Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

Καλημέρα και καλό σκ! 

Μας τελειώνει και ο Γενάρης. Πιο καλό κορίτσι θα ανοίξει το θέμα του Φλεβάρη? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό σκ! 

Μας τελειώνει και ο Γενάρης. Πιο καλό κορίτσι θα ανοίξει το θέμα του Φλεβάρη? ?

Καλημερα επίσης!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό σκ! 

Μας τελειώνει και ο Γενάρης. Πιο καλό κορίτσι θα ανοίξει το θέμα του Φλεβάρη? ?

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα επίσης!!! 

Καλημέρα και καλό σκ! Εγώ προτείνω κάποια κοπέλα που είναι σε αναμονή θετικής χοριακης !!!! Έτσι για να παίρνουμε όλες θετική ενέργεια απ'την προσπάθεια της οποιαδήποτε εδώ μέσα όλες μας!!!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η condios είπε:

 

Καλημέρα και καλό σκ! Εγώ προτείνω κάποια κοπέλα που είναι σε αναμονή θετικής χοριακης !!!! Έτσι για να παίρνουμε όλες θετική ενέργεια απ'την προσπάθεια της οποιαδήποτε εδώ μέσα όλες μας!!!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Ωραία ιδέα περιμενει καμια για χοριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ωραία ιδέα περιμενει καμια για χοριακη? 

Καλημέρα εγώ περιμενω για χορικά η 8/2 αλλά δεν ξέρω πως να ανοίξω θέμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλημέρα εγώ περιμενω για χορικά η 8/2 αλλά δεν ξέρω πως να ανοίξω θέμα!!

Πάνω στη σελίδα έχει ένα σταυρό. Εκεί το ανοίγεις δε θυμάμαι λεπτομέρειες νομίζω όμως είναι ευκολο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες καλό σκ να έχουμε!!! Βρε κορίτσια αλήθεια πως βγάζετε άκρη με την θερμοκρασία;;; Εγώ είχα από την 16 έως την 21 36.7 την 22 έπεσε στο 36.4 εχθές 23 στο 36.2 και σήμερα 24 ξανά ανέβηκε στο 36.6 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα σε όλες καλό σκ να έχουμε!!! Βρε κορίτσια αλήθεια πως βγάζετε άκρη με την θερμοκρασία;;; Εγώ είχα από την 16 έως την 21 36.7 την 22 έπεσε στο 36.4 εχθές 23 στο 36.2 και σήμερα 24 ξανά ανέβηκε στο 36.6 

Αχχχ ευτυχώς ήταν το μόνο που δε καταπιάστηκα ποτε να ασχοληθώ.. ☺ βαριόμουν κιόλας.. Ενώ σ όλα τ αλλά πρωτη 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλημέρα εγώ περιμενω για χορικά η 8/2 αλλά δεν ξέρω πως να ανοίξω θέμα!!

Θα πας στο θέλω να γίνω μπαμπάς/μαμά και λέει σε ένα πράσινο κουμπί "ξεκινήστε νέα συζήτηση"! Και αυτό ήταν!! Άντε περιμένουμε ❤️❤️👏👏🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα!κ εγω τόσο καιρό δεν επαιρνα για να μην αγχωθω..αλλα επειδη ειπε ο αντρας μου να τα δοκιμασουμε ειπα να παρω...αν δω οτι δεν με βολευουν η με αγχωνουν θα δω τι θα κανω.Επισης τωρα δεν δουλευω οποτε εχω την ευκαιρια να τα κανω...οταν δουλευω ομως με ωραριο 12-9 δεν ξερω ποτε θα προλαβαινω να τα κανω..

Αφού μπαίνεις στη διαδικασία μπορείς να αρχίσεις κ τις θερμομετρήσεις να είσαι διπλά σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Θα δεις θα δεις... Κ εγώ έτσι τα έπαιρνα στην εξωσωματική.. Με το τσουβάλι 🤣🤣 στην αρχή με πειράζαν μετα όμως τα συνήθισα... 

Αν θυμαμαι καλά λίγο μετά απο μένα είχες κάνει την εξωσωματική ε; Κάπου καλοκαίρι! Πόσο είσαι τώρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

Αν θυμαμαι καλά λίγο μετά απο μένα είχες κάνει την εξωσωματική ε; Κάπου καλοκαίρι! Πόσο είσαι τώρα;;

Ναι ναι 10 Αυγουστου είχα έτ κ τωρα ειμαι στον 7ο. 28 εβδομάδων. Περιμένω 2 κοριτσάκια... 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kukki είπε:

Εγώ να σου πω την αλήθεια μου δεν έβγαλα καλή άκρη με αυτά τα τεστ. Προσπάθησα να κάνω ότι διάβαζα αλλά δε μπορούσα να ξεχωρίσω πότε είναι πιο σκούρα η γραμμή κ μετά με άγχωναν κιόλας οπότε τα έκοψα

Δεν έβρισκες ποτέ θετικό? Ορμονικές έχεις κάνει ποτέ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα σε όλες καλό σκ να έχουμε!!! Βρε κορίτσια αλήθεια πως βγάζετε άκρη με την θερμοκρασία;;; Εγώ είχα από την 16 έως την 21 36.7 την 22 έπεσε στο 36.4 εχθές 23 στο 36.2 και σήμερα 24 ξανά ανέβηκε στο 36.6 

Μην πολύ δίνεις σημασία. Μπορεί κάτι να μη μετρησες σωστά... Η με τα δύο θετικά κάτι να μην πήγε καλά αυτό το μήνα... Μην. Σε αγχώνει... Θα δεις σε μερικές μερούλες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μην πολύ δίνεις σημασία. Μπορεί κάτι να μη μετρησες σωστά... Η με τα δύο θετικά κάτι να μην πήγε καλά αυτό το μήνα... Μην. Σε αγχώνει... Θα δεις σε μερικές μερούλες... 

Να σου πω την αλήθεια ήταν η πρώτη φορά που χάρηκα κάπως με το 36.2 γιατί με έπιασε και αυτή η αλλεργία που δεν ξέρω τι είναι οπότε προτιμώ να έρθει κανονικά παρά να έχω κανένα θέμα με τόσα xozal που έχω πάρει τις τελευταίες μέρες...αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αντί να πέσει κι άλλο η έστω να μείνει σταθερή αυτή ανέβηκε πάλι;; εκτός κι αν επειρεαζει το xozal

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Ναι ναι 10 Αυγουστου είχα έτ κ τωρα ειμαι στον 7ο. 28 εβδομάδων. Περιμένω 2 κοριτσάκια... 😍😍

Με το καλό κορίτσι μου!! 😍👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Δεν έβρισκες ποτέ θετικό? Ορμονικές έχεις κάνει ποτέ? 

απλά αυτά τα τεστ με μπέρδευαν. Δε μπορούσα να καταλάβω πότε είναι πιο σκούρα γραμμή...

Δυστυχώς έχω περάσει το στάδιο των ορμονικών με 3 αποτυχημένες σπερματεγχύσεις κ 2 ετ 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα σε όλες καλό σκ να έχουμε!!! Βρε κορίτσια αλήθεια πως βγάζετε άκρη με την θερμοκρασία;;; Εγώ είχα από την 16 έως την 21 36.7 την 22 έπεσε στο 36.4 εχθές 23 στο 36.2 και σήμερα 24 ξανά ανέβηκε στο 36.6 

Καλησπέρα λακοστακι δε βγάζεις άκρη με αυτά πιστεύω, τζαμπα χαλάς το χρόνο σου!! Δηλαδή και να δείξει 36.3 και να δείξει 37 τι σημαίνει; Έχουμε ακούσει γυναίκες κ με 36.3 έγκυες και με 37 μη έγκυες...Δε βρίσκω το νόημα να το κάνεις..κι εγώ δεν ασχολήθηκα ποτέ συμφωνώ με το @lactaki, μου φαίνεται πολύ βαρετό, εγώ σου λέω σταμάτα να μετράς θερμοκρασίες συμπτώματα κλπ ασχολήσου με άλλα πράγματα και όταν έρθει η καθυστέρηση τότε θυμίσου το πάλι και κάνε ένα τεστάκι 😄 εγώ έτσι έκανα πάντως και έπιασα με την πρώτη φορά που κάναμε ελεύθερα στις γόνιμες! Καλά αποτελέσματα 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kukki είπε:

Αφού μπαίνεις στη διαδικασία μπορείς να αρχίσεις κ τις θερμομετρήσεις να είσαι διπλά σίγουρη!

αμα αρχισω ολη μερα να ασχολούμαι με θεμομετρησεις ,τεστ και ολα μαζι θα τρελαθω στο τελος με το χαρακτηρα που εχω..Και τεστ ωορρηξιας απεφευγα τοσο καιρο αλλα αφου το ζητησε ο αντρας μου του ειπα οκ αλλα να ξερεις αν βρισκω θετικο θελει ενα 3ημερο σερι... και να σου πω αν δω ότι τα κανω κ λογω δουλειας και κουρασης δεν θα κανουμε κατι δεν προκειται να ξαναμπω στη διαδικασία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα λακοστακι δε βγάζεις άκρη με αυτά πιστεύω, τζαμπα χαλάς το χρόνο σου!! Δηλαδή και να δείξει 36.3 και να δείξει 37 τι σημαίνει; Έχουμε ακούσει γυναίκες κ με 36.3 έγκυες και με 37 μη έγκυες...Δε βρίσκω το νόημα να το κάνεις..κι εγώ δεν ασχολήθηκα ποτέ συμφωνώ με το @lactaki, μου φαίνεται πολύ βαρετό, εγώ σου λέω σταμάτα να μετράς θερμοκρασίες συμπτώματα κλπ ασχολήσου με άλλα πράγματα και όταν έρθει η καθυστέρηση τότε θυμίσου το πάλι και κάνε ένα τεστάκι 😄 εγώ έτσι έκανα πάντως και έπιασα με την πρώτη φορά που κάναμε ελεύθερα στις γόνιμες! Καλά αποτελέσματα 😍

 Αχ κοριτσι μου μακαρι ολες να πιαναμε με τη μια που ερχομαστε σε επαφή στις γονιμες...εγω αυτο που παρατηρησα και στις 2 καραντινες που ειχαμε χρονο και επαφες αφθονες και ξεκουραστοι ειμασταν κ δεν ειδα  αποτέλεσμα!!!Τη μια φορα που εμεινα εγκυος(ασχετα οτι κατεληξε σε βιοχημική) ηταν ενω ειχαμε πολυ δουλεια και οι 2 κ ειχαμε 4 επαφες μεσα σε εκεινο το μηνα κ μαλιστα μονο η μια ηταν σε γονιμες...ειναι και να σου κατσει η στιγμη,η ωρα η καταλληλη να γινει το τυχερο!!Να χαιρεσαι το μπεμπακι σου😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Να σου πω την αλήθεια ήταν η πρώτη φορά που χάρηκα κάπως με το 36.2 γιατί με έπιασε και αυτή η αλλεργία που δεν ξέρω τι είναι οπότε προτιμώ να έρθει κανονικά παρά να έχω κανένα θέμα με τόσα xozal που έχω πάρει τις τελευταίες μέρες...αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αντί να πέσει κι άλλο η έστω να μείνει σταθερή αυτή ανέβηκε πάλι;; εκτός κι αν επειρεαζει το xozal

Πάντως κ σε σύλληψη δεν επηρεάζει το  xozal. Κ σ εγκυμοσύνη το παίρνεις κανονικά χωρίς πρόβλημα.. Ίσως οι ορμόνες δνε πήγαν καλά αυτό που λέγαμε.... Αν ήταν σωστές οι θερμοκρασίες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/1/2021 at 2:46 ΜΜ, ο/η ntinaki83 είπε:

Εγω τον Οκτώβρη ειχα μια βιοχημικη ...Οποτε ειμαστε ακομη στη προσπαθεια,χθες αδιαθετησα και η αληθεια ειναι με πηρε πολυ απο κατω ,πρωτη φορα τοσο ασχημα και ο αντρας μου μου ειπε να πάρουμε τεστ ωορρηξιας να παμε πιο στοχευμενα!Τα παράγγειλα και ελπίζω να μην με αγχωσουν χειροτερα!!Και παλι να τον χαιρεσαι τον αγοραρο σου!!💙

Τα έχω περάσει κι εγώ αυτά και σε νιώθω απόλυτα. Εμένα τεστ ωορρηξίας με βοήθησε πολύ και με χωρίς πολλές επαφές, λίγες και στοχευμένες, έμεινα έγκυος. Μην αγχώνεσαι, όσο μπορείς βέβαια γιατί φυσικά το άγχος δεν αποβάλλεται τόσο εύκολα, προσπάθησε όμως γιατί αυτό θα βοηθήσει πολύ επίσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Τα έχω περάσει κι εγώ αυτά και σε νιώθω απόλυτα. Εμένα τεστ ωορρηξίας με βοήθησε πολύ και με χωρίς πολλές επαφές, λίγες και στοχευμένες, έμεινα έγκυος. Μην αγχώνεσαι, όσο μπορείς βέβαια γιατί φυσικά το άγχος δεν αποβάλλεται τόσο εύκολα, προσπάθησε όμως γιατί αυτό θα βοηθήσει πολύ επίσης.

Το θεμα μου εμενα ειναι οτι οταν δουλευει ο αντρας μου δυσκολα να ερθουμε σε επαφη λογω κουρασης του οποτε αν πιασει κανονικα δουλεια απο δευτερα και πεσουν οι καλες μερες καθημερινη δεν ξερω κατα ποσο θα αντεξει να έρθουμε σε επαφη!Θα δουμε τι θα γινει!!Ας βρουμε το θετικο και βλεπουμε μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki83 είπε:

Το θεμα μου εμενα ειναι οτι οταν δουλευει ο αντρας μου δυσκολα να ερθουμε σε επαφη λογω κουρασης του οποτε αν πιασει κανονικα δουλεια απο δευτερα και πεσουν οι καλες μερες καθημερινη δεν ξερω κατα ποσο θα αντεξει να έρθουμε σε επαφη!Θα δουμε τι θα γινει!!Ας βρουμε το θετικο και βλεπουμε μετα!!

Εσύ εργάζεσαι; Εμείς εργαζόμαστε και οι δύο, έπεφτε καθημερινή και όμως, όλα καλά. Μην αγχώνεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/1/2021 at 5:24 ΜΜ, ο/η Kostef είπε:

Και εγώ αδιαθετησα σήμερα! Μαζί θα πηγαινουμε! 

Ευχομαι τώρα που θα είμαστε μαζί στην αναμονή του θετικού τεστ χαχαχα να τα καταφέρουμε όλες οι κοπέλες!ευχομαι ο Φλεβάρης να είναι ο τυχερός μας μήνας σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...