Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια πως ειστε; εμείς είχαμε τα πρώτα σημάδια γκρίνιας 😂 σηκωθηκαμε στις 2:30 να φαμε και έκτοτε ενα διωρο ήμασταν αγκαλιά και στήθος και τσαντιζοταν κιολας που δεν την επιανε😂 την εβαζα όμως στο κρεβάτι και ξυπναγε μεχρι που καταληξαμε στο κρεβάτι παρεα μονο ετσι κοιμηθηκαμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κοριτσια πως ειστε; εμείς είχαμε τα πρώτα σημάδια γκρίνιας 😂 σηκωθηκαμε στις 2:30 να φαμε και έκτοτε ενα διωρο ήμασταν αγκαλιά και στήθος και τσαντιζοταν κιολας που δεν την επιανε😂 την εβαζα όμως στο κρεβάτι και ξυπναγε μεχρι που καταληξαμε στο κρεβάτι παρεα μονο ετσι κοιμηθηκαμε 

Καλημέρα!!! 😍😍😍 Τι ωραία!!! Χαλάλι της και η γκρίνια αφού κοιμηθηκατε αγκαλίτσα!!! Εσύ πως είσαι; Εγώ τώρα πάω για καρδιοτοκογραφο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα!!! 😍😍😍 Τι ωραία!!! Χαλάλι της και η γκρίνια αφού κοιμηθηκατε αγκαλίτσα!!! Εσύ πως είσαι; Εγώ τώρα πάω για καρδιοτοκογραφο

Εγω καλά είμαι ποναω λίγο αλλά είναι λογικό... Αχ ωραία περιμένουμε να μας πεις τι θα δείτε 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κοριτσια πως ειστε; εμείς είχαμε τα πρώτα σημάδια γκρίνιας 😂 σηκωθηκαμε στις 2:30 να φαμε και έκτοτε ενα διωρο ήμασταν αγκαλιά και στήθος και τσαντιζοταν κιολας που δεν την επιανε😂 την εβαζα όμως στο κρεβάτι και ξυπναγε μεχρι που καταληξαμε στο κρεβάτι παρεα μονο ετσι κοιμηθηκαμε 

Καλημέρα κορίτσι! Δεν πειράζει θέλει αγκαλίτσες μωρέ η μπουμπούκα σου 👶😁 έχεις επιλέξει rooming in; Είσαι ευχαριστημένη με το νοσοκομείο; Ο άντρας σου φεύγει στις 9 το βράδυ και ξαναρχεται πρωί σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα!!! 😍😍😍 Τι ωραία!!! Χαλάλι της και η γκρίνια αφού κοιμηθηκατε αγκαλίτσα!!! Εσύ πως είσαι; Εγώ τώρα πάω για καρδιοτοκογραφο

Περιμένουμε τα νέα σου.  Πώς νιώθεις σήμερα; Εγώ μια χαρά τα ίδια 😕😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα 😁 

Εγώ έχω κάτι ενοχλήσεις μέση και κοιλιά τις τελευταίες 2 μέρες. Το καλό που του θέλω να περιμένει το ραντεβού του τη Δευτέρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Δεν πειράζει θέλει αγκαλίτσες μωρέ η μπουμπούκα σου 👶😁 έχεις επιλέξει rooming in; Είσαι ευχαριστημένη με το νοσοκομείο; Ο άντρας σου φεύγει στις 9 το βράδυ και ξαναρχεται πρωί σωστά;

Ναι καναμε rooming in αλλα ειναι αρκετα ελαστικοι σου το κρατανε αν χρειαστεί σήμερα το πρωί ελειπε ενα διωρακι στο παιδίατρο.. Είμαι πολύ ευχαριστημενη και με το νοσοκομείο και με το προσωπικό.. Ολες οι μαιες ήταν και ειναι πολυ καλες! Εχουν κουμπακια που τους ειδοποιεις οτι χρειαστεί! Και η ανταπόκριση είναι αρκετά άμεση! Σου το αλλαζουν εκεινες και στο κανουν μπανιο αλλα ζητας αν θες να σου δειξουν αλλιώς το παίρνουν και στο φερνουν φρεσκαδουρα! Σε τσεκαρουν κ εσενα συνέχεια παίρνουν τα ζωτικα σημεια.. Βέβαια ζητησα να μου φορεσουν δικο μου φορμακι για να παρει μυρωδια για να το παμε στο σκυλι και δεν επιτρέπεται αλλα μου ειπαν να της βαλω σεντονακι και εκεινοι δεν το πειραζουν! Τα γευματα ειναι μια χαρα και σήμερα μας ηρθαν και για μια ενημέρωση για νοσοκομειακο εξοπλισμο θηλαστρο / ζυγαρια. Αυτα μεχρι στιγμής.. Το κακο είναι οτι κοιμάται το πρωι η μπέμπα και χθες το βράδυ το ματι γαριδα.. Αλλα πολυ ησυχη για την πανα πρέπει να την τσεκάρω γιατι εκεινη δεν γκρινιαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κοριτσια πως ειστε; εμείς είχαμε τα πρώτα σημάδια γκρίνιας 😂 σηκωθηκαμε στις 2:30 να φαμε και έκτοτε ενα διωρο ήμασταν αγκαλιά και στήθος και τσαντιζοταν κιολας που δεν την επιανε😂 την εβαζα όμως στο κρεβάτι και ξυπναγε μεχρι που καταληξαμε στο κρεβάτι παρεα μονο ετσι κοιμηθηκαμε 

Καλημέρα...αυτό που έχετε και χρόνο να μας γράφεται τα νέα σας!!!πολύ σας χαίρομαι εγώ νομίζω θα χαθώ με το μωρό και όλα αυτά😜..η ψυχούλα ήθελα να κοιμηθεί παρέα με την μαμά της...εγώ αυτή τη βδομάδα νιώθω κάπως βαριά...ενώ είχα πολύ ενέργεια γενικότερα....θα μου πείτε λογικό στο 9 είμαστε!!!😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν γύρισα από τον καρδιοτοκογραφο, έκανα 4 συσπάσεις, όχι τπτ φοβερό,θα ξαναπάω την Κυριακή πάλι. Κατά τ'αλλα τα ίδια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Λοιπόν γύρισα από τον καρδιοτοκογραφο, έκανα 4 συσπάσεις, όχι τπτ φοβερό,θα ξαναπάω την Κυριακή πάλι. Κατά τ'αλλα τα ίδια! 

Περπάτημααααα....ξεκίναααα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Καλημέρα...αυτό που έχετε και χρόνο να μας γράφεται τα νέα σας!!!πολύ σας χαίρομαι εγώ νομίζω θα χαθώ με το μωρό και όλα αυτά😜..η ψυχούλα ήθελα να κοιμηθεί παρέα με την μαμά της...εγώ αυτή τη βδομάδα νιώθω κάπως βαριά...ενώ είχα πολύ ενέργεια γενικότερα....θα μου πείτε λογικό στο 9 είμαστε!!!😜😜

Απολύτως λογικό 🤭 εγώ και απο το κρεβάτι αν σηκωθώ κατόρθωμα το λέω. Εν τω μεταξύ εκεί που είχα συνέχεια συσπάσεις σήμερα έχω ξυπνήσει και δεν έχω τίποτα 🤔 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lenaki92 είπε:

Απολύτως λογικό 🤭 εγώ και απο το κρεβάτι αν σηκωθώ κατόρθωμα το λέω. Εν τω μεταξύ εκεί που είχα συνέχεια συσπάσεις σήμερα έχω ξυπνήσει και δεν έχω τίποτα 🤔 

Όταν σηκωνεστε πονάτε κι εσείς λες κ θα πέσει το μωρό η μονο εγω; 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Καλημέραααα 😁 

Εγώ έχω κάτι ενοχλήσεις μέση και κοιλιά τις τελευταίες 2 μέρες. Το καλό που του θέλω να περιμένει το ραντεβού του τη Δευτέρα 😂

Εμείς οι υπόλοιπες παρακαλάμε να έρθει κ εσύ το αντίθετο 🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lenaki92 είπε:

Εμείς οι υπόλοιπες παρακαλάμε να έρθει κ εσύ το αντίθετο 🤣🤣 

Εγώ έχω κ πητ 8/9, γι αυτό 😂 οριακά είμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

Όταν σηκωνεστε πονάτε κι εσείς λες κ θα πέσει το μωρό η μονο εγω; 😂 

Σου έχει εμπεδωθει εσένα;;; μήπως γι αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lenaki92 είπε:

Σου έχει εμπεδωθει εσένα;;; μήπως γι αυτο;

Όχι, το έχω πολύ καιρό αυτό το αίσθημα και το βάρος 🙄 από αρχές του 8ου..δεν έχει εμπεδωθεί και η κοιλιά μου είναι ψηλά ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Όταν σηκωνεστε πονάτε κι εσείς λες κ θα πέσει το μωρό η μονο εγω; 😂 

Μπααα εμένα αυτό το βάρος μου έχει φύγει, η μέση μου υποφέρει από το βάρος της κοιλιάς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Όχι, το έχω πολύ καιρό αυτό το αίσθημα και το βάρος 🙄 από αρχές του 8ου..δεν έχει εμπεδωθεί και η κοιλιά μου είναι ψηλά ακόμα 

Εγώ καθόλου βάρος δεν νιώθω και εμένα η κοιλιά ψηλά 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα κοιμάται ολη μερα εχω χρόνο 😂 την ξυπναμε για να φαει! 

Κοντευετε κορίτσια, ποτε δεν ξέρετε που και τι θα σας πιασει.. Την ημέρα που γεννησα ειχα ανεβει ανηφορα και περπατησα πολυ.. Και λιγες ωρες πριν πηγαμε στο βιντεοκλαμπ και παλι περπατησα αλλα με επιασε σφαχτης εκεινη την ωρα ακομη δεν ξέρω τι μπορει να ηταν και μετα απο 3 ωρες τσουπ εσκασε το μπαλόνι... Εύχομαι σε ολες σύντομα!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Αμα κοιμάται ολη μερα εχω χρόνο 😂 την ξυπναμε για να φαει! 

Κοντευετε κορίτσια, ποτε δεν ξέρετε που και τι θα σας πιασει.. Την ημέρα που γεννησα ειχα ανεβει ανηφορα και περπατησα πολυ.. Και λιγες ωρες πριν πηγαμε στο βιντεοκλαμπ και παλι περπατησα αλλα με επιασε σφαχτης εκεινη την ωρα ακομη δεν ξέρω τι μπορει να ηταν και μετα απο 3 ωρες τσουπ εσκασε το μπαλόνι... Εύχομαι σε ολες σύντομα!! 😍

Σήμερα το πρόγραμμα έχει περπάτημα και ανηφόρα 🤣😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Σήμερα το πρόγραμμα έχει περπάτημα και ανηφόρα 🤣😉

Ναι ε; Και τα δύο φοβάμαι θα μου πέσουν βαριά, θα ξεκινήσω με σκέτο περπάτημα κ βλέπουμε 😅😄 έβαλε ζέστη πάλι σήμερα ρε γμτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Tweema είπε:

@nik_ol @Love32 βγείτε έξω, να επανέλθετε σιγα σιγά στην καθημερινότητα σας για να είστε καλα κ ψυχολογικά. Θα τα καταφερετε κορίτσια μου  κ με τον θηλασμό έξω. Πάρτε ενα φουλάρι αν δεν νιώθετε άνετα κ βάλτε το να μην φαίνεται κάτι. Ίσως δυσκολευτεί τε στην αρχή, να έχετε κάποιον μαζί σας να σας βοηθήσει.  αν τα μικρακακια αας έχουν κολικούς αρκετούς σταματήστε λιγάκι τα γαλακτομικα.

@Lia5 μια χαρά κολικούς κάνουν!! Κ να σου πω εγώ πιστεύω ότι στο ξένο είναι πιο εύκολο να τους ξεπεράσουν από οτι στο μητρικό. 

Θα σε ακούσω 🤩 σήμερα λέω να βγουμε κ ότι γίνει 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Θα σε ακούσω 🤩 σήμερα λέω να βγουμε κ ότι γίνει 😛

Εγώ δεν έχω και διάθεση γενικά να βγω 😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...