Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κοίτα να δεις υποτίθεται ότι η ωορρηξία γίνεται 14 μέρες πριν την περίοδο αλλά η μητέρα μου που είχε πάντα κύκλο 28 ημερών επιμένει ότι και στις 3 εγκυμοσύνες της η σύλληψη έγινε 2 μέρες μετά την περίοδο οπότε προφανώς μπορεί να συμβεί

Καλά τότε δεν υπήρχε κ πολύ έλεγχος. Οπότε ότι θέλουν πιστεύουν γενικότερα. Πλέον υπάρχει πιο πολύ έλεγχος το τι γίνεται εκεί μέσα. Τότε έκαναν σε όλη την εγκυμοσύνη 3-4 υπερηχους..... Μην συγκρίνεις τις τότε εποχές. Εδώ κάθε χρόνο αλλάζουν τα πράγματα. Εξελίσσεται η επιστήμη..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου αδιαθετησα σημερα !!! Επομενη περιοδος : 16/1/2021 αν θελετε βάλτε με στο πινακακι !!! Ελπιζω να μου ερθουν τα τεστακια μεχρι τις γονιμες μερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

26αρης δεν είναι ο κύκλος σού; Εγώ θεωρώ μέσα στο τριήμερο Δευτέρα- Τετάρτη θα δεις θετικό!

Ναι 26 είναι ο κύκλος μου και αν όπως λές και εσύ  και η @Taggeris θέλω 2-3 μέρες ακόμα τότε ναι τόσο καιρό υπολογίζω λάθος την ωορρηξία γιατί εγώ θα την υπολόγιζα σε 4 με 5 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Τι να σου πω.... Θέλει προσπάθεια για να επιτευχθεί μια σύλληψη!!!!. Κ εμείς την πρώτη φορά που κάναμε σκέτο υπερηχους. Σε 60 μέρες κύκλο τρέχαμε κάθε τρεις κ λίγο.. Θέλει ρίσκο προσπάθεια.... Κ που να δεις μετά τη γέννα.... Ρίσκα προσπάθειες αϋπνίες κτλ κτλ.... 

Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική για να είχες τόσο μεγάλο κύκλο προφανώς είχες πολυκυστικες ωοθήκες εγώ δεν έχω τέτοια θέματα και ναι με φτάνουν τα ρίσκα οι προσπάθειες και οι αϋπνίες μετά την γέννα πριν αν θέλει θα έρθει αν δεν θέλει δεν πειράζει πάντως να χάσω τον εαυτό μου να τρελαθώ να αγχωθω και να έχω επαφές γιατί απλά πρέπει δεν το έχω σκοπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλά τότε δεν υπήρχε κ πολύ έλεγχος. Οπότε ότι θέλουν πιστεύουν γενικότερα. Πλέον υπάρχει πιο πολύ έλεγχος το τι γίνεται εκεί μέσα. Τότε έκαναν σε όλη την εγκυμοσύνη 3-4 υπερηχους..... Μην συγκρίνεις τις τότε εποχές. Εδώ κάθε χρόνο αλλάζουν τα πράγματα. Εξελίσσεται η επιστήμη..... 

Όχι είναι σίγουρη γιατί όπως μου έχει πει δεν είχε άλλη επαφή μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Ναι φαίνεται η γραμμουλα αλλά δεν είναι θετικό θα δεις μέρα με τη μέρα σταθερά κ χωρίς να πίνεις υγρά προηγούμενωσ θα αρχίζει να σκουραίνει... 

Επειδή είμαι εντελώς άσχετη με αυτά...πόση ώρα πριν θα πρέπει να μην έχω πιει υγρά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

@condios κορίτσι μου επειδή δεν έχω παρακολουθήσει όλα τα νέα πηγές τελικά για χοριακη;;;

Πήγα αγαπημένη μου την Πέμπτη και πήρα το 0 κουλουράκι μου,,,, ευτυχώς δεν έπεσα στα πατώματα καθώς είχα ουδέτερη ψυχολογία και "αυτοχαστουκιστηκα" για να είμαι ψύχραιμη στην περίπτωση του αρνητικού. Πιο πολύ στεναχωρήθηκα με τον άντρα μου που τον είδα στεναχωρημένο γιατί φοβόταν εγώ μην πάθω κάτι,,, αφού το ξεπεράσαμε και αυτό γίναμε ακόμα πιο δυνατοί και αγαπημένοι και είπαμε πάμε για την επόμενη,,, όποτε αποφασίσουμε και όποτε αισθανθούμε έτοιμοι. 

Επίσης διάβασα κάτι πολύ καλό και θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας γιατί πιστεύω πως αυτό μας αντιπροσωπεύει όλες όσες προσπαθούμε...

"Μη φοβάσαι να ξαναρχίσεις,,,αυτή τη φορά δεν ξεκινάς απ'το μηδέν ,,,,ξεκινάς απ'την εμπειρία σου" 👏👏👏👍👌

Μέχρι τότε απολαμβάνουμε αγκαλίτσες, κρασιά, γιορτές !!!! 

Διαβάζω τα δικά σου και παρακολουθώ λίγο άσχετη με τα τεστ ωορρηξίας. Σκέψου σκέφτηκα να τα πάρω και εγώ αλλά δεν έχω ιδέα ποια να πάρω ,πως τα χρησιμοποιούν, ποια είναι τα καλύτερα κτλ κτλ. Κάνε δοκιμή να μας πεις αν όντως λειτουργούν. 😉😘🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Επειδή είμαι εντελώς άσχετη με αυτά...πόση ώρα πριν θα πρέπει να μην έχω πιει υγρά;;

Δε θυμάμαι αν γράφει στις οδηγίες αλλά φρόντισε κάνα 2ωρακι να μην έχεις πιει.. 😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Το χριστουγεννιατικο δωράκι μας ήρθε 6 Δεκεμβρίου, ήρθε το κοριτσάκι μας, το ουράνιο τόξο μας, να μας γεμίσει πολύ χαρά αλλά και πολύ άγχος!! Σας στέλνουμε εγω και το κορίτσι μου πολύ πολύ μπεμπεδοσκονη, να γεμίσουν οι κοιλίτσες σας με όμορφα ζωηρά μωράκια❤️❤️❤️🧿🧿🧿😍😍😍🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Πήγα αγαπημένη μου την Πέμπτη και πήρα το 0 κουλουράκι μου,,,, ευτυχώς δεν έπεσα στα πατώματα καθώς είχα ουδέτερη ψυχολογία και "αυτοχαστουκιστηκα" για να είμαι ψύχραιμη στην περίπτωση του αρνητικού. Πιο πολύ στεναχωρήθηκα με τον άντρα μου που τον είδα στεναχωρημένο γιατί φοβόταν εγώ μην πάθω κάτι,,, αφού το ξεπεράσαμε και αυτό γίναμε ακόμα πιο δυνατοί και αγαπημένοι και είπαμε πάμε για την επόμενη,,, όποτε αποφασίσουμε και όποτε αισθανθούμε έτοιμοι. 

Επίσης διάβασα κάτι πολύ καλό και θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας γιατί πιστεύω πως αυτό μας αντιπροσωπεύει όλες όσες προσπαθούμε...

"Μη φοβάσαι να ξαναρχίσεις,,,αυτή τη φορά δεν ξεκινάς απ'το μηδέν ,,,,ξεκινάς απ'την εμπειρία σου" 👏👏👏👍👌

Μέχρι τότε απολαμβάνουμε αγκαλίτσες, κρασιά, γιορτές !!!! 

Διαβάζω τα δικά σου και παρακολουθώ λίγο άσχετη με τα τεστ ωορρηξίας. Σκέψου σκέφτηκα να τα πάρω και εγώ αλλά δεν έχω ιδέα ποια να πάρω ,πως τα χρησιμοποιούν, ποια είναι τα καλύτερα κτλ κτλ. Κάνε δοκιμή να μας πεις αν όντως λειτουργούν. 😉😘🤞🙏👶❤️

Έτσι μπράβο το κορίτσι μου🥰🥰 ηρεμία ψυχραιμία και όλα θα γίνουν εξάλλου το παν είναι να περνάμε όμορφα🍷🥂όσο για τα τεστ ωορρηξίας κι εγώ εντελώς άσχετη είμαι πρώτη φορά τα χρησιμοποιω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Το χριστουγεννιατικο δωράκι μας ήρθε 6 Δεκεμβρίου, ήρθε το κοριτσάκι μας, το ουράνιο τόξο μας, να μας γεμίσει πολύ χαρά αλλά και πολύ άγχος!! Σας στέλνουμε εγω και το κορίτσι μου πολύ πολύ μπεμπεδοσκονη, να γεμίσουν οι κοιλίτσες σας με όμορφα ζωηρά μωράκια❤️❤️❤️🧿🧿🧿😍😍😍🥰🥰🥰

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου πάντα ευτυχισμένη και καλότυχη να ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Το χριστουγεννιατικο δωράκι μας ήρθε 6 Δεκεμβρίου, ήρθε το κοριτσάκι μας, το ουράνιο τόξο μας, να μας γεμίσει πολύ χαρά αλλά και πολύ άγχος!! Σας στέλνουμε εγω και το κορίτσι μου πολύ πολύ μπεμπεδοσκονη, να γεμίσουν οι κοιλίτσες σας με όμορφα ζωηρά μωράκια❤️❤️❤️🧿🧿🧿😍😍😍🥰🥰🥰

Να σας ζήσει γερή και καλότυχη,,,,απολαύστε τα πιο όμορφα Χριστούγεννα της ζωής σας 👶❤️😍🥰🎄🎅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Το χριστουγεννιατικο δωράκι μας ήρθε 6 Δεκεμβρίου, ήρθε το κοριτσάκι μας, το ουράνιο τόξο μας, να μας γεμίσει πολύ χαρά αλλά και πολύ άγχος!! Σας στέλνουμε εγω και το κορίτσι μου πολύ πολύ μπεμπεδοσκονη, να γεμίσουν οι κοιλίτσες σας με όμορφα ζωηρά μωράκια❤️❤️❤️🧿🧿🧿😍😍😍🥰🥰🥰

Να σας ζησει να ειναι γερο και καλοτυχο!!❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Το χριστουγεννιατικο δωράκι μας ήρθε 6 Δεκεμβρίου, ήρθε το κοριτσάκι μας, το ουράνιο τόξο μας, να μας γεμίσει πολύ χαρά αλλά και πολύ άγχος!! Σας στέλνουμε εγω και το κορίτσι μου πολύ πολύ μπεμπεδοσκονη, να γεμίσουν οι κοιλίτσες σας με όμορφα ζωηρά μωράκια❤️❤️❤️🧿🧿🧿😍😍😍🥰🥰🥰

Συγχαρητήρια να σας ζήσει η μπεμπουλα!!! Να τη χαίρεστε!!!💞🌹😘 Σε ευχαριστούμε πολύ!!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Το χριστουγεννιατικο δωράκι μας ήρθε 6 Δεκεμβρίου, ήρθε το κοριτσάκι μας, το ουράνιο τόξο μας, να μας γεμίσει πολύ χαρά αλλά και πολύ άγχος!! Σας στέλνουμε εγω και το κορίτσι μου πολύ πολύ μπεμπεδοσκονη, να γεμίσουν οι κοιλίτσες σας με όμορφα ζωηρά μωράκια❤️❤️❤️🧿🧿🧿😍😍😍🥰🥰🥰

Να σας ζήσει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Το χριστουγεννιατικο δωράκι μας ήρθε 6 Δεκεμβρίου, ήρθε το κοριτσάκι μας, το ουράνιο τόξο μας, να μας γεμίσει πολύ χαρά αλλά και πολύ άγχος!! Σας στέλνουμε εγω και το κορίτσι μου πολύ πολύ μπεμπεδοσκονη, να γεμίσουν οι κοιλίτσες σας με όμορφα ζωηρά μωράκια❤️❤️❤️🧿🧿🧿😍😍😍🥰🥰🥰

Να σας ζήσει κορίτσι μου!😃 Γερή και ευλογημένη να είναι! Όλα τα καλά να της δίνει η ζωή!💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Πήγα αγαπημένη μου την Πέμπτη και πήρα το 0 κουλουράκι μου,,,, ευτυχώς δεν έπεσα στα πατώματα καθώς είχα ουδέτερη ψυχολογία και "αυτοχαστουκιστηκα" για να είμαι ψύχραιμη στην περίπτωση του αρνητικού. Πιο πολύ στεναχωρήθηκα με τον άντρα μου που τον είδα στεναχωρημένο γιατί φοβόταν εγώ μην πάθω κάτι,,, αφού το ξεπεράσαμε και αυτό γίναμε ακόμα πιο δυνατοί και αγαπημένοι και είπαμε πάμε για την επόμενη,,, όποτε αποφασίσουμε και όποτε αισθανθούμε έτοιμοι. 

Επίσης διάβασα κάτι πολύ καλό και θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας γιατί πιστεύω πως αυτό μας αντιπροσωπεύει όλες όσες προσπαθούμε...

"Μη φοβάσαι να ξαναρχίσεις,,,αυτή τη φορά δεν ξεκινάς απ'το μηδέν ,,,,ξεκινάς απ'την εμπειρία σου" 👏👏👏👍👌

Μέχρι τότε απολαμβάνουμε αγκαλίτσες, κρασιά, γιορτές !!!! 

Διαβάζω τα δικά σου και παρακολουθώ λίγο άσχετη με τα τεστ ωορρηξίας. Σκέψου σκέφτηκα να τα πάρω και εγώ αλλά δεν έχω ιδέα ποια να πάρω ,πως τα χρησιμοποιούν, ποια είναι τα καλύτερα κτλ κτλ. Κάνε δοκιμή να μας πεις αν όντως λειτουργούν. 😉😘🤞🙏👶❤️

Μπράβο κορίτσι μου για την στάση σου! Δεν πρέπει ποτέ να το βάζουμε κάτω!

Λένε ότι μια επίμονη σταγόνα νερού μπορεί να ανοίξει τρύπα σε βράχο!

Γι' αυτό δεν εγκαταλείπουμε ποτέ! Τα καλύτερα είναι μπροστά μας!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική για να είχες τόσο μεγάλο κύκλο προφανώς είχες πολυκυστικες ωοθήκες εγώ δεν έχω τέτοια θέματα και ναι με φτάνουν τα ρίσκα οι προσπάθειες και οι αϋπνίες μετά την γέννα πριν αν θέλει θα έρθει αν δεν θέλει δεν πειράζει πάντως να χάσω τον εαυτό μου να τρελαθώ να αγχωθω και να έχω επαφές γιατί απλά πρέπει δεν το έχω σκοπο

Α άλλο ότι δε σε ενδιαφέρει κ πολύ κ αν θέλει να ρθει θα ρθει.... Αυτό είναι άλλο. Εγώ επειδή ήθελα στάνταρ να ρθει γι αυτό τόσο προσπάθησα.... Κ φίλες μου με 28-30 κύκλο προσπάθησαν με κλομιφαινη.... Ύστερα με σπερματεγχυση..... Εν τέλει έγινε η σύλληψη με τη δεύτερη εξωσωματική!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Επειδή είμαι εντελώς άσχετη με αυτά...πόση ώρα πριν θα πρέπει να μην έχω πιει υγρά;;

Κάνα δίωρο... Κ να μην έχεις πάει κ πριν τουαλέτα. Για να μαζευτεί η ορμόνη κ να δεις το πραγματικό αποτέλεσμα... Σήμερα έκανες?? Αυξήθηκε καθολου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κάνα δίωρο... Κ να μην έχεις πάει κ πριν τουαλέτα. Για να μαζευτεί η ορμόνη κ να δεις το πραγματικό αποτέλεσμα... Σήμερα έκανες?? Αυξήθηκε καθολου? 

Καλημέρα προς το παρόν κάνω ένα τη μέρα γύρω στις 3 το μεσημέρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Α άλλο ότι δε σε ενδιαφέρει κ πολύ κ αν θέλει να ρθει θα ρθει.... Αυτό είναι άλλο. Εγώ επειδή ήθελα στάνταρ να ρθει γι αυτό τόσο προσπάθησα.... Κ φίλες μου με 28-30 κύκλο προσπάθησαν με κλομιφαινη.... Ύστερα με σπερματεγχυση..... Εν τέλει έγινε η σύλληψη με τη δεύτερη εξωσωματική!!! 

Ναι εγώ έχω άλλες απόψεις γι'αυτό το θέμα πιστεύω ότι τα παιδιά τα στέλνει ο Θεός και αν δεν τα στείλει κάτι παραπάνω ξερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι εγώ έχω άλλες απόψεις γι'αυτό το θέμα πιστεύω ότι τα παιδιά τα στέλνει ο Θεός και αν δεν τα στείλει κάτι παραπάνω ξερει

Κ εγώ πιστεύω στο Θεό. Κ άμα δεν θέλει να σου δώσει παιδιά να σαι σίγουρη πως δεν θα σου δώσει ούτε με εξωσωματική...... Αν το σκέφτεσαι έτσι..... Κ μη θεωρείς ότι αν δεις θετικό τεστ ορμόνης θα χεις στάνταρ ωορρηξια. Αυτά μπορεί να αυξηθούν κ εν τέλει να μην γίνει ωορρηξια.... Μην το χεις στάνταρ δηλ. Κ εννοείται κ στα τεστακια πρέπει να χεις προγραμματισμένη επαφές όπως κ στο υπέρηχο... Αλλιώς τσάμπα τα πήρες. Που μου έλεγες χθες δουλεύουμε κ δε μπορούμε πάντα. Δηλ μόλις δεις θετικό τεστ έχεις δύο μέρες επαφές. Αυτό να χεις στο νου σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • 3;!! Να σου ζήσουν! Με το καλό και το 4ο να έρθει!  Εγώ 3η φορά έγκυος αλλά είναι το 1ο που περιμένω και πιστεύω αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή 🌈 Όπως τα λες, άλλες στιγμές είμαι καλά και άλλες άρρωστη κανονικά. Αλλά χαλάλι!! 
    • Ευχαριστώπολύυ!! Αν κάποια κοπέλα ξέρει κάποιο καλό ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής στείλτε μου ένα μήνυμα please!!
    • Γενικά δεν ειναι μια εξέταση που την προτείνουν… να όμως που στην φιλη μου αυτο ήταν το θέμα. Η συγκεκριμένη είχε λιγο παραπάνω κιλά οποτε ισως από αυτο το υποπτεύθηκε ο γιατρος. Να πας σε ενδοκρινολόγο που εξειδικεύεται στην υπογονιμότητα. Ελπίζω σε περίπτωση που υπάρχει κατι να βρεθεί σύντομα για να αντιμετωπιστεί! 🫶🏻
    • Καλημέρα!! Εγραψα και πριν αλλα μαλλον δεν ανέβηκε η απάντηση μου... Εχω αλλα 3 παιδακια☺️ Απο συμπτώματα οχι σπουδαια πράγματα . Απλα αν δεν ειχα κανει τεστ ακομα, από χθες θα το ειχα καταλάβει ότι ειμαι έγκυος. Η όρεξη μου για φαγητό έχει πέσει. Ειναι καπως το στομάχι, οχι αναγουλες και τέτοια βέβαια. Η όσφρηση μου έχει γίνει υπερ ευαίσθητη (μυριζω τα πάντα αχαχ) και λίγη κόπωση. Σε γενικές  γραμμές όμως τίποτα το σπουδαίο. Πιο πολύ νιώθω σα να ειμαι λίγο άρρωστη. Εσυ;
    • Όλα καλά θα πάνε!!! Εγώ αύριο μπαίνω στην 27η, είμαι στα τέλη Αυγούστου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...