Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Αννούλα μου είναι φυσικό να φοβάσαι όλες θα φοβόμασταν στην θέση σου, το καλό είναι ότι σε είδε η γιατρός σου και σου είπε ότι πας καλύτερα σωστά;κάνε υπομονή ξεκουράσου όσο περισσότερο γίνεται και θα περάσει κοπέλα μου ❤

Την πήρα τώρα πάλι εγώ. Μου είπε 4 χάπια gynalven την ημέρα (2 πρωί, 2 βραδυ). Να δούμε πως θα πάει είπε........θα μου γράψει και άδεια...Δεν ξέρω, δεν την άκουσα αισιόδοξη. Ίσως απλά κι αυτή θέλει να "φυλαγεται" που λένε....να κρατάει χαμηλά τη μπάλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Εγώ συνεχίζω να έχω αιματακι και σήμερα. Κάποιες φορές μόνο σταγόνες στο χαρτί, άλλες φορές κανονικό κόκκινο περιόδου αίμα, αλλά και πάλι μόνο στο χαρτί. Σε σερβιετα ακόμα δεν έχει τρέξει αίμα, μόνο στο σκούπισμα. Μου είπε η γιατρός χθες ότι θα συνεχίσω να έχω λίγο αίμα, αλλά η καρδιά μου σφιγγεται κάθε φορά που το βλεπω και το μυαλό μου όλο στο κακό τρέχει. Η γιατρός μου τηλεφώνησε το πρωί, της είπα ότι μέχρι εκείνη την ώρα είχα δει μόνο μια φορα έντονο και αρκετό αίμα στο χαρτί. Μου είπε οκ, καλά πάμε. Αααχχχ πόση ανησυχία.....πόσος φόβος!!!!!Μου έχει κοπεί το χαμόγελο και δεν έχω διάθεση για τίποτα!

Κάνε υπομονή όσο μπορείς. Όσο δεν έχεις πόνο και η γιατρός σου λέει ότι πάτε καλά να την πιστεύεις,,,κάτι παραπάνω ξέρουν απ'την εμπειρία τους. Δες αστεία βιντεάκια στο YouTube να ξεχαστείς,,βοηθάει πολύ. Όλα θα πάνε καλά,,,είμαι σίγουρη!!!! 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Την πήρα τώρα πάλι εγώ. Μου είπε 4 χάπια gynalven την ημέρα (2 πρωί, 2 βραδυ). Να δούμε πως θα πάει είπε........θα μου γράψει και άδεια...Δεν ξέρω, δεν την άκουσα αισιόδοξη. Ίσως απλά κι αυτή θέλει να "φυλαγεται" που λένε....να κρατάει χαμηλά τη μπάλα....

Ότι σου είπε για καλό είναι, σε αυτή την φάση η αλήθεια είναι ότι δεν μπορεί να κάνει πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Renoula19 είπε:

Καλημέρααα δεν ξέρω πως να βάλω βοηθήστε με λίγο βρε κορίτσια 

Όταν κάνεις παράθεση ,,, δηλαδή απάντηση σε κάποια μας,,,κάτω από εκεί που γράφεις σου βγάζει ένα συνδετήρα για να επισυνάψεις ότι θέλεις. Δοκίμασε είναι εύκολο 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Ότι σου είπε για καλό είναι, σε αυτή την φάση η αλήθεια είναι ότι δεν μπορεί να κάνει πολλά.

Ναι το ξέρω...κι εγώ έτσι σκέφτομαι. Αυτό που είναι να γίνει, θα γίνει. Είτε καλό, είτε κακό. Η φύση ξέρει, ο Θεός ξέρει...! Μπορεί να είναι κατι που θα περάσει, μπορεί να είναι κατι που θα το κάνει να τελειώσει....εδώ είμαστε να το δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Ναι το ξέρω...κι εγώ έτσι σκέφτομαι. Αυτό που είναι να γίνει, θα γίνει. Είτε καλό, είτε κακό. Η φύση ξέρει, ο Θεός ξέρει...! Μπορεί να είναι κατι που θα περάσει, μπορεί να είναι κατι που θα το κάνει να τελειώσει....εδώ είμαστε να το δούμε! 

Ευχομαι να πανε ολα καλα η Παναγια μαζι σου κοριτσι μου !!! 🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

@Lacostaki @Litsadi  βρε κορίτσια με παρεξηγησατε!!! Αλίμονο άμα κάναμε σ@@ μόνο τις γόνιμες..!! Για το μετά λέω!! Εμένα κ οι 2 γυναικολόγοι που έχω επισκεφτεί μου είπαν μετά την πράξη να ξαπλώνω λίγο κ να μην σηκώνομαι κατευθείαν.. οπότε όσο και να θέλω να μην το σκέφτομαι δεν είναι και πολύ εύκολο!!

@renoyla19 με το καλό κορίτσι μου!! 

Σαν νέο μέλος έχω συγκεκριμένο αριθμό ποστ που μπορώ να κάνω 😭

Το να μην το σκέφτεσαι κορίτσι μου είναι αδύνατον το θέμα είναι να μην σου γίνεται εμμονή ιδέα γιατί το ζητούμενο είναι να αποκτήσουμε παιδί όχι να χάσουμε τον εαυτό μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Renoula19 είπε:

Καλημέρααα δεν ξέρω πως να βάλω βοηθήστε με λίγο βρε κορίτσια 

Καλησπέρα!!! Λοιπόν θα πας στο τέλος της σελίδας εκεί που λέει απαντήστε σε αυτή την συζήτηση θα πατήσεις στο πλαίσιο όπως πάς να γράψεις θα δεις ένα συνδετήρα που γράφει κλικ για να επιλέξετε αρχεία θα πατήσεις εκει και θα σου βγάλει επιλέξτε μια ενέργεια έχει κάμερα εγράφη βίντεο ηχογράφηση και αρχεία θα πατήσεις στα αρχεία και θα σε βγάλει στις φωτογραφίες που εχεις θα τικαρεις την φωτογραφία που θες να ανεβασεις και θα πατήσεις επιλογή θα περιμένεις να γίνει μεταφόρτωση και μετά θα πατήσεις αποστολή

ΥΓ: Στα έγραψα όσο πιο αναλυτικά μπορουσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

@Lacostaki @Litsadi  βρε κορίτσια με παρεξηγησατε!!! Αλίμονο άμα κάναμε σ@@ μόνο τις γόνιμες..!! Για το μετά λέω!! Εμένα κ οι 2 γυναικολόγοι που έχω επισκεφτεί μου είπαν μετά την πράξη να ξαπλώνω λίγο κ να μην σηκώνομαι κατευθείαν.. οπότε όσο και να θέλω να μην το σκέφτομαι δεν είναι και πολύ εύκολο!!

@renoyla19 με το καλό κορίτσι μου!! 

Σαν νέο μέλος έχω συγκεκριμένο αριθμό ποστ που μπορώ να κάνω 😭

Τι έγινε σήμερα;;;Τώρα μου ήρθε μήνυμα σου κορίτσι μου συγγνώμη που δεν σου απάντησα νωρίτερα, δεν ξέρω γιατί νομίζεις ότι υπάρχει παρεξήγηση βγάλε το από το μυαλό σου χαίρομαι που έχουμε νέο μέλος στην παρέα μας να ανταλλάξουμε πολλές γνώμες και απόψεις 🧡😊 μόνο θετικά είναι τα πράγματα εδώ 😁😉💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα!!! Λοιπόν θα πας στο τέλος της σελίδας εκεί που λέει απαντήστε σε αυτή την συζήτηση θα πατήσεις στο πλαίσιο όπως πάς να γράψεις θα δεις ένα συνδετήρα που γράφει κλικ για να επιλέξετε αρχεία θα πατήσεις εκει και θα σου βγάλει επιλέξτε μια ενέργεια έχει κάμερα εγράφη βίντεο ηχογράφηση και αρχεία θα πατήσεις στα αρχεία και θα σε βγάλει στις φωτογραφίες που εχεις θα τικαρεις την φωτογραφία που θες να ανεβασεις και θα πατήσεις επιλογή θα περιμένεις να γίνει μεταφόρτωση και μετά θα πατήσεις αποστολή

ΥΓ: Στα έγραψα όσο πιο αναλυτικά μπορουσα

Εγώ πάλι της τα έγραψα όσο πιο περιεκτικά ,,, @Renoula19 sorry...η @Lacostaki είναι η απόλυτα ενημερωμένη και σωστή και καθοδήγηση 😎😉😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μήπως θυμάται καμία σας ποιες είναι οι βασικές ορμονικές εξετάσεις μήπως κλείσω κανένα ραντεβού μέσω doctor anytime γιατί αν υπολογίσουμε ότι είχα θετικό τεστ ωορρηξίας την 13 μέρα πάλι νωρίτερα ήρθε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κορίτσια μήπως θυμάται καμία σας ποιες είναι οι βασικές ορμονικές εξετάσεις μήπως κλείσω κανένα ραντεβού μέσω doctor anytime γιατί αν υπολογίσουμε ότι είχα θετικό τεστ ωορρηξίας την 13 μέρα πάλι νωρίτερα ήρθε 

 

20210106_215029.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κορίτσια μήπως θυμάται καμία σας ποιες είναι οι βασικές ορμονικές εξετάσεις μήπως κλείσω κανένα ραντεβού μέσω doctor anytime γιατί αν υπολογίσουμε ότι είχα θετικό τεστ ωορρηξίας την 13 μέρα πάλι νωρίτερα ήρθε 

Εγώ όταν έκανα τις δικές μου είχα κάνει 

προγεστερονη ,fsh, Lh, προλακτινη, Ε2, τεστοστερόνη και dhea-s!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσια μου σας βάζω την μια φώτο το έκανα εχθές οχι με πρωινά ουρα και περιμένω περίοδο το Σάββατο αύριο το πρωί θα κάνω και το δεύτερο η πολυ αχνή γραμμούλα βγήκε σε ενα λεπτό ενώ ήθελε 5 λεπτά για το αποτέλεσμα και οσο πέρναγε η ώρα γινόταν όλο και πιο σκούρα υπάρχει κοπέλα που το έχει κάνει αυτό το τεστ?? 

Screenshot_20210106_214707_photo.android.hd.camera.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας βάζω και μια φώτο με γκρι φίλτρο φαίνεται πιο πολύ!! Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι αυτα αχνά υα φοβάμαι οπότε ακόμα ούτε χερομαι ούτε τίποτα 

Screenshot_20210106_221542_com.android.gallery3d.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και παλι. Πως ειστε; ειναι να τρελενεσε. Δεν μπορω ουτε το σουτιεν να βγαλω. Νομιζω θα κοπει το στηθος απο τον πονο. Και η πονοι στην αριστερη ωοθηκη ολο και δυναμωνουν. Ξερω πως 99% δεν ειναι εγκυμοσυνη αλλα τοσος πονος πρωτη φορα. Μακαρι να εγινε το θαυμα και να μην ερθει η κοκκινομουρα 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα!!! Λοιπόν θα πας στο τέλος της σελίδας εκεί που λέει απαντήστε σε αυτή την συζήτηση θα πατήσεις στο πλαίσιο όπως πάς να γράψεις θα δεις ένα συνδετήρα που γράφει κλικ για να επιλέξετε αρχεία θα πατήσεις εκει και θα σου βγάλει επιλέξτε μια ενέργεια έχει κάμερα εγράφη βίντεο ηχογράφηση και αρχεία θα πατήσεις στα αρχεία και θα σε βγάλει στις φωτογραφίες που εχεις θα τικαρεις την φωτογραφία που θες να ανεβασεις και θα πατήσεις επιλογή θα περιμένεις να γίνει μεταφόρτωση και μετά θα πατήσεις αποστολή

ΥΓ: Στα έγραψα όσο πιο αναλυτικά μπορουσα

Σας το έβαλα πιο κάτω θα το βάλω και εδώ πάντως σας ευχαριστώ για την βοήθεια  περιμένω το Σάββατο περίοδο και το έκανα εχθές είναι το IQ

Screenshot_20210106_214707_photo.android.hd.camera.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρεμπιπτόντως κορίτσιαααα μου καλώς σας βρήκα επιτέλους χρόνια προσπαθώ να μπω εδώ παρακολουθώ 6 χρόνια αυτά τα φόρουμ μιας και προσπαθούμε 6 χρόνια με τον σύζυγο είμαι νεο μέλος και θα χαρώ να ανταλλάζουμε γνώμες 😍😍😍❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Σας το έβαλα πιο κάτω θα το βάλω και εδώ πάντως σας ευχαριστώ για την βοήθεια  περιμένω το Σάββατο περίοδο και το έκανα εχθές είναι το IQ

Screenshot_20210106_214707_photo.android.hd.camera.jpg

Κοίτα, στο γκρι κάτι βλέπω αλλά από τη στιγμή που υπάρχει γραμμή δε τίθεται θέμα. Είναι φυσιολογικό να φαίνεται πολύ άχνα αφού έχεις μέρες ακόμα για τη περίοδο , είναι πολύ νωρίς δλδ. Άυριο που θα το κάνεις με πρωινά θα δεις θα ναι πιο σκούρα... Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Renoula19 είπε:

Παρεμπιπτόντως κορίτσιαααα μου καλώς σας βρήκα επιτέλους χρόνια προσπαθώ να μπω εδώ παρακολουθώ 6 χρόνια αυτά τα φόρουμ μιας και προσπαθούμε 6 χρόνια με τον σύζυγο είμαι νεο μέλος και θα χαρώ να ανταλλάζουμε γνώμες 😍😍😍❤️🙏

Καλως μας βρηκαν 😁😁 και εγω καινουρια στο φορουμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Παρεμπιπτόντως κορίτσιαααα μου καλώς σας βρήκα επιτέλους χρόνια προσπαθώ να μπω εδώ παρακολουθώ 6 χρόνια αυτά τα φόρουμ μιας και προσπαθούμε 6 χρόνια με τον σύζυγο είμαι νεο μέλος και θα χαρώ να ανταλλάζουμε γνώμες 😍😍😍❤️🙏

6 χρόνια ε? Πω πω.. κ έχετε κάνει τις εξετάσεις??  Μπράβο στην επιμονή κ υπομονή σας.. απ' ότι φαίνεται ήρθε η ώρα!!!!👶🌸💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Κοίτα, στο γκρι κάτι βλέπω αλλά από τη στιγμή που υπάρχει γραμμή δε τίθεται θέμα. Είναι φυσιολογικό να φαίνεται πολύ άχνα αφού έχεις μέρες ακόμα για τη περίοδο , είναι πολύ νωρίς δλδ. Άυριο που θα το κάνεις με πρωινά θα δεις θα ναι πιο σκούρα... Με το καλό!!!

Αμα κάνεις ζουμ φαίνεται και στην άλλη αχχχ μακάρι κορίτσι μου μακάρι σε όλες μας όσες προσπάθουμε να έχουμε ενα θετικό τεστακιιι🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

6 χρόνια ε? Πω πω.. κ έχετε κάνει τις εξετάσεις??  Μπράβο στην επιμονή κ υπομονή σας.. απ' ότι φαίνεται ήρθε η ώρα!!!!👶🌸💖

Καλέ δεν ξέρεις τι έχω πάθει απο την στεναχώρια μου έχουμε κάνει τα πάντα εγω. Δηλαδή ο άντρας μου όχι γενικά είμαι υγιέστατη ευτυχώς μακάρι Παναγίααααα φοβάμαι να σου πω την αλήθεια να κάνω το άλλο 😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Παρεμπιπτόντως κορίτσιαααα μου καλώς σας βρήκα επιτέλους χρόνια προσπαθώ να μπω εδώ παρακολουθώ 6 χρόνια αυτά τα φόρουμ μιας και προσπαθούμε 6 χρόνια με τον σύζυγο είμαι νεο μέλος και θα χαρώ να ανταλλάζουμε γνώμες 😍😍😍❤️🙏

Καλως ηρθες κοριτσι μου! Και γω παρακολουθω χρονια το φορουμ και τωρα αποφασισα να γραψω. Και μενα ετσι ηταν το τεστ, το ειχα κανει 6 μερες πριν την περιοδο, βραδυ. Ακριβως ετσι φενοταν (ηταν το early της clear blue). Και ολα πηγαν καλα και το μωρο μου ειναι 7 μηνων! Την επομενη μερα το πρωι, η γραμμη φενοταν λιγο πιο εντονα, κανε το αλλο που εχεις αυριο το πρωι. Θα δεις, θα ειναι πιο σκουρο!!! Ολα να σου πανε τελεια, με το καλοοο!!! ❤️🙏👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...