην εγκυμοσυνη δεν ήταν καθόλου εύκολο αλλά τα καταφέραμε. Ανήμερα του Αγίου Αλεξίου ήρθε στη ζωή η μπέμπα μου... Μην το βάζετε κάτω...θαυματα γίνονται κάθε μέρα... Σας το λέω εγώ που πρόσφατα έζησα ενα.  

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Κοριτσάκια μου γεια σας...καποιες σας ξέρω κάποιες είστε πιο καινούργιες. Πέρσι τέτοια εποχή μετά από δύο αποβολές είπα να γράψω σ αυτο το φόρουμ να βρω παρηγοριά σε γυναίκες που και αυτές παλεύουν για το όνειρο..κοριτσια μου γλυκά ένα χρόνο μετά έχω στην αγκαλιά μου το παιδάκι μου.... Πέρασα πάρα πολλά στην εγκυμοσυνη δεν ήταν καθόλου εύκολο αλλά τα καταφέραμε. Ανήμερα του Αγίου Αλεξίου ήρθε στη ζωή η μπέμπα μου... Μην το βάζετε κάτω...θαυματα γίνονται κάθε μέρα... Σας το λέω εγώ που πρόσφατα έζησα ενα.  

 

 

 

Συγχαρητήρια!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Μπήκα απλά ν άπω χρονια πολλά στην @Ευάγγελοςτχαχαχαχαχαχαχα κοριτσάρα μου να σε χαιρόμαστε ❤️

Ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκι μου παρόλο που δεν γιορτάζω!😁 Σημασία έχει όμως ότι με θυμήθηκες!🥰 Εύχομαι ότι καλύτερο και σε εσένα! Να χαίρεσαι την υπέροχη κουκλίτσα σου και σύντομα να σε δούμε πάλι στο πινακακι μας!😉

💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Κοριτσάκια μου γεια σας...καποιες σας ξέρω κάποιες είστε πιο καινούργιες. Πέρσι τέτοια εποχή μετά από δύο αποβολές είπα να γράψω σ αυτο το φόρουμ να βρω παρηγοριά σε γυναίκες που και αυτές παλεύουν για το όνειρο..κοριτσια μου γλυκά ένα χρόνο μετά έχω στην αγκαλιά μου το παιδάκι μου.... Πέρασα πάρα πολλά στην εγκυμοσυνη δεν ήταν καθόλου εύκολο αλλά τα καταφέραμε. Ανήμερα του Αγίου Αλεξίου ήρθε στη ζωή η μπέμπα μου... Μην το βάζετε κάτω...θαυματα γίνονται κάθε μέρα... Σας το λέω εγώ που πρόσφατα έζησα ενα.  

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!! Γερή και τυχερή να είναι στη ζωή της και εσύ σιδερένια!!! 

Μέρα που είναι, εύχομαι ολόψυχα σε όλες μας , να καταφέρουμε να ζήσουμε το θαύμα μας!! 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Κοριτσάκια μου γεια σας...καποιες σας ξέρω κάποιες είστε πιο καινούργιες. Πέρσι τέτοια εποχή μετά από δύο αποβολές είπα να γράψω σ αυτο το φόρουμ να βρω παρηγοριά σε γυναίκες που και αυτές παλεύουν για το όνειρο..κοριτσια μου γλυκά ένα χρόνο μετά έχω στην αγκαλιά μου το παιδάκι μου.... Πέρασα πάρα πολλά στην εγκυμοσυνη δεν ήταν καθόλου εύκολο αλλά τα καταφέραμε. Ανήμερα του Αγίου Αλεξίου ήρθε στη ζωή η μπέμπα μου... Μην το βάζετε κάτω...θαυματα γίνονται κάθε μέρα... Σας το λέω εγώ που πρόσφατα έζησα ενα.  

 

 

 

Συγχαρητήρια χαιρομαι πολύ για σένα,να σου ζησει!!κ εγώ δυο αποτυχημένες εγκυμοσύνες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Κοριτσάκια μου γεια σας...καποιες σας ξέρω κάποιες είστε πιο καινούργιες. Πέρσι τέτοια εποχή μετά από δύο αποβολές είπα να γράψω σ αυτο το φόρουμ να βρω παρηγοριά σε γυναίκες που και αυτές παλεύουν για το όνειρο..κοριτσια μου γλυκά ένα χρόνο μετά έχω στην αγκαλιά μου το παιδάκι μου.... Πέρασα πάρα πολλά στην εγκυμοσυνη δεν ήταν καθόλου εύκολο αλλά τα καταφέραμε. Ανήμερα του Αγίου Αλεξίου ήρθε στη ζωή η μπέμπα μου... Μην το βάζετε κάτω...θαυματα γίνονται κάθε μέρα... Σας το λέω εγώ που πρόσφατα έζησα ενα.  

 

 

 

Γειά σου Βασούλα μου! Να σας ζήσει κορίτσι μου! Γερό, καλότυχο κι ευλογημένο να είναι! 🤗🥰

Πολλές φορές χρειάζεται να προσπεράσουμε πολλά εμπόδια στη ζωή για να καταφέρουμε να πραγματοποιήσουμε τα όνειρα μας! Λίγο υπομονή θέλει και πίστη και όλα γίνονται! Σημασία έχει ότι τώρα έχεις το θαυματακι σου στη αγκαλιά σου! Και μόνο αυτό να κρατήσεις από όλα!

Και πάλι να σας ζήσει! 🥰💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τα φώτα σας!

Θα πάω για ορμονικές εξετάσεις σε αυτόν τον κύκλο και ενώ περίμενα την περίοδο στις 27 του μήνα και το είχα τακτοποιημένο στο μυαλό μου να πάω Δευτέρα (3η μέρα), σήμερα ένιωσα πόνους και το μεσημεράκι ειδα αίμα χωρίς να έχει κατέβει καλά!
Και ρωτάω εγώ τώρα, να υπολογίσω ως 1η μέρα τη σημερινή παρ όλο που η ροή δεν είναι καλή και να πάω αύριο για τις εξετάσεις (2η μέρα) ή να περιμένω να κατέβει αύριο τελειως με κίνδυνο να μεσολαβήσει το ΣΚ και να χάσω λίγο τις μέρες, αφού την Δευτέρα που θα ανοίξουν θα είμαι ήδη στην 4-5 μέρα περιόδου; 🤔

Θα ψάξω εννοείτε αν κάποιο μικροβιολογικό δουλεύει Σάββατο αλλά έχω κατά μπερδευτεί με τις μέρες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Κοριτσια τα φώτα σας!

Θα πάω για ορμονικές εξετάσεις σε αυτόν τον κύκλο και ενώ περίμενα την περίοδο στις 27 του μήνα και το είχα τακτοποιημένο στο μυαλό μου να πάω Δευτέρα (3η μέρα), σήμερα ένιωσα πόνους και το μεσημεράκι ειδα αίμα χωρίς να έχει κατέβει καλά!
Και ρωτάω εγώ τώρα, να υπολογίσω ως 1η μέρα τη σημερινή παρ όλο που η ροή δεν είναι καλή και να πάω αύριο για τις εξετάσεις (2η μέρα) ή να περιμένω να κατέβει αύριο τελειως με κίνδυνο να μεσολαβήσει το ΣΚ και να χάσω λίγο τις μέρες, αφού την Δευτέρα που θα ανοίξουν θα είμαι ήδη στην 4-5 μέρα περιόδου; 🤔

Θα ψάξω εννοείτε αν κάποιο μικροβιολογικό δουλεύει Σάββατο αλλά έχω κατά μπερδευτεί με τις μέρες!! 

Καλημέρα κορίτσι μου! Αν δεν βρεις μικροβιολογικο αύριο ανοιχτό, πήγαινε σήμερα. Δευτέρα θα ναι ήδη περασμένες οι μέρες για τις συγκεκριμένες εξετάσεις που θες. Απ τη στιγμή που ήρθε αίμα χθες, μπορείς να την πεις πρώτη ημέρα κύκλου. Δεν σου ήρθε βράδυ για να μην ξέρεις πώς να την υπολογίσεις. 

Καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Κοριτσάκια μου γεια σας...καποιες σας ξέρω κάποιες είστε πιο καινούργιες. Πέρσι τέτοια εποχή μετά από δύο αποβολές είπα να γράψω σ αυτο το φόρουμ να βρω παρηγοριά σε γυναίκες που και αυτές παλεύουν για το όνειρο..κοριτσια μου γλυκά ένα χρόνο μετά έχω στην αγκαλιά μου το παιδάκι μου.... Πέρασα πάρα πολλά στην εγκυμοσυνη δεν ήταν καθόλου εύκολο αλλά τα καταφέραμε. Ανήμερα του Αγίου Αλεξίου ήρθε στη ζωή η μπέμπα μου... Μην το βάζετε κάτω...θαυματα γίνονται κάθε μέρα... Σας το λέω εγώ που πρόσφατα έζησα ενα.  

 

 

 

να σου ζησει!να ειναι γερο και καλοτυχο το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Κοριτσια τα φώτα σας!

Θα πάω για ορμονικές εξετάσεις σε αυτόν τον κύκλο και ενώ περίμενα την περίοδο στις 27 του μήνα και το είχα τακτοποιημένο στο μυαλό μου να πάω Δευτέρα (3η μέρα), σήμερα ένιωσα πόνους και το μεσημεράκι ειδα αίμα χωρίς να έχει κατέβει καλά!
Και ρωτάω εγώ τώρα, να υπολογίσω ως 1η μέρα τη σημερινή παρ όλο που η ροή δεν είναι καλή και να πάω αύριο για τις εξετάσεις (2η μέρα) ή να περιμένω να κατέβει αύριο τελειως με κίνδυνο να μεσολαβήσει το ΣΚ και να χάσω λίγο τις μέρες, αφού την Δευτέρα που θα ανοίξουν θα είμαι ήδη στην 4-5 μέρα περιόδου; 🤔

Θα ψάξω εννοείτε αν κάποιο μικροβιολογικό δουλεύει Σάββατο αλλά έχω κατά μπερδευτεί με τις μέρες!! 

Καλύτερα να τις κάνεις σήμερα. Νομίζω 2η με 3η μερα λένε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν ξέρω αν σας το έχω ξανά πει αλλά εμείς το έχουμε φτάσει σε άλλο επίπεδο🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 εχθές μου είπε ο άντρας μου ότι ήταν τόσο σίγουρος γιαυτη τη φορά που είχε υπολογίσει και τον μήνα που θα γεννιόταν ( δεν τα κάνω μόνο εγώ αυτά) βέβαια με τους υπολογισμούς του έβγαινε 10 μηνητικο αλλά τέλος πάντων και μετά αρχίσαμε να συζητάμε για το σε ποια ηλικία θα του επιτρέπουμε να γυρνάει μετά τις 12 σπιτι ποτέ θα πάει διακοπές με φίλους και τετοια 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια εγώ έκλεισα ραντεβού με τον γιατρό την Τρίτη να ξεκινήσουμε σιγά σιγά τις εξετάσεις!νιωθω ότι ο καιρός δεν περνάει με τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 @Ρουλ@@ σας ευχαριστώ!!🌹

Το κανόνισα για αύριο τελικά. Από τα 3 μικροβιολογικά της περιοχής πέτυχα το 1 ανοιχτό!!! Θα πάρω και το αγόρι μου μαζί να κάνει ο καθένας τις δικές του! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα..δεν ξέρω αν γράφω σωστά εδώ αλλά χρειάζομαι την βοήθεια σας.Τον Δεκέμβριο είχα μια αποβολή,έχουμε ξεκινήσει πάλι να προσπαθούμε.Τελευταια περίοδο είχα 26/02 κανονικά περίμενα περίοδο 24/3αλλά τίποτα μέχρι στιγμής.Να έχω ελπίδες λέτε;;;Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι το στήθος μου δεν έχει πρηστεί καθόλου ενώ τον Δεκέμβριο που έιχα μείνει έγκυος ήταν φουλ πρησμένο άσχετα με την κακή εξέλιξη της κύησης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η mimimimi είπε:

Κορίτσια καλησπέρα..δεν ξέρω αν γράφω σωστά εδώ αλλά χρειάζομαι την βοήθεια σας.Τον Δεκέμβριο είχα μια αποβολή,έχουμε ξεκινήσει πάλι να προσπαθούμε.Τελευταια περίοδο είχα 26/02 κανονικά περίμενα περίοδο 24/3αλλά τίποτα μέχρι στιγμής.Να έχω ελπίδες λέτε;;;Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι το στήθος μου δεν έχει πρηστεί καθόλου ενώ τον Δεκέμβριο που έιχα μείνει έγκυος ήταν φουλ πρησμένο άσχετα με την κακή εξέλιξη της κύησης.

Καλησπέρα κορίτσι μου.

Είχα κι εγώ 2 βιοχημικες αποβολές σε 2 συνεχόμενους κύκλους. Αυτό που ξέρω είναι ότι είσαι πιο γόνιμη μετα από μια αποβολή, για αυτό κ ξαναεμεινα έγκυος στον επόμενο κύκλο. Άσχετα που δεν προχώρησε εμένα βέβαια. 

Οπότε πιστεύω ότι έχεις ελπίδες, αν λάβουμε υπόψιν μας κ τις 2 μέρες που έχεις καθυστέρηση. Γιατί δεν κάνεις μια χοριακη να δεις. Η χοριακη θα δείξει σίγουρα.

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκυουλα!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα και από μένα!! Σε άλλο θέμα είχα γράψει για την αποβολη που είχα τον προηγούμενο μήνα και θέλω να ρωτήσω τα εξής! Πρώτον είμαι στις 37 ημέρες μετά την αποξεση και δεν έχω ακόμα κανένα σημάδι που να δείχνει ότι έρχεται περίοδος. Από τις 15-16 του μηνα έχω κάποια πονακια σαν περιόδου αλλά μόνο το βράδυ κυρίως. Μέσα στην ημέρα πονάει η μέση και η πλάτη μου περισσότερο. Επίσης ολη αυτή την εβδομάδα έχω καούρες από την ώρα που ξυπνάω και ενώ μέσα στην ημέρα δεν τρώω τίποτα εάν φάω κάτι για λίγο ηρεμούν και μετά επανέρχονται χειρότερα μαζί με ανακατωσουρα. Ήταν να πάω για επανεξέταση αυτή την εβδομάδα αλλά ο γιατρός μου μου είπε ότι καλύτερα να γίνει αφού αδιαθετησω. Αυτά που θέλω λοιπόν να ρωτήσω είναι εάν υπάρχει περίπτωση για εγκυμοσυνη και εφόσον δεν εχω αδιαθετησει ακόμα ώστε να ξέρω τον κύκλο μου ένα τεστ ή μια χοριακη θα δείξει κάτι?? Σας ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Maira29 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα και από μένα!! Σε άλλο θέμα είχα γράψει για την αποβολη που είχα τον προηγούμενο μήνα και θέλω να ρωτήσω τα εξής! Πρώτον είμαι στις 37 ημέρες μετά την αποξεση και δεν έχω ακόμα κανένα σημάδι που να δείχνει ότι έρχεται περίοδος. Από τις 15-16 του μηνα έχω κάποια πονακια σαν περιόδου αλλά μόνο το βράδυ κυρίως. Μέσα στην ημέρα πονάει η μέση και η πλάτη μου περισσότερο. Επίσης ολη αυτή την εβδομάδα έχω καούρες από την ώρα που ξυπνάω και ενώ μέσα στην ημέρα δεν τρώω τίποτα εάν φάω κάτι για λίγο ηρεμούν και μετά επανέρχονται χειρότερα μαζί με ανακατωσουρα. Ήταν να πάω για επανεξέταση αυτή την εβδομάδα αλλά ο γιατρός μου μου είπε ότι καλύτερα να γίνει αφού αδιαθετησω. Αυτά που θέλω λοιπόν να ρωτήσω είναι εάν υπάρχει περίπτωση για εγκυμοσυνη και εφόσον δεν εχω αδιαθετησει ακόμα ώστε να ξέρω τον κύκλο μου ένα τεστ ή μια χοριακη θα δείξει κάτι?? Σας ευχαριστώ! 

Πιστεύω περισσότερο στην χοριακη παρα σε ένα απλό τεστ. Αλλα εσυ υπάρχει περίπτωση να είσαι έγκυος δλδ κ το σκέφτεσαι ή είναι από το άγχος σου ολο αυτο? Θέλω να πω έκανες ελεύθερα? Δεν έχω εμπειρία από αποξεση αλλά από φιλες μου που έχω ακούσει ο γιατρός τους,τους εχει πει 3 μήνες μετά να έχουν ελευεθρη επαφη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Πιστεύω περισσότερο στην χοριακη παρα σε ένα απλό τεστ. Αλλα εσυ υπάρχει περίπτωση να είσαι έγκυος δλδ κ το σκέφτεσαι ή είναι από το άγχος σου ολο αυτο? Θέλω να πω έκανες ελεύθερα? Δεν έχω εμπειρία από αποξεση αλλά από φιλες μου που έχω ακούσει ο γιατρός τους,τους εχει πει 3 μήνες μετά να έχουν ελευεθρη επαφη

Να σου πω.. Επειδή εγώ έμαθα την εγκυμοσύνη μου στη διαδικασία της αποβολής γιατί δεν είχα ουσιαστικά συμπτώματα (13/2 έκανα το τεστ και 16/2 έφυγε ο σάκος) εμένα στην αποξεση μου καθάρισε μόνο τα υπολείμματα μας είπε ότι μπορούσαμε να ξεκινήσουμε ξανά από αυτόν τον μήνα. Μετά την αποξεση για μια εβδομάδα δεν είχαμε επαφές και μετά για μια ακόμα εβδομάδα περίπου είχαμε με προφύλαξη. Τις επόμενες μέρες είχαμε κανονικά. Απλά σκέφτομαι να κάνω είτε τεστ είτε χοριακη που να μου φύγει αυτό το άγχος και δεν ξέρω εάν θα δείξει κάτι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Maira29 είπε:

Να σου πω.. Επειδή εγώ έμαθα την εγκυμοσύνη μου στη διαδικασία της αποβολής γιατί δεν είχα ουσιαστικά συμπτώματα (13/2 έκανα το τεστ και 16/2 έφυγε ο σάκος) εμένα στην αποξεση μου καθάρισε μόνο τα υπολείμματα μας είπε ότι μπορούσαμε να ξεκινήσουμε ξανά από αυτόν τον μήνα. Μετά την αποξεση για μια εβδομάδα δεν είχαμε επαφές και μετά για μια ακόμα εβδομάδα περίπου είχαμε με προφύλαξη. Τις επόμενες μέρες είχαμε κανονικά. Απλά σκέφτομαι να κάνω είτε τεστ είτε χοριακη που να μου φύγει αυτό το άγχος και δεν ξέρω εάν θα δείξει κάτι.. 

Κάθε περίπτωση διαφορετικη!! Πολύ γρήγορα κατάλαβες ότι έφυγε ο σακος. Ειδες αίμα? Σε ρωτάω γιατί έχω ακούσει πολλά κ αγχωνομαι. Θα σου πρότεινα χοριακη κ όχι τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...