Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλησπερα


venia

Recommended Posts

καλησπερα κι απο εμας

Σημερα το κοριτσακι μου γινεται 3 μηνων.

Βρισκομαστε στις Βρυξελλες τα τελευταια 2 χρόνια και ετσι μεγαλωνουμε λιγο διαφορετικα απο τον υπεροχο ηλιο της Ελλαδας.

ελπιζω να μπορεσουμε και εμεις να λυσουμε καποιες αποριες μας και να βοηθησουμε αν μπορουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENIA ΜΟΥ, ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ!!!

ΚΑΛΕ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΟΠΕΛΑ!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ..

ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ! ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠ' ΟΤΙ ΕΔΩ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΛΥΝΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΑΣ!!

ΦΙΛΙΑ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!!!!! Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!! Κάθε τόπος έχει τα καλά του, ελπίζω να μπορείτε να χαίρεστε τον ήλιο και την θάλασσα τουλάχιστον τα καλοκαίρια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Βενια. Να χαιρεσαι το κοριτσακι σου. Ειμαι κι'εγω νεο μελος σε μια πολυ ομορφη παρεα που αργησα να ανακαλλυψω. Εισαι πολυ τυχαιρη κατα τη γνωμη μου που ζεις στις Βρυξελλες. Ελπιζω να τα λεμε συχνα...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

venia μου καλησπέρα κι από μένα και καλωσόρισες στην όμορφη παρέα μας!!!

Να χαίρεσαι την κοριτσάρα σου, να είστε καλά εσύ και ο άντρας σου να τη βλέπετε και να την καμαρώνετε να μεγαλώνει πάντα γερή και τυχερή!!!

Σε ζηλεύω που είσαι στις Βρυξέλλες!

Όχι, την Ελλάδα δεν την αλλάζω, αλλά για μια βόλτα Βέλγιο δε θα έλεγα όχι!!;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα

ευχαριστω για τα καλα σου λογια

σημερα επιτελους εχουμε 6 βαθμους και βγηκαμε βολτιτσα!!

ελπιζω να τα λεμε συχνα

προσπαθω να βαλω μια φωτο αλλα ειναι μεγαλη και δεν την παιρνει θα προσπαθησω παλι ομως

Βενια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα venia κι απο μενα. καλως ηρθες στην παρεα μας. να σου ζησει η μικρουλα σου. να ειστε γεροι και να την καμαρωνετε. φιλια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένια να χαίρεσαι την μπεμπούλα σου!

Είμαι και εγώ νέο μέλος.Με λένε Σάντυ,είμαι 29 χρονών και διανύω την 9η εβδομάδα δίδυμης κύησης!

Ανυπομονώ να γίνω μανούλα και να αγκαλιάσω τα νινάκια μου

Φιλιά πολλά στην μπουμπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΕΝΙΑ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Κ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ! ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ, ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣΑΙ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Venia καλως ηρθες !!!!!

Να χαιρεσαι το μπεμπακι σου!!

Αν και σου λειπει ο ηλιος της Ελλαδας ..εχω την εντυπωση πως οι Βρυξελλες ειναι απο τις καλυτερες περιπτωσεις ξενιτεμου!!

Ειμαι η Λινα και δεν εχω παιδακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Λινα με το ωραιο ονομα!!

Βρυξελλες για διακοπες ειναι καλα αλλα εγω προσωπικα εχω πιεστει λιγο εχω να κατεβω Ελλαδα 6 μήνες και καταλαβαινεις.

Εχθες βγαλαμε διαβατηριο της μικρης και πεταωωωω απο την χαρα μου τελος του μηνα ερχομαστε για διακοπουλες.

Με το καλο αν το θες πραγματικα να αποκτησεις και εσυ ενα ζουζουνακι.

φιλια Βενια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

venia μου καλωσηρθες και εσυ στην παρεουλα....

Να χαιρεσαι την μπουμπουκενια σου!!!!

Αχ! Με τις Βρυξελλες.... Ειχε φαγωθει ο αγαπουλινος μου να μετακομισουμε για μια 5ετια.... (ειχε βρει μια καλη ευκαιρια για μια καλη δουλεια).....αλλα εγω την Ελλαδιτσα μας δεν μπορω να την αφησω... (για την ακριβεια τους ανθρωπους που αγαπαω δε μπορω να αφησω..;) )

Ειμαι η Αρτζη και δεν εχω μπουμπουκακι αλλα ειμαι μονιμα πλεον ανασκελα....απελπιστικα διαθεσιμη για...... γονιμοποιηση.....:P :laugh: :laugh: :laugh: χαχαχαχα

φιλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και καλως ηρθες .Οσο μακρια και να εισαι εμεις θα σε ενημερωνουμε με ολα τα νεα της χωρας μας. Ειμαι η βανια και εχω ενα γιο 5 ετων .ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙς ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟΝ ΗΛΙΟ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστωωωωωωωω ολες για το θερμο καλωσορισμα σας

οτι χρειαστειτε και μπορωωωω εδω ειμαι...

φιλικα

Βενια

Υ.Γ. θελω και εγω να ομορφηνω τον χωρο μου αλλα ειναι αδυνατον να καταφερω να βαλω αυτα τα χρονικα label

η φωτογραφια μας τουλαχιστον φαινεται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

venia mou kali na ikseres poso se zileuw ekei sta xionia pou eisai...kala i eytyxia einai zwgrafismeni sto proswpo sou..kalws mas irthes...loipon....kai pws kai piasate toso makria..an theleis antalasoume ela larisa na erthw egw ekei...xaxaxaxxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΕΝΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ ΜΑΣ........ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΟΜΠΙΡΑ 9 ΜΗΝΩΝ....ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένια μου καλώς ήρθες στην παρέα μας και να σου ζήσει το μπεμπάκι σου!

Σε καταλαβαίνω πως νιώθεις μιας και η κολλητή-κουμπάρα-μαμά της βαφτιστήρας μου ήταν εκεί για 3 χρόνια. Συγκεκριμένα αγάπησε ένα παιδί που γνώρισε στις διακοπές της στο χωριό, ο οποίος έμενε Βέλγιο (στη Brugge συγκεκριμένα). Έφυγε μαζί του, παντρεύτηκαν και πριν 2 χρόνια μας έκαναν και ένα αγγελούδι!

Ήρθαν μόνιμα Ελλάδα το Σεπτέμβρη και τα έχουν βρει αρκετά σκούρα, γιατί είχαν συνηθίσει σε διαφορετικό τρόπο ζωής. Το μόνο που χαίρονται είναι ο ήλιος και τα ξενύχτια που κάνουν εδώ...

Εμένα προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ το Βέλγιο και αν είχα όλο μου το σόι μαζί μου, άνετα έμενα εκεί...

Φιλια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Venia μου καλως μας ηρθες!!!Ναι χαιρεσαι το μπουμπουκι σου!Να ναι παντα καλα και γερο!!

Δεν πειραζει οπου και να εισαι δεν εχει σημασια αρκει να περνας καλα!!:-)

Σιγουρα και η δικη σου βοηθεια θα ειναι χρησιμη...οπως και αν χρειαστεις κατι εμεις ειμαστε εδω!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...