Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙ?!?!


Recommended Posts

rousot έγραψε:

Γεαι σας! Εχω πολυ καιρο να γραψω γιατι ολον μου τον χρονο μου τον καλυπτει η μικρουλα μου που ειναι 10 μηνων. Αυτη η μικρουλα που λετε εκανε εναμιση χρονο να μας ερθει κι ετσι με τον αντρα μου ειπαμε να αρχισουμε τις προσπαθειες τον γεναρη για το δεθτερο ωστε να εκμεταλλευτουμε ολες τις ευκαιριες.Αυτη τη φορα ομως ηρθε με την ΠΡΩΤΗ!!! ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!! ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!! Και να φανταστειτε οτι οι γιατροι μας εδιναν 5% πιθανοτητες για φυσιολογικα (καποιες ισως θυμουνται την ιστορια μας).Ευχομαι λοιπον σε ολες μας καλη εγκυμοσυνη και σε οσες προσπαθουν συντομα να εχουν ευχαριστα νεα.

Συγχαρητηρια rousot!

τετοια να ακουγονται και μονο τετοια!!! Θα εισαι μια ευτυχισμενη μανουλα τωρα!!! Ετσι...Εγω περιμενω κορη (το πρωτο) και ειμαι αστα να πανε...χαζεμενη!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω και παλι για ολα τα καλα σας λογια!!!Τωρα εχω αρχισει και το συνειδητοποιω κι εγω κι ευχομαι να πανε ολα καλα.Η Π.Η.Τ μου ειναι 09/10/2009.Θα ειναι το δευτερο παιδι της οικογενειας και ζυγακι,οπως κι ο μπαμπας της κι εγω (και δευτερα παιδια και ζυγοι).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό και παλι και κοιταξε να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου τωρα που δημιουργεις μια ομορφη και μεγαλυτερη οικογενεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rousot μου πολύ ευχάριστα νέα...:woohoo: :woohoo: .Με το καλό να έρθει κ το δεύτερο μωράκι σου....ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ να έχεις κ να προσέχεις πολύ...

Να μας λές νέα για την πορεία της εγκυμοσύνης..πολλά φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό! Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!!

Αντε και στα δικά μας! χεχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!:P :P :P Πιστευω οτι θα ειναι λιγο δυσκολα γιατι η μικρουλα μου θελει αγκαλιτσες και με το δικιο της αλλα τωρα πια πρεπει να προσεχω...ελπιζω ολα να πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rousot με το καλό να φέρεις στον κόσμο το αδερφάκι της πανέμορφης και τσαχπίνας κορούλας σου!!!

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και πολλές ευχές για μια καλή εγκυμοσύνη και με το καλό το νινάκι σου το δεύτερο εύχομαι να είναι τόσο όμορφο όσο και το πρώτο που βλέπω εδώ στη φωτογραφία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax bre rousot mou na ikseres ti parigoria mas dineis.kata prwtis na xairesai ti mikroula sou pou idi kratas sta xeria sou kai einai sketi glika:) :) :) kai defteron sou efxomai mia iremi egimosini kai ola na pane kala.se efxaristoume gia to aisiodokso mnm sou.afta prepei na akougonte bre koritsia.ante kai sta dika mas!!na mas kratas enimeres e???:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι μπράβο!

Πάντα ψεύτες να τους βγάζεις τους γιατρούς!

Να σου ζήσει η κορούλα σου και να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη!

dev094pb___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να φέρεις στον κόσμο ενα υγιέστατο και όμορφο παιδάκι σαν την κορούλα σου.

Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...