Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δωρεά ωαρίων


ΚΑΤΕΡΙΝΑ77

Recommended Posts

Γειά σας είμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα να μου πείτε εάν κάποια από σας έχει προχωρήσει σε δωρεά ωαρίων

Ευχαριστώ 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/2/2021 at 2:40 ΜΜ, ο/η ΚΑΤΕΡΙΝΑ77 είπε:

Γειά σας είμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα να μου πείτε εάν κάποια από σας έχει προχωρήσει σε δωρεά ωαρίων

Ευχαριστώ 😁

Καλή σου μέρα Κατερινα77.

Σου στέλνω όχι διότι έχω κάνει δωρεά ωαρίων αλλά επειδή είναι μια λύση που μου χουν προτείνει και οι δικοί μου γιατροί.

Ομολογώ είμαι και εγώ σε παρα πολλές σκέψεις!!!!

Εσύ τι πρόβλημα έχεις και σου το πρότειναν? 

Πάντως όταν είχα ρωτήσει και εγώ έχει πάρα πολλές κοπέλες που το τόλμησαν και μου είπαν τα καλύτερα, διότι κάποιες διανυαν την εγκυμοσύνη τους και άλλες είχαν στα χέρια τους το ή  τα μωράκια τους!!!!

Μάλλον πρέπει απλά να το τολμήσουμε χωρίς φόβο !!!!

Καλή σου μέρα και καλή συνέχεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/2/2021 at 2:40 ΜΜ, ο/η ΚΑΤΕΡΙΝΑ77 είπε:

Γειά σας είμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα να μου πείτε εάν κάποια από σας έχει προχωρήσει σε δωρεά ωαρίων

Ευχαριστώ 😁

Καλημέρα. Εμείς έχουμε προχωρήσει σε αυτή τη διαδικασία. Είναι μια ευλογία κατ' εμέ αυτή η εναλλακτική. Πήραμε 4 άριστες βλαστοκυστες 5 ημερών. Η πρώτη προσπάθεια βέβαια δεν προχώρησε για άλλο λόγο που τώρα ετοιμαζόμαστε για τη δεύτερη. Ισχύει ότι αρκετές γυναίκες έγιναν μητέρες με αυτό τον τρόπο. Το ίδιο ευχομαι και για εμάς. 🙏❤️👶❤️👶 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...