Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

ελπίζω,γιατί είμαι ολη μέρα μόνη με ενα μωρό π δεν.κοιμάται πάνω από μια ώρα και προσπαθώ να τα κάνω ολα Τότε .οπότε η κούραση δεν αντέχεται και πολύ. είναι φορές που τη βλέπω ότι νυσταζει.κάπως τρίβει ματακια ,για κάποιο ανεξήγητο λόγο Την πιάνει εκνευρισμος στριφογυρίζει τραβάει τις κουβέρτες της και στο τέλος δεν κοιμάται. 

Πιπίλα; 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Αυτο το μωρο γεννήθηκε για να τρωει!!! 

Σημερ 1η φορα εφαγε μισή μπανανα!!! Μισή ομελετα με παπρικα γλυκια κ αρακα με φασολακια, καροτο, πρασα, ανηθο, μαιντανο. Αλλα φαγητο εφαγε πολυ ποσοτητα. 

Και εμείς σήμερα κάτι κάναμε! Πιπεριά Φλωρίνης και αγγούρι από 3κομματια μακρόστενα το κάθε ένα μετά καπάκι αρακά πατάτα καρότο απόγευμα μήλο.αχλαδι και το βράδυ ζήλεψε κρέμα από την μεγάλη οπότε έφαγε και από εκεί!!!

Επισης και εγώ έχω θέμα με τα έτοιμα χίλιες φορές να ζοριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Valxris είπε:

Και εμείς σήμερα κάτι κάναμε! Πιπεριά Φλωρίνης και αγγούρι από 3κομματια μακρόστενα το κάθε ένα μετά καπάκι αρακά πατάτα καρότο απόγευμα μήλο.αχλαδι και το βράδυ ζήλεψε κρέμα από την μεγάλη οπότε έφαγε και από εκεί!!!

Επισης και εγώ έχω θέμα με τα έτοιμα χίλιες φορές να ζοριστω!

Ααα κ πιπερια Φλωρίνης εβαλα!! 

Οπως αισθάνεται ο καθενας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Ααα κ πιπερια Φλωρίνης εβαλα!! 

Οπως αισθάνεται ο καθενας. 

Και κρεμμύδι είχε ο αρακάς και ντοματουλα!!!

Εννοείται όπως αισθάνεται όπως επίσης δεν μπορώ να ζορισω και κανέναν να έρθει να βοήθησει έχω συνηθίσει τόσα χρόνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Και κρεμμύδι είχε ο αρακάς και ντοματουλα!!!

Εννοείται όπως αισθάνεται όπως επίσης δεν μπορώ να ζορισω και κανέναν να έρθει να βοήθησει έχω συνηθίσει τόσα χρόνια!!!

Εμεις δεν ειχαμε κρεμμυδι αλλα ντοματα που έγινε σαλτσα... Χαχα

Κ εγω τα ιδια...θυμάμαι στα 2α γενεθλια του γιου μου ειχα ξυπνήσει στις 6 (ειχα κοιμηθει στις 3) για να αρχισω το μαγειρεμα.. Πολυυυ φαγητο!! Περσι πολυ χαλαρα κ φετος θα κανω κατι παραπανω μαλλον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

Ναι,θυμάμαι κάτι ποσότητες που έχεις αναφέρει.Ούτε στα πιο τρέλα μας όνειρα χαχχ

ανώτατο 120 και αυτό όχι σε καθε γεύμα.οπότε κατάλαβες ..

Τώρα έκοψε φόρα ,δεν ξέρω,αλλά τρώει 150 περίπου στο δίωρο κ παραπάνω και τρώει κ από το στήθος που νομίζω ότι αυξήθηκε το γάλα μου γιατί μπορεί από τις 3 το μεσημέρι ως 10το βράδυ να είναι με στήθος μόνο.Ποιος να ξέρει τι τρώει...

Πάντως εγώ κ στον πρωινό τον ύπνο κ στον απογευματινό αφού την βλέπω να τρίβει μάτια την κουνάω ,τη νανουριζω για να κοιμηθεί γιατί τώρα τελευταία με τα δόντια δεν κοιμάται ούτε εύκολα ούτε μόνη της...μήπως θέλει κ η δικιά σου λίγη βοήθεια στον ύπνο;Να την χαλαρώσεις εσύ;;Πάντως αυτό με τον μάρσιπο σε μένα δουλεύει πολύ.Δεν το κάνω πάντα ,αλλά όταν την βλέπω ότι δεν κοιμάται με τίποτα την βάζω εκεί για να μη μου πονάνε τα χέρια...

Τι ώρα κοιμάται κ τι ώρα ξυπνάει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Love32 είπε:

@Clairy. Το αχλάδι-μηλο τι υφή σ είχε?

Ηταν πιο υγρό.. Ίσως εφτεγε ότι το κάνω σε μπλέντερ που κανονικά κάνω σμουθις κλπ και χτυπάει δυνατά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Επισης @vasiliki 16 για να την κοιμησω αγκαλια πρέπει να την κάνω βολτα. Καροτσι δεν βαζω μεσα ατο σπίτι. Εξω κοιμάται στο καροτσι χωρίς στηθος κ με παρα πολυ ευκολια. 

εμενα το καρότσι είναι η μόνη μου λύση.. έξω στο καρότσι όσες φορές την πάω βόλτα δεν κοιμάται,τραγουδάει χαχααχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Πιπίλα; 😜

δυσκολεύτηκα να της τη μάθω,ήταν ένας τρόπος αλλά γενικότερα δεν τη θέλει.σπανίως την έχει .και Ενώ την κοιμιζω με αυτήν όταν Την παρει ο ύπνος τη φτύνει.

@Tweema έχετε πιάσει πιπίλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Και εμείς σήμερα κάτι κάναμε! Πιπεριά Φλωρίνης και αγγούρι από 3κομματια μακρόστενα το κάθε ένα μετά καπάκι αρακά πατάτα καρότο απόγευμα μήλο.αχλαδι και το βράδυ ζήλεψε κρέμα από την μεγάλη οπότε έφαγε και από εκεί!!!

Επισης και εγώ έχω θέμα με τα έτοιμα χίλιες φορές να ζοριστω!

μπράβο κορίτσια που δοκιμάζουν τόσες γεύσεις τα μωρά σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Λοιπόν οποία δε μου τον έφτυσε θα έρχεται να μου τον αλλάζει. Το κάναμε σύστημα 3 μέρες τώρα κακα στις 5πμ.

Δεν κοιμαται μετα; καλημέρα 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

δυσκολεύτηκα να της τη μάθω,ήταν ένας τρόπος αλλά γενικότερα δεν τη θέλει.σπανίως την έχει .και Ενώ την κοιμιζω με αυτήν όταν Την παρει ο ύπνος τη φτύνει.

@Tweema έχετε πιάσει πιπίλα;

Όχι κοριτσι μου δεν εχω δωσει πιπιλα ποτε.. Βασικα δεν την πολυσυμπαθω νομίζω πως δεν προσφέρει κατι στα μωρακια.. Στην μικρη, μιυ πέρασε απο το μυαλό αρκετές φορες αλλά επικρατουσε η άρνηση μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Τώρα έκοψε φόρα ,δεν ξέρω,αλλά τρώει 150 περίπου στο δίωρο κ παραπάνω και τρώει κ από το στήθος που νομίζω ότι αυξήθηκε το γάλα μου γιατί μπορεί από τις 3 το μεσημέρι ως 10το βράδυ να είναι με στήθος μόνο.Ποιος να ξέρει τι τρώει...

Πάντως εγώ κ στον πρωινό τον ύπνο κ στον απογευματινό αφού την βλέπω να τρίβει μάτια την κουνάω ,τη νανουριζω για να κοιμηθεί γιατί τώρα τελευταία με τα δόντια δεν κοιμάται ούτε εύκολα ούτε μόνη της...μήπως θέλει κ η δικιά σου λίγη βοήθεια στον ύπνο;Να την χαλαρώσεις εσύ;;Πάντως αυτό με τον μάρσιπο σε μένα δουλεύει πολύ.Δεν το κάνω πάντα ,αλλά όταν την βλέπω ότι δεν κοιμάται με τίποτα την βάζω εκεί για να μη μου πονάνε τα χέρια...

Τι ώρα κοιμάται κ τι ώρα ξυπνάει;

έχω δοκιμάσει μαρσιπο αλλά δεν κάθεται για ώρα,αντιθέτως στα χέρια και να γυρίζω πάνω κάτω για να εξερευνει θέλει. τα βράχια θα ξυπνήσει μια φορά κατα τις 2-3 θα ξανακοιμηθει στιε 5 και τελικό ξύπνημα στις 6-6:30 αλλά έχουμε και βράδια που μπορεί να κοιμηθεί συνεχόμενα μέχρι τις 6' από Την ώρα π θα ξυπνήσει κάνει εναν ύπνο γύρω στις 12-1 ή 2-3 και αναγκαστικά Επειδή είναι τόσες ώρες ξύπνια Την προσπαθώ κατά τις 8:30 για βραδινό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Δεν κοιμαται μετα; καλημέρα 

Όχι κοριτσι μου δεν εχω δωσει πιπιλα ποτε.. Βασικα δεν την πολυσυμπαθω νομίζω πως δεν προσφέρει κατι στα μωρακια.. Στην μικρη, μιυ πέρασε απο το μυαλό αρκετές φορες αλλά επικρατουσε η άρνηση μου. 

Ούτε εγώ ήθελα ,αλλά ήταν η εσχατη λυση με τη μικρή για να κοιμηθεί όχι ότι τελικά βοηθάει. πάντως αν δε της τη δώσω εγώ δεν τη ζητάει και την έχει μόνο για να νανουριστει κάπως τ βράδυ.όλη Την ημέρα δεν τη πιάνει,αντιθέτως τη φτυνει. Σε πολλά είχα διαφορετική γνώμη και άποψη Όπως κ στο θηλασμό ,στο φαγητό αλλά είμαι μικρή μαμά πρώτο παιδάκι ακουγα συμβουλές από μαμά ,αδερφή και ακολούθουσα κάποια λόγω εμπειρίας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η vasiliki 16 είπε:

Ούτε εγώ ήθελα ,αλλά ήταν η εσχατη λυση με τη μικρή για να κοιμηθεί όχι ότι τελικά βοηθάει. πάντως αν δε της τη δώσω εγώ δεν τη ζητάει και την έχει μόνο για να νανουριστει κάπως τ βράδυ.όλη Την ημέρα δεν τη πιάνει,αντιθέτως τη φτυνει. Σε πολλά είχα διαφορετική γνώμη και άποψη Όπως κ στο θηλασμό ,στο φαγητό αλλά είμαι μικρή μαμά πρώτο παιδάκι ακουγα συμβουλές από μαμά ,αδερφή και ακολούθουσα κάποια λόγω εμπειρίας. 

Καλημέρα! Η μικρή μου πάντως όταν θέλει να κοιμηθεί ή έχει γκρίνια ή νεύρα. Την παίρνω αγκαλιά, γυρίζουμε το σπίτι κ της λέω ένα συγκεκριμένο τραγούδι που είναι για τον ύπνο (στιχοι- μουσική δικά μου 😄) . Πολλές φορές έχει νεύρα κ λέω τσάμπα γυρίζω πέρα δώθε, πονάει κ η πλάτη μου, κ είμαι έτοιμη να την αφήσω κ τις περισσότερες φορές λέω άντε λίγο ακόμα κ τελικά κοιμάται. Κουράγιο γτ η αϋπνία δεν παλεύεται με τπτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Δεν κοιμαται μετα; καλημέρα 

Όχι κοριτσι μου δεν εχω δωσει πιπιλα ποτε.. Βασικα δεν την πολυσυμπαθω νομίζω πως δεν προσφέρει κατι στα μωρακια.. Στην μικρη, μιυ πέρασε απο το μυαλό αρκετές φορες αλλά επικρατουσε η άρνηση μου. 

Αυτό έλειπε 😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα! Η μικρή μου πάντως όταν θέλει να κοιμηθεί ή έχει γκρίνια ή νεύρα. Την παίρνω αγκαλιά, γυρίζουμε το σπίτι κ της λέω ένα συγκεκριμένο τραγούδι που είναι για τον ύπνο (στιχοι- μουσική δικά μου 😄) . Πολλές φορές έχει νεύρα κ λέω τσάμπα γυρίζω πέρα δώθε, πονάει κ η πλάτη μου, κ είμαι έτοιμη να την αφήσω κ τις περισσότερες φορές λέω άντε λίγο ακόμα κ τελικά κοιμάται. Κουράγιο γτ η αϋπνία δεν παλεύεται με τπτ...

Έτσι Την κάνω χέρια αγκαλιά κουβέρτακι Της τραγουδάω αυτό που της λέω πάντα για τον ύπνο αλλά πιθανότατα επειδή δε νυσταζει κ εγώ προσπαθώ να Την κοίμησω ννευριάζει κοκκινίΖει κ με σπρώχνει με τους αγκώνες να σηκωθεί πάνω χαχαχα. 

τι να πω Ίσως να εείναι αυπνο το παιδί μου; Να μην έχω βρει εγω Τον τρόπο; βέβαια από μωράκι Την είχα μάθει στο καρότσι δεν ήθελα ν μάθει στα χέρια και ίσως να έχει συνηθίσει. αλλά και στο καρότσι νας παίρνει ώρα άσε π σε λίγο δε θα χωράει κ Δεν ξέρω τι θα Την κάνω😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vasiliki 16 είπε:

μπράβο κορίτσια που δοκιμάζουν τόσες γεύσεις τα μωρά σας!!! 

Σήμερα ανανά,πρώτη φορά μετά γλυκοπατάτα καρότο και αγγούρι και το απόγευμα γιαούρτι κατσικίσιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki 16 είπε:

Ούτε εγώ ήθελα ,αλλά ήταν η εσχατη λυση με τη μικρή για να κοιμηθεί όχι ότι τελικά βοηθάει. πάντως αν δε της τη δώσω εγώ δεν τη ζητάει και την έχει μόνο για να νανουριστει κάπως τ βράδυ.όλη Την ημέρα δεν τη πιάνει,αντιθέτως τη φτυνει. Σε πολλά είχα διαφορετική γνώμη και άποψη Όπως κ στο θηλασμό ,στο φαγητό αλλά είμαι μικρή μαμά πρώτο παιδάκι ακουγα συμβουλές από μαμά ,αδερφή και ακολούθουσα κάποια λόγω εμπειρίας. 

Ενταξει δεν πειράζει κοριτσι μ.. Ολες σχεδον εχουμε ερθει στην ιδια φαση. Κ εγώ δεν ημουν ετσι με τον γιο μου απο την αρχη, σιγα σιγα ξεκίνησα να τα βλέπω αλλιως...εγω αν κ ειχα κλεισει τα αυτια μου εχω κανει αρκετα λαθη κ συνεχιζω εννοείται..

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Σήμερα ανανά,πρώτη φορά μετά γλυκοπατάτα καρότο και αγγούρι και το απόγευμα γιαούρτι κατσικίσιο

Εγω πριν τις έδωσα μπανανοτηγανιτες(1 αυγο, 1 μπανανα, 1 κουταλια ταχίνι, κανελα κ λιγο αμυλο ταπιοκας) που εφτιαξα κ στον γιο μου για το σχολειο. Σημερα το μενου εχει φασολαδα!! Δεν εβαλα μυαλο χθες με τον αρακα που εγινε χαμος με τις σαλτσες😂 παντως χθες δεν εκανε κακα της κ προχθες εφαγε πρωτη φορά κολοκυθα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια πως ειστε;

Χαθηκα λιγο με ολα αυτα τα κρούσματα..και στην δουλειά γίνεται ενας χαμος ,αλλα και στην οικογένεια εχουμε κρούσματα και εχουμε λαλήσει!τι κανετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημερα κοριτσια πως ειστε;

Χαθηκα λιγο με ολα αυτα τα κρούσματα..και στην δουλειά γίνεται ενας χαμος ,αλλα και στην οικογένεια εχουμε κρούσματα και εχουμε λαλήσει!τι κανετε;

Καλημέρα και χθες σε σκεφτόμουν! 😊 Λίγο πολύ όλοι πια έχουν κρούσματα στον κοντινό κύκλο... Πως τα πάτε εσείς; Εμείς έχουμε πολλά ξενύχτια...σχεδόν κάθε δύο ώρες... Κ πολύ τα χέρια στο στόμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα και χθες σε σκεφτόμουν! 😊 Λίγο πολύ όλοι πια έχουν κρούσματα στον κοντινό κύκλο... Πως τα πάτε εσείς; Εμείς έχουμε πολλά ξενύχτια...σχεδόν κάθε δύο ώρες... Κ πολύ τα χέρια στο στόμα! 

Και εμεις ξενύχτι μεχρι τις 11..εχει αλλαξει ολο της το πρόγραμμα στον υπνο...οτι πιανει παει στομα κατευθειαν..θελει να την κρατας ορθια πολλες φορες δεν θελει ουτε καν καθιστη..οταν καθεται στο ριλαξ σηκωνει τον ποπο για να σηκωθει ..κάθεται πολυ στο στηθος...και πλεον αντιλαμβάνεται πολλα πράγματα, χαιδευει τα μουσια του μπαμπα της και εμενα μου απλωνει το χερι της και μου το φερνει στο στομα για να της το φιλήσω 😅 εσεις τι κάνετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Και εμεις ξενύχτι μεχρι τις 11..εχει αλλαξει ολο της το πρόγραμμα στον υπνο...οτι πιανει παει στομα κατευθειαν..θελει να την κρατας ορθια πολλες φορες δεν θελει ουτε καν καθιστη..οταν καθεται στο ριλαξ σηκωνει τον ποπο για να σηκωθει ..κάθεται πολυ στο στηθος...και πλεον αντιλαμβάνεται πολλα πράγματα, χαιδευει τα μουσια του μπαμπα της και εμενα μου απλωνει το χερι της και μου το φερνει στο στομα για να της το φιλήσω 😅 εσεις τι κάνετε;

Αυτό με τον ποπό κ το ριλαξ κ η δικιά μου το κάνει! Κ όταν γκρινιάζει ώρα που την έχω στο ριλαξ για να μαγειρέψω πχ κ πάω να την πάρω αγκαλιά της λέω έλα κ απλώνει τα χέρια της κ μόλις την σηκώνω κ την αγκαλιάζω ανασταιναζει σαν να ανακουφίζεται 😄 έχουμε πάρει κ μερικά βιβλία κ σιγά σιγά της διαβάζω να μπαίνει στο κλίμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Αυτό με τον ποπό κ το ριλαξ κ η δικιά μου το κάνει! Κ όταν γκρινιάζει ώρα που την έχω στο ριλαξ για να μαγειρέψω πχ κ πάω να την πάρω αγκαλιά της λέω έλα κ απλώνει τα χέρια της κ μόλις την σηκώνω κ την αγκαλιάζω ανασταιναζει σαν να ανακουφίζεται 😄 έχουμε πάρει κ μερικά βιβλία κ σιγά σιγά της διαβάζω να μπαίνει στο κλίμα!!!

Ααα ωραια!! Εμεις ακομη με τα βιβλία ελαχιστα..πιο πολυ η γιαγια της διαβαζει..με ανησυχεί ο ύπνος της..και θα ήθελα σιγα σιγα να μαθει να κοιμαται στην κουνια της αλλα δεν ξερω πως να το κανω..δοκιμασα ενα μεσημέρι με μουσική να την χαιδευω αλλα τίποτα..την αφησα εκει μεχρι να κλαψει μετα την πηρα δεν ήξερα τι να κανω...γιατι πλεον ειναι βαρια και μας εχει φυγει η μεση σε ολους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ααα ωραια!! Εμεις ακομη με τα βιβλία ελαχιστα..πιο πολυ η γιαγια της διαβαζει..με ανησυχεί ο ύπνος της..και θα ήθελα σιγα σιγα να μαθει να κοιμαται στην κουνια της αλλα δεν ξερω πως να το κανω..δοκιμασα ενα μεσημέρι με μουσική να την χαιδευω αλλα τίποτα..την αφησα εκει μεχρι να κλαψει μετα την πηρα δεν ήξερα τι να κανω...γιατι πλεον ειναι βαρια και μας εχει φυγει η μεση σε ολους..

Τα μεσημέρια κ μένα θέλει να κοιμάται ή στο στήθος ή πάνω μου δεν ξέρω γτ, πάλι καλά που δεν το έχει κ τα βράδια αυτό...!!! Άσε κ μένα βαριά και ασηκωτη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...