Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Αααα για την εγκυμοσύνη λες??χαχαα άστο έχω πάρει 8κιλα κ είμαι στην 25η .. δίδυμα βέβαια αλλά το παλεύω. Βέβαια δε στερούμαι κάτι.. μας κατέστρεψαν οι γιορτές τώρα χαχα.. 

Εγώ πριν αναφερομουν στις ορμόνες της εξωσωματικης που έλεγε η @Lacostaki ότι πρίζουν κ φαίνεται μια γυναίκα όταν παίρνει...μιλούσαμε για τις δημοσιότητες της χώρας μας.. χαχαα!!

 

Καλά είσαι, 25η ήμουν +6 και κλείνω την εγκυμοσύνη με λιγότερα από 15. Μην αγχώνεσαι καθόλου!! Δίδυμα έχουμε αγάπη. Ο γιατρός μου είχε πει θα πάρω 20. Πάλι φθηνά την γλίτωσα..

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Και μια ακόμα ερώτηση πρέπει να γίνονται όπωσδηποτε 2 μέρα του κύκλου η μπορώ να τις κάνω οπότε θέλω;;

3η μέρα γίνονται συνήθως οι εξετάσεις.

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

ε μια χαρα εισαι...ποσα να παρεις απο δω και περα? για να σου δωσω κουραγιο να σου πω οτι η αδελφη μου στην πρωτη της εγκυμοσυνη πηρε 32 κιλα 

Βρε από εκεί κ πέρα μπαίνουν... Στα δίδυμα ειδικά ούτε που το καταλαβαίνεις το πως μπαίνουν. Κ γω σε όλη την εγκυμοσύνη ξεκάθαρα τρώω λιγότερο απ ότι πριν..

στις πριν 56 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Με το καλό να έρθουν τα παιδάκια σου αύριο!!!ευχομαι με δυο πόνους (γιατί είναι δυο μωρά)χαχαχαχαχ!!!

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Πόνους δε θα έχω γιατί θα είναι καισαρική.. Γερά να είναι τα μικρά κ να μη χρειαστούν θερμοκοιτίδα αυτό με νοιάζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Αααα για την εγκυμοσύνη λες??χαχαα άστο έχω πάρει 8κιλα κ είμαι στην 25η .. δίδυμα βέβαια αλλά το παλεύω. Βέβαια δε στερούμαι κάτι.. μας κατέστρεψαν οι γιορτές τώρα χαχα.. 

Εγώ πριν αναφερομουν στις ορμόνες της εξωσωματικης που έλεγε η @Lacostaki ότι πρίζουν κ φαίνεται μια γυναίκα όταν παίρνει...μιλούσαμε για τις δημοσιότητες της χώρας μας.. χαχαα!!

 

Ούτε με τις ορμόνες. Ούτε με την εγκυμοσύνη έχει πάρει. Είναι θεωρώ στο σωματοτυπο του καθενός. Κ στη διατροφή του καθαρά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλά είσαι, 25η ήμουν +6 και κλείνω την εγκυμοσύνη με λιγότερα από 15. Μην αγχώνεσαι καθόλου!! Δίδυμα έχουμε αγάπη. Ο γιατρός μου είχε πει θα πάρω 20. Πάλι φθηνά την γλίτωσα..

3η μέρα γίνονται συνήθως οι εξετάσεις.

Βρε από εκεί κ πέρα μπαίνουν... Στα δίδυμα ειδικά ούτε που το καταλαβαίνεις το πως μπαίνουν. Κ γω σε όλη την εγκυμοσύνη ξεκάθαρα τρώω λιγότερο απ ότι πριν..

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Πόνους δε θα έχω γιατί θα είναι καισαρική.. Γερά να είναι τα μικρά κ να μη χρειαστούν θερμοκοιτίδα αυτό με νοιάζει!!

Γερά θα είναι κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renoula19 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου αρνητική <2.3

Λυπάμαι πολύ... Προχωρα παρακάτω μην αναλλώνεσαι άλλο, προσπαθείτε ήδη πάρα πολλά χρόνια, είναι κ ψυχοφθόρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Λυπάμαι πολύ... Προχωρα παρακάτω μην αναλλώνεσαι άλλο, προσπαθείτε ήδη πάρα πολλά χρόνια, είναι κ ψυχοφθόρο..

Συμφωνώ κ εγώ @Renoula19

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Παντως κοριτσια πρωτη φορα χαρηκα τοσο που ηρθε η ακατανομαστη....ισως επειδη συνειδητοποιησα οτι ουσιαστικα ηταν ο πρωτος μηνας σωστων επαφων οχι οτι δεν ηξερα τις γονιμες απλα νομιζα οτι ειμαι καλυμενη μεχρι την μερα που μου εβγαζε το ημερολογιο ως μερα ωορρηξιας που οπως αποδειχτηκε απο τα τεστακια ηταν η μερα του θετικου που προφανως η ωορρηξια γινοταν την επομενη...εγω επειδη πιστευα οτι ημουν καλυμενη μεχρι εκεινη τη μερα  τις περισσοτερες φορες δεν ειχα επαφες τις επομενες 2 μερες

Ετσι την ειχα πατήσει κ εγω έβλεπα το ημερολόγιο και υπολόγιζα!!! Και τότε η σοφή @Starrr η αγαπημένη με καθοδήγησε με τα τεστ ωορρηξιας και εννοείται ειχα κ επαφές μερα παρα μέρα..μεχρι και λίγο πριν έρθει η περίοδος!και τσουπ το πιάσαμε το φασολακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Ετσι την ειχα πατήσει κ εγω έβλεπα το ημερολόγιο και υπολόγιζα!!! Και τότε η σοφή @Starrr η αγαπημένη με καθοδήγησε με τα τεστ ωορρηξιας και εννοείται ειχα κ επαφές μερα παρα μέρα..μεχρι και λίγο πριν έρθει η περίοδος!και τσουπ το πιάσαμε το φασολακι!!

💟💟💟💟💟💟 Κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σημερα ειμαι 8 μερες πριν την περιοδο ξυπναω το πρωι τι να δω εβγαλα ερπη ποναει τοσο πολυ ..😕😔 

μετακομισαμε δοξα το θεο ολα καλα χωρις βροχες !!! Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσια μου σημερα ειμαι 8 μερες πριν την περιοδο ξυπναω το πρωι τι να δω εβγαλα ερπη ποναει τοσο πολυ ..😕😔 

μετακομισαμε δοξα το θεο ολα καλα χωρις βροχες !!! Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε 💕

Καλή αρχή στο νέο σας σπιτάκι.... Ο έρπης θα κάνει τον κύκλο του κ θα περάσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Ετσι την ειχα πατήσει κ εγω έβλεπα το ημερολόγιο και υπολόγιζα!!! Και τότε η σοφή @Starrr η αγαπημένη με καθοδήγησε με τα τεστ ωορρηξιας και εννοείται ειχα κ επαφές μερα παρα μέρα..μεχρι και λίγο πριν έρθει η περίοδος!και τσουπ το πιάσαμε το φασολακι!!

Εγώ μπορώ να πω ότι έχω επαφές αν όχι κάθε μέρα...μέρα παρά μέρα άντε ανά 2 μέρες σε όλο τον κύκλο απλά συνήθως τύχαινε να μην έχω τις 2 επόμενες τις ωορρηξίας που μου έβγαζε το ημερολόγιο οπότε λογικά έχανα τις πιο σημαντικές μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ μπορώ να πω ότι έχω επαφές αν όχι κάθε μέρα...μέρα παρά μέρα άντε ανά 2 μέρες σε όλο τον κύκλο απλά συνήθως τύχαινε να μην έχω τις 2 επόμενες τις ωορρηξίας που μου έβγαζε το ημερολόγιο οπότε λογικά έχανα τις πιο σημαντικές μερες

Είναι να πετύχουμε το σωστό "ραντεβού "!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Ετσι την ειχα πατήσει κ εγω έβλεπα το ημερολόγιο και υπολόγιζα!!! Και τότε η σοφή @Starrr η αγαπημένη με καθοδήγησε με τα τεστ ωορρηξιας και εννοείται ειχα κ επαφές μερα παρα μέρα..μεχρι και λίγο πριν έρθει η περίοδος!και τσουπ το πιάσαμε το φασολακι!!

Λίγο πριν την περίοδο σταματούσε απλά επειδή δεν υπάρχει περίπτωση σύλληψης ή υπάρχει κάποιος λόγος που πρέπει να σταματάμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσια μου σημερα ειμαι 8 μερες πριν την περιοδο ξυπναω το πρωι τι να δω εβγαλα ερπη ποναει τοσο πολυ ..😕😔 

μετακομισαμε δοξα το θεο ολα καλα χωρις βροχες !!! Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε 💕

Καλορίζικο το σπιτάκι σας,,,απολαυστε το σκ σας !!!! Όσο για τον ερπη,,,εναλλάξ οινόπνευμα με zovirax αν το λεω καλα,,,και no stress!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλορίζικο το σπιτάκι σας,,,απολαυστε το σκ σας !!!! Όσο για τον ερπη,,,εναλλάξ οινόπνευμα με zovirax αν το λεω καλα,,,και no stress!!!! 

Τωρα γενικα με την μετοκομιση ειχαμε ενα αγχος δοξα το θεο Ολα καλα !!! Καλο σαββατοκυριακο κ σε εσενα ❤️🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Τωρα γενικα με την μετοκομιση ειχαμε ενα αγχος δοξα το θεο Ολα καλα !!! Καλο σαββατοκυριακο κ σε εσενα ❤️🙏🏼

Καλοριζικο να ειναι!!! Μόνο χαρές να ζήσετε κάτω από αυτη τη νέα στέγη!! 🙏😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renoula19 είπε:

Πάμε για σπερματεγχυση 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😆😆😆😆

Ωραία! Κανείς ένα βήμα παρακάτω!πηγες σε γιατρό και το συζητήσατε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Ωραία! Κανείς ένα βήμα παρακάτω!πηγες σε γιατρό και το συζητήσατε ;

Ξεκινάμε εξετάσεις και οι δύο και ανάλογος προχωράμε σε σπερματεγχυση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Ξεκινάμε εξετάσεις και οι δύο και ανάλογος προχωράμε σε σπερματεγχυση 

Μπράβο σου τώρα που θα πας πιο στοχευμένα θα νιώσεις καλύτερα!πιο κοντά στο όνειρο σας!!!ευχομαι να τα καταφέρετε σύντομα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσια μου σημερα ειμαι 8 μερες πριν την περιοδο ξυπναω το πρωι τι να δω εβγαλα ερπη ποναει τοσο πολυ ..😕😔 

μετακομισαμε δοξα το θεο ολα καλα χωρις βροχες !!! Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε 💕

Αχ τι ωραία! Μια νέα αρχή στο καινούριο σας σπιτάκι! Εύχομαι πολύ σύντομα να γεμίσει με τις φωνουλες ενός μωρού!🤗

Εγώ είμαι η βασίλισσα του έρπη κορίτσι μου! Λίγοι άνθρωποι έχουν βγάλει τόσες πολλές φορές! Ειδικά όταν έβγαλα πρώτη φορά στο μάτι!!!!Εκεί να δεις πόνο!😩 Ευτυχώς μετά τα τριάντα βγάζω πάρα πολύ σπάνια! Να και κάτι καλό που έκανε το πέρασμα των χρόνων!😆 Βάλε zovirax και να το καθαρίζεις με χλιαρό χαμομήλακι!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dina970 είπε:

Τωρα γενικα με την μετοκομιση ειχαμε ενα αγχος δοξα το θεο Ολα καλα !!! Καλο σαββατοκυριακο κ σε εσενα ❤️🙏🏼

Καλορίζικο το νέο σπίτι!!! Να το γεμίσετε συντομα με πολλα παιδάκια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Καλοριζικο να ειναι!!! Μόνο χαρές να ζήσετε κάτω από αυτη τη νέα στέγη!! 🙏😊

Εσυ κορίτσι μου πως είσαι? Σταμάτησε το αίμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Ξεκινάμε εξετάσεις και οι δύο και ανάλογος προχωράμε σε σπερματεγχυση 

Μπράβο έτσι να κάνετε βήματα μπροστά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εσυ κορίτσι μου πως είσαι? Σταμάτησε το αίμα? 

Καλησπέρα κοπέλα μου!!! Τι κανεις;; Σηνερα τολμώ να πω ότι είμαι καλά, δεν έχω δει ίχνος αίματος από το πρωί στο χαρτί καθόλου!!! Η γιατρός είπε συνεχίζω utrogestan σίγουρα μέχρι και την Τρίτη που θα παω να με δει...!! Ελπίζω να είναι καλά το φασολάκι, γερό και δυνατό μέσα στην κοιλιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Λίγο πριν την περίοδο σταματούσε απλά επειδή δεν υπάρχει περίπτωση σύλληψης ή υπάρχει κάποιος λόγος που πρέπει να 

Οχι κανένας λόγος..απλά θέλω να πω δε κανουμε μονο τη βδομάδα των γονιμων αλλα και πριν και μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...