Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η manoula84 είπε:

Πολλά φιλιά από Θεσσαλονίκη Επίσης!!!! Είμαι πιο κοντά σου οπότε περισσότερο θετική ενέργεια χαχαχ είμαι στη γενική κλίνη στη Μαρία Κάλλας αν είμαι κοντά σου σου στέλνω και φιλί με ενέργεια!!! 

Επίσης @misofeggaro εύχομαι να γίνεις full moon πολύ γρήγορα σου αξίζει!!!! Σε όλες μας αξίζει!!!! 

Και να ξέρετε θα μπαίνω κάθε μέρα και θα σας κοιτάω δεν θα ησυχάσω αν δεν κάνετε όλες παιδάκι χαχαχαχα. 

Πραγματικά σας νιώθω φίλες μου και επίσης νιώθω ότι η αγάπη αυτού του φόρουμ εμένα προσωπικά με ηρέμησε. 

Φιλία πολλά από Θεσσαλονίκη Επίσης!

Υ.Γ πως μαραζώσε έτσι η πόλη ρε κορίτσια σκεφτείτε ότι τα τελευταία 6 χρόνια ήμουν τουλάχιστον 4 μέρες την εβδομάδα επάνω και τώρα πονάει η ψυχή μου ήταν όλα κλειστά και αχαρα.

Ααααααα!! Η παλιά μου γειτονιά είναι εκεί!! Σ ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου!! 

Δεν έχει κ τέλειο να σου βάλω όπως το Facebook....😁😁

Να μπαίνεις να μας παρακολουθείς κ εμάς, αλλά να μαθαίνουμε κ νέα σου!! Η αλήθεια είναι ότι εδώ κ εγώ βρήκα ηρεμία, αλλά κ συμπαράσταση!! Πολύ σημαντικό, γιατί δε θέλω να γίνομαι κουραστική στους δικούς μου κ να τους αγχωνω κ να τους στεναχωρώ.. Εσείς όμως με καταλαβαίνετε....

Εύχομαι ό,τι καλύτερο!!

Παρεμπιπτόντως όλα άδειασαν, ασε....παρόλο που κυκλοφορεί αρκετός κοσμος(καμία σχέση με την καραντίνα του Μαρτιου) , οι επιχειρήσεις κλεινουν η μια μετά την άλλη.. 

Φιλιά πολλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Γιατί τόσο ησυχία;;;

Λαλαλαλαλαλαλ Καλημέρα όλη μέρα!


 

Καλημερα!!!! Εγώ ήμουν στις γόνιμες δεν έχω κανένα νέο ελπίζω να έχω σε καμία δεκαριά μέρες χαχαχα

Ποια κορίτσια περιμενουν αυτές τις μέρες?? Αντε να κινηθεί τίποτα να παρουμε φόρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα!!!! Εγώ ήμουν στις γόνιμες δεν έχω κανένα νέο ελπίζω να έχω σε καμία δεκαριά μέρες χαχαχα

Ποια κορίτσια περιμενουν αυτές τις μέρες?? Αντε να κινηθεί τίποτα να παρουμε φόρα!!! 

Σου εύχομαι να έχεις τα καλύτερα νέα σε δέκα μέρες!! ❤️❤️❤️

Εγώ περιμένω στις 14/2... Έχουν αρχίσει λίγο πόνοι στη μέση...βλέπω να κατεβαίνει η κ@τ@ρ@μένη..δεν έχω πολλές ελπίδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα!!!! Εγώ ήμουν στις γόνιμες δεν έχω κανένα νέο ελπίζω να έχω σε καμία δεκαριά μέρες χαχαχα

Ποια κορίτσια περιμενουν αυτές τις μέρες?? Αντε να κινηθεί τίποτα να παρουμε φόρα!!! 

Με το καλό καλή τυχη!!!!!!!

Καλημέρα σε όλες!!!!!!!!😍😘😘❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Σου εύχομαι να έχεις τα καλύτερα νέα σε δέκα μέρες!! ❤️❤️❤️

Εγώ περιμένω στις 14/2... Έχουν αρχίσει λίγο πόνοι στη μέση...βλέπω να κατεβαίνει η κ@τ@ρ@μένη..δεν έχω πολλές ελπίδες..

Ίδιο πονοι είναι και στις δυο περιπτωσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια εύχομαι σε όλες να γίνεστε σύντομα μανούλες! Είμαι καινούρια εδω αλλα σας παρακολουθώ κατι μερες και χαίρομαι που σας βρήκα ... Να σας πω και εγω τι με απασχολεί Εδω και τρεις μήνες με τον σύζυγο πήραμε μπρος για μωράκι και καθε μήνα ειχα συμπτώματα και νόμιζα οτι έπιασε αποτέλεσμα αρνητικά τεστ. Αυτον τον μήνα νιώθω διαφορετικά Σταθερό κύκλο 28-29 στις 2/2 ηταν η 14η μερα και ειχα ωρηξια, ειχαμε επαφές μια μερα πριν και μια μετα απο την 17η κα μεχρι σήμερα 22η μερα εχω συνεχόμενα πονακια περιοδου και το στήθος πονάει αυτο δεν μου εχει ξανασυμβεί συνήθως αυτα ερχονται λιγες μέρες πριν την περίοδο επίσης μου βγήκαν 2 μικρα σπυράκια τα οποία σταμάτησαν να εμανιζονται εδω και καιρο Τι λετε να ειναι ο τυχερός μήνας η απλα διαφορετικος κυκλος;εχει συμβεί σε καμιά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας εγώ περιμένω αύριο και έχει μία βδομάδα που με πονάει η μέση μου και έχω ενοχλήσεις στην κοιλιά, έχω κάποια συμπτώματα διαφορετικά από τις άλλες φορές αλλά το αποδίδω στις βιταμίνες γονιμότητας που παίρνω αυτό το καιρό. Αισιόδοξη πάντως δεν νιώθω περιμένω να μου έρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα!!!! Εγώ ήμουν στις γόνιμες δεν έχω κανένα νέο ελπίζω να έχω σε καμία δεκαριά μέρες χαχαχα

Ποια κορίτσια περιμενουν αυτές τις μέρες?? Αντε να κινηθεί τίποτα να παρουμε φόρα!!! 

Κι εγώ σε καμιά βδομάδα θα φανεί. Ειμουν γόνιμες μαζί σου! Για να δούμε .. 😌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Κι εγώ σε καμιά βδομάδα θα φανεί. Ειμουν γόνιμες μαζί σου! Για να δούμε .. 😌

Εγώ λογικά είχα ωορρηξία χθες, κάνε την αρχή και ακολουθώ 😃😜😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα σας εγώ περιμένω αύριο και έχει μία βδομάδα που με πονάει η μέση μου και έχω ενοχλήσεις στην κοιλιά, έχω κάποια συμπτώματα διαφορετικά από τις άλλες φορές αλλά το αποδίδω στις βιταμίνες γονιμότητας που παίρνω αυτό το καιρό. Αισιόδοξη πάντως δεν νιώθω περιμένω να μου έρθει!!

Και δεν κάνεις ένα τεστ θα έλεγα εγώ τώρα 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω και κάτι ασχετο. Αυτό τον καιρό Αποφευγω τα πολλα χημικά και ισχυρα καθαριστικά. Ξέρει καμια πως να καθαρίσω το φουρνο χωρίς πολλα φάρμακα? Με σόδα και ξυδι ξέρω κάτι άλλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Να ρωτήσω και κάτι ασχετο. Αυτό τον καιρό Αποφευγω τα πολλα χημικά και ισχυρα καθαριστικά. Ξέρει καμια πως να καθαρίσω το φουρνο χωρίς πολλα φάρμακα? Με σόδα και ξυδι ξέρω κάτι άλλο? 

Καλά κάνεις και τα αποφεύγεις έχουν βγει άπειρες μελέτες για το πόσο τα χημικά επηρεάζουν την γονιμότητα το ίδιο να προσέχει και ο άνδρας βέβαια γιατί και αυτός είναι στο παιχνίδι χαχαχ, 

Λοιπόν εγώ βάζω λίγο πράσινο σαπούνι σε νιφάδες με νερό στο κάτω μέρος του φούρνου και βάζω να κάνει αυτή λειτουργία που καθαρίζει το φούρνο ( δεν έχω πυρολυση) αφού χτυπήσει το καμπανάκι ότι τελείωσε μπλενω με σφουγγάρακι τα τοιχώματα και τις σχάρες αφου στέγνωσει ελαφρά βάζω σε ένα βαποριζατερ ξύδι  και Ρίχνω σε διάφορα σημεία την σόδα σε σκόνη και μετά ψεκαζω με αυτό και γίνεται κρέμα και μετά το αφήνω για λίγο για τις πιο σκληρές βρωμιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ λογικά είχα ωορρηξία χθες, κάνε την αρχή και ακολουθώ 😃😜😜😜

Εγώ είχα τη Δευτέρα! Άντε καλή μας τύχη κοπελιαα μου!!!! Είχαμε επαφές μέρα παρά μέρα κ τη μέρα της ωορρηξίας..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κάντε και μια φορά μετά την ωορρηξία επαφή γιατί ο γιατρός μου είπε ότι καμία φορά τα ωάρια ζουν παραπάνω οπότε όσο πιο πολύ σπέρμα υπάρχει τόσο καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Καλά κάνεις και τα αποφεύγεις έχουν βγει άπειρες μελέτες για το πόσο τα χημικά επηρεάζουν την γονιμότητα το ίδιο να προσέχει και ο άνδρας βέβαια γιατί και αυτός είναι στο παιχνίδι χαχαχ, 

Λοιπόν εγώ βάζω λίγο πράσινο σαπούνι σε νιφάδες με νερό στο κάτω μέρος του φούρνου και βάζω να κάνει αυτή λειτουργία που καθαρίζει το φούρνο ( δεν έχω πυρολυση) αφού χτυπήσει το καμπανάκι ότι τελείωσε μπλενω με σφουγγάρακι τα τοιχώματα και τις σχάρες αφου στέγνωσει ελαφρά βάζω σε ένα βαποριζατερ ξύδι  και Ρίχνω σε διάφορα σημεία την σόδα σε σκόνη και μετά ψεκαζω με αυτό και γίνεται κρέμα και μετά το αφήνω για λίγο για τις πιο σκληρές βρωμιες

Δεν έχει τέτοια λειτουργία εμενα, στην επόμενη κουζίνα που θα παρω θα το προσεξω να έχει λειτουργία καθαρισμου. Έβαλα λίγο απορρυπαντικό πιατων με νερό και εκαψα το φουρνο. Το ετριψα μετά και βγήκαν τα πολλα. Θα παρω και πράσινο σαπουνι να δοκιμάσω αυτό που λες... Ευχαριστώ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Κορίτσια κάντε και μια φορά μετά την ωορρηξία επαφή γιατί ο γιατρός μου είπε ότι καμία φορά τα ωάρια ζουν παραπάνω οπότε όσο πιο πολύ σπέρμα υπάρχει τόσο καλύτερα 

Εμείς δυστυχώς λόγω ανωτέρας βίας ότι κάναμε κάναμε... Εκανα την μέρα της ενεσης και την επόμενη οπότε πιστευω οτι αν είναι να γίνει θα γίνει. Φευγει για δουλειά ο συζυγος και παλι καλά που προλαβαμε αυτές τις δυο μερες. Είχα κάνει κ πιο πριν εννοείται αλλά δεν τις υπολογίζω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Κορίτσια κάντε και μια φορά μετά την ωορρηξία επαφή γιατί ο γιατρός μου είπε ότι καμία φορά τα ωάρια ζουν παραπάνω οπότε όσο πιο πολύ σπέρμα υπάρχει τόσο καλύτερα 

εννοείται βρε συ. Εμείς γενικά κάνουμε μέρα παράμερα όσο μπορούμε σε όλο το κύκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :02/03

diana8:?

Lacostaki:22/02

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:04/02

misofeggaro:21/02

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01

Litsadi:12/02

Pixies:? 

Kostef:26/02

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/02

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:23/02

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:05/03

 

elissavet90:22/2

Mantikio:14/02

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 


👶

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :02/03

diana8:?

Lacostaki:22/02

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:04/02

misofeggaro:21/02

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01

Litsadi:12/02

Pixies:? 

Kostef:26/02

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/02

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

geo2222:?

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:05/03

Μanoula84:14/02

elissavet90:22/2

Mantikio:14/02

Εγώ περιμένω στις 23!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...