Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vasiliki 16 είπε:

Ναι καλέ το κατάλαβα χαχαχ

messenger sto fb εννοείτε;; εγώ δεν έχω😕

Ναι δεν χρειάζεται να εχεις λογκ στο φβ. Κατεβάζεις εφαρμογη μεσετζερ κ κανεις λογκ μονο συνομιλιες δλδ... Σε εχω κανει ταγκ σε μηνυμα στο φορουμ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Ναι δεν χρειάζεται να εχεις λογκ στο φβ. Κατεβάζεις εφαρμογη μεσετζερ κ κανεις λογκ μονο συνομιλιες δλδ... Σε εχω κανει ταγκ σε μηνυμα στο φορουμ. 

δεν ειδα κάτι.οπότε έχετε ξεκινήσει καποια συνομιλία; χρειάζεται να κατεβάσω την εφαρμογή;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

δεν ειδα κάτι.οπότε έχετε ξεκινήσει καποια συνομιλία; χρειάζεται να κατεβάσω την εφαρμογή;; 

Λογικό... Είχα κάνει ταγκ άλλη vasiliki χαχαχα

Για δες τωρα σε έκανα. 

Αρχικα θα κάνουμε εδω σε μηνυμα για να μην βαλουμε τα ονοματα μας δημοσια. Στην προσωπικη συνομιλια θα βαλουμε ονοματα κ θα ξεκινησει καποια την ομαδα στο μεσετζερ. Πρεπει να κατεβάσεις εφαρμογη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Λογικό... Είχα κάνει ταγκ άλλη vasiliki χαχαχα

Για δες τωρα σε έκανα. 

Αρχικα θα κάνουμε εδω σε μηνυμα για να μην βαλουμε τα ονοματα μας δημοσια. Στην προσωπικη συνομιλια θα βαλουμε ονοματα κ θα ξεκινησει καποια την ομαδα στο μεσετζερ. Πρεπει να κατεβάσεις εφαρμογη.

Ούτε τώρα μου ήρθε κάτι😕

λες να έκανες πάλι άλλη Βασιλική;; χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ μπήκα στο φόρουμ από τον πρώτο μήνα που προσπαθούσα.. Δηλαδη από τον Μαΐο του 2020.. Ώρες ατελείωτες.. Όπως τώρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

Ούτε τώρα μου ήρθε κάτι😕

λες να έκανες πάλι άλλη Βασιλική;; χαχαχ

Τωρα θα το δεις.. 

 

Κοριτσια θα κανω πολλές συζητησεις γιατί με αφηνει να προσθέσω μονο μελη. Εσεις γραψτε το ονομα σας εκει που σας εχω κανει ταγκ κ θα σας βάλουμε στηβ ομαδα στο μεσετζερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Κοριτσια εχω ανοιξει μια συζητηση στα μηνυματα εδω εκανα ταγκ όσες με αφηνε κ καποιες τις εχω προσθεσει στο μηνυμα.. @Μαριλου1εσένα σε εχω προσθεσει στο μηνυμα για τσέκαρε το βλεπεις;; για να προσθεσω κ αλλα κοριτσια. 

Όχι δεν βλέπω τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Αχ, ούτε εγώ βλέπω κάτι... Ψάχνω που είναι κ τα μηνύματα. Δεν ξέρω 🤣

Αν μπαίνεις από κινητό πάτα για υπολογιστή και θα τα δεις πάνω πανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα δε μεμε αφήνει να κατεβάσω Την εφαρμογή για κάποιο λόγο,μου λεει Πώς Την έχω εγκαταστήσει ήδη.Όπως και να εχει σε δύο μέρες περιμένω καινούριο κινητό οπότε θα μπω Μόλις έρθει. 

Σήμερα ξυπνήσαμε με συναχι και συνέχες φταρνισμα. τα μάτια της είναι λίγο δακρυσμενα κ πεσμένα μας βρηκε μάλλον κάποια γρίπη αυτές τις μέρες που έχει πολύ κρύο,ή κόλλησε από εμενα η μικρή.ελπίζω να μη χειροτερέψει. Εκτός από πλύσεις τι άλλο να κάνω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

εμένα δε μεμε αφήνει να κατεβάσω Την εφαρμογή για κάποιο λόγο,μου λεει Πώς Την έχω εγκαταστήσει ήδη.Όπως και να εχει σε δύο μέρες περιμένω καινούριο κινητό οπότε θα μπω Μόλις έρθει. 

Σήμερα ξυπνήσαμε με συναχι και συνέχες φταρνισμα. τα μάτια της είναι λίγο δακρυσμενα κ πεσμένα μας βρηκε μάλλον κάποια γρίπη αυτές τις μέρες που έχει πολύ κρύο,ή κόλλησε από εμενα η μικρή.ελπίζω να μη χειροτερέψει. Εκτός από πλύσεις τι άλλο να κάνω;;

Καλημέρα κορίτσι μου. Προσπάθησε να το φτιάξεις με το που έρθει το κινητό!!! Δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο όρο μόνο για τις μυξουλες από όσο ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

εμένα δε μεμε αφήνει να κατεβάσω Την εφαρμογή για κάποιο λόγο,μου λεει Πώς Την έχω εγκαταστήσει ήδη.Όπως και να εχει σε δύο μέρες περιμένω καινούριο κινητό οπότε θα μπω Μόλις έρθει. 

Σήμερα ξυπνήσαμε με συναχι και συνέχες φταρνισμα. τα μάτια της είναι λίγο δακρυσμενα κ πεσμένα μας βρηκε μάλλον κάποια γρίπη αυτές τις μέρες που έχει πολύ κρύο,ή κόλλησε από εμενα η μικρή.ελπίζω να μη χειροτερέψει. Εκτός από πλύσεις τι άλλο να κάνω;;

Κάπου θα την άρπαξε η μικρούλα τίποτα πλύσεις και υπομονή κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 μέρες δεν μπήκα και μετακομίσατε αλλου;;,🤪εμενα ο άντρας μου φτερνίζεται όλη την ημέρα..και λέω μας έφερες το covid...έχει πραγματικά παγωνια έξω...χιόνισε γύρω γύρω...παρηγγειλα και αρκετά βιβλία για τον μικρό ανυπομονώ να έρθουν να τα διαβάσουμε λέμε τώρα...🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

2 μέρες δεν μπήκα και μετακομίσατε αλλου;;,🤪εμενα ο άντρας μου φτερνίζεται όλη την ημέρα..και λέω μας έφερες το covid...έχει πραγματικά παγωνια έξω...χιόνισε γύρω γύρω...παρηγγειλα και αρκετά βιβλία για τον μικρό ανυπομονώ να έρθουν να τα διαβάσουμε λέμε τώρα...🥰

 

Δες τα μνμ σου να σε βαλω στην ομαδα μεσετζερ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Κάπου θα την άρπαξε η μικρούλα τίποτα πλύσεις και υπομονή κορίτσι μου!!!

ελπίζω να μας περάσει σύντομα,απλώς έχει και μια μικρή βραχναδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

ελπίζω να μας περάσει σύντομα,απλώς έχει και μια μικρή βραχναδα..

Περαστικά σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Δεν ξέρω πόυ είναι τα μν❤️🤪

Λογικα μπαίνεις απο κινητό. Αν χρησιμοποιεις chrome επανω δεξια εχεις 3 τελειες πατας κ επιλέγεις για υπολογιστή. Θα ανανεωθει ο broswer κ επανω δεξια θα δεις τα μηνυματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Λογικα μπαίνεις απο κινητό. Αν χρησιμοποιεις chrome επανω δεξια εχεις 3 τελειες πατας κ επιλέγεις για υπολογιστή. Θα ανανεωθει ο broswer κ επανω δεξια θα δεις τα μηνυματα. 

Έχω πολλά αρχεία και καθόλου χώρο 🤪🤪αν βρω χρόνο ισως Σβησω κάποια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν το μεταξύ έχουμε συνέχεια απώλειες από τις πάνες.  Βαρέθηκα να πλένω στο χέρι ...🤪😲😢και πάνα άλλαξα και μεγεθος...ένας χαμος ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Εν το μεταξύ έχουμε συνέχεια απώλειες από τις πάνες.  Βαρέθηκα να πλένω στο χέρι ...🤪😲😢και πάνα άλλαξα και μεγεθος...ένας χαμος ..

Εγώ πάντως ξεκίνησα babylino κ είδα διαφορά στις διαρροές σε σχέση με τα pampers

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Εγώ πάντως ξεκίνησα babylino κ είδα διαφορά στις διαρροές σε σχέση με τα pampers

Αυτα έχω τώρα και πάλι χαμός...τον αλλάζω και αμμεσα...που να τον άφηνα να γυρίζει...εσύ που περνεις την μικρή στο κρεβάτι σου πως ξυπνάς;;χθες δεν είχα υπομονή να τον ξανακοιμησω..στην κούνια και τον πήρα μαζί μας σηκωθηκαμε πιασμένοι και οι δύο .ο μικρός απλωμένος 🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mommy to be είπε:

Αυτα έχω τώρα και πάλι χαμός...τον αλλάζω και αμμεσα...που να τον άφηνα να γυρίζει...εσύ που περνεις την μικρή στο κρεβάτι σου πως ξυπνάς;;χθες δεν είχα υπομονή να τον ξανακοιμησω..στην κούνια και τον πήρα μαζί μας σηκωθηκαμε πιασμένοι και οι δύο .ο μικρός απλωμένος 🤪🤪

Μπα μια χαρά κοιμάμαι, αν είναι να μην ξυπνάει το βράδυ κοιμάμαι κ ακουνητη!!! 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...