Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Καλέ δεν ξέρεις τι έχω πάθει απο την στεναχώρια μου έχουμε κάνει τα πάντα εγω. Δηλαδή ο άντρας μου όχι γενικά είμαι υγιέστατη ευτυχώς μακάρι Παναγίααααα φοβάμαι να σου πω την αλήθεια να κάνω το άλλο 😭😭

Τι εννοείς ο άντρας σου τόσα χρόνια δεν έχει κάνει σπερμοδιαγραμμα?.. ώρες ώρες θέλουν όχι απλά σπρώξιμο...🤣🤣 όπως κ να χει νομίζω ήρθε η ώρα δε μπορεί, αφού έχει γραμμή. Ανέβασε κ το αυριανό σιγουρα το πρωί θα έχει πιο έντονη γραμμή.. όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ορίστε 🤣

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλως ηρθες κοριτσι μου! Και γω παρακολουθω χρονια το φορουμ και τωρα αποφασισα να γραψω. Και μενα ετσι ηταν το τεστ, το ειχα κανει 6 μερες πριν την περιοδο, βραδυ. Ακριβως ετσι φενοταν (ηταν το early της clear blue). Και ολα πηγαν καλα και το μωρο μου ειναι 7 μηνων! Την επομενη μερα το πρωι, η γραμμη φενοταν λιγο πιο εντονα, κανε το αλλο που εχεις αυριο το πρωι. Θα δεις, θα ειναι πιο σκουρο!!! Ολα να σου πανε τελεια, με το καλοοο!!! ❤️🙏👶

Αααχ να σου ζήσει το θαύματακι σου ψυχή μου μακάρι μακάρι είχα ξανα κάνει τεστ παλιά βγαίναμε αχνά και μετά εξαφανιζόταν ενω σε αυτό έμεινε και έγινε λίγο πιο σκούρο απλά το πέταξα γιατί το άνοιξα να δω αν όντως υπάρχει η γραμμή στην ταινία και χάλασε κατσε να δεις πως φαινόταν 🤣🤣

received_153770329601058.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Τι εννοείς ο άντρας σου τόσα χρόνια δεν έχει κάνει σπερμοδιαγραμμα?.. ώρες ώρες θέλουν όχι απλά σπρώξιμο...🤣🤣 όπως κ να χει νομίζω ήρθε η ώρα δε μπορεί, αφού έχει γραμμή. Ανέβασε κ το αυριανό σιγουρα το πρωί θα έχει πιο έντονη γραμμή.. όλα καλά θα πάνε!!!

Ναι καλέ τον παρακαλαω μιλάμε θα γίνω σύζυγοκτονος η θα τον δέσω και θα πάω 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Chris2021 είπε:

Καλως μας βρηκαν 😁😁 και εγω καινουρια στο φορουμ

Καλώς μας βρήκαν κοριτσάκι μου ❤️❤️❤️😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλως ηρθες κοριτσι μου! Και γω παρακολουθω χρονια το φορουμ και τωρα αποφασισα να γραψω. Και μενα ετσι ηταν το τεστ, το ειχα κανει 6 μερες πριν την περιοδο, βραδυ. Ακριβως ετσι φενοταν (ηταν το early της clear blue). Και ολα πηγαν καλα και το μωρο μου ειναι 7 μηνων! Την επομενη μερα το πρωι, η γραμμη φενοταν λιγο πιο εντονα, κανε το αλλο που εχεις αυριο το πρωι. Θα δεις, θα ειναι πιο σκουρο!!! Ολα να σου πανε τελεια, με το καλοοο!!! ❤️🙏👶

Σε ευχαριστω πολύ πολύ ❤️❤️εσύ το έχεις σε φώτο αυτό είχες κάνει? Να πάρω μια ιδέα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Ορίστε 🤣

Αααχ να σου ζήσει το θαύματακι σου ψυχή μου μακάρι μακάρι είχα ξανα κάνει τεστ παλιά βγαίναμε αχνά και μετά εξαφανιζόταν ενω σε αυτό έμεινε και έγινε λίγο πιο σκούρο απλά το πέταξα γιατί το άνοιξα να δω αν όντως υπάρχει η γραμμή στην ταινία και χάλασε κατσε να δεις πως φαινόταν 🤣🤣

received_153770329601058.jpeg

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου, να εισαι παντα καλα και να εχεις οτι επιθυμεις!!!! Ακριβως ετσι ηταν και σε μενα, ηρθε η ωρα και για σενα!!! Μπραβο και για την δυναμη σας τοσα χρονια!!! Ολα θα πανε τελεια 💝 ηρθε το θαυματακι σας!!! Στειλε μας αυριο και το αλλο με τα πρωινα, ειμαι σιγουρη θα ειναι πιο σκουρο πριν καν το ανοιξεις 😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Renoula19 είπε:

Σε ευχαριστω πολύ πολύ ❤️❤️εσύ το έχεις σε φώτο αυτό είχες κάνει? Να πάρω μια ιδέα? 

Ναι, περιμενε να δω αν καταφερω να το βαλω εδω γιατι καινουρια ειμαι και γω και δεν ξερω να βαζω φωτο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nat20 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου, να εισαι παντα καλα και να εχεις οτι επιθυμεις!!!! Ακριβως ετσι ηταν και σε μενα, ηρθε η ωρα και για σενα!!! Μπραβο και για την δυναμη σας τοσα χρονια!!! Ολα θα πανε τελεια 💝 ηρθε το θαυματακι σας!!! Στειλε μας αυριο και το αλλο με τα πρωινα, ειμαι σιγουρη θα ειναι πιο σκουρο πριν καν το ανοιξεις 😁 

Αχχ μακάρι κορίτσι μου μακάρι δεν θα το αντέξω αν είναι αρνητικό αλήθεια 😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Renoula19 είπε:

Αχχ μακάρι κορίτσι μου μακάρι δεν θα το αντέξω αν είναι αρνητικό αλήθεια 😭😭

Δε ξερω κατα ποσο θα φανει, κατω απο το φως το εβλεπα και μονο εγω!!!😁

IMG_20191007_221953.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Αχχ μακάρι κορίτσι μου μακάρι δεν θα το αντέξω αν είναι αρνητικό αλήθεια 😭😭

Σου ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε τελεια!!! Μην ανησυχεις, κανε το αλλο το πρωι και θα δεις, θα γινει πιο σκουρο!!! Εβαλα την φωτο, κανε ζουμ ισως φανει κατι 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Δε ξερω κατα ποσο θα φανει, κατω απο το φως το εβλεπα και μονο εγω!!!😁

IMG_20191007_221953.jpg

Ναι καλέ με ζουμ φαίνεται ❤️❤️ χοριακη μετά το τεστ ποτέ έκανες? Και πόσο τιμή είχες? Αχχχ συγνώμη που ρωτάω τρέμω από το άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Ναι καλέ με ζουμ φαίνεται ❤️❤️ χοριακη μετά το τεστ ποτέ έκανες? Και πόσο τιμή είχες? Αχχχ συγνώμη που ρωτάω τρέμω από το άγχος 

Πιστευω ειναι λογικο να ειναι ετσι 6 μερες πριν την περιοδο και 4 σε σενα!!! Εγω ζω στο εξωτερικο και ειναι διαφορετικα εδω. Δυστυχως δεν κανεις χοριακη και ο πρωτος υπερηχος που σου κανουν ειναι στις 12 εβδομαδες, κατευθειαν αυχενικη δηλαδη.. Ασε, δραμα περασα. Δεν ηξερα τι γινεται, απλα ηλπιζα να ειναι ολα καλα και εκανα καθε μερα τεστ για να δω αν σκουραινει.. 😳 Εκανα ενα υπερηχο ιδιωτικα μονη μου στις 6 βδομαδες και 4 μερες. Μη ζητας συγγνωμη, καταλαβαινω απολυτα το αγχος.. Μετα απο οσα περασα και γω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Πιστευω ειναι λογικο να ειναι ετσι 6 μερες πριν την περιοδο και 4 σε σενα!!! Εγω ζω στο εξωτερικο και ειναι διαφορετικα εδω. Δυστυχως δεν κανεις χοριακη και ο πρωτος υπερηχος που σου κανουν ειναι στις 12 εβδομαδες, κατευθειαν αυχενικη δηλαδη.. Ασε, δραμα περασα. Δεν ηξερα τι γινεται, απλα ηλπιζα να ειναι ολα καλα και εκανα καθε μερα τεστ για να δω αν σκουραινει.. 😳 Εκανα ενα υπερηχο ιδιωτικα μονη μου στις 6 βδομαδες και 4 μερες. Μη ζητας συγγνωμη, καταλαβαινω απολυτα το αγχος.. Μετα απο οσα περασα και γω.. 

Τι υπέροχο συναίσθημα μακάρι κορίτσι μου να είναι και να μην είναι ξανα η γραμμή "φάντασμα" λένε πφφ γιατί μετά θα τρελαθώ τελείως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Τι υπέροχο συναίσθημα μακάρι κορίτσι μου να είναι και να μην είναι ξανα η γραμμή "φάντασμα" λένε πφφ γιατί μετά θα τρελαθώ τελείως 

Στο ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου! Μετα απο ποσα λεπτα φανηκε η γραμμη? Η γραμμη φαντασμα νομιζω δεν φενεται αμεσως, περναει λιγη ωρα και μετα εμφανιζεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Στο ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου! Μετα απο ποσα λεπτα φανηκε η γραμμη? Η γραμμη φαντασμα νομιζω δεν φενεται αμεσως, περναει λιγη ωρα και μετα εμφανιζεται. 

Μετά απο ενα με 2 λεπτά εκεί βασικά βάζω ουρά στο κυπελάκι μετά βάζω μέσα το τεστ μετράω 10 δευτερόλεπτα και το βάζω το τεστ δίπλα στον νιπτήρα το σκεπάζω και με ενα χαρτί 🤣🤣 σκουπίζομαι ντύνομαι πλένω χέρια και τσουπ το είδα στην αρχή δύσκολα το έβλεπες αλλά οσο παίρνουσε η ωρα ολο και φαινόταν πιο πολύ αλλα6το χάλασα γαμωτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Renoula19 είπε:

Μετά απο ενα με 2 λεπτά εκεί βασικά βάζω ουρά στο κυπελάκι μετά βάζω μέσα το τεστ μετράω 10 δευτερόλεπτα και το βάζω το τεστ δίπλα στον νιπτήρα το σκεπάζω και με ενα χαρτί 🤣🤣 σκουπίζομαι ντύνομαι πλένω χέρια και τσουπ το είδα στην αρχή δύσκολα το έβλεπες αλλά οσο παίρνουσε η ωρα ολο και φαινόταν πιο πολύ αλλα6το χάλασα γαμωτο 

Ακριβως την ιδια διαδικασια ακολουθησα και γω, μονο που δεν το σκεπασα με χαρτι 🤣🤣. Πιστευω οτι δυσκολα να ειναι η γραμμη φαντασμα, ειμαι σιγουρη οτι ηρθε το θαυματακι σας! Ανυπομονω να μας στειλεις το πρωινο!!! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nat20 είπε:

Ακριβως την ιδια διαδικασια ακολουθησα και γω, μονο που δεν το σκεπασα με χαρτι 🤣🤣. Πιστευω οτι δυσκολα να ειναι η γραμμη φαντασμα, ειμαι σιγουρη οτι ηρθε το θαυματακι σας! Ανυπομονω να μας στειλεις το πρωινο!!! 💖

Μακααααρι κορίτσι μου πραγματικά λαμπάδα θα αναψω σε όλες σας ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια επειδη εχουν αρχισει να σπανε τα νευρα μου ξερει καμια αν μιλαμε για αιμοραγια εμφυτευσης ποσες μερες μετα το θετικο της ωορρηξιας μπορει να ερθει? και αν ειναι αιμα εμφυτευσης το τεστ βγαινει αρνητικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσια επειδη εχουν αρχισει να σπανε τα νευρα μου ξερει καμια αν μιλαμε για αιμοραγια εμφυτευσης ποσες μερες μετα το θετικο της ωορρηξιας μπορει να ερθει? και αν ειναι αιμα εμφυτευσης το τεστ βγαινει αρνητικο?

Καλησπερα κοριτσι μου. Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι η εμφυτευση γινεται 6-12 μερες μετα την ωορηξια. Υποθετω οτι τοτε ερχεται το αιμα της εμφυτευσης. Χωρις να μου εχει τυχει, η λογικη μου λεει οτι ισως να βγαινει αρνητικο το τεστ οταν βλεπεις το αιμα εμφυτευσης γιατι δε θα εχει προλαβει να ανεβει η ορμονη που ανεβαινει μετα την εμφυτευση, ωστε να ανιχνευτει. Ας βοηθησουν και τα αλλα κοριτσια, αν τους ετυχε. Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσια επειδη εχουν αρχισει να σπανε τα νευρα μου ξερει καμια αν μιλαμε για αιμοραγια εμφυτευσης ποσες μερες μετα το θετικο της ωορρηξιας μπορει να ερθει? και αν ειναι αιμα εμφυτευσης το τεστ βγαινει αρνητικο?

Τι σου συνέβη κορίτσι ?? Τι έγινε? Νομίζω πως η εμφύτευση γίνεται νωρίτερα απ' την αναμενόμενη ημερομηνία περιοδου.. δλδ μπορεί να δεις ροζ-καφε καμία βδομάδα νωρίτερα η ακόμα κ τις ημέρες που περιμένεις ..έχω ακούσει από διάφορα κορίτσια, αλλά όχι κ αίμα κανονικό..εγώ δεν είχα τίποτα από αυτά οπότε δε ξέρω κ πολλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσια επειδη εχουν αρχισει να σπανε τα νευρα μου ξερει καμια αν μιλαμε για αιμοραγια εμφυτευσης ποσες μερες μετα το θετικο της ωορρηξιας μπορει να ερθει? και αν ειναι αιμα εμφυτευσης το τεστ βγαινει αρνητικο?

Έχεις καθυστέρηση περιόδου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσια επειδη εχουν αρχισει να σπανε τα νευρα μου ξερει καμια αν μιλαμε για αιμοραγια εμφυτευσης ποσες μερες μετα το θετικο της ωορρηξιας μπορει να ερθει? και αν ειναι αιμα εμφυτευσης το τεστ βγαινει αρνητικο?

Καλησπερα Ποσες μερες εισαι μετα απο το θετικο τεστ ωορρηξιας ? Το αίμα  εμφύτευσης συμβαίνει από 6 έως 12 ημέρες μετά τη γονιμοποίηση.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσια επειδη εχουν αρχισει να σπανε τα νευρα μου ξερει καμια αν μιλαμε για αιμοραγια εμφυτευσης ποσες μερες μετα το θετικο της ωορρηξιας μπορει να ερθει? και αν ειναι αιμα εμφυτευσης το τεστ βγαινει αρνητικο?

Είναι ανάλογα τον οργανισμό. Εγώ αίμα εμφύτευσης στη φυσιολογική σύλληψη που είχα , είχα κάτι ελάχιστα ροζ τη μέρα που ήταν να αδιαθετησω,,,27η ημέρα του κύκλου. Όσο για τεστ δεν ξέρω να σου πω, δεν έκανα ποτέ. Απλά και οι πόνοι περιόδου(που νόμιζα πως έρχεται περίοδος) ήταν πολύ πιο γλυκοι σε όλο εκείνο τον κύκλο, αυτό θυμάμαι να σου πω. Μια μέρα μετά είχα πάει για χοριακη και έδειξε κατευθείαν. Προσπάθησε να χαλαρώσεις ,,,, εγώ σε θυμάμαι ως την ήρεμη δύναμη και νομίζω πως σε διαβάζω πλέον πολύ αγχωμενη 😘😍🥰 (με όλη την αγάπη στο λέω, κάνεις κακό σε σένα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...