Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Τα ίδια κ εμεις.. Ουτε παντόφλες δεν φοραμε πλεον σπιτι, απο τον γιο μου αυτο. 

Παρε με μαζι σουυυ!!! 

Κ εμείς σημερα μπρόκολο κ τρελαθηκε. 

Ο γιος μου δεν εφαγε ποτε αμμο!! 

Με γεια να το ευχαριστηθει το αγορι. Πηγατε κ το πήρατε απο καταστημα; 

Αν και έβρεχε.την βόλτα μας την κάναμε!!! Χχαχαχαχα ούτε η κόρη μου έφαγε ποτέ άμμο και γενικά δεν ήταν από τα μωρά που ότι έβρισκε θα το έβαζε στο στόμα ούτε μία πετρουλα από κάτω ποτέ ενώ τα έπιανε στο στόμα ούτε καν! Σε αυτόν τώρα αμφιβάλλω έχω την εντύπωση ότι θα περάσουν τα πάντα από έλεγχο πιστοποίησης (στόμα δηλ) και εμείς ρε κορίτσι μου έτσι είμαστε δεν ξέρω τι του φταίει πια λίγο θα κάτσει όταν είναι να παίξει η μεγαλη μαζί του κατά τα άλλα μόνο αγκαλιά κλαίει ακόμα και όταν κοιμάται δεν ξέρω τι συμβαίνει είναι κοντά τα δικά μας κιόλας!2

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Αχ, πως κάνει με το σκυλί;

Δεν ξέρω για τα σάλια. Μήπως θα βοηθούσε ο ορος; δε νομίζω βέβαια

@Valxris πως θα αφήσεις τον μικρό; θα αφήσεις κ γάλα;

Όχι τον τάισα στο αυτοκίνητο την ώρα που πήγαιναμε να τα αφήσουμε και έφυγα γυρίσαμε σε δύο ώρες μόλις που είχε αρχίσει να γκρινιάζει από πείνα και τον τάισα σαφώς αμέσως!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Μπορει.. Τα ουλα της απο 2,5 μηνων είναι χαλια. Τις τελευταιες μέρες την τρωνε στο πλαι τα ουλα. Δαγκωνει τα παντα, δεν της φτάνουν πια τα δαχτυλα μου.την εχω αγκαλια δαγκωνει τα ρουχα μου, το προσωπο μου, τα μαλλια μου, τα παντα. Τα αρπαζει, κ εχουν κ δυναμη τα μικρα, οχι αστεια. Αυτο που συμβαίνει δεν το έχω ζησει ξανα. Μεχρι που εχω σκεφτει οτι χρειάζεται γαλα. Κ η κατασταση δυσχεραινει παρα πολυ γιατι εχω κ αλλο παιδι κ καταληγω να του φωναζω γιατι θέλει κ εκεινος διαφορα. 

Και μένα ακριβώς έτσι και πααααααρα πολύ γκρίνια όλη μέρα ! Όμως την Τρίτη που είχαμε παιδίατρο δεν μας είπε κάτι !! Επίσης δεν έχω καταλάβει πως θα είναι τα ούλα όταν είναι να ξεκινήσει η οδοντοφυΐα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

@Tweema κουράγιο!!!! Δυσκολο όταν έχουν ασταμάτητη γκρίνια ρε παιδι μου.... 

@Clairy. καλορίζικο!!!! 

Να σας ρωτήσω τις παλιες.... Έχετε κ καρεκλάκι φαγητου για έξω;

Εγω οχι.. Ο γιος μου δεν καθόταν ουτε για καφε! Στους 18 μήνες καταφεραμε να φαμε εξω στις διακοπές μπροστά στην θαλασσα, φυσικά με το ζορι... Επιλεγουμε μαγαζια που εχουν χωρο για παιδια. Μεχρι κ σήμερα βαριεται πολυ εύκολα... Σταμάτησε κ νωρις το καρεκλακι στο φαγητο οποτε καταλαβαίνεις δεν χρειαστηκε.. Τωρα με το μικιο δεν ξερω. Ειμαστε ανεμβολιαστοι οποτε δεν ξερω αν θα παμε ποτε εξω να φαμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εμένα πολύ κλαμα και γκρίνια η μικρη... Μέρα νύχτα... Λέτε να φταίει το άλμα ή τα δόντια; 🙄 σήμερα ψηλαφισα ένα σκληρο μπιζέλι στα πίσω ούλα της... Της ανοίγω το στόμα και τι να δω... Κάτι μικρό και λευκό να ξεπροβάλει 😳 Είναι δυνατόν να βγαίνουν πρώτα τα πίσω δόντια; Νόμιζα ότι τα πρώτα που βγαίνουν είναι τα δύο μπροστινά κάτω 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Αν και έβρεχε.την βόλτα μας την κάναμε!!! Χχαχαχαχα ούτε η κόρη μου έφαγε ποτέ άμμο και γενικά δεν ήταν από τα μωρά που ότι έβρισκε θα το έβαζε στο στόμα ούτε μία πετρουλα από κάτω ποτέ ενώ τα έπιανε στο στόμα ούτε καν! Σε αυτόν τώρα αμφιβάλλω έχω την εντύπωση ότι θα περάσουν τα πάντα από έλεγχο πιστοποίησης (στόμα δηλ) και εμείς ρε κορίτσι μου έτσι είμαστε δεν ξέρω τι του φταίει πια λίγο θα κάτσει όταν είναι να παίξει η μεγαλη μαζί του κατά τα άλλα μόνο αγκαλιά κλαίει ακόμα και όταν κοιμάται δεν ξέρω τι συμβαίνει είναι κοντά τα δικά μας κιόλας!2

 

Όχι τον τάισα στο αυτοκίνητο την ώρα που πήγαιναμε να τα αφήσουμε και έφυγα γυρίσαμε σε δύο ώρες μόλις που είχε αρχίσει να γκρινιάζει από πείνα και τον τάισα σαφώς αμέσως!

 

Τι υπέροχα που βγηκατε ❤️Ακριβως τα ιδια κ ο γιος μου... Κ εγώ ακριβώς το ίδιο πιστεύω για την μικρή.. Εχουν 5 μερες διαφορα σε αλμα δεν ειναι.. Τα ίδια ακριβως δλδ.. Οι πλανήτες τους δεν θα ειναι σε καλη θεση, ξέρω κ εγω.. Κ μενα οσο είναι ο γιος μου μαζι της κ κανει τον κανιβαλλο είναι καλά ξεκαρδιζεται κ μετα δινει παρασταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Κορίτσια κι εμένα πολύ κλαμα και γκρίνια η μικρη... Μέρα νύχτα... Λέτε να φταίει το άλμα ή τα δόντια; 🙄 σήμερα ψηλαφισα ένα σκληρο μπιζέλι στα πίσω ούλα της... Της ανοίγω το στόμα και τι να δω... Κάτι μικρό και λευκό να ξεπροβάλει 😳 Είναι δυνατόν να βγαίνουν πρώτα τα πίσω δόντια; Νόμιζα ότι τα πρώτα που βγαίνουν είναι τα δύο μπροστινά κάτω 🤔

Ολα γίνονται!!! Εχω φιλη που ο γιος της εβγαλε πρώτα τους κυνοδοντες!! Κ τα 2 λεω οτι φταινε!! 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Και μένα ακριβώς έτσι και πααααααρα πολύ γκρίνια όλη μέρα ! Όμως την Τρίτη που είχαμε παιδίατρο δεν μας είπε κάτι !! Επίσης δεν έχω καταλάβει πως θα είναι τα ούλα όταν είναι να ξεκινήσει η οδοντοφυΐα 😂

Κ εσυ ξαφνικα θα δεις δοντάκι 😂 τα ουλακια τους πρηζονται, ξεπρηζονται, γινονται λευκα, διαφανή κ κάποια στιγμη οταν το παρουν αποφαση βγαίνουν τα δοντια 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Ολα γίνονται!!! Εχω φιλη που ο γιος της εβγαλε πρώτα τους κυνοδοντες!! Κ τα 2 λεω οτι φταινε!! 

Κ εσυ ξαφνικα θα δεις δοντάκι 😂 τα ουλακια τους πρηζονται, ξεπρηζονται, γινονται λευκα, διαφανή κ κάποια στιγμη οταν το παρουν αποφαση βγαίνουν τα δοντια 😂 

Λευκά είναι πιο πολύ τα κάτω όχι τα μεσαία όμως ,τα δίπλα,ενώ ξέρω ότι πρώτα τα κάτω μεσαία βγαίνουν ! Τέλος πάντων ότι είναι τώρα ,δε θα με ρωτήσει κιόλας ποια θα βγάλει πρώτα 😂 Σημασία έχει ότι θα μας φάει και μας στο τέλος !! Άσε που η γκρίνια της και η τόση αγκαλιά που θέλει μου θυμίζει περίοδο κολικών ,μαύρη περίοδος 😳 χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Λευκά είναι πιο πολύ τα κάτω όχι τα μεσαία όμως ,τα δίπλα,ενώ ξέρω ότι πρώτα τα κάτω μεσαία βγαίνουν ! Τέλος πάντων ότι είναι τώρα ,δε θα με ρωτήσει κιόλας ποια θα βγάλει πρώτα 😂 Σημασία έχει ότι θα μας φάει και μας στο τέλος !! Άσε που η γκρίνια της και η τόση αγκαλιά που θέλει μου θυμίζει περίοδο κολικών ,μαύρη περίοδος 😳 χαχαχαχα

Εγω τωρα που παρατήρησα τον μικρό στο 2ο δόντι έγινε άσπρο πάνω στην κορυφή και σιγα σιγα τσουπ βγήκε.. 

Εχω ακούσει και εγώ να βγαίνουν δόντια με άλλη σειρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Λευκά είναι πιο πολύ τα κάτω όχι τα μεσαία όμως ,τα δίπλα,ενώ ξέρω ότι πρώτα τα κάτω μεσαία βγαίνουν ! Τέλος πάντων ότι είναι τώρα ,δε θα με ρωτήσει κιόλας ποια θα βγάλει πρώτα 😂 Σημασία έχει ότι θα μας φάει και μας στο τέλος !! Άσε που η γκρίνια της και η τόση αγκαλιά που θέλει μου θυμίζει περίοδο κολικών ,μαύρη περίοδος 😳 χαχαχαχα

Ωχ πέρασες χαλια.. Εμεις ευτυχως η μικρή δεν ειχε καθόλου κολικους αλλα τους εχω ζησει καλα στον γιο μου. Εχει παρει αγκαλια μπολικη αλλα νομιζω η μικρουλα το εχει περασει σε αλλο level.. Η αλήθεια ειναι οτι τα δοντακια μπορει να βγουν οπως να ναι.. 

Πχ ο γιος μου εβγαλε 7 μηνών κ μέχρι τον 8ο ειχε 6!μετα ξαναβγαλε στους 14 μήνες αλλα 6!κ 21 μηνων ειχε ολοκληρωσει την οδοντοστοιχια του. 

Εν τω μεταξυ λεμε για δοντια κ βλεπω η μικρη να βγαζει κ του γιου να του πεφτουν. Σημερα οταν ξαπλωσαμε μου παραπονεθηκε 1η φορα οτι τον πονάει ενα δόντι 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Εγω οχι.. Ο γιος μου δεν καθόταν ουτε για καφε! Στους 18 μήνες καταφεραμε να φαμε εξω στις διακοπές μπροστά στην θαλασσα, φυσικά με το ζορι... Επιλεγουμε μαγαζια που εχουν χωρο για παιδια. Μεχρι κ σήμερα βαριεται πολυ εύκολα... Σταμάτησε κ νωρις το καρεκλακι στο φαγητο οποτε καταλαβαίνεις δεν χρειαστηκε.. Τωρα με το μικιο δεν ξερω. Ειμαστε ανεμβολιαστοι οποτε δεν ξερω αν θα παμε ποτε εξω να φαμε..

Εγώ πιο πολύ σκέφτομαι πως θα τρώει σε άλλα σπίτια πχ γιαγιάδες. Έξω δε νομίζω να παμε κ εμεις σύντομα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofoula28 είπε:

Εμένα προχθές της εγλειψε η σκυλίτσα μας το μάτι !! Σοκ εγώ ! Φυσικά δεν τη μάλωσα , απλά της καθαρισα της μικρής μετά το ματακι με ένα πανακι και νερό! Τίποτα δεν έπαθε 😂 πρέπει να συνηθίσουμε νομίζω 😂😂😍

Πρέπει να συνηθίζουμε φυσικά. Τα κατοικίδια κάνουν καλό στα παιδιά!!😊😊😊 και θα πιάσουν και το  πάτωμα, Θα τα πάμε στην παιδική χαρά... Εγώ είμαι κουλ... Όσο προσέχεις να τα έχεις αποστείρωμενα τόσο χειρότερα νομίζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Εγώ πιο πολύ σκέφτομαι πως θα τρώει σε άλλα σπίτια πχ γιαγιάδες. Έξω δε νομίζω να παμε κ εμεις σύντομα. 

Μήπως να κοιταξεις για ενα που να δενει σε καρεκλα κ να κλείνει, να μην πιανει χώρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Εγώ πιο πολύ σκέφτομαι πως θα τρώει σε άλλα σπίτια πχ γιαγιάδες. Έξω δε νομίζω να παμε κ εμεις σύντομα. 

Καλημέρα! Αυτό έχει η αδερφή μου όταν έρχεται με τον ανιψιό μου. Κάτι τέτοιο λέω να πάρω άμα χρειαστεί. 

Screenshot_20211212-094331_Google.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! 

@Lia5 @TweemaΝαι, κάτι τέτοιο έλεγα! Αναγκαστικά θα παρουμε κ ένα για έξω. 🙃 

τι κάνετε; εμείς ετοιμαζόμαστε για βόλτα μιας κ έβγαλε λίγο ήλιο!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα!!! 

@Lia5 @TweemaΝαι, κάτι τέτοιο έλεγα! Αναγκαστικά θα παρουμε κ ένα για έξω. 🙃 

τι κάνετε; εμείς ετοιμαζόμαστε για βόλτα μιας κ έβγαλε λίγο ήλιο!!! 

 

Εδώ δεν έχει σταματήσει να βρέχει! Τον έχω 3 μέρες μέσα και δε θέλω καθόλου. Από αύριο είδα θα σταματήσει η βροχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Κ εμεις λεμε να βγούμε λίγο έξω... Ο άντρας έφυγε για δουλειά κ σχολαει 5..

Το 2ο καρεκλακι που εχω είναι αυτο που έβαλε η @Lia5 σε αλλο σχεδιο. Δεν ξερω δεν μου αρέσει καθόλου. 

Απο αυριο πέφτει η θερμοκρασία, τουλάχιστον εάν δεν βρεχει μπορουμε να βγαίνουμε λίγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα!! Κ εμεις λεμε να βγούμε λίγο έξω... Ο άντρας έφυγε για δουλειά κ σχολαει 5..

Το 2ο καρεκλακι που εχω είναι αυτο που έβαλε η @Lia5 σε αλλο σχεδιο. Δεν ξερω δεν μου αρέσει καθόλου. 

Απο αυριο πέφτει η θερμοκρασία, τουλάχιστον εάν δεν βρεχει μπορουμε να βγαίνουμε λίγο. 

Δεν ειναι ανετο; 

Εμείς με το κρύο δεν έχουμε πρόβλημα, βάζουμε το σκουφάκι μας και βολταρουμε. Αλλά εδώ στην ήπειρο είναι κάτι μέρες που δε σταματάει να βρέχει ούτε για 5 λεπτά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lia5 είπε:

Δεν ειναι ανετο; 

Εμείς με το κρύο δεν έχουμε πρόβλημα, βάζουμε το σκουφάκι μας και βολταρουμε. Αλλά εδώ στην ήπειρο είναι κάτι μέρες που δε σταματάει να βρέχει ούτε για 5 λεπτά. 

Καθολου θα έλεγα... Είναι λιγο στενο. Βέβαια εχει μπουταρες το μικιο. Γιαυτο ειπα στην alexey  να δει για καρεκλακι που ο δισκος να ειναι λιγάκι ψηλα ωστε να μην σφηνωνει στα μπουτινια. Επίσης επειδη ειναι λιγάκι μικρος ο δίσκος περιορίζονται στο blw. Θέλουν μεγάλο δισκο.. Καλα κανετε, κ εμεις βγαινουμε οπως κ να ειναι εξω.. 

Έχει παρα πολυ κοσμο εξω σήμερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καθολου θα έλεγα... Είναι λιγο στενο. Βέβαια εχει μπουταρες το μικιο. Γιαυτο ειπα στην alexey  να δει για καρεκλακι που ο δισκος να ειναι λιγάκι ψηλα ωστε να μην σφηνωνει στα μπουτινια. Επίσης επειδη ειναι λιγάκι μικρος ο δίσκος περιορίζονται στο blw. Θέλουν μεγάλο δισκο.. Καλα κανετε, κ εμεις βγαινουμε οπως κ να ειναι εξω.. 

Έχει παρα πολυ κοσμο εξω σήμερα. 

Να σε ρωτήσω.. Νερό πως τις δίνεις τώρα; παίρνει καλαμάκι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καθολου θα έλεγα... Είναι λιγο στενο. Βέβαια εχει μπουταρες το μικιο. Γιαυτο ειπα στην alexey  να δει για καρεκλακι που ο δισκος να ειναι λιγάκι ψηλα ωστε να μην σφηνωνει στα μπουτινια. Επίσης επειδη ειναι λιγάκι μικρος ο δίσκος περιορίζονται στο blw. Θέλουν μεγάλο δισκο.. Καλα κανετε, κ εμεις βγαινουμε οπως κ να ειναι εξω.. 

Έχει παρα πολυ κοσμο εξω σήμερα. 

Τελικά λέω να πάρω ένα της lorelli που φαίνεται άνετο αλλά θέλω πρώτα να πάω να το δω από κοντά. Από πιατα κουταλιά και μπουκαλάκι δεν έχω αποφασίσει ακόμα. Αυτά τα κουταλάκια που βάζεις μέσα το φαγητό και βγάζει λίγο λίγο έχει δοκιμάσει καμία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς είχαμε πάλι ένα άτονο βραδυ... Ποτε θα κοιμηθώ κάνα Παναγίτσα μου δεν ξέρω... 😢 Εντωμεταξύ δεν καταλαβαίνω πως η μικρή δεν είναι ψωφια με τόσο λίγο ύπνο... Εγώ σέρνομαι 😑

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Alexey είπε:

Τελικά λέω να πάρω ένα της lorelli που φαίνεται άνετο αλλά θέλω πρώτα να πάω να το δω από κοντά. Από πιατα κουταλιά και μπουκαλάκι δεν έχω αποφασίσει ακόμα. Αυτά τα κουταλάκια που βάζεις μέσα το φαγητό και βγάζει λίγο λίγο έχει δοκιμάσει καμία; 

Εγώ στην κόρη μου το είχα δοκιμάσει με είχε βολεψει πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Να σε ρωτήσω.. Νερό πως τις δίνεις τώρα; παίρνει καλαμάκι;; 

Εχω το παγουρι με  το καλαμακι... Που κατα την γνώμη μου ειναι μεγαλη αποτυχια το καλαμακι. Σημερα της έδωσα κ με σφηνοποτηρο.. Το καλαμακι το πηρε κατευθειαν αλλα δεν πινει καθε φορα που το παιρνει στα χερια της.

στις πριν 4 ώρες, ο/η Alexey είπε:

Τελικά λέω να πάρω ένα της lorelli που φαίνεται άνετο αλλά θέλω πρώτα να πάω να το δω από κοντά. Από πιατα κουταλιά και μπουκαλάκι δεν έχω αποφασίσει ακόμα. Αυτά τα κουταλάκια που βάζεις μέσα το φαγητό και βγάζει λίγο λίγο έχει δοκιμάσει καμία; 

Εχε το νου σου με αυτο.. Πολλα εχουν παθει συγχυση θηλων. 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Alexey είπε:

Εμείς είχαμε πάλι ένα άτονο βραδυ... Ποτε θα κοιμηθώ κάνα Παναγίτσα μου δεν ξέρω... 😢 Εντωμεταξύ δεν καταλαβαίνω πως η μικρή δεν είναι ψωφια με τόσο λίγο ύπνο... Εγώ σέρνομαι 😑

Κ αυτα εαν δεν κοιμούνται καλα εχουν γκρινια. Εμένα δεν κοιμήθηκε καθολου αγκαλια μου το βραδυ αλλα 6 ηταν ορθια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Εχω το παγουρι με  το καλαμακι... Που κατα την γνώμη μου ειναι μεγαλη αποτυχια το καλαμακι. Σημερα της έδωσα κ με σφηνοποτηρο.. Το καλαμακι το πηρε κατευθειαν αλλα δεν πινει καθε φορα που το παιρνει στα χερια της.

Εχε το νου σου με αυτο.. Πολλα εχουν παθει συγχυση θηλων. 

Κ αυτα εαν δεν κοιμούνται καλα εχουν γκρινια. Εμένα δεν κοιμήθηκε καθολου αγκαλια μου το βραδυ αλλα 6 ηταν ορθια. 

Εμένα ξυπναγε ανά μια ώρα σχεδόν και τελικά σηκώθηκε τελείως στις 6 και δεν ξανακοιμηθηκε... Μετα που την έβγαλα βόλτα με το καρότσι κοιμήθηκε 2 ώρες σερί... Έχασε και τη βόλτα και τον ήλιο που ήταν ωραία μέρα σήμερα. Τώρα έπεσε ψωφια και κοιμάται στην αγκαλιά μου αλλά φοβάμαι ότι θα έχουμε πάλι άσχημη νυχτα...με το που την ακουμπήσω στο κρεβάτι της και δεν κλαψει θα κοιμηθώ κι εγω όσο προλαβαίνω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Εμένα ξυπναγε ανά μια ώρα σχεδόν και τελικά σηκώθηκε τελείως στις 6 και δεν ξανακοιμηθηκε... Μετα που την έβγαλα βόλτα με το καρότσι κοιμήθηκε 2 ώρες σερί... Έχασε και τη βόλτα και τον ήλιο που ήταν ωραία μέρα σήμερα. Τώρα έπεσε ψωφια και κοιμάται στην αγκαλιά μου αλλά φοβάμαι ότι θα έχουμε πάλι άσχημη νυχτα...με το που την ακουμπήσω στο κρεβάτι της και δεν κλαψει θα κοιμηθώ κι εγω όσο προλαβαίνω... 

Απιστευτο!! 

Εμενα ενω δυσκολευεται πολυ μεαα ατην μέρα να κοιμηθεί σήμερα που ειμασταν εξω κοιμοταν σχεδόν 2ωρες στο στηθος. Κ τωρα απο την ωρα που κοιμηθηκε εχει ξυπνήσει 3 φορές, οποτε μας βλεπω κ εμάς δύσκολα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...