Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙ?!?!


Recommended Posts

Γεαι σας! Εχω πολυ καιρο να γραψω γιατι ολον μου τον χρονο μου τον καλυπτει η μικρουλα μου που ειναι 10 μηνων. Αυτη η μικρουλα που λετε εκανε εναμιση χρονο να μας ερθει κι ετσι με τον αντρα μου ειπαμε να αρχισουμε τις προσπαθειες τον γεναρη για το δεθτερο ωστε να εκμεταλλευτουμε ολες τις ευκαιριες.Αυτη τη φορα ομως ηρθε με την ΠΡΩΤΗ!!! ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!! ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!! Και να φανταστειτε οτι οι γιατροι μας εδιναν 5% πιθανοτητες για φυσιολογικα (καποιες ισως θυμουνται την ιστορια μας).Ευχομαι λοιπον σε ολες μας καλη εγκυμοσυνη και σε οσες προσπαθουν συντομα να εχουν ευχαριστα νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΣΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει η μπεμπουλα σας, ειναι σκετη κουκλιτσα!!!!

και με το καλο ενα δευτερο γερο μωρακι!!! :)

δεν θυμαμαι την ιστορια σου γιατι ειμαι σχετικα νεο μελος...

αλλα το ιδιο επαθε η ξαδερφη μου!

εκανε τον πρωτο της γιο με την 4η προσπαθεια σπερματεγχυσης και ενω οι γιατροι δεν της δινανε σχεδον καθολου πιθανοτητες για μια δευτερη συλληψη με φυσιολογικο τροπο, εκεινη εμεινε εγκυος μολις ο γιος της ηταν 4 μηνων :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ σου χησει το λουλουδακι σου!!!Ειναι γλυκουτσικο!!!!

Συγχαρητηραι για την εγκυμοσυνη σου!!!!Με το καλο να ερθει και το 2ο νινακι σας!!!!

Ειδες οι γιατροι καποιες φορες πεφτουν πολυ εξω!!

Ευχαριστουμε (προσπαθω):-)

Καλη εγκυμοσυνη!Καθε ευτυχια σας ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι αυτο που λεω εγω τα παιδια ερχονται οποτε θελουν αυτα οχι οπτε θελουμε εμεις:) να χαιρεσαι την μικρουλα σου κ με το καλο ναρθει κ το αλλο παιδακι.

καλη εγκυμοσυνη ευχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rousot mou geia sou...

Agapi mou na sou zisei to mwraki sou,,,kai me to kalo to deutero...

Mpravw agapi mou eides ola kala sas pane...

Xerwme na akouw tetia...

Poso minwn eisai tora???

SAs euxwme ola ta kalitera tou kwsmou...

Kai egw exw ena giokka 11 minwn kai eimai egkuws 23 eudomadwn...

Euxwme se oles ta kalitera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολεσ μεσα απο την καρδια μου! Πραγματι,ενα στην αγκαλια κι ενα στην κοιλια...Ομολογω πως οταν το εμαθα επαθα μια συγχυση γιατι σκεφτηκα οτι ακομα δεν εχω χορτασει το Ειρηνακι μου και ειμαι παλι εγκυος...αλλα μου εφυγε γρηγορα κι ευχαριστω το Θεο που αυτη τη φορα μου τα εφερε ευκολα. Αλλωστε χορταινεις ποτε το παιδακι σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου,κ σιγουρα τι πιο ευχαριστο ενα μωρακι αγκαλια κ ενα στην κοιλια..με το καλο κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ, ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΙ..

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ

ΜΠΕΜΠΑΚΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι να σου ζήσει το λουλουδάκι σου και με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος της οικογένειας...Να είναι κι αυτό ένα γερό μωράκι και να σας δώσει ακόμα μεγαλύτερη χαρά...

Φιλάκια και να προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι πραγματικά πολύ ευχαριστο και ποσο μαλλον που δεν το περιμένατε τοσο δυσκολα. Το ιδιο σκεφτομουν κ εγω να παει η μικρη μου εκει 10 μηνων περιπου και να ξεκινησουμε κ εμεις για το δευτερο μιας και αργησαμε κ εμεις να πιασουμε την δικια μας οχι λογο προβληματος αλλα ακομα χειροτερα λογο φοβερου ανχους. Αντε κοριτσακι με το καλό το νεο μέλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!

Η εγκυμοσύνη σου είναι ένα πολύ αισιόδοξο μήνυμα για πολλές κοπέλες που κάποιοι γιατροί θεωρούν σκόπιμο να τις απογοητεύουν χωρίς λόγο....

Σου ευχομαι μια καλή εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ rousot μου!!! καλη εγκυμοσυνη!!!!:)

μπραβο κοπελα μου, τα παιδια σου θα ειναι πολυ κοντα στην ηλικια!!! ειναι κουραστικο για τη μανουλα, αλλα υπεροχο για τη ζωη τους ολοκληρη!!!;)

με το καλο να ερθει στο κοσμο το μικρουλι σας!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ!ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΝΤΑΙ!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...