Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Δε θέλει ραπιντ. Με πιάνει στο προσωπο κ στο χέρι. Εχω αρχίσει κ πιστευω οτι ειναι απο το βαρος. Ενταξει μονη κ ξεκουραση δεν γίνεται. Εχω αφησει ούτως ή αλλως το σπίτι μας απλα το μικρούλι ειναι συνεχεια αγκαλιτσα, δεν κοιμαμαι κ πολυ καλα. 

@nik_ol@nik_ol και εμάς έτσι είπε για τα εμβόλια. Το τελευταίο θα γίνει σχεδόν 7 μηνών και μετά όταν κλείσει χρόνο..

@Tweemaαπό τον αυχένα σου πιστεύω είναι όλο αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

2ο βράδυ πολύ καλό.. Κοιμήθηκε στο λίκνο του και ξύπνησε 2 φορές. Έλα όμως που ξυπνάω εγώ για να τον ελέγχω 😂

Σήμερα τον είχα στα πόδια μου καθιστό και είχα τραβήξει τα χέρια μου. Εκατσε αρκετά μόνος του χωρίς βοήθεια.. Κάθε μέρα εντωμεταξύ δίνω παράταση για τα φρούτα 😂. Πιο πολύ ανυπομονεί ο άντρας μου πάρα εγώ 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lia5 είπε:

Εδώ στους σταθμούς δεν τα παίρνουν από τόσο μικρά. Για κοπέλα μου το πρότεινε έτσι κι αλλιώς, εγώ δε θέλω. Και να αφήσω τη δουλειά μου πρότεινε. 

 

Πηρα τον grobag με τα ποδαράκια στο μέγεθος μου πήρες κι εσύ 😁

Σκληρός παίκτης ο σύζυγος! Πολύ αποφασισμένο τον βλέπω, οπότε θα κοιτάζα όντως αν υπάρχει διαθέσιμη κάποια κοπέλα απολύτου εμπιστοσύνης σε περίπτωση που μου κάνει κόνξες να τη φώναζα, γιατί φαντάζομαι δε θέλεις να αφήσεις τη δουλειά. Είναι πράγματι περίεργο ότι συμπεριφέρονται κάποιοι άντρες μερικές φορές λες και τα παιδιά ανήκουν μόνο στη μάνα!

@Tweema κάνε τη μαγνητική που θα σε κατατοπίσει πλήρως και θα δεις, ό, τι πρέπει να κάνεις, θα το κάνεις, είμαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

@Clairy. Ναι είχαμε κάνει υπέρηχο κ είχε βεβαιωθεί η γοπ. Άντε να τελειώνουμε και εμείς με αυτό!!

Και ανυπομονώ να ξεκινήσουμε από την άλλη έχω ένα ανχος και δεν ξέρω γιατί βασικά είναι κάτι καινούργιο πάλι ίσως γι'αυτό!

Νόμιζα πως κάνουμε κάθε μήνα μέχρι 1χρονων εμβόλια μια χαρά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

@nik_ol@nik_ol και εμάς έτσι είπε για τα εμβόλια. Το τελευταίο θα γίνει σχεδόν 7 μηνών και μετά όταν κλείσει χρόνο..

@Tweemaαπό τον αυχένα σου πιστεύω είναι όλο αυτό 

Μπορει κοριτσι μου.. 

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

2ο βράδυ πολύ καλό.. Κοιμήθηκε στο λίκνο του και ξύπνησε 2 φορές. Έλα όμως που ξυπνάω εγώ για να τον ελέγχω 😂

Σήμερα τον είχα στα πόδια μου καθιστό και είχα τραβήξει τα χέρια μου. Εκατσε αρκετά μόνος του χωρίς βοήθεια.. Κάθε μέρα εντωμεταξύ δίνω παράταση για τα φρούτα 😂. Πιο πολύ ανυπομονεί ο άντρας μου πάρα εγώ 😂

Περιμένεις να καθίσει καλυτερα; αχ εσυ θα ξυπνάς για πάντα να βλέπεις πως είναι.. Αραγε σταματαει ποτέ αυτο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Dim.The. είπε:

Σκληρός παίκτης ο σύζυγος! Πολύ αποφασισμένο τον βλέπω, οπότε θα κοιτάζα όντως αν υπάρχει διαθέσιμη κάποια κοπέλα απολύτου εμπιστοσύνης σε περίπτωση που μου κάνει κόνξες να τη φώναζα, γιατί φαντάζομαι δε θέλεις να αφήσεις τη δουλειά. Είναι πράγματι περίεργο ότι συμπεριφέρονται κάποιοι άντρες μερικές φορές λες και τα παιδιά ανήκουν μόνο στη μάνα!

@Tweema κάνε τη μαγνητική που θα σε κατατοπίσει πλήρως και θα δεις, ό, τι πρέπει να κάνεις, θα το κάνεις, είμαι σίγουρη!

Δε θέλω τίποτα από όλα αυτά 🙄 μόνο να μη μου τα αλλάξει μέχρι να πάει βρεφικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δίνω το παρόν για σήμερα μηδέν ύπνο,πολύ γκρίνια όλα δηλαδή μια χαρά φυσιολογικά! Έφαγε μισό αβοκάντο σήμερα,την πρώτη μπουκιά την έφαγε με πολύ όρεξη πιθανολογω ότι το μπέρδεψε με μπρόκολο που τρελενεται οι επόμενες μπουκιες ήταν πιο συγκρατημένες!!! 

@Tweema κορίτσι μου φαντάζομαι ταλαιπωρία μα μόνη με δύο παιδιά στο νοσοκομείο εντάξει και ο δικός μου γκρινιαζει και δυσανασχετεί για πολλά άλλα όχι και να με αφήσει μόνη με δύο παιδιά και να είμαι και χάλια! Δηλ ενσυναίσθηση μηδεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Μπορει κοριτσι μου.. 

Περιμένεις να καθίσει καλυτερα; αχ εσυ θα ξυπνάς για πάντα να βλέπεις πως είναι.. Αραγε σταματαει ποτέ αυτο.. 

Θα ξυπνάω ε;; νομίζω ναι αυτό θέλω.. Να κάθεται πιο καλά. Κάθε μέρα ειναι και καλύτερος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Δίνω το παρόν για σήμερα μηδέν ύπνο,πολύ γκρίνια όλα δηλαδή μια χαρά φυσιολογικά! Έφαγε μισό αβοκάντο σήμερα,την πρώτη μπουκιά την έφαγε με πολύ όρεξη πιθανολογω ότι το μπέρδεψε με μπρόκολο που τρελενεται οι επόμενες μπουκιες ήταν πιο συγκρατημένες!!! 

@Tweema κορίτσι μου φαντάζομαι ταλαιπωρία μα μόνη με δύο παιδιά στο νοσοκομείο εντάξει και ο δικός μου γκρινιαζει και δυσανασχετεί για πολλά άλλα όχι και να με αφήσει μόνη με δύο παιδιά και να είμαι και χάλια! Δηλ ενσυναίσθηση μηδεν

Εγω του ειπα να φυγει, για την ακρίβεια πηρα τηλ την νυφη μου για να φύγει, δεν αντέχα την μουρμουρα του για την δουλειά. Μου δημιουργεί πολυ άγχος μερικές φορες, γιατι εχει εκείνος αγχος.. Φυσικα δεν εφερε αντιρρηση στο να φυγει!!ηταν καθαρα θεμα ανοησίας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Θα ξυπνάω ε;; νομίζω ναι αυτό θέλω.. Να κάθεται πιο καλά. Κάθε μέρα ειναι και καλύτερος 

Ετσι νομίζω.. Στον καρεκλακι τον εχεις βαλει καθόλου, να δεις πως είναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Ετσι νομίζω.. Στον καρεκλακι τον εχεις βαλει καθόλου, να δεις πως είναι; 

Ναι αμε.. Χθες μάλιστα τον έβαλα την ώρα που τρώγαμε κι εμεις. Έτσι και έτσι η αντίδραση του. Του αρέσει για κάνα δεκάλεπτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lia5 είπε:

Δε θέλω τίποτα από όλα αυτά 🙄 μόνο να μη μου τα αλλάξει μέχρι να πάει βρεφικο.

Μακάρι, μακάρι, και γω αυτό θα προτιμούσα, αλλά δε θα άντεχα και τον ψυχολογικό πόλεμο κάθε τρεις και λίγο! Του χρόνου το Σεπτέμβριο θα πάει με το καλό ο μικρός;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ναι αμε.. Χθες μάλιστα τον έβαλα την ώρα που τρώγαμε κι εμεις. Έτσι και έτσι η αντίδραση του. Του αρέσει για κάνα δεκάλεπτο 

Το κορμι του γυρει, το διαχειριζεται λιγακι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εμενα με γλωσσοτρωει καποιος, βασικα οικογενειακως! 

Πηγα να παρω τον γιο μου απο το σχολειο, στην εισοδο εχουμε 5 σκαλια, παω να τα κατέβω κ πεφτω κατω, οριακα κρατησα το καροτσι με το μωρό, σφηνωσε το 1 μου ποδι αναμεσα στο σκαλι κ το καρότσι κ δεν μπορούσα να σηκωθω! Τρανταχτηκα ολη από κείνη την ωρα κ θελω να κανω εμετο. 

Η μικρη εχει κανει 4 φορές κακα της,καθε φορα κλαιει. Δεν της εχω δώσει κατι καινουριο απο την ημερα που εφαγε φακη. Πηγα να την αλλαξω κ οπως πηγα να την σηκωσω, στραμπουληξα το χερι μου, γυρισε, παρελυσε κ φωναζα απο τον πονο. Ευτυχως ηταν για πολυ λιγο αυτο! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Κοριτσια εμενα με γλωσσοτρωει καποιος, βασικα οικογενειακως! 

Πηγα να παρω τον γιο μου απο το σχολειο, στην εισοδο εχουμε 5 σκαλια, παω να τα κατέβω κ πεφτω κατω, οριακα κρατησα το καροτσι με το μωρό, σφηνωσε το 1 μου ποδι αναμεσα στο σκαλι κ το καρότσι κ δεν μπορούσα να σηκωθω! Τρανταχτηκα ολη από κείνη την ωρα κ θελω να κανω εμετο. 

Η μικρη εχει κανει 4 φορές κακα της,καθε φορα κλαιει. Δεν της εχω δώσει κατι καινουριο απο την ημερα που εφαγε φακη. Πηγα να την αλλαξω κ οπως πηγα να την σηκωσω, στραμπουληξα το χερι μου, γυρισε, παρελυσε κ φωναζα απο τον πονο. Ευτυχως ηταν για πολυ λιγο αυτο! 

 

Απαπα!!! Περαστικά εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Κοριτσια εμενα με γλωσσοτρωει καποιος, βασικα οικογενειακως! 

Πηγα να παρω τον γιο μου απο το σχολειο, στην εισοδο εχουμε 5 σκαλια, παω να τα κατέβω κ πεφτω κατω, οριακα κρατησα το καροτσι με το μωρό, σφηνωσε το 1 μου ποδι αναμεσα στο σκαλι κ το καρότσι κ δεν μπορούσα να σηκωθω! Τρανταχτηκα ολη από κείνη την ωρα κ θελω να κανω εμετο. 

Η μικρη εχει κανει 4 φορές κακα της,καθε φορα κλαιει. Δεν της εχω δώσει κατι καινουριο απο την ημερα που εφαγε φακη. Πηγα να την αλλαξω κ οπως πηγα να την σηκωσω, στραμπουληξα το χερι μου, γυρισε, παρελυσε κ φωναζα απο τον πονο. Ευτυχως ηταν για πολυ λιγο αυτο! 

 

Πωωωω όλα μαζί; ρε κορίτσι ειναι δυνατον; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Κοριτσια εμενα με γλωσσοτρωει καποιος, βασικα οικογενειακως! 

Πηγα να παρω τον γιο μου απο το σχολειο, στην εισοδο εχουμε 5 σκαλια, παω να τα κατέβω κ πεφτω κατω, οριακα κρατησα το καροτσι με το μωρό, σφηνωσε το 1 μου ποδι αναμεσα στο σκαλι κ το καρότσι κ δεν μπορούσα να σηκωθω! Τρανταχτηκα ολη από κείνη την ωρα κ θελω να κανω εμετο. 

Η μικρη εχει κανει 4 φορές κακα της,καθε φορα κλαιει. Δεν της εχω δώσει κατι καινουριο απο την ημερα που εφαγε φακη. Πηγα να την αλλαξω κ οπως πηγα να την σηκωσω, στραμπουληξα το χερι μου, γυρισε, παρελυσε κ φωναζα απο τον πονο. Ευτυχως ηταν για πολυ λιγο αυτο! 

 

Απίστευτο... Δεν κάνετε κάνα ευχέλαιο;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Το κορμι του γυρει, το διαχειριζεται λιγακι; 

Κοιτα σήμερα τον νιώθω πολύ σταθερό. Πάει προς τα μπρος ακόμα όταν τον έχω στα πόδια.. Στο καρεκλακι τον δένω και δεν πέφτει, 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dim.The. είπε:

Μακάρι, μακάρι, και γω αυτό θα προτιμούσα, αλλά δε θα άντεχα και τον ψυχολογικό πόλεμο κάθε τρεις και λίγο! Του χρόνου το Σεπτέμβριο θα πάει με το καλό ο μικρός;

Ναι, εκτός απροόπτου θα πάει τον Σεπτέμβριο του 22 που θα είναι 13-14 μηνων και πάλι μικρούλης θα είναι ο καλός μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η PanB είπε:

Καλημέρα 😁

Κι εμάς η γκρίνια συνεχίζεται.. Ο άντρας μου έχει μετακομίσει στην κόρη μας και καλά επειδή ξυπνάει κι αυτή αλλά μάλλον γτ δεν μπορεί να ακούει το μπέμπη χαχα

Χθες ομολογώ ήταν καλύτερα.. Ξυπνησε 3 φορές μόνο.. Ελπίζω να βρει τον παλιό καλό του εαυτό σιγά σιγά  🤣

Ο άντρας μου που πήγε βιοϊατρική για τεστ κοπώσεως του ζήτησαν ραπιντ αν και εμβολιασμενος.. Εγώ που πήγα για εξετάσεις αίματος σε συνοικιακο, ανεμβολιαστη δεν μου ζήτησαν κάτι.. Πάρε ένα τηλ να ρωτήσεις καλύτερα 

γκρίνια αρκετή έχουμε και εμείς,δεν ξέρω γιατί.Ενώ είχαμε ενα διάστημα που πήγαινε τόσο καλά,ξέρω είμαστε σε εβδομάδα με άλμα ,αλλά μου κάνει εντύπωση η τόση έντονη γκρίνια και αϋπνία.Δεν ξέρω αν οφείλεται και στα ούλα,σάλια παντού δρν έχει αφήσει τίποτα που να μην το βάλει στο στόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lia5 είπε:

Ναι, εκτός απροόπτου θα πάει τον Σεπτέμβριο του 22 που θα είναι 13-14 μηνων και πάλι μικρούλης θα είναι ο καλός μου.

Ναι μωρέ ο γλυκούλης, μικρός θα είναι, αλλά αν δεν έχεις άλλη επιλογή, τί να κάνεις. Εμένα πάντως η κόρη μου που πήγαινε από δύο χρονών (και πάλι μικρή την έβλεπα) της έκανε πάρα πολύ καλό έστω οι 3-3.30 ώρες που πήγαινε, κυρίως στο φαγητό που ήταν ο,τι να ναι, άντε λίγο και στο πρόγραμμα, που ουσιαστικά ποτέ δεν είχαμε και τώρα, τις τελευταίες δυο βδομάδες προσπαθούμε να αποκτήσουμε (μετά από τεσσεράμισι χρόνια)! Στην κοινωνικοποίηση δεν είχε ποτέ θέμα γιατί από πάντα ήταν γύρω με πολλά παιδάκια. Γενικά νομίζω αν πετύχεις σε καλό σταθμό μόνο καλό θα κάνει, εσύ λόγω επαγγέλματος τα ξέρεις και καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Πωωωω όλα μαζί; ρε κορίτσι ειναι δυνατον; 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Απίστευτο... Δεν κάνετε κάνα ευχέλαιο;;

 

Ενταξει την εβγαλα την μερα😂 ειναι απίστευτο αυτο που συμβαίνει.. Εγω λεω για ευχελαιο πριν γεννησω, καποιος όμως με κοροιδευει!! Μας τριγυριζει η γκαντεμια μηνες τωρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/12/2021 at 10:38 ΠΜ, ο/η nik_ol είπε:

Έλα να με παρεις κ εμένα μαζί.... Βγάζει 2 δόντι κ ενώ συνήθισα το ασταμάτητο ήρεμο ξυπνημα τώρα ξυπνάει με λυγμούς κ δεν ηρεμεί 😞 επίσης σήμερα έχουμε κ εμβόλιο 🧐

Παθούσα.!😔

Εμείς πριν λίγες μέρες πήγαμε γιατρό για τα εμβόλια και από τότε ήρθαν τα πάνω κάτω. έχει βγάλει ήδη τα δύο κάτω δόντια, είναι ετοιμα να σκάσουν και τα δύο πάνω. Είναι πολύ ανήσυχη και έχει υπερένταση... Δεν την χωραει ο τόπος..αχ αυτήν την πιπίλα μπορεί να την βγάζει και 10 φορές μεσα στη νύχτα... Μου βγήκαν τα χέρια να την κουνάω για να την ηρεμησω την καημενούλα.. Σήμερα το βράδυ έπεσε ξερή! Ούτε πιπίλες ,ούτε νανουρίσματα , τίποτα ,σαν κούτσουρο!

4,5 μηνών ,7400 και 66 εκ.Αυτα!

Μαζί δεν είναι τα δικά μας τα μωράκια;τώρα είναι σε άλμα;Γιατί δεν το έχω ψάξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Παθούσα.!😔

Εμείς πριν λίγες μέρες πήγαμε γιατρό για τα εμβόλια και από τότε ήρθαν τα ψώνια πάνω κάτω.α του έχει βγάλει ήδη τα δύο κάτω, είναι ετοιμα να σκάσουν και τα δύο πάνω. Είμαι πολύ ανήσυχη και έχει υπερένταση... Δεν την χωραει ο τόπος..αχ αυτήν την πιπίλα μπορεί να την βγάζει και 10 φορές πολύ τη νύχτα... Μου βγήκαν τα χέρια να την κουνάω για να την ηρεμησω την καημενούλα.. Σήμερα το βράδυ έπεσε ξερή! Ούτε πιπίλες ,ούτε νανουρίσματα , τίποτα ,σαν κούτσουρο!

4,5 μηνών ,7400 και 66 εκ.Αυτα!

Μαζί δεν είναι τα δικά μας τα μωράκια;τώρα είναι σε άλμα;Γιατί δεν το έχω ψάξει..

Καλημέρα!! 4,5 είμαστε και εμείς και απ οσο ξέρω είναι σε άλμα,η ανησυχία μεγάλη κλαίει Στον ύπνο Της δυο μέρες τώρα,δεν ξέρω τι απ όλα φταίει .δείχνει να υποφέρει από τα ούλα,αλλά δόντι δε βλέπω να σκαει. νομίΖω θα αργήσει. Αλλά αυτό που λες με την πιπίλα το κάνει κ εμενα ,διαρκώς τη βγάζει ακόμα κ όταν νανουριζεται Την κρατάει και παίζει μέσα έξω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια Καλημέρα,να σας ρωτήσω θερμό ανοξείδωτο για το φαγητακι των μωρών σας έχει παρει καμία; αν ναι Ποιο; είναι χρήσιμο ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
    • Κι εμένα κορίτσια ο άντρας μου 2 μέτρα και γεροδεμένος είναι αλλά εγώ είμαι μινιόν, 1,63 με το ζόρι και πολύ αδύνατη! Ελπίζω να μοιάσει στον πατέρα του 😀 καλά εννοείται αστειεύομαι! Προτιμώ να βγει όμορφος 😀 αστειεύομαι και πάλι! Να έχει υγεία και να είναι μυαλωμένος, αυτό θέλω και γι' αυτό θα προσπαθήσω!
    • Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω μετά την εμβρυομεταφορα ποτε μπορεί να εμφανιστούν συμπτώματα; Με τόσα βέβαια ουτροτζεσταν μπερδεύω τα συμπτώματα! Έχει βάλει κάποια κοπέλα 4 έμβρυα με επιτυχία; 
    • @annitakianna @cat12 κορίτσια μου εσεις τι κάνετε; Έχουμε καιρό να μάθουμε νέα σας 
    • Καλησπέρα σας 🥰 και εμένα στο doppler είχε πολύ χαμηλά το κεφάλι αλλά δεν μου είπε κάτι μόνο να μην ανησυχώ και ότι αυτό δεν σημαίνει ότι θα γεννήσω άμεσα.  Εγώ δεν έχω ετοιμάσει τίποτα ακόμα ούτε έχω πλύνει τώρα αυτή την εβδομάδα θα ξεκινήσω  και να ετοιμάζομαι σιγά σιγά 😅 Κρεβατάκι και εγώ πήρα προεφηβικό που λένε αλλά κ εγώ το 120 λόγω χώρου που λένε ότι πάει μέχρι 5 6 κ εγώ αμφιβάλω αν πάει γιατί είμαστε και οι δύο ψηλοί. ( με συγχωρείτε που δεν έκανα παράθεση σε κάθε μία ξεχωριστά αλλά με δυσκολεύει από το κινητό)🙃
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...