Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

καλησπερα και εγω καινουρια στη παρεα. θελω να σας πω κατι παραξενο και να μου πειτε αν σας ετυχε. λοιπον περιοδος 20-25/12. Στις 29/12 ασπρα υγρα χωρις μυρωδια. 31/12 αιμα ροζ-κοκκινο μετα απο επαφη και το στηθος μου μεχρι και σημερα με εντονο πονο και πιο βαρυ. παντα πριν την περιοδο.ποναει αλλα οχι σχεδον 20 μερες πριν. τις τελευταιες 3 ημερες πονο χαμηλα στην κοιλια και τσημπηματακια. Ο γιατρος με εστειλε για αναλυση ουρων με αποτελεσμα υορολοιμωξη. Αλλα η απορια μου πες το αιμα κ τα υγρα ειναι απο την.ουρολοιμωξη (που δεν πιστευω γιατι δεν ειχα τιποτε συμπτωματα τοτε) το στηθος ομως; Σιγουρα καμια σχεση με την λοιμωξη αλλα γιατι να ποναει τοσο νωρις. Σημειωνω οτι μου ειπαν.πως μονο με εξωσωματικη θα μεινω εγκυος λογω παλιας ενδομητριωσης που μου κατεστρεψε τη μια σαλπιγκα και ωοθηκη και λογω ολογοσπερμιας. Αλλα πολυ παραξενα ολα αυτα. μπορω να εχω την γνωμη σας? ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Ποια μέρα του κύκλου σου πηγές να κανείς τις εξετάσεις;

3η μέρα. Όταν παω στο γιατρό θα σας πω τι μου είπε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

3η μέρα. Όταν παω στο γιατρό θα σας πω τι μου είπε... 

Σήμερα έχεις ραντεβού; θα περιμένω νέα σου 🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Σήμερα έχεις ραντεβού; θα περιμένω νέα σου 🧡

Οχι δεν έχω κλείσει ακόμα καν. Στον ενδοκρινολογο θα κάνω πρωτα υπέρηχο θυροειδή κ μετα θα παω, στο γυναικολόγο μάλλον λέω να παω την άλλη εβδομάδα πουβειναι και οι γόνιμες θεωρητικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι κάπως έτσι γίνεται.... Εγώ επαιρνα κ πρωί κ βράδυ πχ. 😄

Ναι κι εγώ στο παίρνω ένα πρωί ένα βράδυ!θα δούμε την Πέμπτη τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου! Εμάς είναι ο τρίτος μήνας προσπαθειών. Αυτή τη στιγμή είμαι μέσα στις γόνιμες μέρες. Την Πέμπτη θα πάω στο γυναικολόγο γιατί θα είναι η 17η μέρα και θα έχω ωορρηξία! Έτσι έγινε και της άλλες δύο φορές. Μου είχε πει πως εάν δεν έμενα έγκυος τον προηγούμενο μήνα να πήγαινα στον επόμενο κύκλο τη 17η μέρα να με δει κ να μου πει τι να κάνουμε..Μακάρι να πάνε όλα καλά και να μπει υπέροχα η χρονιά μας! Ξέρετε τώρα έτσι λέω του άντρα μου να μην κουράζεται με τη δουλειά για να έχει κουράγια για αλλού! Χααχαχχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Εμάς είναι ο τρίτος μήνας προσπαθειών. Αυτή τη στιγμή είμαι μέσα στις γόνιμες μέρες. Την Πέμπτη θα πάω στο γυναικολόγο γιατί θα είναι η 17η μέρα και θα έχω ωορρηξία! Έτσι έγινε και της άλλες δύο φορές. Μου είχε πει πως εάν δεν έμενα έγκυος τον προηγούμενο μήνα να πήγαινα στον επόμενο κύκλο τη 17η μέρα να με δει κ να μου πει τι να κάνουμε..Μακάρι να πάνε όλα καλά και να μπει υπέροχα η χρονιά μας! Ξέρετε τώρα έτσι λέω του άντρα μου να μην κουράζεται με τη δουλειά για να έχει κουράγια για αλλού! Χααχαχχαχ

Γειά σου κορίτσι μου εγώ πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου 13η μέρα του κύκλου και δεν δέχτηκε να με δει,ήθελα να δούμε άν κάνω ωορρηξία και μου είπε ότι πρέπει να με παρακολουθήσει από τις πρώτες μέρες της περιόδου, απογοητεύτηκα αρκετά μπορώ να σου πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Γειά σου κορίτσι μου εγώ πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου 13η μέρα του κύκλου και δεν δέχτηκε να με δει,ήθελα να δούμε άν κάνω ωορρηξία και μου είπε ότι πρέπει να με παρακολουθήσει από τις πρώτες μέρες της περιόδου, απογοητεύτηκα αρκετά μπορώ να σου πω....

Εγώ είχα πάει στον νέο μου γιατρό πρώτη φορά στην 9η μέρα (λόγω αλλαγής τόπου κατοικίας) και μου είπε ότι σύμφωνα με τις μετρήσεις κτλ που έκανε από τον υπέρηχο που κάναμε, ότι θα έχω ωορρηξία σε 4 μέρες. Τώρα ο δικός σου ίσως κάποιο λόγο παραπάνω να είχε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Πώς ειστε; Σας διαβάζω να ξέρετε, απλά δεν γράφω πολύ γιατί με τη δουλειά δεν προλαβαίνω κιολας. Σήμερα είχα μια ψιλοπεριπετεια. Ειναι 8 και 1 σήμερα. Πάω το μεσημέρι στην τουαλέττα και βλέπω αίμα κατακόκκινο στο σερβιετακι. Σκουπιζομαι και βγάζω ένα τεράστιο στρογγυλό πήγμα!!! Λέω πάει, τελείωσε, αυτό ήταν. Καλώ την γιατρό, μου λέει έρχεσαι τώρα να σε δω. Μπαίνω στο ιατρείο έτοιμη να μην δούμε τίποτα πλέον.....Και ΤΣΟΥΠ να το νινι μας....Πολύ μεγαλύτερο από την προηγουμένη φορά και με μια καρδούλα δυνατή "ντουκ ντουκ ντουκ"!!! Άρχισα να κλαίω με λυγμούς φυσικα!!!! Όλα καλά μου είπε η γιατρός. Κάτι από δικο μου αγγείο ήταν που κάτι επαθε λόγω του πλακούντα που σχηματίζεται και για αυτό σχηματίστηκε πήγμα που βγήκε!!!! Δεν έχω τίποτα να φοβάμαι, αλλά να μένω ξεκούραστη!!!! Τι περιπέτεια και η σημερινή.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Chris2021 είπε:

καλησπερα και εγω καινουρια στη παρεα. θελω να σας πω κατι παραξενο και να μου πειτε αν σας ετυχε. λοιπον περιοδος 20-25/12. Στις 29/12 ασπρα υγρα χωρις μυρωδια. 31/12 αιμα ροζ-κοκκινο μετα απο επαφη και το στηθος μου μεχρι και σημερα με εντονο πονο και πιο βαρυ. παντα πριν την περιοδο.ποναει αλλα οχι σχεδον 20 μερες πριν. τις τελευταιες 3 ημερες πονο χαμηλα στην κοιλια και τσημπηματακια. Ο γιατρος με εστειλε για αναλυση ουρων με αποτελεσμα υορολοιμωξη. Αλλα η απορια μου πες το αιμα κ τα υγρα ειναι απο την.ουρολοιμωξη (που δεν πιστευω γιατι δεν ειχα τιποτε συμπτωματα τοτε) το στηθος ομως; Σιγουρα καμια σχεση με την λοιμωξη αλλα γιατι να ποναει τοσο νωρις. Σημειωνω οτι μου ειπαν.πως μονο με εξωσωματικη θα μεινω εγκυος λογω παλιας ενδομητριωσης που μου κατεστρεψε τη μια σαλπιγκα και ωοθηκη και λογω ολογοσπερμιας. Αλλα πολυ παραξενα ολα αυτα. μπορω να εχω την γνωμη σας? ευχαριστω πολυ

Καλώς ήρθες κορίτσι, η δική μου γνώμη αν κατάλαβα καλά τις ημερομηνίες είναι ότι είναι σχετικά νωρίς για συμπτώματα εγκυμοσυνης. Είχες περιοδο 20 δεκ αν υποθέσουμε ότι οι γόνιμες ήταν τα υγρά που είδες και τα τσιμπήματα στις 31 δηλ η ωορρηξία σου τότε θέλει πεντε μερες περιπου το λιγότερο για να γίνει εμφυτευση  δηλαδή αυτές τις μέρες. Μετά την ωορρηξία αναιβενει η προγεστερονη που αν δεν κάνω λάθος εκεί οφείλεται η αυξηση της θερμοκρασίας πχ και ο πονος στο στήθος...

Σου ευχομαι τα καλυτερα και από ότι έχουμε δει εδώ πολλές κοπέλες που αντιμετωπίζουν διαφορά θέματα μένουν έγκυες ενώ τους έχουν πει ότι είναι δυσκολο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι, η δική μου γνώμη αν κατάλαβα καλά τις ημερομηνίες είναι ότι είναι σχετικά νωρίς για συμπτώματα εγκυμοσυνης. Είχες περιοδο 20 δεκ αν υποθέσουμε ότι οι γόνιμες ήταν τα υγρά που είδες και τα τσιμπήματα στις 31 δηλ η ωορρηξία σου τότε θέλει πεντε μερες περιπου το λιγότερο για να γίνει εμφυτευση  δηλαδή αυτές τις μέρες. Μετά την ωορρηξία αναιβενει η προγεστερονη που αν δεν κάνω λάθος εκεί οφείλεται η αυξηση της θερμοκρασίας πχ και ο πονος στο στήθος...

Σου ευχομαι τα καλυτερα και από ότι έχουμε δει εδώ πολλές κοπέλες που αντιμετωπίζουν διαφορά θέματα μένουν έγκυες ενώ τους έχουν πει ότι είναι δυσκολο! 

Kostef ναι ειναι οντως πολυ νωρις. Ισως να ειναι ορμονικο. Αλλιως δεν εξηγηται τοσος πονος στο στηθος και τοσο συντομα. Ο θεος εχει για ολες μας. Και ο Αρχαγγελος Μιχαηλ. Βοηθησε πολλες κοπελες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :20/01

diana8:?

Lacostaki:07/01

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:05/01

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01 

Litsadi:10/01 

Pixies:? 

Kostef:28/01

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/01 

Marakii:22/01 

Mt3508:14/01 

Ana1989? 

geo2222:? 

Celine:? 

Dina970:16/01

Tonakiv:09/01

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :20/01

diana8:?

Lacostaki:07/01

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:05/01

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01 

Litsadi:10/01 

Pixies:? 

Kostef:?

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/01 

Marakii:22/01 

Mt3508:14/01 

Ana1989? 

geo2222:? 

Celine:? 

Dina970:16/01

Εγω περιμενω 28/1 τώρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/21ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie:ΘΕΤΙΚΟ👶 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Πώς ειστε; Σας διαβάζω να ξέρετε, απλά δεν γράφω πολύ γιατί με τη δουλειά δεν προλαβαίνω κιολας. Σήμερα είχα μια ψιλοπεριπετεια. Ειναι 8 και 1 σήμερα. Πάω το μεσημέρι στην τουαλέττα και βλέπω αίμα κατακόκκινο στο σερβιετακι. Σκουπιζομαι και βγάζω ένα τεράστιο στρογγυλό πήγμα!!! Λέω πάει, τελείωσε, αυτό ήταν. Καλώ την γιατρό, μου λέει έρχεσαι τώρα να σε δω. Μπαίνω στο ιατρείο έτοιμη να μην δούμε τίποτα πλέον.....Και ΤΣΟΥΠ να το νινι μας....Πολύ μεγαλύτερο από την προηγουμένη φορά και με μια καρδούλα δυνατή "ντουκ ντουκ ντουκ"!!! Άρχισα να κλαίω με λυγμούς φυσικα!!!! Όλα καλά μου είπε η γιατρός. Κάτι από δικο μου αγγείο ήταν που κάτι επαθε λόγω του πλακούντα που σχηματίζεται και για αυτό σχηματίστηκε πήγμα που βγήκε!!!! Δεν έχω τίποτα να φοβάμαι, αλλά να μένω ξεκούραστη!!!! Τι περιπέτεια και η σημερινή.......

Μπραβο βρε κοριτσι μου τελος καλο ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :20/01

diana8:?

Lacostaki:07/01

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:05/01

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01 

Litsadi:10/01 

Pixies:? 

Kostef:28/01

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/01 

Marakii:22/01 

Mt3508:14/01 

Ana1989? 

geo2222:? 

Celine:? 

Dina970:16/01

Είναι γουρλιδικο;;; Να μπω κι εγώ;;; 09/01😁❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Γειά σου κορίτσι μου εγώ πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου 13η μέρα του κύκλου και δεν δέχτηκε να με δει,ήθελα να δούμε άν κάνω ωορρηξία και μου είπε ότι πρέπει να με παρακολουθήσει από τις πρώτες μέρες της περιόδου, απογοητεύτηκα αρκετά μπορώ να σου πω....

Τον προηγούμενο μήνα είχα πάει από τη 12η μέρα για να δει ακριβως τον κύκλο και πότε σκάει το ωοθυλάκιο και πήγα πέντε μέρες  μέσα σε  μια εβδομάδα και είδαμε ότι έχω τη 17η ωορρηξία.. κάθε φορά μου έκανε υπέρηχο .ξέρω ότι κανονικά έπρεπε να σε δεχτεί .. τώρα τι να σου πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Πώς ειστε; Σας διαβάζω να ξέρετε, απλά δεν γράφω πολύ γιατί με τη δουλειά δεν προλαβαίνω κιολας. Σήμερα είχα μια ψιλοπεριπετεια. Ειναι 8 και 1 σήμερα. Πάω το μεσημέρι στην τουαλέττα και βλέπω αίμα κατακόκκινο στο σερβιετακι. Σκουπιζομαι και βγάζω ένα τεράστιο στρογγυλό πήγμα!!! Λέω πάει, τελείωσε, αυτό ήταν. Καλώ την γιατρό, μου λέει έρχεσαι τώρα να σε δω. Μπαίνω στο ιατρείο έτοιμη να μην δούμε τίποτα πλέον.....Και ΤΣΟΥΠ να το νινι μας....Πολύ μεγαλύτερο από την προηγουμένη φορά και με μια καρδούλα δυνατή "ντουκ ντουκ ντουκ"!!! Άρχισα να κλαίω με λυγμούς φυσικα!!!! Όλα καλά μου είπε η γιατρός. Κάτι από δικο μου αγγείο ήταν που κάτι επαθε λόγω του πλακούντα που σχηματίζεται και για αυτό σχηματίστηκε πήγμα που βγήκε!!!! Δεν έχω τίποτα να φοβάμαι, αλλά να μένω ξεκούραστη!!!! Τι περιπέτεια και η σημερινή.......

Ευτυχώς το μωράκι είναι στη θέση του και είναι όλα καλά!!!! Συμβαίνει σε κάποιες κοπέλες αυτό και πολύ λογικό να τρομάξεις, η καθεμία στη θέση σου το ίδιο θα πίστευε. Σημασία έχει ότι αυτό είναι εκεί, δυνατό και κρατιέται,,,, εύχομαι να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη και να την απολαύσεις!!!! 😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Γειά σου κορίτσι μου εγώ πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου 13η μέρα του κύκλου και δεν δέχτηκε να με δει,ήθελα να δούμε άν κάνω ωορρηξία και μου είπε ότι πρέπει να με παρακολουθήσει από τις πρώτες μέρες της περιόδου, απογοητεύτηκα αρκετά μπορώ να σου πω....

Λογικό να απογοητευτείς,,, συμφωνώ με το @Marakii,,, θα έπρεπε να δεχτεί να σε δει, διαφορετικά θα έπρεπε να σε είχε ενημερώσει για το πως θέλει σαν ολόκληρη διαδικασία έτσι ώστε και εσύ να επικοινωνούσες  μαζί του όταν αδιαθετουσες. Νομίζω ορισμένες φορές θέλουν και αυτοί "τρίξιμο",,, αντε γιατί έχουμε τον "ψυχικό μας πόνο και αδημονία", έχουμε τις ορμόνες μας, αν δεν τους έχουμε και συμμάχους στο θέλω μας,,,, συγνώμη αλλά συγχυζομαι με τέτοιες απαντήσεις ....! Εσύ κοίτα τουλάχιστον να ευχαριστηθεις αυτές τις ημέρες τις επαφές σας και μακάρι να γίνει το θαυματακι σου 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Γειά σου κορίτσι μου εγώ πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου 13η μέρα του κύκλου και δεν δέχτηκε να με δει,ήθελα να δούμε άν κάνω ωορρηξία και μου είπε ότι πρέπει να με παρακολουθήσει από τις πρώτες μέρες της περιόδου, απογοητεύτηκα αρκετά μπορώ να σου πω....

Τι κύκλο έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Litsadi είπε:

30-32

Άρα λογικά κάνεις ωορρηξία 16 με 18 δεν καταλαβαίνω γιατί δεν σε δέχτηκε;; Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω καμία κοπέλα που να έχει παρακολουθήσει την ωορρηξία της υπερηχογραφικά από την 1 μέρα περιοδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η condios είπε:

Λογικό να απογοητευτείς,,, συμφωνώ με το @Marakii,,, θα έπρεπε να δεχτεί να σε δει, διαφορετικά θα έπρεπε να σε είχε ενημερώσει για το πως θέλει σαν ολόκληρη διαδικασία έτσι ώστε και εσύ να επικοινωνούσες  μαζί του όταν αδιαθετουσες. Νομίζω ορισμένες φορές θέλουν και αυτοί "τρίξιμο",,, αντε γιατί έχουμε τον "ψυχικό μας πόνο και αδημονία", έχουμε τις ορμόνες μας, αν δεν τους έχουμε και συμμάχους στο θέλω μας,,,, συγνώμη αλλά συγχυζομαι με τέτοιες απαντήσεις ....! Εσύ κοίτα τουλάχιστον να ευχαριστηθεις αυτές τις ημέρες τις επαφές σας και μακάρι να γίνει το θαυματακι σου 🙏❤️

Αυτό το μήνα είχα αποφασίσει να ξεκουραστώ ψυχικά και να μην αγωνιώ με μετρήσεις και υπολογισμούς,απολαύσαμε επαφές χαλαρά και χωρίς πρόγραμμα ήταν οι καλύτερες μας μέρες μας 🤩🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Άρα λογικά κάνεις ωορρηξία 16 με 18 δεν καταλαβαίνω γιατί δεν σε δέχτηκε;; Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω καμία κοπέλα που να έχει παρακολουθήσει την ωορρηξία της υπερηχογραφικά από την 1 μέρα περιοδου

Μήπως ο γιατρός την έβλεπε λίγο παραπάνω σαν ευρώ απ' ότι έπρεπε;;

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Litsadi είπε:

Αυτό το μήνα είχα αποφασίσει να ξεκουραστώ ψυχικά και να μην αγωνιώ με μετρήσεις και υπολογισμούς,απολαύσαμε επαφές χαλαρά και χωρίς πρόγραμμα ήταν οι καλύτερες μας μέρες μας 🤩🧡

Αυτό το χαλαρά και χωρίς να το σκέφτομαι πως ακριβώς το κάνετε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Litsadi είπε:

Αυτό το μήνα είχα αποφασίσει να ξεκουραστώ ψυχικά και να μην αγωνιώ με μετρήσεις και υπολογισμούς,απολαύσαμε επαφές χαλαρά και χωρίς πρόγραμμα ήταν οι καλύτερες μας μέρες μας 🤩🧡

Έτσι μπράβο κορίτσι μου τουλάχιστον να μας μείνει η χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...