Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εμβρυομεταφοράς 2021!!!!


Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Με το καλοοο ευχομαι να ερθει γρηγορα το πολυποθυτο δωρο !!ποτε ξεκινας??🍭🍭🍭

Επειδή είχα ένα έμβρυο από την προηγούμενη προσπάθεια δεν μπορούσα να περάσω επιτροπή οπότε μαζεύω με φυσικούς και δόξα το θεό έχει πάει μια χαρά.....έχω ήδη 4 εμβρυάκια θα κάνω και 1-2 ωοληψίες ακόμα, μετά υστεροσκόπηση και ίσως ngs για να είμαστε σίγουροι ότι η μήτρα είναι οκ και μετά ΕΤ! Δεν βιάζομαι...μετά την παλινδρομη  θέλω να είμαι σίγουρη ότι όλα είναι καλά και μετά να προχωρήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Φοράω καθημερινά η αλήθεια γιατί πάντα έχω πολλά υγρα... είχα ψαχτεί πιο παλιά και δεν υπήρχε κάτι παθολογικό απλά έχω πολλα υγρα! και δεν μπορώ να μην φορώ γιατι νιωθω συνεχώς βρεγμένη🙄 ασεεε που κάποιες φορες μπορεί να βραχεί και το παντελόνι μου!😤

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ κοριτσι μου! λόγω της ωοληψίας που έγινε τον προηγούμενο μήνα οι ορμόνες μου τα έπαιξαν!!! Θα κάνω αυριο πρωί τεστ του φαρμακείου, δεν έχω χρόνο να πάω για χοριακή! Και αυτό τυπικά θα το κάνω για τον γιατρό!

Κάνε για σιγουριά!πάντως και εμένα η περίοδος είχε έρθει 3-4 μέρες αργότερα από το κανονικό!!ίσως είναι και το άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Κάνε για σιγουριά!πάντως και εμένα η περίοδος είχε έρθει 3-4 μέρες αργότερα από το κανονικό!!ίσως είναι και το άγχος

Εμένα νομίζω θα κάνει πολύ περισσότερο! είμαι ήδη στις 7 μέρες.. και δεν έχω κανένα σύμπτωμα ακόμη δυστυχώς😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας. Νεα εδω και πολυ πεσμενη ψυχολογικα. Εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη με εμβρυα 3 ημερων ποιοτητας grade 1. Δυο εχω βαλει. 10 μερες μετά μπηκα στν πειρασμο και εκανα τεστ φαρμακειου, το οποιο βγηκε αρνητικό. Η μαία μου ειπε οτι ειναι τοσο νωρις που δεν υπηρχε περιπτωση να βγει θετικο. Εσεις τι πιστευετε; Υπρχει κοριτσι με αρνητικο τεστ ουρων κ θετικη χοριακη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Φοράω καθημερινά η αλήθεια γιατί πάντα έχω πολλά υγρα... είχα ψαχτεί πιο παλιά και δεν υπήρχε κάτι παθολογικό απλά έχω πολλα υγρα! και δεν μπορώ να μην φορώ γιατι νιωθω συνεχώς βρεγμένη🙄 ασεεε που κάποιες φορες μπορεί να βραχεί και το παντελόνι μου!😤

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ κοριτσι μου! λόγω της ωοληψίας που έγινε τον προηγούμενο μήνα οι ορμόνες μου τα έπαιξαν!!! Θα κάνω αυριο πρωί τεστ του φαρμακείου, δεν έχω χρόνο να πάω για χοριακή! Και αυτό τυπικά θα το κάνω για τον γιατρό!

Καλύτερα να αλλάζεις 3 φορές τη μέρα και ας βρέχεται και το παντελόνι σου,,,αυτό με τους μύκητες οφείλεται κατά μεγάλο μέρος στα σερβιετακια και την υγρασία που συγκρατείται σε αυτά,,,ενώ το εσώρουχο ως βαμβακερό επιτρέπει να αναπνέει το δέρμα. 

Όσο για το τεστ εύχομαι να σε βγάλει ψεύτρα και να είσαι πραγματικά έγκυος 🤰😘😍👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοριτσακι μου γλυκο !'θα περασει γρηγορα !βουρ για την επομενη!πριν ομως δες για ποιο λογο συνεβη ...εν καιρο !προς το παρον απολαυσε τα μπισκοτοσπιτα σου και περνα οσο καλυτερα μπορεις!φιλιααααααααπολλααααα

Σε ευχαριστώ πολύ 😘,,,ήδη είμαι πολύ καλύτερα καθότι συνειδητοποιημένη. Μίλησα ήδη με τη γιατρό,,,την αγαπώ,,,μου λέει "δε θα σου πω τα μεγάλα ποσοστά των κέντρων 70-80%,,,,θα σου πω μόνο πως το 50% είναι γεγονός όσο για θετικό τεστ, άλλο τόσο για αρνητικό" . Παρόλα αυτά θα με δει τέλος Δεκέμβρη και σωματικά αλλά και να αποφασίσουμε την εξέλιξη. Ως τότε ,,,ας απολαύσουμε γιορτές όσο καλύτερα γίνεται!!! 🙏🤞👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η condios είπε:

Καλέ ναι,,,η πρώτη εξωσωματικη,,,αν δε διπλώσει να γίνουν 2-3 μάλλον δεν έρχεται ε? Χαχαχαχα....τι να πω! Αυτό που λένε και άλλες κοπέλες εδώ μέσα,,, πιάνουμε μονες μας και δεν πιάνουμε με εξωσωματική. Ε Χάι!!! Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή. Εύχομαι και σε σένα σύντομα η χαρά να σας έρθει και να γεμίσει την αγκαλιά σας🤞🙏👶❤️

Λυπαμαι κοπελα μου αλλα δυστυχως τα ποσοστα εξωσωματικης  ειναι χαμηλα,ειδικα σε πιο μεγαλες ηλικιες (δε ξερω ποσο εισαι γενικα το λεω)η επομενη θα εισαι πιο τυχερη.να περασετε όμορφες γιορτες κ μετα ξανα προς την δοξα τραβας .. :-)

In the best prognosis patients, it is expected that over 40% will have a baby after their first IVF cycleand about 70% will be successful after three cycles 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Aliki1283 είπε:

Γεια σας. Νεα εδω και πολυ πεσμενη ψυχολογικα. Εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη με εμβρυα 3 ημερων ποιοτητας grade 1. Δυο εχω βαλει. 10 μερες μετά μπηκα στν πειρασμο και εκανα τεστ φαρμακειου, το οποιο βγηκε αρνητικό. Η μαία μου ειπε οτι ειναι τοσο νωρις που δεν υπηρχε περιπτωση να βγει θετικο. Εσεις τι πιστευετε; Υπρχει κοριτσι με αρνητικο τεστ ουρων κ θετικη χοριακη;;;

Μη στεναχωριεσαι χωρις λογο.καταρχας ειναι  πολυ νωρις για εμβρυα 3ης μερας να δειξει κατι το τεστ!!! την 14η θα δειξει κ μονο η χοριακη ..αν θες κ εχεις αγωνια μπορεις να κανεις την 12η μερα ετ μια χοριακη.καλη επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Μη στεναχωριεσαι χωρις λογο.καταρχας ειναι  πολυ νωρις για εμβρυα 3ης μερας να δειξει κατι το τεστ!!! την 14η θα δειξει κ μονο η χοριακη ..αν θες κ εχεις αγωνια μπορεις να κανεις την 12η μερα ετ μια χοριακη.καλη επιτυχια!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Εμένα νομίζω θα κάνει πολύ περισσότερο! είμαι ήδη στις 7 μέρες.. και δεν έχω κανένα σύμπτωμα ακόμη δυστυχώς😔

Μπορεί να έκανες πιο αργά ωορρηξία για εμένα αν υπάρχει έστω και μια περίπτωση εγκυμοσύνης  κάνε μια χοριακη να είσαι σίγουρη!!! Αλλιώς που θα  έρθει!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Aliki1283 είπε:

Γεια σας. Νεα εδω και πολυ πεσμενη ψυχολογικα. Εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη με εμβρυα 3 ημερων ποιοτητας grade 1. Δυο εχω βαλει. 10 μερες μετά μπηκα στν πειρασμο και εκανα τεστ φαρμακειου, το οποιο βγηκε αρνητικό. Η μαία μου ειπε οτι ειναι τοσο νωρις που δεν υπηρχε περιπτωση να βγει θετικο. Εσεις τι πιστευετε; Υπρχει κοριτσι με αρνητικο τεστ ουρων κ θετικη χοριακη;;;

Κορίτσι μου για τριών ημερών έμβρυα είναι νωρίς δηλαδή το τεστ εννοείται μπορεί να βγει λάθος!!!έχει συμβεί γενικότερα να βγει λάθος το τεστ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου για τριών ημερών έμβρυα είναι νωρίς δηλαδή το τεστ εννοείται μπορεί να βγει λάθος!!!έχει συμβεί γενικότερα να βγει λάθος το τεστ !

Πω πω μακαρι. Δυσκολη περιοδος, πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Λυπαμαι κοπελα μου αλλα δυστυχως τα ποσοστα εξωσωματικης  ειναι χαμηλα,ειδικα σε πιο μεγαλες ηλικιες (δε ξερω ποσο εισαι γενικα το λεω)η επομενη θα εισαι πιο τυχερη.να περασετε όμορφες γιορτες κ μετα ξανα προς την δοξα τραβας .. :-)

In the best prognosis patients, it is expected that over 40% will have a baby after their first IVF cycleand about 70% will be successful after three cycles 

 

Σε ευχαριστώ πολύ 😘,,,κοντεύω τα 40,,,καλά να μπούνε και μαζί να μπει και ένα ή δύο σπορακια και να μείνουν !!!! Το μόνο που θα πω είναι πως φέτος 6 φίλες-γνωστες μου και εγώ (σύνολο 7) , όλες με προσπάθειες εξωσωματικής, ηλικίες από 33-42 το αποτέλεσμα επιτυχιών είναι 1/7 !!!!!!! Τι να συζητήσουμε????

Διάβασα σήμερα κάτι πολύ ωραίο ,,,"Μη φοβάσαι να ξαναρχίσεις...Αυτή τη τη φορά δεν ξεκινάς απ'το μηδέν,,,ξεκινάς απ'την εμπειρία σου" ,,, το κρατάω και συνεχίζω.

Όντως ο σκοπός μας είναι τώρα χαρούμενες γιορτές και ηρεμία. 

Σε σένα εύχομαι να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και να υποδεχτείτε με το καλό και με υγεία το/τα μωράκι/α σας (συγνωμη δε θυμάμαι αν έχεις ένα ή διδυμακια)🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Έχω πολύ καιρό να μπώ και χαίρομαι για το νέο θέμα..... κάποιες θα με θυμούνται από το παλιότερο ή μάλλον παλιότερα topic εξωσωματικής κάποιες όχι. Τέτοιες μέρες όμως δεν θα μπορούσα να μην μπώ και να ευχηθώ σε όλες σας καλές γιορτές με υγεία και το 2021 θα είναι η χρονιά μας γιατί το 2020 μας τσάκισε από πολλές απόψεις. Πιείτε, φάτε, περάστε όμορφα με τους ανθρώπους που αγαπάτε και η αρχή του νέου έτους να μας βρεί όλες δυνατές και έτοιμες για τη συνέχεια! 💝

Καλημέρα χρόνια πολλά κοριτσάρα μου καλές γιορτές με υγεία ευτυχία και Αγάπη στο σπιτικό μας. Το νέο έτος ας είναι για όλες καλύτερο και ομορφότερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@condios κορίτσι μου τώρα διάβασα τα νέα σου έπηξα χθες με την τηλεκπαίδευση.... Λυπάμαι πολύ για το αποτέλεσμα Δεν ξέρω Γιατί πρέπει να συμβαίνουν όλα αυτά αλλά όπως λένε όλες για κάποιο λόγο συμβαίνουν.. εγώ μετά από 5 αποτυχημένες προσπάθειες έγινα απλά ρεαλιστρια. Ναι οκ υπάρχουν και αυτές που πετυχαίνουν με την πρώτη υπάρχουν και αυτές που πετυχαίνουν στα 46 ,υπάρχουν όμως και αυτές που χρειάζονται αρκετές προσπάθειες για να τα καταφέρουν σε αυτές μέσα θέλω να πιστεύω ότι συγκαταλέγομαι κι εγώ γιατί ακόμα δεν έχω φτάσει στο στόχο. Δεν θα σου πω κάτι για να σε παρηγορήσω γιατί ούτως ή άλλως με το που ξεκινάς εξωσωματική ξεκινάς δύσκολο αγώνα εξ αρχής οπότε θα σου πω να κρατάς το κουράγιο σου την επιμονή σου και την υπομονή σου και να συνεχίζεις μέχρι να φτάσεις στο στόχο σου.... Να περάσεις όμορφες γιορτές να ξεκουραστείς και με το νέο έτος βουρ πάλι με δύναμη και ελπίδα. Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εκανα το τεστ.. ΝΟΜΙΖΩ.. υπαρχει μια ΠΟΛΥ αχνη γραμμη.. ισως ειναι του τεστ γιατι εστειλα τον αντρα μου να παρει και πηρε μια αγνωστη εταιρεία.. εχω 8 μερες καθυστέρηση που σιγουρα θα ηταν πολυ πιο εντονη αν οντως υπηρχε κατι, επισης ωορρηξία δεν ενιωσα αυτο το μηνα ενω παντα την καταλαβαινω αρα ισως δεν εκανα, και τελος δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ συμπτωμα ουτε εγκυμοσύνης αλλα ουτε και περιόδου

20201218_085120.jpg

20201218_085120.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η condios είπε:

Καλύτερα να αλλάζεις 3 φορές τη μέρα και ας βρέχεται και το παντελόνι σου,,,αυτό με τους μύκητες οφείλεται κατά μεγάλο μέρος στα σερβιετακια και την υγρασία που συγκρατείται σε αυτά,,,ενώ το εσώρουχο ως βαμβακερό επιτρέπει να αναπνέει το δέρμα. 

Όσο για το τεστ εύχομαι να σε βγάλει ψεύτρα και να είσαι πραγματικά έγκυος 🤰😘😍👶❤️

Ναι αυτο απο δω και περα! Θα αλλαζω 3 φορές τη μερα δεν γινεται αλλιως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Ναι αυτο απο δω και περα! Θα αλλαζω 3 φορές τη μερα δεν γινεται αλλιως!

Τώρα άμα σου πω ότι κ γω βλέπω μια πααααρα πολύ άχνη γραμμή;; Κάνε μια χοριακη για σιγουριά κορίτσι μου. Σχετικά με τα σερβιετακια επειδη κ γω έχω γενικά πολλά υγρά, καλά τώρα με την εγκυμοσύνη κ την προγεστερονη που συνεχίζω ακόμα χειρότερα, αν αλλάζεις συχνά τύπου κάθε 2-3 ώρες δε θα έχεις πρόβλημα. Αν το αφήνεις παραπάνω τότε κάνει ζημιά. Στο λέω γιατί γενικά είμαι πααααρα πολύ επιρρεπής σε κολπίτιδες κ μύκητες. Με αυτό τον τρόπο δεν έχω θέμα πάνω από 1 χρόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα Καλημέρα και εγώ βλέπω την άχνη γραμμή του τεστ δεν νομίζω  εγώ θα έκανα μια χοριακη για σίγουρα!Και ωορρηξία να μην έκανες νομίζω η περίοδος έρχεται δεν έχει σχέση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τώρα άμα σου πω ότι κ γω βλέπω μια πααααρα πολύ άχνη γραμμή;; Κάνε μια χοριακη για σιγουριά κορίτσι μου. Σχετικά με τα σερβιετακια επειδη κ γω έχω γενικά πολλά υγρά, καλά τώρα με την εγκυμοσύνη κ την προγεστερονη που συνεχίζω ακόμα χειρότερα, αν αλλάζεις συχνά τύπου κάθε 2-3 ώρες δε θα έχεις πρόβλημα. Αν το αφήνεις παραπάνω τότε κάνει ζημιά. Στο λέω γιατί γενικά είμαι πααααρα πολύ επιρρεπής σε κολπίτιδες κ μύκητες. Με αυτό τον τρόπο δεν έχω θέμα πάνω από 1 χρόνο 

Αυτο θα κανω απο σημερα κοριτσι μου, θα αλλάζω συνεχεια!

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

@Άντρεα Καλημέρα και εγώ βλέπω την άχνη γραμμή του τεστ δεν νομίζω  εγώ θα έκανα μια χοριακη για σίγουρα!Και ωορρηξία να μην έκανες νομίζω η περίοδος έρχεται δεν έχει σχέση!!!

Ουυφφφ... ας μου λεγατε οτι δεν βλεπετε τιποτα καλύτερα! Αυτή η αχνη γραμμη φανηκε πριν τη γραμμή ελέγχου γι αυτο ειμαι σιγουρη πως ειναι του τεστ.. ομως θα κανω και τη χοριακη, θα παρω αδεια για 1 ωρα απ τη δουλεια. Απλα θυμώνω  γιατι αναστατωνομαι αδικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

@condios κορίτσι μου τώρα διάβασα τα νέα σου έπηξα χθες με την τηλεκπαίδευση.... Λυπάμαι πολύ για το αποτέλεσμα Δεν ξέρω Γιατί πρέπει να συμβαίνουν όλα αυτά αλλά όπως λένε όλες για κάποιο λόγο συμβαίνουν.. εγώ μετά από 5 αποτυχημένες προσπάθειες έγινα απλά ρεαλιστρια. Ναι οκ υπάρχουν και αυτές που πετυχαίνουν με την πρώτη υπάρχουν και αυτές που πετυχαίνουν στα 46 ,υπάρχουν όμως και αυτές που χρειάζονται αρκετές προσπάθειες για να τα καταφέρουν σε αυτές μέσα θέλω να πιστεύω ότι συγκαταλέγομαι κι εγώ γιατί ακόμα δεν έχω φτάσει στο στόχο. Δεν θα σου πω κάτι για να σε παρηγορήσω γιατί ούτως ή άλλως με το που ξεκινάς εξωσωματική ξεκινάς δύσκολο αγώνα εξ αρχής οπότε θα σου πω να κρατάς το κουράγιο σου την επιμονή σου και την υπομονή σου και να συνεχίζεις μέχρι να φτάσεις στο στόχο σου.... Να περάσεις όμορφες γιορτές να ξεκουραστείς και με το νέο έτος βουρ πάλι με δύναμη και ελπίδα. Σε φιλώ

Καλημέρα,,,σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια γεμάτα δύναμη. Αυτή θα πάρω,,τη δική σου , τη δική μου και όλων των κοριτσιών εδώ μέσα που είναι στη θέση μας και θα συνεχίσω να προσπαθώ. Έχει ο Θεός για όλες μας. Εύχομαι καλές γιορτές με υγεία και αγάπη 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα χρόνια πολλά κοριτσάρα μου καλές γιορτές με υγεία ευτυχία και Αγάπη στο σπιτικό μας. Το νέο έτος ας είναι για όλες καλύτερο και ομορφότερο!!

Καλημερααα!!! Θα είναι που θα πάει στο χέρι του είναι 🤣😂? Τύχη, υπομονή και θα έρθει. Καλές γιορτές και σε εσένα κορίτσι μου με υγεία πάνω απ όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Aliki1283 είπε:

Γεια σας. Νεα εδω και πολυ πεσμενη ψυχολογικα. Εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη με εμβρυα 3 ημερων ποιοτητας grade 1. Δυο εχω βαλει. 10 μερες μετά μπηκα στν πειρασμο και εκανα τεστ φαρμακειου, το οποιο βγηκε αρνητικό. Η μαία μου ειπε οτι ειναι τοσο νωρις που δεν υπηρχε περιπτωση να βγει θετικο. Εσεις τι πιστευετε; Υπρχει κοριτσι με αρνητικο τεστ ουρων κ θετικη χοριακη;;;

Παρούσα χαχαχαχαχα πόσο μου θυμίζεις τα δικά γιατί κι εγώ ακριβώς 4 μέρες πριν (αν ψάξεις στο παλιό θέμα εξωσωματικής κάπου θα δεις την υστερία μου εκείνη τη μέρα) είχα κάνει ένα early και δεν έδειξε τίποτα. Κλάμα, κακό εγώ έκανα και κάτι τζούρες από το ηλεκτρονικό μου τσιγάρο για να μου φύγει το μαράζι και 4 μέρες μετά πείρα θετικό άσχετα την κατάληξη. Είναι όντως νωρίς... συνέχισε τα φάρμακα σου και κάνε την χοριακη σου την μέρα που σου έχουν πει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimsea είπε:

Παρούσα χαχαχαχαχα πόσο μου θυμίζεις τα δικά γιατί κι εγώ ακριβώς 4 μέρες πριν (αν ψάξεις στο παλιό θέμα εξωσωματικής κάπου θα δεις την υστερία μου εκείνη τη μέρα) είχα κάνει ένα early και δεν έδειξε τίποτα. Κλάμα, κακό εγώ έκανα και κάτι τζούρες από το ηλεκτρονικό μου τσιγάρο για να μου φύγει το μαράζι και 4 μέρες μετά πείρα θετικό άσχετα την κατάληξη. Είναι όντως νωρίς... συνέχισε τα φάρμακα σου και κάνε την χοριακη σου την μέρα που σου έχουν πει. 

Ναι τα συνεχιζω κανονικα. Αλλά έχω ρίξει το κλάμα του αιώνα. Δεν ηξερα καν οτι μπορω να κλαψω τοσο😌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα Σε καταλαβαίνω και μένα μου έχει συμβεί τέτοια κατάσταση αλλά καλύτερα να είσαι σίγουρη ας αποκλείσεις και την μία περίπτωση που μπορείς να είσαι έγκυος και μετά μιλά με τον γιατρό σου να σου πει πως θα κινηθείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...