Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κοίτα να δεις την χαμηλότερη θερμοκρασία την είχα την 6 μέρα αλλά πόνους ωορρηξίας είχα την 12 τώρα βγάλε άκρη..

Δηλαδη μετά την 6η έκανες ψηλές θερμοκρασίες? Με τους πονους δεν βγάζεις άκρη σίγουρα. Και εγώ είχα πριν λίγες μέρες αλλά ουτε καν μπήκα στις γόνιμες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Δηλαδη μετά την 6η έκανες ψηλές θερμοκρασίες? Με τους πονους δεν βγάζεις άκρη σίγουρα. Και εγώ είχα πριν λίγες μέρες αλλά ουτε καν μπήκα στις γόνιμες. 

Γενικά  δεν κάνω ψηλές θερμοκρασίες αλλά έτσι κι αλλιώς άκρη με τη θερμοκρασία δεν μπορώ να βγάλω γιατί άλλες ώρες ξυπνούσα τις μέρες που ήμουν σε αναστολή άλλες όταν δούλευα....πάντως για 6 μέρα ωορρηξία είναι αργά και για 12 είναι νωρίς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Γενικά  δεν κάνω ψηλές θερμοκρασίες αλλά έτσι κι αλλιώς άκρη με τη θερμοκρασία δεν μπορώ να βγάλω γιατί άλλες ώρες ξυπνούσα τις μέρες που ήμουν σε αναστολή άλλες όταν δούλευα....πάντως για 6 μέρα ωορρηξία είναι αργά και για 12 είναι νωρίς

Τα τεστ θα σε διαφωτισουν πιστευω. Αχ και εγώ με τη θερμοκρασία έτσι είμαι αλλά είναι κ αλλά αντί άλλων ο υπνος μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Τα τεστ θα σε διαφωτισουν πιστευω. Αχ και εγώ με τη θερμοκρασία έτσι είμαι αλλά είναι κ αλλά αντί άλλων ο υπνος μου

Για να δούμε θα έρθουν τα τεστακια ή θα χάσω και αυτόν τον κύκλο....πάντως παρόλο που ακόμα δεν έχει έρθει κανονικά νιώθω εξαντλημενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Για να δούμε θα έρθουν τα τεστακια ή θα χάσω και αυτόν τον κύκλο....πάντως παρόλο που ακόμα δεν έχει έρθει κανονικά νιώθω εξαντλημενη

Σου ήρθε τελικά κανονικά η σταμάτησε? Εχει και κανένα εγκυμοσύνης μαζί 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Σου ήρθε τελικά κανονικά η σταμάτησε? Εχει και κανένα εγκυμοσύνης μαζί 🤪

Καλημέρα δεν σταμάτησε αλλά δεν έχει έρθει ακόμα κανονικά...ακόμα είναι στα καφεροζ και νομίζω ότι έχει μειωθεί κιόλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα δεν σταμάτησε αλλά δεν έχει έρθει ακόμα κανονικά...ακόμα είναι στα καφεροζ και νομίζω ότι έχει μειωθεί κιόλας

Καλημέρα κορίτσι μου!! Αυτά τα καφέ ροζ είναι πολλά ή απλά λερώνουν σερβιετακι πχ ή είναι στο σκούπισμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Αυτά τα καφέ ροζ είναι πολλά ή απλά λερώνουν σερβιετακι πχ ή είναι στο σκούπισμα; 

Καλημέρα κορίτσι μου!!!!Είναι κυρίως στο σκούπισμα και κυρίως όταν πάω τουαλέτα ότι τρέξει είναι εκείνη τη στιγμή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!!!Είναι κυρίως στο σκούπισμα και κυρίως όταν πάω τουαλέτα ότι τρέξει είναι εκείνη τη στιγμή

Έχεις κανένα τεστακι πρόχειρο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Έχεις κανένα τεστακι πρόχειρο; 

Όχι εχω παραγγείλει μαζί με τα ωορρηξίας αλλά δεν έχουν έρθει ακόμα...θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που ήταν να έρθει κανονικά η περίοδος και αν δεν τα έχουν φέρει θα πάρω από το φαρμακείο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια ακόμα θερμοκρασία περιόδου δεν έχω!!! Μπορεί να μην βγάζω άκρη γενικά με τη θερμοκρασία μου αλλά πάντα στην περίοδο είναι στο 35.7 με 35.8 ακόμα είναι στο 36.4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια ακόμα θερμοκρασία περιόδου δεν έχω!!! Μπορεί να μην βγάζω άκρη γενικά με τη θερμοκρασία μου αλλά πάντα στην περίοδο είναι στο 35.7 με 35.8 ακόμα είναι στο 36.4

Μακάρι να είναι θετικό τεστ εγκυμοσύνης 😇🧡που μάλλον για εκεί το βλέπω αφού έχεις αίμα εμφυτευσης κούκλα μου 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Μακάρι να είναι θετικό τεστ εγκυμοσύνης 😇🧡που μάλλον για εκεί το βλέπω αφού έχεις αίμα εμφυτευσης κούκλα μου 💜

Μωρέ λες;;;έχω πόνους περιόδου κανονικά αλλά δεν έχω ροή καθόλου...στο ταμπον που έβαλα κάποια στιγμή είχε αιμα από κει και πέρα τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lacostaki παντως κ εγω  με αυτά που ακουω το βλεπω πολυ πιθανό να είναι αιμα εμφυτευσης...κ εγω οταν ειχα μεινει εγκυος ειχα μονο καφεροζ  στο σκουπισμα και ελαχιστο στη σερβιετα...μακάρι κορίτσι μου να εχεις θετικο τεστακι αυτες τις μερες!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Μωρέ λες;;;έχω πόνους περιόδου κανονικά αλλά δεν έχω ροή καθόλου...στο ταμπον που έβαλα κάποια στιγμή είχε αιμα από κει και πέρα τιποτα

Μακάρι να είναι θετικό τεστ εγκυμοσύνης θα πω και εγώ 🤞🙏😍👶❤️,,,, μακάρι μέσα απ'την καρδιά μου!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μακάρι να είναι θετικό τεστ εγκυμοσύνης θα πω και εγώ 🤞🙏😍👶❤️,,,, μακάρι μέσα απ'την καρδιά μου!!!!!! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου❤️🥰 θα δείξει σε λίγες μέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Μωρέ λες;;;έχω πόνους περιόδου κανονικά αλλά δεν έχω ροή καθόλου...στο ταμπον που έβαλα κάποια στιγμή είχε αιμα από κει και πέρα τιποτα

👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼👼🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια ακόμα θερμοκρασία περιόδου δεν έχω!!! Μπορεί να μην βγάζω άκρη γενικά με τη θερμοκρασία μου αλλά πάντα στην περίοδο είναι στο 35.7 με 35.8 ακόμα είναι στο 36.4

Εγώ είμαι έγκυος με 36.6 !!!! Κι εγώ έχω χαμηλές θερμοκρασίες γενικά...35.9 με 36.1. Μετά την ωορρηξία έφτανα 36.5 και πανηγύριζα! Τώρα έχω 36.7 Και 36.6 κάθε μέρα!!! Μακάρι να είσαι....μακαριιιιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου. Αύριο μπαίνω στην 5η εβδομάδα. Έχω να πω ότι δεν νιώθω έγκυος. Έχω κάποιες καουρες που και που...είχα λίγη διαρροια...λίγες ζαλάδες κάποιων δευτερολέπτων....λαχανιαζω εύκολα, αλλά όλα αυτά όχι σε μεγάλο βαθμό και όχι κάθε μέρα. Το στήθος μου δεν είναι πρησμένο ούτε πονάει. Γενικά νιώθω καλά, κλαιω εύκολα όμως. Ελπίζω να είμαι από τις τυχερές που δεν θα παιδευτουν πολύ από την εγκυμοσύνη. Από την άλλη, φίλες μου λένε ότι είναι νωρίς ακόμα και ίσως τα συμπτώματα ξεκινήσουν σε ξανά 2 εβδομάδες...!! Γενικά δεν είναι ανησυχητικό που δεν έχω συμπτώματα ετσι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna90 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου. Αύριο μπαίνω στην 5η εβδομάδα. Έχω να πω ότι δεν νιώθω έγκυος. Έχω κάποιες καουρες που και που...είχα λίγη διαρροια...λίγες ζαλάδες κάποιων δευτερολέπτων....λαχανιαζω εύκολα, αλλά όλα αυτά όχι σε μεγάλο βαθμό και όχι κάθε μέρα. Το στήθος μου δεν είναι πρησμένο ούτε πονάει. Γενικά νιώθω καλά, κλαιω εύκολα όμως. Ελπίζω να είμαι από τις τυχερές που δεν θα παιδευτουν πολύ από την εγκυμοσύνη. Από την άλλη, φίλες μου λένε ότι είναι νωρίς ακόμα και ίσως τα συμπτώματα ξεκινήσουν σε ξανά 2 εβδομάδες...!! Γενικά δεν είναι ανησυχητικό που δεν έχω συμπτώματα ετσι;;;;

Μπορεί να μην έχεις και καθόλου.. Μπορεί και να σου έρθουν αργότερα. Εμένα ξεκίνησαν στις 6.5 εβδομάδες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Μπορεί να μην έχεις και καθόλου.. Μπορεί και να σου έρθουν αργότερα. Εμένα ξεκίνησαν στις 6.5 εβδομάδες.. 

Καλέ, σχεδόν ξεχνάω ότι είναι έγκυος!! Γενικά προσέχω παααααααρα πολύ!!! Και Ο αντρουλης μου βασίλισσα με έχει!! Ο άτιμος ο υπέρηχος είναι μακριά ακόμα....ααααχχχχχ !!! Θα σκέφτομαι θετικά. Δεν ξέρω αν θέλω να έχω συμπτώματα ή οχι....χαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου. Αύριο μπαίνω στην 5η εβδομάδα. Έχω να πω ότι δεν νιώθω έγκυος. Έχω κάποιες καουρες που και που...είχα λίγη διαρροια...λίγες ζαλάδες κάποιων δευτερολέπτων....λαχανιαζω εύκολα, αλλά όλα αυτά όχι σε μεγάλο βαθμό και όχι κάθε μέρα. Το στήθος μου δεν είναι πρησμένο ούτε πονάει. Γενικά νιώθω καλά, κλαιω εύκολα όμως. Ελπίζω να είμαι από τις τυχερές που δεν θα παιδευτουν πολύ από την εγκυμοσύνη. Από την άλλη, φίλες μου λένε ότι είναι νωρίς ακόμα και ίσως τα συμπτώματα ξεκινήσουν σε ξανά 2 εβδομάδες...!! Γενικά δεν είναι ανησυχητικό που δεν έχω συμπτώματα ετσι;;;;

Όχι Άννα μου μην ανησυχείς καθόλου. Συνήθως ξεκινούν λίγο αργότερα τα συμπτώματα. Τα δικά μου ξεκίνησαν στην 8η εβδομάδα. Πιο πριν λες και δεν ήμουν έγκυος!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Μωρέ λες;;;έχω πόνους περιόδου κανονικά αλλά δεν έχω ροή καθόλου...στο ταμπον που έβαλα κάποια στιγμή είχε αιμα από κει και πέρα τιποτα

Λες να τα παραγγείλαμε τζάμπα τα τεστακια ωορρηξίας και να μας αρκούν μόνο τα εγκυμοσύνης! Αχ μακάρι lacostaki μου! Εμένα πάντως περίεργα μου φαίνονται όλα αυτά. Αν ήταν περίοδος δεν θα σου είχε έρθει ως τώρα;🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...