Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Πιστεύω ότι θα μου βγει σε καλό όλο αυτό το τρέξιμο.. Γιατι ίσως με τοση ανηφορα και περπάτημα δεν περασω την πητ μου.. Βασικά μπορεί να γκρινιαζω αλλά 3 μερες που δεν έκανα τίποτα σκυλοβαρεθηκα

Μακάρι!!! 😁 Σ' αυτό που λες με τον πολιτικό και τα σύμφωνα, ήμουν κ εγώ της άποψης ένα σύμφωνο ή μια αναγνώριση και τέρμα αλλά τελικά έτσι όπως έγινε ο πολιτικός ήταν πολύ ωραία!!! Οι απολύτως απαραίτητοι,ούτε προετοιμασίες,βγάλαμε κ μερικές φωτογραφίες (με τα κινητά,μη νομίζεις) κ μετά πήγαμε για φαγητό! Αν τα καταφέρεις και σου βγει και αφού το θέλεις κάντο!!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Μακάρι!!! 😁 Σ' αυτό που λες με τον πολιτικό και τα σύμφωνα, ήμουν κ εγώ της άποψης ένα σύμφωνο ή μια αναγνώριση και τέρμα αλλά τελικά έτσι όπως έγινε ο πολιτικός ήταν πολύ ωραία!!! Οι απολύτως απαραίτητοι,ούτε προετοιμασίες,βγάλαμε κ μερικές φωτογραφίες (με τα κινητά,μη νομίζεις) κ μετά πήγαμε για φαγητό! Αν τα καταφέρεις και σου βγει και αφού το θέλεις κάντο!!! 😊

Ναι έτσι το σκέφτομαι και εγώ.. Παλιότερα ήθελα θρησκευτικο αλλα πολυ βαβούρα και τρεξιμο.. Αλλα ενα συμφωνο δεν με αντιπροσωπεύει.. Ο πολιτικός είναι ομορφος λιτος οικονομικος και μπορεί να γίνει όπως θες όπου θες με οποιους θες! Δόξα τω Θεό ξεμπερδεψα... Ειναι ετοιμα για αποστολή και τώρα μπορώ να χαλαρωσω για λιγο γιατι θα κάνουν άλλοι την δουλειά για μένα και θα μου στείλουν το καταραμένο πιστοποιητικό πισω.. Και οταν το έχουμε στα χερια μας θα είμαστε ένα βήμα πιο κοντά στον γάμο και την γεννα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ναι έτσι το σκέφτομαι και εγώ.. Παλιότερα ήθελα θρησκευτικο αλλα πολυ βαβούρα και τρεξιμο.. Αλλα ενα συμφωνο δεν με αντιπροσωπεύει.. Ο πολιτικός είναι ομορφος λιτος οικονομικος και μπορεί να γίνει όπως θες όπου θες με οποιους θες! Δόξα τω Θεό ξεμπερδεψα... Ειναι ετοιμα για αποστολή και τώρα μπορώ να χαλαρωσω για λιγο γιατι θα κάνουν άλλοι την δουλειά για μένα και θα μου στείλουν το καταραμένο πιστοποιητικό πισω.. Και οταν το έχουμε στα χερια μας θα είμαστε ένα βήμα πιο κοντά στον γάμο και την γεννα 😂

Αφού ξεμπερδεψες όλα καλά! Νομιζα ότι δυσκολεύεσαι να βγάλεις άκρη γι αυτό έλεγες χθες για το συμφωνο. Μίλα κ με το δήμο σου μήπως σε εξυπηρετήσουν κ σου κάνουν όλες τις άλλες διαδικασίες μέχρι να έχεις το πιστοποιητικο. Για να παει πιο γρήγορα ο πολιτικος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνω αύριο με πρόκληση. Με τι είδους πρόκληση βλέπουμε αύριο... Διότι δεν έχω καμία προϋποθέση. Απλά ελπίζουμε... Της δίνουμε μια τελευταία ευκαιρία.. Δεν έχει καλή θέση οπότε επειδή είναι ψηλά σκέφτεται να μην πέσει ο ομφαλιος. Κ είναι επικίνδυνο για το μωρό. Κ σε 3 λεπτά πρέπει να μπω με καισαρικη. Αυτά από μένα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μπαίνω αύριο με πρόκληση. Με τι είδους πρόκληση βλέπουμε αύριο... Διότι δεν έχω καμία προϋποθέση. Απλά ελπίζουμε... Της δίνουμε μια τελευταία ευκαιρία.. Δεν έχει καλή θέση οπότε επειδή είναι ψηλά σκέφτεται να μην πέσει ο ομφαλιος. Κ είναι επικίνδυνο για το μωρό. Κ σε 3 λεπτά πρέπει να μπω με καισαρικη. Αυτά από μένα... 

Με το καλό 🤱🏼 Όλα θα πάνε καλά ✌ Η βλενη και οι συσπάσεις που είχες χθες δε συνεχίστηκαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μπαίνω αύριο με πρόκληση. Με τι είδους πρόκληση βλέπουμε αύριο... Διότι δεν έχω καμία προϋποθέση. Απλά ελπίζουμε... Της δίνουμε μια τελευταία ευκαιρία.. Δεν έχει καλή θέση οπότε επειδή είναι ψηλά σκέφτεται να μην πέσει ο ομφαλιος. Κ είναι επικίνδυνο για το μωρό. Κ σε 3 λεπτά πρέπει να μπω με καισαρικη. Αυτά από μένα... 

Όλα καλά να είναι!!! Έκανες κ κανεις ότι περισσότερο μπορείς 😉 Μπράβο σου που άντεξες κ μέχρι εδώ 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lia5 είπε:

Με το καλό 🤱🏼 Όλα θα πάνε καλά ✌ Η βλενη και οι συσπάσεις που είχες χθες δε συνεχίστηκαν;

Ναι. Αλλά με είδε κ από κάτω. Ούτε καν βρίσκει παλι τη μπέμπα. Δεν ήθελε ούτε πρόκληση. Γιατί κ σήμερα θα μπορούσε να μου κάνει. Αλλά δενε χω τίποτα σα προϋπόθεση... Κ σκέφτεται να μην μπει ο ομφαλιος κ μας τα χαλάσει... Ελπίζω να μην περάσω πάλι τα ίδια με τον μικρό μου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Όλα καλά να είναι!!! Έκανες κ κανεις ότι περισσότερο μπορείς 😉 Μπράβο σου που άντεξες κ μέχρι εδώ 🥰

Σε ευχαριστώ πολύ. Η εξάντληση είναι πολύ... Κ καμία όρεξη γενικά... Ελπίζω σε λιγότερη ταλαιπωρία. Κ σε καλύτερη έκβαση.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Μπαίνω αύριο με πρόκληση. Με τι είδους πρόκληση βλέπουμε αύριο... Διότι δεν έχω καμία προϋποθέση. Απλά ελπίζουμε... Της δίνουμε μια τελευταία ευκαιρία.. Δεν έχει καλή θέση οπότε επειδή είναι ψηλά σκέφτεται να μην πέσει ο ομφαλιος. Κ είναι επικίνδυνο για το μωρό. Κ σε 3 λεπτά πρέπει να μπω με καισαρικη. Αυτά από μένα... 

Με το καλό, όλα να πάνε όπως τα θέλεις!!! 💪✌️😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Μπαίνω αύριο με πρόκληση. Με τι είδους πρόκληση βλέπουμε αύριο... Διότι δεν έχω καμία προϋποθέση. Απλά ελπίζουμε... Της δίνουμε μια τελευταία ευκαιρία.. Δεν έχει καλή θέση οπότε επειδή είναι ψηλά σκέφτεται να μην πέσει ο ομφαλιος. Κ είναι επικίνδυνο για το μωρό. Κ σε 3 λεπτά πρέπει να μπω με καισαρικη. Αυτά από μένα... 

Με το καλο κορίτσι!! Να πάνε όλα όπως επιθυμείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι. Αλλά με είδε κ από κάτω. Ούτε καν βρίσκει παλι τη μπέμπα. Δεν ήθελε ούτε πρόκληση. Γιατί κ σήμερα θα μπορούσε να μου κάνει. Αλλά δενε χω τίποτα σα προϋπόθεση... Κ σκέφτεται να μην μπει ο ομφαλιος κ μας τα χαλάσει... Ελπίζω να μην περάσω πάλι τα ίδια με τον μικρό μου.... 

Το φανταζόμουν πολύ πιο εύκολο επειδή είναι το δεύτερο! Όπως και να χει όλα θα πάνε καλά στο τέλος. Ελπίζω μόνο να ταλαιπωρηθείς όσο λιγότερο γίνεται 😌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Το φανταζόμουν πολύ πιο εύκολο επειδή είναι το δεύτερο! Όπως και να χει όλα θα πάνε καλά στο τέλος. Ελπίζω μόνο να ταλαιπωρηθείς όσο λιγότερο γίνεται 😌

Κ γω σε αυτό ήλπιζα. Αλλά θέλουν να με ταλαιπωρούν...... Ελπίζω τουλάχιστον να μου μοιάζει. Έστω να κοιμάται..... Να μην είναι σα το μικρό μου.... Έστω.... Άμα κοιμάται της τα συγχωρώ όλα. 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μπαίνω αύριο με πρόκληση. Με τι είδους πρόκληση βλέπουμε αύριο... Διότι δεν έχω καμία προϋποθέση. Απλά ελπίζουμε... Της δίνουμε μια τελευταία ευκαιρία.. Δεν έχει καλή θέση οπότε επειδή είναι ψηλά σκέφτεται να μην πέσει ο ομφαλιος. Κ είναι επικίνδυνο για το μωρό. Κ σε 3 λεπτά πρέπει να μπω με καισαρικη. Αυτά από μένα... 

Να πέσει ο ομφάλιος να πάει που; 🤔 πρώτη φορα το ακούω 

Όπως και να έχει, λίγες μέρες ωρες έμειναν! 😍

 

 

Εντωμεταξύ, είμαι η μόνη που δουλεύει ακομα ε; 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Να πέσει ο ομφάλιος να πάει που; 🤔 πρώτη φορα το ακούω 

Όπως και να έχει, λίγες μέρες ωρες έμειναν! 😍

 

 

Εντωμεταξύ, είμαι η μόνη που δουλεύει ακομα ε; 😂

Η μπέμπα έχει στραβά το κεφάλι της. Κ έχει πολύ αμνιακό. Κ έτσι όπως θα φύγουν τα νερά μπορεί να μπει κ ο ομφαλιος μέσα. Αφού το κεφάλι δε έχει εμπεδωθεί ακόμη. Βέβαια έχει κεφάλα. Οποτς ελπίζω σε αυτό... Μην θέλει κ παρέα της ομφάλιο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μπαίνω αύριο με πρόκληση. Με τι είδους πρόκληση βλέπουμε αύριο... Διότι δεν έχω καμία προϋποθέση. Απλά ελπίζουμε... Της δίνουμε μια τελευταία ευκαιρία.. Δεν έχει καλή θέση οπότε επειδή είναι ψηλά σκέφτεται να μην πέσει ο ομφαλιος. Κ είναι επικίνδυνο για το μωρό. Κ σε 3 λεπτά πρέπει να μπω με καισαρικη. Αυτά από μένα... 

Kοριτσι μου είτε έτσι είτε αλλιώς αύριο θα κρατάς την κορούλα σου αγγαλια! Εύχομαι με μισό πόνο και καμιά ταλαιπωρία κορίτσι μου έκανες πολύ υπομονή μέχρι εδώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrrεύχομαι κορίτσι μου ολα να πανε τέλεια και όπως και να εχει αν η διαδικασία είναι δυσκολη εύχομαι η αναρρωση και η μπενοα να ειναι ευκολη😊 θα περιμένουμε νεα σου

@PanBναι κορίτσι μου μονο εσυ δουλευεις 😊 κοντευεις όμως να σταματησεις εε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μπαίνω αύριο με πρόκληση. Με τι είδους πρόκληση βλέπουμε αύριο... Διότι δεν έχω καμία προϋποθέση. Απλά ελπίζουμε... Της δίνουμε μια τελευταία ευκαιρία.. Δεν έχει καλή θέση οπότε επειδή είναι ψηλά σκέφτεται να μην πέσει ο ομφαλιος. Κ είναι επικίνδυνο για το μωρό. Κ σε 3 λεπτά πρέπει να μπω με καισαρικη. Αυτά από μένα... 

Κορίτσι μου ψυχραιμία. Όλα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη! Θα σε σκεφτόμαστε και θα περιμένουμε νέα σου 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr Καλή επιτυχία ❤️❤️ ήρθε η ώρα να δεις τη μπεμπούλα σου από κοντά.. Θα πάνε όλα τέλεια.  Είναι 2η γέννα μην ξεχνάς το σώμα θυμάται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; 

Καλημέρα κοριτσιααα!!!

 Καλά κορίτσι εσύ? 

Έκατσες σήμερα σπίτι σου? 😋😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; 

Πρώτη φορά χθες πρηστηκε το ενα μου ποδι στον αστραγαλο 🙄🙄 το πρωί που ξύπνησα είχε επανέλθει 🤷🏼‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Πρώτη φορά χθες πρηστηκε το ενα μου ποδι στον αστραγαλο 🙄🙄 το πρωί που ξύπνησα είχε επανέλθει 🤷🏼‍♀️

Έχεις ορθοστασία στη δουλειά; Γιατί εγώ το έπαθα ότι σιδερωσα τα ρουχαλάκια του μωρού... Ρε κορίτσια εγώ ζεσταίνομαι και ιδρώνω! Δεν το είχα αυτό αλλά καλοκαίρια 😫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κοριτσιααα!!!

 Καλά κορίτσι εσύ? 

Έκατσες σήμερα σπίτι σου? 😋😂

Χαχαχαχ οχι😂 δεν μπορώ βαριέμαι 😂 παω στο μαγαζί του άντρα μου για καφε να κερασω γλυκό γιατί χυες ειχα γενέθλια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...