Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλημέρα καλημέρα και καλή Κυριακή σε όλες. Εδώ είμαι αγαπημένη μου, καλά είμαι, περιμενω να αδιαθετησω για να μπω για την επέμβαση. Μπαίνω και γράφω που και που. Έχω πολύ δουλειά είναι η αλήθεια και όταν μπαίνω απλά διαβάζω λίγο τα νέα. Εσύ τι κάνεις!? Το παιδί? Ο σύζυγός σου? Τα μαγειρέματα σου? 🤣😂🥰😍😘🤞🙏❤️👶

Καλημέρα!🥰🥰🥰🥰 

Λογικό! Τι επέμβαση θα κάνεις αν επιτρέπεται κορίτσι μου; Δεν θυμάμαι να το έχω διαβάσει. Αν και τώρα τελευταία πολύ ξεχνάω και δεν ξέρω γιατί!👵 

Εμείς όλα καλά! Επιτέλους ξεκινήσαμε σχολείο! Χθές απολαύσαμε και το χιονακι που έριξε στην πόλη! Σήμερα όμως κάνει τρομερό κρύο άρα μας βλέπω μέσα όλη την ημέρα!☹️

Μην μου μιλάς για φαγητό! Κάνω διατροφή (τρομάρα μου) και πονάει η ψυχή μου!😄 Αλλά έκανα( και έφαγα) τόσα πολλά γλυκά τις γιορτές που έβγαλα το απωθημένο μου για τους επόμενους μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IMG_20201028_221740.thumb.jpg.3deeb3ac05d9cd52ad1642343ac72a80.jpg

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dina970 είπε:

Πρωτα εκανα το τεστ ωορρηξιας πριν απο 2-3 ωρες και μετα εκανα το τεστ εγκυμ. Απλα ειχα πιει και σοδα ενδιάμεσα δε ξερω αν παιζει καποιο ρολο θα κανω με τα πρωινα σιγουρα ξανα !!! Εσεις βλεπετε κατι βρε κοριτσια μου η εγω βλεπω επειδη θελω να νομιζω πως κατι γινεται ❤️ 337B1454-3A55-48BC-B00A-E70CD5A348BE.thumb.jpeg.b9e5f5fec69eba0926912c0fac91ff18.jpeg

953C7C40-E407-410F-BE05-3D5F2AB86646.jpeg

Και εγώ είχα κάνει το βράδυ το ίδιο τεστακι εγώ και ο συντροφος μου βλέπαμε γραμμούλα. Προσπαθούσα να ανεβάσω εδώ να φαίνεται αλλά νομίζω δεν ήταν και πολύ ξεκάθαρο. Το πρωί που είχα κάνει είχε σχεδόν την ίδια γραμμή. 2 με 3 μερες πριν την περίοδο και η χοριακή μου ήταν οριακή 29 για την ακρίβεια. Σου εύχομαι να σου συμβαίνει το ίδιο.. Τώρα διανύω την 16η εβδομάδα.. 

Υ. Γ Βρήκα και την φωτογραφία που είχα ανεβάσει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dina970 είπε:

Πρωτα εκανα το τεστ ωορρηξιας πριν απο 2-3 ωρες και μετα εκανα το τεστ εγκυμ. Απλα ειχα πιει και σοδα ενδιάμεσα δε ξερω αν παιζει καποιο ρολο θα κανω με τα πρωινα σιγουρα ξανα !!! Εσεις βλεπετε κατι βρε κοριτσια μου η εγω βλεπω επειδη θελω να νομιζω πως κατι γινεται ❤️ 337B1454-3A55-48BC-B00A-E70CD5A348BE.thumb.jpeg.b9e5f5fec69eba0926912c0fac91ff18.jpeg

953C7C40-E407-410F-BE05-3D5F2AB86646.jpeg

Κάτι αχνοφαίνεται!Εκανες άλλο;;;Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Dina970 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια Μακαρι αν και φοβαμαι πως θα ειναι αρνητικο δε ξερω νιωθω λες και ερχεται η περιοδος γιαυτο θελω να περιμενω μεχρι αυριο :) 

❤️❤️

Καλημέρα κορίτσια , καλή Κυριακή ; Πώς σε βρίσκω Ντίνακι; Εγώ δεν έχω τίποτα ακόμη αλλά έχω και την αυριανή μέρα μπροστά , με θετικό τεστ ωορρηξίας 2/1 , έχω και αύριο πιθανότητα να έρθει , επομένως δεν χαίρομαι! Κάνε ένα τεστ να χαρώ Μ εσένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή Κυριακή!! Σήμερα το πρόγραμμα έχει γενική καθαριότητα γιατί από Δευτέρα ξεκινά τρέξιμο με την δουλειά..θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τα ανεβαστηκα μηνύματα σας..εύχομαι ολόψυχα να έχετε όλες θετικό αποτέλεσμα γρήγορα!! Με τον άντρα μου αποφασίσαμε να κάνουμε δεύτερη προσπάθεια σπερματεγχυνσης..αλλά αποφασίσαμε πως δεν θα το συζητήσουμε με κανέναν κ θα χαλαρώσουμε να κάνουμε πράγματα ώστε να μην έχουμε καθόλου αγχος (πιστεύω ότι παίζει τον κυριότερο λόγο)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ο άντρας μου από αύριο γυρνάει απόγευμα στην δουλειά που αυτό σημαίνει ότι θα τον βλέπω από τις 22:30 και μετά αλλά επειδή δεν λέει να χάσουμε πάλι τις γόνιμες έχω δώσει ήδη τελεσίγραφο ότι εγώ θέλω επαφές μέχρι την Πέμπτη αλλιώς μετά θα είμαι εγώ κουρασμένη...Ξέρω ακούγονται κακιά αλλά το παιδί μόνο του δεν έρχεται χρειάζονται και κάποιες θυσιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου Καλημερα εκανα ξανα το πρωι και βγηκε οπως ακριβως το χθεσινο !!! Τι να πω βρε κοριτσια μου η περιοδος δεν εχει ερθει ακομα θα κανω υπομονη ισως ερθει σημερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσια μου Καλημερα εκανα ξανα το πρωι και βγηκε οπως ακριβως το χθεσινο !!! Τι να πω βρε κοριτσια μου η περιοδος δεν εχει ερθει ακομα θα κανω υπομονη ισως ερθει σημερα !!!

Καλημέραα!!! Κ εγώ κάτι έβλεπα να αχνοφαίνεται η αλήθεια είναι.. Ανέβασε το κ αυτό να το δουμε δεν έχει καμία διαφορά από το χθεσινό? Κ είσαι ήδη σε καθυστέρηση σωστά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες καλημέρα. Λοιπόν είμαι στην 27 μέρα του κύκλου . Περιμένω σε δύο με πέντε μέρες περίοδο. Κύκλος από 29 μέχρι 33. Δεν άντεξα και έκανα ένα τ στ τώρα. Πείτε μου σας παρακαλώ τις γνώμες σας. Βλέπετε κάτι να αχνοφαινεται η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου????IMG_20210117_140901.thumb.jpg.55a85ec9b3a592a6c3d72344bd913e30.jpg

IMG_20210117_140851.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέραα!!! Κ εγώ κάτι έβλεπα να αχνοφαίνεται η αλήθεια είναι.. Ανέβασε το κ αυτό να το δουμε δεν έχει καμία διαφορά από το χθεσινό? Κ είσαι ήδη σε καθυστέρηση σωστά? 

Ειμαι εξω τωρα μολις γυρισω θα σας το στειλω ειμαι 1η μερα σημερα καθυστέρησης τι να πω ισως ερθει στεναχωρηθηκα η αληθεια ειναι 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσια μου Καλημερα εκανα ξανα το πρωι και βγηκε οπως ακριβως το χθεσινο !!! Τι να πω βρε κοριτσια μου η περιοδος δεν εχει ερθει ακομα θα κανω υπομονη ισως ερθει σημερα !!!

Σου ανεβάζω φώτο με τη γνωστή μέθοδο του γκρι χαχα.. Κάτι φαίνεται. Δεν είναι γραμμή μετα απο ώρες έτσι? Γιατί κπ φορές βγαίνει αν τ αφήσεις.. 

IMG_20210117_141235.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η varvi είπε:

Κοριτσαρες καλημέρα. Λοιπόν είμαι στην 27 μέρα του κύκλου . Περιμένω σε δύο με πέντε μέρες περίοδο. Κύκλος από 29 μέχρι 33. Δεν άντεξα και έκανα ένα τ στ τώρα. Πείτε μου σας παρακαλώ τις γνώμες σας. Βλέπετε κάτι να αχνοφαινεται η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου????IMG_20210117_140901.thumb.jpg.55a85ec9b3a592a6c3d72344bd913e30.jpg

IMG_20210117_140851.jpg

Καλημερα ❤️ Την βλεπω την γραμμουλα ευχομαι νομιζω πως εηναι θετικοοοο🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η varvi είπε:

Κοριτσαρες καλημέρα. Λοιπόν είμαι στην 27 μέρα του κύκλου . Περιμένω σε δύο με πέντε μέρες περίοδο. Κύκλος από 29 μέχρι 33. Δεν άντεξα και έκανα ένα τ στ τώρα. Πείτε μου σας παρακαλώ τις γνώμες σας. Βλέπετε κάτι να αχνοφαινεται η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου????IMG_20210117_140901.thumb.jpg.55a85ec9b3a592a6c3d72344bd913e30.jpg

IMG_20210117_140851.jpg

Ναιιιι κ σε σενα φαίνεται μια άχνη Γράμμουλα. Μακάρι βρε κορίτσια!!! Να είστε εγγυουλες, να βγει όμορφα ο Γενάρης!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dina970 είπε:

Καλημερα ❤️ Την βλεπω την γραμμουλα ευχομαι νομιζω πως εηναι θετικοοοο🙏🏼🙏🏼

Ετρέμε και το χέρι μου από την αγωνία και δεν μπορούσα να σταθεροποίηση τη φωτό. Ακόμα χτυπάει η καρδιά μου δυνατά και νομίζω θα πάθω ανακοπή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η varvi είπε:

Κοριτσαρες καλημέρα. Λοιπόν είμαι στην 27 μέρα του κύκλου . Περιμένω σε δύο με πέντε μέρες περίοδο. Κύκλος από 29 μέχρι 33. Δεν άντεξα και έκανα ένα τ στ τώρα. Πείτε μου σας παρακαλώ τις γνώμες σας. Βλέπετε κάτι να αχνοφαινεται η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου????IMG_20210117_140901.thumb.jpg.55a85ec9b3a592a6c3d72344bd913e30.jpg

IMG_20210117_140851.jpg

Καλημερα, και εγώ νομίζω βλέπω γραμμή. Βγήκε την ώρα που λέει το τεστ έτσι? 

Με το καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η varvi είπε:

Κοριτσαρες καλημέρα. Λοιπόν είμαι στην 27 μέρα του κύκλου . Περιμένω σε δύο με πέντε μέρες περίοδο. Κύκλος από 29 μέχρι 33. Δεν άντεξα και έκανα ένα τ στ τώρα. Πείτε μου σας παρακαλώ τις γνώμες σας. Βλέπετε κάτι να αχνοφαινεται η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου????IMG_20210117_140901.thumb.jpg.55a85ec9b3a592a6c3d72344bd913e30.jpg

IMG_20210117_140851.jpg

Αν είναι μέσα στο χρονικό όριο που λέει το τεστ κι εγώ την βλέπω την γραμμή!🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσια μου Καλημερα εκανα ξανα το πρωι και βγηκε οπως ακριβως το χθεσινο !!! Τι να πω βρε κοριτσια μου η περιοδος δεν εχει ερθει ακομα θα κανω υπομονη ισως ερθει σημερα !!!

Γεια σου κοριτσι μου! Εγω παντως ειδα πολυ αχνη γραμμη οπως σου ειπα και χθες το βραδυ! Απο προσωπικη εμπειρια, εμενα η ταινια εδειχνε ετσι πριν την καθυστερηση αλλα ψηφιακο ειχε βγει μια με δυο βδομαδες εγκυος. Εαν μπορεις να κανεις καποιο αλλο τεστ και οχι ταινια ισως φανει καλυτερα!!! Εμενα η ταινια εδειξε γραμμη οχι αχνη μερες μετα την καθυστερηση, μπορει και βδομαδα! Σου ευχομαι να μην ερθει η περιοδος και να εισαι εγκυουλα!!! 🙏🙏💖😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η varvi είπε:

Κοριτσαρες καλημέρα. Λοιπόν είμαι στην 27 μέρα του κύκλου . Περιμένω σε δύο με πέντε μέρες περίοδο. Κύκλος από 29 μέχρι 33. Δεν άντεξα και έκανα ένα τ στ τώρα. Πείτε μου σας παρακαλώ τις γνώμες σας. Βλέπετε κάτι να αχνοφαινεται η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου????IMG_20210117_140901.thumb.jpg.55a85ec9b3a592a6c3d72344bd913e30.jpg

IMG_20210117_140851.jpg

Γεια σου κοριτσι μου!!! Ναι φενεται, εισαι και πριν την καθυστερηση οποτε μια χαρα ειναι!!! Πιστευω πως εισαι εγκυουλα!!! Αν κανεις και αυριο το πρωι, λογικα θα γινει πιο εντονη!!! Με το καλοοο κοριτσι μου!!!! 💞😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου! Εγω παντως ειδα πολυ αχνη γραμμη οπως σου ειπα και χθες το βραδυ! Απο προσωπικη εμπειρια, εμενα η ταινια εδειχνε ετσι πριν την καθυστερηση αλλα ψηφιακο ειχε βγει μια με δυο βδομαδες εγκυος. Εαν μπορεις να κανεις καποιο αλλο τεστ και οχι ταινια ισως φανει καλυτερα!!! Εμενα η ταινια εδειξε γραμμη οχι αχνη μερες μετα την καθυστερηση, μπορει και βδομαδα! Σου ευχομαι να μην ερθει η περιοδος και να εισαι εγκυουλα!!! 🙏🙏💖😘

Έτσι όπως τα υπολογίζω σύμφωνα με τις επαφές που είχαμε πρέπει να ήταν αυτή στις 4 του Γενάρη. Οπότε υπολογίζω και εγώ ακριβώς δύο εβδομάδες. Θα κάνω και αύριο το πρωί το άλλο τεστ που μου έμεινε και μετά απευθείας γυναικολόγο. Ελπίζω να μπορέσει να δει κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι να σας λέω είμαι κατά ενθουσιασμένη . Ακόμα δεν το πιστεύω. Θ πάω να το επιβεβαιώσω φυσικά αύριο στο γιατρό. Ελπίζω να μπορέσει να ανιχνεύσει κάτι. Θα σας πω αύριο τα νέα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ παντως παραγγειλα σήμερα 20 τεστ εγκυμοσύνης να έχω να ασχολουμαι. Ωορρηξιας δεν πηρα αυτή τη φορα έχω λίγα ακόμα αλλά συζήτησα με τον άντρα μου να πηγαινω για παρακολουθηση στην γιατρό για μερικους μηνες. Να το κάνουμε όπως αυτό το μήνα με ενεση για πρόκληση. Σε καμία δεκαριά μέρες θα αρχίσω και εγώ τα τεστ χιχιχι ✌✌✌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η varvi είπε:

Αχ τι να σας λέω είμαι κατά ενθουσιασμένη . Ακόμα δεν το πιστεύω. Θ πάω να το επιβεβαιώσω φυσικά αύριο στο γιατρό. Ελπίζω να μπορέσει να ανιχνεύσει κάτι. Θα σας πω αύριο τα νέα μου. 

Από την εμπειρία μου (είχα πάει πολυυυ νωρίς στο γιατρό) δε θα μπορέσει να σου επιβεβαιώσει τίποτα πέραν από ένα παχυ ενδομήτριο ίσως. Καλυτερα τα χρήματα που θα δώσεις να παε να κάνεις μια χοριακη που ουτως η αλλως θα στη ζητήσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η varvi είπε:

Αχ τι να σας λέω είμαι κατά ενθουσιασμένη . Ακόμα δεν το πιστεύω. Θ πάω να το επιβεβαιώσω φυσικά αύριο στο γιατρό. Ελπίζω να μπορέσει να ανιχνεύσει κάτι. Θα σας πω αύριο τα νέα μου. 

Θα είναι πολύ νωρίς. Δεν θα δείτε τίποτα... Καλύτερα χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Θα είναι πολύ νωρίς. Δεν θα δείτε τίποτα... Καλύτερα χοριακη. 

Starraki μου σαν πιο έμπειρη... Θυμάσαι , είχα θετικό 2/1 πρωί και το μεσημέρι αρνητικό , δεν μου έχει έρθει περίοδος μέχρι πότε να περιμένω για τεστακι , και αύριο ; Πφ δεν την παλεύω άλλο!!! Έχω πονάκια μέρες τώρα και απελπίζομαι , ας έρθει να μην τρώγονται τουλάχιστον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Starraki μου σαν πιο έμπειρη... Θυμάσαι , είχα θετικό 2/1 πρωί και το μεσημέρι αρνητικό , δεν μου έχει έρθει περίοδος μέχρι πότε να περιμένω για τεστακι , και αύριο ; Πφ δεν την παλεύω άλλο!!! Έχω πονάκια μέρες τώρα και απελπίζομαι , ας έρθει να μην τρώγονται τουλάχιστον...

Τρωγομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...