Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλά Χριστούγεννα να έχουμε!!! Να σας ρωτήσω κάτι εσάς που ξέρετε από τεστακια....έχω ένα τελευταίο για σήμερα να το κάνω την ίδια ώρα που το έκανα εχθές ή να το κάνω πιο νωρίς;;

Εγώ δεν τα κάνω τις ίδιες ώρες κάθε φορά Lacostaki μου. Στη θέση σου θα το έκανα κατά τις 12 με 1.💗 Επειδή χθές ήταν αρκετά έντονο θα φανεί λογικά τι έγινε το βραδυ. Εμείς πάντως όπως είπαμε! Το γιορτάζουμε και με το παραπάνω!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ δεν τα κάνω τις ίδιες ώρες κάθε φορά Lacostaki μου. Στη θέση σου θα το έκανα κατά τις 12 με 1.💗 Επειδή χθές ήταν αρκετά έντονο θα φανεί λογικά τι έγινε το βραδυ. Εμείς πάντως όπως είπαμε! Το γιορτάζουμε και με το παραπάνω!😘

Κ εγώ το ίδιο..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια αυτό είναι το σημερινό και τελευταίο τεστακι

IMG_20201224_132826.jpg

Αν κ λίγο θαμπή η φωτό θεωρώ πως είναι αυτό το θετικό σου για σήμερα... Οπότε καλά Χριστούγεννα 🤣🤣να περάσετε όμορφα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια αυτό είναι το σημερινό και τελευταίο τεστακι

IMG_20201224_132826.jpg

Καλησπερα!!! Ίσως να είχες χθες το απόγευμα το θετικό κ να πεφτει τώρα, όποτε σήμερα θα είναι η μέρα η καλή!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Καλησπερα!!! Ίσως να είχες χθες το απόγευμα το θετικό κ να πεφτει τώρα, όποτε σήμερα θα είναι η μέρα η καλή!!!!! 

κι εγω κατι τετοιο υπολογιζω η ηταν χθες η θα ειναι σημερα οποτε οπως και να εχει νομιζω οτι με επαφη χθες σημερα και αυριο ειμαστε καλυμενοι....οχι οτι απο μεθαυριο θα σταματησουμε απλα λεμε....κουβεντα να γινεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

κι εγω κατι τετοιο υπολογιζω η ηταν χθες η θα ειναι σημερα οποτε οπως και να εχει νομιζω οτι με επαφη χθες σημερα και αυριο ειμαστε καλυμενοι....οχι οτι απο μεθαυριο θα σταματησουμε απλα λεμε....κουβεντα να γινεται....

Τα πιο ερωτικά Χριστούγεννα είναι εδώ !!!! 😍🥰😍🥰😍🥰😍 Για όλες μας !!!! Κορίτσια καλές απολαύσεις σε όλα τα επίπεδα με υγεία εύχομαι σε όλες σας !!!!! 

@Lacostaki δώσε το ρυθμό , πιάσε τον παλμό και εύχομαι μέσα απ'την καρδιά μου με ένα επόμενο τεστακι εγκυμοσύνης θετικό!!!!!🤞🙏👶❤️ Hohoho 🎅🎄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

κι εγω κατι τετοιο υπολογιζω η ηταν χθες η θα ειναι σημερα οποτε οπως και να εχει νομιζω οτι με επαφη χθες σημερα και αυριο ειμαστε καλυμενοι....οχι οτι απο μεθαυριο θα σταματησουμε απλα λεμε....κουβεντα να γινεται....

Τέλεια... Σημείωσε το αν έχεις κ εφαρμογή στο κινητό έτσι ώστε να σου βγάλει ποια θα είναι η μέρα περιόδου για να ξέρεις.... Κ αν δε πέσει σωστά κ πάλι να ξέρεις πότε πραγματικά έγινε ωορρηξια... Εύχομαι κ θετικό τεστ κύησης.. Μακάρι να χες κι άλλα τεστακια να τα συνεχίζες να βλεπες πιο ξεκάθαρα μια πρώτη εικόνα για το πρώτο μήνα σου για να είσαι σίγουρη πως όλα έγιναν σωστά!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τέλεια... Σημείωσε το αν έχεις κ εφαρμογή στο κινητό έτσι ώστε να σου βγάλει ποια θα είναι η μέρα περιόδου για να ξέρεις.... Κ αν δε πέσει σωστά κ πάλι να ξέρεις πότε πραγματικά έγινε ωορρηξια... Εύχομαι κ θετικό τεστ κύησης.. Μακάρι να χες κι άλλα τεστακια να τα συνεχίζες να βλεπες πιο ξεκάθαρα μια πρώτη εικόνα για το πρώτο μήνα σου για να είσαι σίγουρη πως όλα έγιναν σωστά!!! ❤️

Έχω εφαρμογή στο κινητό και εντελώς τυχαία ενώ άλλες φορές μου έβγαζε ωορρηξία την 12 μέρα αυτή τη φορά με έβγαλε 13 δηλαδή σήμερα η μόνη διαφορά είναι ότι η εφαρμογή μου βγάζει σαν υψηλή ευκαιρία εγκυμοσύνης από την την 11 μέχρι την 14 μέρα ενώ όπως κατάλαβα οι σημαντικότερες μέρες είναι από την 12 μέχρι την 15 μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Έχω εφαρμογή στο κινητό και εντελώς τυχαία ενώ άλλες φορές μου έβγαζε ωορρηξία την 12 μέρα αυτή τη φορά με έβγαλε 13 δηλαδή σήμερα η μόνη διαφορά είναι ότι η εφαρμογή μου βγάζει σαν υψηλή ευκαιρία εγκυμοσύνης από την την 11 μέχρι την 14 μέρα ενώ όπως κατάλαβα οι σημαντικότερες μέρες είναι από την 12 μέχρι την 15 μερα

Σωστα. Οπότε ο κύκλος σου πρέπει να είναι έως κ 29-30 ημέρες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σωστα. Οπότε ο κύκλος σου πρέπει να είναι έως κ 29-30 ημέρες.... 

Ο κύκλος μου κανονικά είναι 26 μέρες...αν όμως υπολογίσουμε ότι η περίοδος έρχεται 14 με 16 μέρες μετά την περίοδο αυτή τη φορά μπορεί να φτάσει και στις 28

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Ο κύκλος μου κανονικά είναι 26 μέρες...αν όμως υπολογίσουμε ότι η περίοδος έρχεται 14 με 16 μέρες μετά την περίοδο αυτή τη φορά μπορεί να φτάσει και στις 28

Εγώ παντως έχω περιοδο ακριβώς 14 μέρες μετά τη μέρα του θετικόυ. Δηλαδή αν έβλεπα θετικό όπως εσυ 13 μέρα θα ερχόταν πςριοδος την 27. Κάθε μια μας διαφορετική. Από 12 μέρες ως 16 είναι φυσιολογικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ παντως έχω περιοδο ακριβώς 14 μέρες μετά τη μέρα του θετικόυ. Δηλαδή αν έβλεπα θετικό όπως εσυ 13 μέρα θα ερχόταν πςριοδος την 27. Κάθε μια μας διαφορετική. Από 12 μέρες ως 16 είναι φυσιολογικό. 

Κι εγώ έχω πολύ σταθερό κύκλο και υπολογίζω ότι αν έρθει θα έρθει σε 14 μέρες απλά θα αφήσω και 2 μέρες επιπλέον μην χαρώ τσάμπα αν καθυστερήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια αυτή η εφαρμογή στο κινητό με έχει "πάρει πολλές φορές στο λαιμό της" όπως σας είπα μου βγάζει ως σημαντικές μέρες 2 μέρες πριν και μια μετά την ωορρηξία οπότε πιστεύοντας ότι μετά έπεφταν οι πιθανότητες δεν το κυνηγούσα και ιδιαίτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια αυτή η εφαρμογή στο κινητό με έχει "πάρει πολλές φορές στο λαιμό της" όπως σας είπα μου βγάζει ως σημαντικές μέρες 2 μέρες πριν και μια μετά την ωορρηξία οπότε πιστεύοντας ότι μετά έπεφταν οι πιθανότητες δεν το κυνηγούσα και ιδιαίτερα

Εμένα με "ξεστραβωσαν" Τα τεστ ωορρηξία, για τον κύκλο πως λειτουργεί. Κ εγώ αλλά πιστευα άλλες μέρες ήταν. Τώρα που είναι ο πρωτος μηνας θα δεις ποσο κρατάει εσένα το δευτερο μισό του κυκλου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ο κύκλος μου κανονικά είναι 26 μέρες...αν όμως υπολογίσουμε ότι η περίοδος έρχεται 14 με 16 μέρες μετά την περίοδο αυτή τη φορά μπορεί να φτάσει και στις 28

Σήμερα ποια μέρα του κύκλου σου είναι??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια αυτή η εφαρμογή στο κινητό με έχει "πάρει πολλές φορές στο λαιμό της" όπως σας είπα μου βγάζει ως σημαντικές μέρες 2 μέρες πριν και μια μετά την ωορρηξία οπότε πιστεύοντας ότι μετά έπεφταν οι πιθανότητες δεν το κυνηγούσα και ιδιαίτερα

Ναι γιατί σε κάθε κύκλο έχουμε κι άλλη μέρα ωορρηξιας. Όπως επίσης υπάρχουν κ κύκλοι ανωορρηγκτικοι!. Χωρίς ωορρηξια να ρχεται περίοδος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι γιατί σε κάθε κύκλο έχουμε κι άλλη μέρα ωορρηξιας. Όπως επίσης υπάρχουν κ κύκλοι ανωορρηγκτικοι!. Χωρίς ωορρηξια να ρχεται περίοδος. 

Όχι πάντα έτσι μου το βγάζει και σήμερα που σημείωσα θετικό τεστ ωορρηξίας το ίδιο μου βγάζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

κι εγω κατι τετοιο υπολογιζω η ηταν χθες η θα ειναι σημερα οποτε οπως και να εχει νομιζω οτι με επαφη χθες σημερα και αυριο ειμαστε καλυμενοι....οχι οτι απο μεθαυριο θα σταματησουμε απλα λεμε....κουβεντα να γινεται....

Έτσι σε θέλω μάχιμη!! Καλά Χριστούγεννα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Καλά Χριστούγεννα!!!

Με υγεία και πολλά χαμόγελα για όλο τον κόσμο! Και για όλες αυτές τις γυναίκες που αγωνίζονται για να γίνουν μανουλες η νέα χρονιά να γεμίσει την αγκαλιά τους με γερά μωράκια!💗

Καλά να περάσουμε! Και φυσικά καλή μας όρεξη!🥰🥰🥰🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

Καλά Χριστούγεννα!!!

Με υγεία και πολλά χαμόγελα για όλο τον κόσμο! Και για όλες αυτές τις γυναίκες που αγωνίζονται για να γίνουν μανουλες η νέα χρονιά να γεμίσει την αγκαλιά τους με γερά μωράκια!💗

Καλά να περάσουμε! Και φυσικά καλή μας όρεξη!🥰🥰🥰🥰

 

Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια, χαρούμενα Χριστούγεννα με υγεία και αγάπη!!! Ό,τι ποθούμε να γίνει πράξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλά Χριστουγεννα!!!! Όλες να είμαστε καλά με τις οικογένειες μας!!! 

Εγώ αρχισα από το πρωι να ετοιμάζω!! Σήμερα θα φαμε όχι αστεία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...