Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποια εφαρμογή χρησιμοποιεις;


Recommended Posts

Κορίτσια μου πολύ Καλή σας ημέρα!!!

Ανοίγω αυτό το θέμα για να μοιραστούμε τις απόψεις και τις εμπειρίες μας σχετικά με το ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε ( για μέτρηση εγκυμοσύνης ή και περιόδου)?

Ξεκινάω εγώ λέγοντας ότι χρησιμοποιούσα πολλά χρόνια την εφαρμογή Το ημερολόγιό μου, αλλά πριν λίγο καιρό Ανακάλυψα και άλλη μία εφαρμογή που ονομάζεται flo, η οποία μπορώ να πω ότι μου άρεσε ιδιαιτέρως. Προς το παρόν κρατάω και τις δύο ενέργειες αλλά η δεύτερη δίνει πολύ περισσότερες δυνατότητες για να δεις διάφορα βίντεο που ενδεχομένως σε ενδιαφέρουν ή συζητήσεις( στα αγγλικά βέβαια).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα δοκιμασει πολλες αλλα η Glow kai Ovia ειναι κορυφη!!!!!! Η πρωτη για ευρεση μερας ωορρηξιας και γενικα περιοδου, και επισης υπαρχει και glow για μωρα εκει εγω καταγραφω τα παντα για το μωρο πιο στηθος θηλασα ποσο εβγαλα, τοσο γαλα ηπιε το μωρο ποσο κοιμηθηκε! Τωρα για εγκυμοσυνη η OVIA ειναι η καλυτερη για μενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Happy_day είπε:

Κορίτσια μου πολύ Καλή σας ημέρα!!!

Ανοίγω αυτό το θέμα για να μοιραστούμε τις απόψεις και τις εμπειρίες μας σχετικά με το ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε ( για μέτρηση εγκυμοσύνης ή και περιόδου)?

Ξεκινάω εγώ λέγοντας ότι χρησιμοποιούσα πολλά χρόνια την εφαρμογή Το ημερολόγιό μου, αλλά πριν λίγο καιρό Ανακάλυψα και άλλη μία εφαρμογή που ονομάζεται flo, η οποία μπορώ να πω ότι μου άρεσε ιδιαιτέρως. Προς το παρόν κρατάω και τις δύο ενέργειες αλλά η δεύτερη δίνει πολύ περισσότερες δυνατότητες για να δεις διάφορα βίντεο που ενδεχομένως σε ενδιαφέρουν ή συζητήσεις( στα αγγλικά βέβαια).

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ είμαι καινούρια στο φόρουμ! Η εφαρμογή που χρησιμοποιώ είναι το period calendar, το οποίο δεν σου λέει τίποτα! Μόνο πια μέρα εγκυμοσύνης είσαι! Ούτε καν εβδομάδα.. και έχω και το flo το οποίο φαίνεται πολύ ωραίο όμως μετά από την περίοδο δοκιμής πρέπει να το πληρώνεις και δεν ξέρω κατά πόσο θα με βολεύει αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Efiko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ είμαι καινούρια στο φόρουμ! Η εφαρμογή που χρησιμοποιώ είναι το period calendar, το οποίο δεν σου λέει τίποτα! Μόνο πια μέρα εγκυμοσύνης είσαι! Ούτε καν εβδομάδα.. και έχω και το flo το οποίο φαίνεται πολύ ωραίο όμως μετά από την περίοδο δοκιμής πρέπει να το πληρώνεις και δεν ξέρω κατά πόσο θα με βολεύει αυτό! 

Αυτες που προτινω ειναι τσαμπα, εννοειτε πως αν θες εξτρα πραγματα εχει πληρωμη αλλα τις χρησιμοποιω τωρα 2 χρονια ανετα χωρις να εχω δωσει χρηματα! δοκιμαστε τις! ειδικα στην εγκυμοσυνη βοηθανε πολυ σου λενε συμπτωματα που μπορει να σου τυχουν πχ. μου ελεγε διαφορα αθρα ενα ηταν για ανοιγμα μυτης στην εγκυμοσυνη και οντως λογο της ζεστης εξω και σουπερ κρυο το καλοκαιρι μεσα ειχα αρκετες φορες αιμοραγγεια μικρη απο μυτη, κατι που θα ειχα φρικαρει αν δεν το ειχα διαβασει, γενικα βοηθανε πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η manoula84 είπε:

Αυτες που προτινω ειναι τσαμπα, εννοειτε πως αν θες εξτρα πραγματα εχει πληρωμη αλλα τις χρησιμοποιω τωρα 2 χρονια ανετα χωρις να εχω δωσει χρηματα! δοκιμαστε τις! ειδικα στην εγκυμοσυνη βοηθανε πολυ σου λενε συμπτωματα που μπορει να σου τυχουν πχ. μου ελεγε διαφορα αθρα ενα ηταν για ανοιγμα μυτης στην εγκυμοσυνη και οντως λογο της ζεστης εξω και σουπερ κρυο το καλοκαιρι μεσα ειχα αρκετες φορες αιμοραγγεια μικρη απο μυτη, κατι που θα ειχα φρικαρει αν δεν το ειχα διαβασει, γενικα βοηθανε πολυ!

Στα αγγλικα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η manoula84 είπε:

Αυτες που προτινω ειναι τσαμπα, εννοειτε πως αν θες εξτρα πραγματα εχει πληρωμη αλλα τις χρησιμοποιω τωρα 2 χρονια ανετα χωρις να εχω δωσει χρηματα! δοκιμαστε τις! ειδικα στην εγκυμοσυνη βοηθανε πολυ σου λενε συμπτωματα που μπορει να σου τυχουν πχ. μου ελεγε διαφορα αθρα ενα ηταν για ανοιγμα μυτης στην εγκυμοσυνη και οντως λογο της ζεστης εξω και σουπερ κρυο το καλοκαιρι μεσα ειχα αρκετες φορες αιμοραγγεια μικρη απο μυτη, κατι που θα ειχα φρικαρει αν δεν το ειχα διαβασει, γενικα βοηθανε πολυ!

Πόσο δίκιο έχεις... όταν σκουπίζω την μύτη μου το τελευταίο μήνα έρχεται αίμα και ήθελα την Δευτέρα που έχω γυναικολόγο να ρωτήσω...με πρόλαβες 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxa ναι αν δεν ξερεις τρομαζεις γιατι πχ. κλασσικα ξερεις συπτωματα που ολοι μιλανε, πχ. ναυτιεσ πονος μεσης, δυσκοιλιοτητα κτλ. αλλα υπαρχουν και τοσα άλλα που δεν τα φανταζεσε, εγω αν δεν ειχα διαβασει την εφαρμογη οτι ανοιγε συχνα η μυτη θα ειχα φρικαρει! Ενταξει εννοειτε ρωταμε τους γιατρους μας για  ολα αλλα ειναι ενα ωραιο companion οι εφαρμοφες!. πχ. σημερα το πρωι μου εγραψε η εφαρμογη οτι το μωρο ειναι στο μεγεθος του μυρτιλου μολις σχηματισε ματια και καρδουλα και οι ανακατοσουρες μου θα ερθουν στο πικ αυτη την εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...