Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2021


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Προχθές από το μεσημέρι μέχρι το επόμενο πρωί δεν είχα φάει τπτ γτ δεν μπορούσα. Με ανακατευαν όλα κ μόνο που το σκεφτόμουν. Οπότε σηκώνομαι το πρωί να στιψω χυμό κ να φτιάξω πρωινό κ άρχισα να βλέπω τις τελειτσες πριν την λιποθυμία,για όσες ξέρουν,ξάπλωσα αμέσως στον καναπέ μέχρι να νιώσω καλύτερα.σημερα το είπα στην γιατρό κ με μάλωσε.μου είπε να πιεζομαι κ να τρώω έστω κ ένα γιαούρτι. Τώρα έφαγα τρία φρούτα κ αργότερα θα προσπαθήσω κ για το γιαούρτι. Αιματοκρίτη 37 κ φεριτινη 13 😩

Σε νιωθω εχω ζησει ακριβως το ιδιο!!!!!! Αιματοκρίτης 35!!! Φεριτινη δεν εκανα μάλλον το ξέχασε να μου το γράψει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Σε νιωθω εχω ζησει ακριβως το ιδιο!!!!!! Αιματοκρίτης 35!!! Φεριτινη δεν εκανα μάλλον το ξέχασε να μου το γράψει!!!

Ούτε εμένα μου είχε γράψει φεριτινη, μου την πρόσθεσαν έξτρα στο μικροβιολογικό. Όλα καλά να πάνε κ με σένα αύριο που έχεις γιατρό! ✌️😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Σε νιωθω εχω ζησει ακριβως το ιδιο!!!!!! Αιματοκρίτης 35!!! Φεριτινη δεν εκανα μάλλον το ξέχασε να μου το γράψει!!!

Έφτασα 26 λίγο πριν γεννήσω 😂 αλλά ποτέ δεν είχα ζαλάδες κλπ 😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Έφτασα 26 λίγο πριν γεννήσω 😂 αλλά ποτέ δεν είχα ζαλάδες κλπ 😅 

26??? 😳 Και χωρίς ζαλάδες; Μπράβο σου, τι να πω! Εμένα δεν θέλει να πέσουμε κάτω από 32 μου είπε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαριλου1 είπε:

26??? 😳 Και χωρίς ζαλάδες; Μπράβο σου, τι να πω! Εμένα δεν θέλει να πέσουμε κάτω από 32 μου είπε. 

Ε ναι αυτό είναι το φυσιολογικό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Ούτε εμένα μου είχε γράψει φεριτινη, μου την πρόσθεσαν έξτρα στο μικροβιολογικό. Όλα καλά να πάνε κ με σένα αύριο που έχεις γιατρό! ✌️😊

Μακαρι!!!! Δεν περνανε οι ωρες ρε κορίτσια με τπτ!!! Και φυσικα ξεκινησε η φοβια μου παλι πως κατι δε θα ειναι Καλά! Πάντα με πιανει μια δυο μέρες πριν παω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Έφτασα 26 λίγο πριν γεννήσω 😂 αλλά ποτέ δεν είχα ζαλάδες κλπ 😅 

Πωωω τυχερη εισαι!!! Εμενα επειδη μου συμβαινει πρωτη φορα τρομαζω που και που! Ασε που εχω θεμα και με το φαι δε μπορω να φαω οτι και οσο έτρωγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Πωωω τυχερη εισαι!!! Εμενα επειδη μου συμβαινει πρωτη φορα τρομαζω που και που! Ασε που εχω θεμα και με το φαι δε μπορω να φαω οτι και οσο έτρωγα!

Θα σου ανοίξει η όρεξη σε κανένα μήνα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Πωωω τυχερη εισαι!!! Εμενα επειδη μου συμβαινει πρωτη φορα τρομαζω που και που! Ασε που εχω θεμα και με το φαι δε μπορω να φαω οτι και οσο έτρωγα!

Πες μου πητ να σε βάλω στο πινακάκι 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Θα σου ανοίξει η όρεξη σε κανένα μήνα 😂😂😂

3 χαρες ειχα στη ζωη φαι σεξ και τσιγαρο! Μου κοψανε τα 2 ,δε θα αντεξω και το φαι 😂😂😂 δεν ξερω ακομα ΠΗΤ δε μου ειπε και εγω δε ρωτησα ! Θα ρωτησω αυριο και θα σου πω να με βαλεις και μεναααααα 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισαμε απο το γιατρο κορίτσια!!! Ολα τελεια ,το ειδαμε ειχε μεγαλωσει πολυ!!! Την προηγουμενη φορα ισα που φαινοταν διπλα στον λεκιθικο ασκο! Ακουσαμε καρδουλα 💗💗💗 Απιστευτο!! 😍  23/8 μου ειπε ΠΗΤ !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Γυρισαμε απο το γιατρο κορίτσια!!! Ολα τελεια ,το ειδαμε ειχε μεγαλωσει πολυ!!! Την προηγουμενη φορα ισα που φαινοταν διπλα στον λεκιθικο ασκο! Ακουσαμε καρδουλα 💗💗💗 Απιστευτο!! 😍  23/8 μου ειπε ΠΗΤ !!! 

👏👏👏👏 Μπράβο σας 😁 ανυπομονώ κι εγώ 😆 μια βδομάδα ακόμα 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PanB είπε:

👏👏👏👏 Μπράβο σας 😁 ανυπομονώ κι εγώ 😆 μια βδομάδα ακόμα 😅

Υπομονηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofoula28 είπε:

Γυρισαμε απο το γιατρο κορίτσια!!! Ολα τελεια ,το ειδαμε ειχε μεγαλωσει πολυ!!! Την προηγουμενη φορα ισα που φαινοταν διπλα στον λεκιθικο ασκο! Ακουσαμε καρδουλα 💗💗💗 Απιστευτο!! 😍  23/8 μου ειπε ΠΗΤ !!! 

Ααα τέλεια!!! 🥳🥳🥳 Είσαι μια μέρα πριν από μένα!!! Άντε όλα καλά να πάνε για όλες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Ααα τέλεια!!! 🥳🥳🥳 Είσαι μια μέρα πριν από μένα!!! Άντε όλα καλά να πάνε για όλες μας!!! 

Ναιιιιιι !!!! 😍😍😍 μου εδωσε και κατι σιροπια για τη δυσκοιλιοτητα και τις αναγουλες !!! Ελπιζω να ηρεμησω απο αυριο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Sofoula28 είπε:

Ναιιιιιι !!!! 😍😍😍 μου εδωσε και κατι σιροπια για τη δυσκοιλιοτητα και τις αναγουλες !!! Ελπιζω να ηρεμησω απο αυριο !

Για την δυσκοιλιότητα duphalac σου έδωσε; Γτ κ εγώ την ρώτησα τι να κάνω σε περίπτωση που δεν πάω τουαλέτα κ μου είπε για το duphalac. Ευτυχώς ακόμα σε αυτόν τον τομέα είμαι μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Για την δυσκοιλιότητα duphalac σου έδωσε; Γτ κ εγώ την ρώτησα τι να κάνω σε περίπτωση που δεν πάω τουαλέτα κ μου είπε για το duphalac. Ευτυχώς ακόμα σε αυτόν τον τομέα είμαι μια χαρά! 

Νομίζω με πιάνει κ εμένα 😂😂😂🤦🏼‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Για την δυσκοιλιότητα duphalac σου έδωσε; Γτ κ εγώ την ρώτησα τι να κάνω σε περίπτωση που δεν πάω τουαλέτα κ μου είπε για το duphalac. Ευτυχώς ακόμα σε αυτόν τον τομέα είμαι μια χαρά! 

Ναι ναι αυτο  ! Και ενα αλλο primperan για τις αναγουλες! Εισαι τυχερη ,εμενα ξεκινησε η δυσκοιλιοτητα απ τις πρωτες μερες καθυστερησης ! Τωρα ξεκινησαν και οι αναγουλες ςδω και μια βδομαδα και δεν αντεχω αλλο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Ναι ναι αυτο  ! Και ενα αλλο primperan για τις αναγουλες! Εισαι τυχερη ,εμενα ξεκινησε η δυσκοιλιοτητα απ τις πρωτες μερες καθυστερησης ! Τωρα ξεκινησαν και οι αναγουλες ςδω και μια βδομαδα και δεν αντεχω αλλο!!! 

Κάνεις κ εμετούς η απλά αναγούλες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Κάνεις κ εμετούς η απλά αναγούλες; 

Αναγουλες απλα κρατανε ολη μερα και με κανουν να μη μπορω να φαω!!! Και μου ειπε πως επειδή θα μου δώσει σιδηρο (που θα χειροτερεψει τη δυσκοιλιοτητα και οι αναγουλες θα γινουν εμετοι) πρεπει να τα παρω αυτα τα σιροπια για να στρωσω ! Μου εδωσε και σαλοσπιρ και κοψαμε το utrogestan! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Ναι ναι αυτο  ! Και ενα αλλο primperan για τις αναγουλες! Εισαι τυχερη ,εμενα ξεκινησε η δυσκοιλιοτητα απ τις πρωτες μερες καθυστερησης ! Τωρα ξεκινησαν και οι αναγουλες ςδω και μια βδομαδα και δεν αντεχω αλλο!!! 

Φάε αποξηραμένα δαμάσκηνα και ακτινίδια και θα δεις μεγάλη διαφορά! Με δυο δαμάσκηνα κ ένα ακτινίδιο εγώ είμαι τέλεια! Και νερό πρέπει να πίνουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofoula28 είπε:

Αναγουλες απλα κρατανε ολη μερα και με κανουν να μη μπορω να φαω!!! Και μου ειπε πως επειδή θα μου δώσει σιδηρο (που θα χειροτερεψει τη δυσκοιλιοτητα και οι αναγουλες θα γινουν εμετοι) πρεπει να τα παρω αυτα τα σιροπια για να στρωσω ! Μου εδωσε και σαλοσπιρ και κοψαμε το utrogestan! 

Σαλοσπιρ γιατί; 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαριλου1 είπε:

Φάε αποξηραμένα δαμάσκηνα και ακτινίδια και θα δεις μεγάλη διαφορά! Με δυο δαμάσκηνα κ ένα ακτινίδιο εγώ είμαι τέλεια! Και νερό πρέπει να πίνουμε!

Εχω ηδη ξεκινησει δαμασκηνα ακτινιδια κλπ αλλα μου προκαλουν (Συγνωμη κιολας) κοψιμο ! Μεση λυση δεν εχω δλδ ,δεν παω 3-5 μερες και μετα για μια μερα με πιανει κακο μεγαλο !!! Πίκρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...