Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου. Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι η εμφυτευση γινεται 6-12 μερες μετα την ωορηξια. Υποθετω οτι τοτε ερχεται το αιμα της εμφυτευσης. Χωρις να μου εχει τυχει, η λογικη μου λεει οτι ισως να βγαινει αρνητικο το τεστ οταν βλεπεις το αιμα εμφυτευσης γιατι δε θα εχει προλαβει να ανεβει η ορμονη που ανεβαινει μετα την εμφυτευση, ωστε να ανιχνευτει. Ας βοηθησουν και τα αλλα κοριτσια, αν τους ετυχε. Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Τι σου συνέβη κορίτσι ?? Τι έγινε? Νομίζω πως η εμφύτευση γίνεται νωρίτερα απ' την αναμενόμενη ημερομηνία περιοδου.. δλδ μπορεί να δεις ροζ-καφε καμία βδομάδα νωρίτερα η ακόμα κ τις ημέρες που περιμένεις ..έχω ακούσει από διάφορα κορίτσια, αλλά όχι κ αίμα κανονικό..εγώ δεν είχα τίποτα από αυτά οπότε δε ξέρω κ πολλά... 

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Έχεις καθυστέρηση περιόδου; 

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Καλησπερα Ποσες μερες εισαι μετα απο το θετικο τεστ ωορρηξιας ? 

Λοιπόν κορίτσια να τα πάρουμε από την αρχή...έχω κύκλο 26 ημερών οπότε σύμφωνα με αυτόν περιμένω περίοδο αύριο όμως το θετικό της ωορρηξίας το είχα 13 μέρα οπότε και εκείνη τη μέρα να έγινε θα έπρεπε να έρθει την 28 οπότε σε 3 μέρες...Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ και βγήκε αρνητικο κάποια στιγμή ήρθαν κάτι σταγόνες οι οποίες μετά το ντεπον που πήρα αυξήθηκαν σημειωτέον ότι εμένα το ντεπον μου φέρνει αιμορραγία αλλά αυτό ήταν στιγμιαίο μετά το αίμα άρχισε να λιγοστεύει και να γίνεται καφέ μέχρι που σχεδόν έχει σταματήσει και έχω μόνο λίγο ροζ και αυτό σε κάποιες στιγμές μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

 

 

 

Λοιπόν κορίτσια να τα πάρουμε από την αρχή...έχω κύκλο 26 ημερών οπότε σύμφωνα με αυτόν περιμένω περίοδο αύριο όμως το θετικό της ωορρηξίας το είχα 13 μέρα οπότε και εκείνη τη μέρα να έγινε θα έπρεπε να έρθει την 28 οπότε σε 3 μέρες...Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ και βγήκε αρνητικο κάποια στιγμή ήρθαν κάτι σταγόνες οι οποίες μετά το ντεπον που πήρα αυξήθηκαν σημειωτέον ότι εμένα το ντεπον μου φέρνει αιμορραγία αλλά αυτό ήταν στιγμιαίο μετά το αίμα άρχισε να λιγοστεύει και να γίνεται καφέ μέχρι που σχεδόν έχει σταματήσει και έχω μόνο λίγο ροζ και αυτό σε κάποιες στιγμές μονο

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να περιμένεις επιστράτευσε ΌΛΗ την υπομονή σου και σε 2-3 μέρες θα ξέρεις, σου το λέω από εμπειρία έκανα υπομονή 1 ολόκληρη εβδομάδα όταν είχα όλα τα συμπτώματα εγκυμοσύνης και όμως άντεξα. Μπορείς και εσύ μη τα "παίζεις" τώρα που μπορεί να έχεις κάτι σπουδαίο 😇💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η condios είπε:

Είναι ανάλογα τον οργανισμό. Εγώ αίμα εμφύτευσης στη φυσιολογική σύλληψη που είχα , είχα κάτι ελάχιστα ροζ τη μέρα που ήταν να αδιαθετησω,,,27η ημέρα του κύκλου. Όσο για τεστ δεν ξέρω να σου πω, δεν έκανα ποτέ. Απλά και οι πόνοι περιόδου(που νόμιζα πως έρχεται περίοδος) ήταν πολύ πιο γλυκοι σε όλο εκείνο τον κύκλο, αυτό θυμάμαι να σου πω. Μια μέρα μετά είχα πάει για χοριακη και έδειξε κατευθείαν. Προσπάθησε να χαλαρώσεις ,,,, εγώ σε θυμάμαι ως την ήρεμη δύναμη και νομίζω πως σε διαβάζω πλέον πολύ αγχωμενη 😘😍🥰 (με όλη την αγάπη στο λέω, κάνεις κακό σε σένα)

Δεν είμαι αγχωμενη εκνευρισμένη είμαι....κι εμένα οι πόνοι άρχισαν από προχθές όπως λες ποιο γλυκιοι αλλά σήμερα κάποια στιγμή έγιναν αρκετά έντονοι γι'αυτό και πήρα το ντεπον το αίμα είναι σαν να κάνει ένα μπραφ κάποια στιγμή να τρέχει λίγο (προς το ροζ θα το έλεγα) και να σταματαει...Τι εννοείς η χοριακη δεν έδειξε αμέσως;; Πήγες να κάνεις και βγήκε αρνητικη

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

 

 

 

Λοιπόν κορίτσια να τα πάρουμε από την αρχή...έχω κύκλο 26 ημερών οπότε σύμφωνα με αυτόν περιμένω περίοδο αύριο όμως το θετικό της ωορρηξίας το είχα 13 μέρα οπότε και εκείνη τη μέρα να έγινε θα έπρεπε να έρθει την 28 οπότε σε 3 μέρες...Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ και βγήκε αρνητικο κάποια στιγμή ήρθαν κάτι σταγόνες οι οποίες μετά το ντεπον που πήρα αυξήθηκαν σημειωτέον ότι εμένα το ντεπον μου φέρνει αιμορραγία αλλά αυτό ήταν στιγμιαίο μετά το αίμα άρχισε να λιγοστεύει και να γίνεται καφέ μέχρι που σχεδόν έχει σταματήσει και έχω μόνο λίγο ροζ και αυτό σε κάποιες στιγμές μονο

Αρα εαν υποθεσουμε οτι η ωορηξια εγινε την 13η μερα και εισαι 3 μερες πριν την περιοδο, μου κολλανε εμενα οι ημερομηνιες να ειναι αιμα εμφυτευσης. Επισης απο οσο γνωριζω δεν ειναι μεγαλη ποσοτητα και ειναι ροζ η' καφε. Απο οτι εχω ακουσει γιατι αιμα εμφυτευσης δεν μου εχει τυχει. Ειναι θετικο το οτι λιγοστευει και σχεδον εχει σταματησει. Εαν ειναι οντως αιμα εμφυτευσης αρα τωρα εγινε η εμφυτευση, ισως για αυτο το τεστ να βγηκε αρνητικο. Εγω θα εκανα ακομα ενα τεστ σε δυο μερες, εαν σταματησει το αιμα η' συνεχισει να ειναι σταγονες. Οτι καλυτερο σου ευχομαι! 🤞🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Αρα εαν υποθεσουμε οτι η ωορηξια εγινε την 13η μερα και εισαι 3 μερες πριν την περιοδο, μου κολλανε εμενα οι ημερομηνιες να ειναι αιμα εμφυτευσης. Επισης απο οσο γνωριζω δεν ειναι μεγαλη ποσοτητα και ειναι ροζ η' καφε. Απο οτι εχω ακουσει γιατι αιμα εμφυτευσης δεν μου εχει τυχει. Ειναι θετικο το οτι λιγοστευει και σχεδον εχει σταματησει. Εαν ειναι οντως αιμα εμφυτευσης αρα τωρα εγινε η εμφυτευση, ισως για αυτο το τεστ να βγηκε αρνητικο. Εγω θα εκανα ακομα ενα τεστ σε δυο μερες, εαν σταματησει το αιμα η' συνεχισει να ειναι σταγονες. Οτι καλυτερο σου ευχομαι! 🤞🙏

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Θα δω πως θα συνεχίσει και λογικά θα κάνω άλλο ένα σε 2-3 μέρες εκτός και αν αποφασίσει να σοβαρευτεί και έρθει κανονικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Θα δω πως θα συνεχίσει και λογικά θα κάνω άλλο ένα σε 2-3 μέρες εκτός και αν αποφασίσει να σοβαρευτεί και έρθει κανονικα

Να εισαι καλα κοριτσι μου! Ναι, δες πως θα συνεχισει και κανε αλλο ενα σε 2 μερες. Οτι και να γινει, συνεχιζεις δυναμικα! Απο τοτε που σας διαβαζω, γνωριζω οτι εισαι η δυνατη της ομαδας!!! 🙏💝😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου. Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι η εμφυτευση γινεται 6-12 μερες μετα την ωορηξια. Υποθετω οτι τοτε ερχεται το αιμα της εμφυτευσης. Χωρις να μου εχει τυχει, η λογικη μου λεει οτι ισως να βγαινει αρνητικο το τεστ οταν βλεπεις το αιμα εμφυτευσης γιατι δε θα εχει προλαβει να ανεβει η ορμονη που ανεβαινει μετα την εμφυτευση, ωστε να ανιχνευτει. Ας βοηθησουν και τα αλλα κοριτσια, αν τους ετυχε. Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!

Σου βάζω και μια τελευταία που εδώ φαίνεται να δεις 

Screenshot_20210105_205659_com.huawei.android.launcher.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν είμαι αγχωμενη εκνευρισμένη είμαι....κι εμένα οι πόνοι άρχισαν από προχθές όπως λες ποιο γλυκιοι αλλά σήμερα κάποια στιγμή έγιναν αρκετά έντονοι γι'αυτό και πήρα το ντεπον το αίμα είναι σαν να κάνει ένα μπραφ κάποια στιγμή να τρέχει λίγο (προς το ροζ θα το έλεγα) και να σταματαει...Τι εννοείς η χοριακη δεν έδειξε αμέσως;; Πήγες να κάνεις και βγήκε αρνητικη

Λογικό να είσαι απ'όλα και δικαιολογημένα...ότι και να έρχεται (εύχομαι νινακι) οι ορμόνες χορεύουν ,,,κάνε υπομονή κοριτσάκι μου γλυκό... καλά έκανες και πηρες ντεπον,,, θεωρητικά είναι αίμα εμφύτευσης,,,αν πονάει και λίγο διαφορετικά το στήθος σου απ'τις άλλες φορές (αν και κάθε κοπέλα είναι διαφορετική είπαμε). Τότε που κατάλαβα εγώ για μένα η χοριακη ήταν θετική,έδειξε με μια μέρα καθυστέρηση,  49 βέβαια, μικρή και κατέληξε βιοχημική,,, αλλά έδειξε. Λίγο κουράγιο, υπομονή και παρέα όλες εμάς 😘 να ευχόμαστε για το καλύτερο 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Renoula19 είπε:

Σου βάζω και μια τελευταία που εδώ φαίνεται να δεις 

Screenshot_20210105_205659_com.huawei.android.launcher.jpg

Ναι, το βλεπω καθαρα!!! 🥰 Ειχε εκπαιδευτει το ματι μου απο το δικο μου, ακριβως ετσι ηταν και μενα! Ο αντρας μου δεν εβλεπε τιποτα πχ 😅 Ειμαι πολυ αισιοδοξη για σενα, πιστευω αυριο το πρωι θα φενεται ακομα πιο εντονο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Να εισαι καλα κοριτσι μου! Ναι, δες πως θα συνεχισει και κανε αλλο ενα σε 2 μερες. Οτι και να γινει, συνεχιζεις δυναμικα! Απο τοτε που σας διαβαζω, γνωριζω οτι εισαι η δυνατη της ομαδας!!! 🙏💝😘

Καλέ εγώ τις επαφές μόνο όταν μου το πει ο γιατρός θα τις σταματήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Καλέ εγώ τις επαφές μόνο όταν μου το πει ο γιατρός θα τις σταματήσω...

Συμφωνω απολυτα!!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η condios είπε:

Λογικό να είσαι απ'όλα και δικαιολογημένα...ότι και να έρχεται (εύχομαι νινακι) οι ορμόνες χορεύουν ,,,κάνε υπομονή κοριτσάκι μου γλυκό... καλά έκανες και πηρες ντεπον,,, θεωρητικά είναι αίμα εμφύτευσης,,,αν πονάει και λίγο διαφορετικά το στήθος σου απ'τις άλλες φορές (αν και κάθε κοπέλα είναι διαφορετική είπαμε). Τότε που κατάλαβα εγώ για μένα η χοριακη ήταν θετική,έδειξε με μια μέρα καθυστέρηση,  49 βέβαια, μικρή και κατέληξε βιοχημική,,, αλλά έδειξε. Λίγο κουράγιο, υπομονή και παρέα όλες εμάς 😘 να ευχόμαστε για το καλύτερο 🤞🙏👶❤️

Το στήθος μου δεν πονάει αλλά δεν πονάει σχεδόν ποτέ απλά έχω την αίσθηση ότι έχει πρηστεί κάπως αν και δεν είμαι απόλυτα σίγουρη γιατί είναι μεγάλο και δεν μπορώ να καταλάβω εύκολα την διαφορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Ναι, το βλεπω καθαρα!!! 🥰 Ειχε εκπαιδευτει το ματι μου απο το δικο μου, ακριβως ετσι ηταν και μενα! Ο αντρας μου δεν εβλεπε τιποτα πχ 😅 Ειμαι πολυ αισιοδοξη για σενα, πιστευω αυριο το πρωι θα φενεται ακομα πιο εντονο!!!

Μακάρι κορίτσι μου από το στόμα σου και στου Φανουρίου το αυτί μεγάλη ξ χάρη του 🙏🙏🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το στήθος μου δεν πονάει αλλά δεν πονάει σχεδόν ποτέ απλά έχω την αίσθηση ότι έχει πρηστεί κάπως αν και δεν είμαι απόλυτα σίγουρη γιατί είναι μεγάλο και δεν μπορώ να καταλάβω εύκολα την διαφορά

Εμενα μια με πονάει μια όχι έχω κάτι τσίμμπατακια στις θήλες μου και λίγο με πονάνε κάτι περίεργο συμβαίνει αε αυτόν τον κύκλο δεν νιώθω όπως τους προηγούμενος από την νια κλαίω και απο την άλλη γελάω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μιας και που συζητάμε τέτοια ώρα νανσας ρωτήσω τι γνώμη έχετε για εγκυμοσύνη και δουλειά θα εργαζόσασταν αμα είσασταν έγκυες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Κορίτσια μιας και που συζητάμε τέτοια ώρα νανσας ρωτήσω τι γνώμη έχετε για εγκυμοσύνη και δουλειά θα εργαζόσασταν αμα είσασταν έγκυες? 

Εγω κοριτσι μου δουλευα στην εγκυμοσυνη μου και μολις τελειωσει η αδεια μου, θα επιστρεψω στη δουλεια. Εμενα προσωπικα με βοηθουσε, ξεφευγει και το μυαλο. Πιστευω εαν δεν υπαρχει καποιος ιατρικος λογος ωστε να μην πρεπει να δουλευεις, μπορεις να συνδιασεις δουλεια και εγκυμοσυνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nat20 είπε:

Εγω κοριτσι μου δουλευα στην εγκυμοσυνη μου και μολις τελειωσει η αδεια μου, θα επιστρεψω στη δουλεια. Εμενα προσωπικα με βοηθουσε, ξεφευγει και το μυαλ

Είναι εύκολο βρε κορίτσι μου? Δεν ξέρω φοβάμαι λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Renoula19 είπε:

Κορίτσια μιας και που συζητάμε τέτοια ώρα νανσας ρωτήσω τι γνώμη έχετε για εγκυμοσύνη και δουλειά θα εργαζόσασταν αμα είσασταν έγκυες? 

Κοίτα να δεις κορίτσι μου αν μιλάμε γενικά η εγκυμοσύνη δεν είναι αρρώστια οπότε αν όλα πάνε καλά και δεν υπάρχει λόγος μια γυναίκα να μείνει στο κρεβάτι μπορεί να δουλεύει μέχρι και τον 8ο αλλά επειδή περνάμε δύσκολη περίοδο λόγω κορονοιου να σου πω ότι εμένα ο γιατρός μου μου έχει ήδη ξεκαθαρίσει ότι θα με βγάλει κατευθείαν σε άδεια όσο εξακολουθεί να υπάρχει ο ιος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Renoula19 είπε:

Είναι εύκολο βρε κορίτσι μου? Δεν ξέρω φοβάμαι λίγο 

Κοιτα, εγω δεν βρηκα δυσκολια. Μονο με πονουσε λιγο η μεση μου στην καρεκλα οταν αρχισα να βαραινω. Πιστευω ειναι στο πως το βιωνει η καθε κοπελα. Εμενα με βοηθουσε ψυχολογικα να συνεχιζω κανονικα την ζωη μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Κοίτα να δεις κορίτσι μου αν μιλάμε γενικά η εγκυμοσύνη δεν είναι αρρώστια οπότε αν όλα πάνε καλά και δεν υπάρχει λόγος μια γυναίκα να μείνει στο κρεβάτι μπορεί να δουλεύει μέχρι και τον 8ο αλλά επειδή περνάμε δύσκολη περίοδο λόγω κορονοιου να σου πω ότι εμένα ο γιατρός μου μου έχει ήδη ξεκαθαρίσει ότι θα με βγάλει κατευθείαν σε άδεια όσο εξακολουθεί να υπάρχει ο ιος

Συμφωνω. Εγω επειδη περασα την εγκυμοσυνη στον ιο, απο τον Μαρτιο που μας περασε, δουλευα απο το σπιτι, μεχρι και τον 8ο. Ειναι τετοια η δουλεια μου που μπορουσα. Αλλοιως ναι, βγαινεις σε αδεια. Γενικα μιλωντας, εαν δεν συντρεχει αλλος λογος ιατρικος, εγω ειμαι υπερ στο να συνεχιζεται η ζωη κανονικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Είναι εύκολο βρε κορίτσι μου? Δεν ξέρω φοβάμαι λίγο 

Και κάτι άλλο από όσο ξέρω οι εγκυμονούσες ανήκουν στις ομάδες υψηλού κινδύνου και από ότι έχω ακούσει είναι υποχρεωμένος ο εργοδότης να σε βγάλει σε άδεια ή σε τηλε-εργασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας πω ξεκινάω δουλειά την τρίτη και αν 1% είμαι έγκυος και τους το πω στην εταιρία μου φοβάμαι ότι δεν θα με πάρουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Renoula19 είπε:

Κορίτσια να σας πω ξεκινάω δουλειά την τρίτη και αν 1% είμαι έγκυος και τους το πω στην εταιρία μου φοβάμαι ότι δεν θα με πάρουν 

Κάτσε γιατί δεν κατάλαβα καλά... εννοείς ότι θα γίνει η πρόσληψη την τρίτη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κάτσε γιατί δεν κατάλαβα καλά... εννοείς ότι θα γίνει η πρόσληψη την τρίτη;;

Θα γίνει Δευτέρα και θα ξεκινήσω την τρίτη αλλά αν είμαι το τονίζω αν είμαι δεν ξέρω πως να τους το πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Renoula19 είπε:

Θα γίνει Δευτέρα και θα ξεκινήσω την τρίτη αλλά αν είμαι το τονίζω αν είμαι δεν ξέρω πως να τους το πω 

Κοίτα να δεις έτσι κι αλλιώς να το κρύψεις δεν μπορείς αλλά εγώ θα σου έλεγα να πας πρώτα στον γιατρό να το επιβεβαιώσεις και μετά να το πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...