Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η lenaki92 είπε:

Να σου ζήσει η μπεμπούλα σου 🤩😍🤗🤗🤗🤗❤ πολυ τυχερή πολύ όμορφη εμπειρία και εσύ!!!!!! Καλη ανάρρωση να έχεις.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Κι σ'εσενα εύχομαι μ' έναν πόνο και με το καλό!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Κορίτσια σας πρόλαβα 😅😂 12 παρα 10 σπάσανε τα νερα.. Μόλις μου πηραν δειγμα για το μοριακο, εχω διαστολή 2 και είμαστε σε αναμονή! Θα σας ξαναγράψω μόλις εχω νεότερα και μολις μπορεσω.. 

Φοβάμαι πολυ😅😥 

@Mamaofbill κορίτσι μου να σου ζησει!! Να στε καλα και οι δυο σας εύχομαι και καλη ανάρρωση! Θα επανέλθω με ερωτήσεις μόλις βρω χρόνο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια σας πρόλαβα 😅😂 12 παρα 10 σπάσανε τα νερα.. Μόλις μου πηραν δειγμα για το μοριακο, εχω διαστολή 2 και είμαστε σε αναμονή! Θα σας ξαναγράψω μόλις εχω νεότερα και μολις μπορεσω.. 

Φοβάμαι πολυ😅😥 

@Mamaofbill κορίτσι μου να σου ζησει!! Να στε καλα και οι δυο σας εύχομαι και καλη ανάρρωση! Θα επανέλθω με ερωτήσεις μόλις βρω χρόνο

 

Μη φοβάσαιιιιι ❤️ έρχεται 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια σας πρόλαβα 😅😂 12 παρα 10 σπάσανε τα νερα.. Μόλις μου πηραν δειγμα για το μοριακο, εχω διαστολή 2 και είμαστε σε αναμονή! Θα σας ξαναγράψω μόλις εχω νεότερα και μολις μπορεσω.. 

Φοβάμαι πολυ😅😥 

@Mamaofbill κορίτσι μου να σου ζησει!! Να στε καλα και οι δυο σας εύχομαι και καλη ανάρρωση! Θα επανέλθω με ερωτήσεις μόλις βρω χρόνο

 

Και το είπε ο άντρας σου για 17😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Και το είπε ο άντρας σου για 17😱

Ναι ο ατιμος φροντισε να μου το θυμίσει 😂😂 πάντως εμας για μοριακο μας πηραν 100 στον καθένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Ναι ο ατιμος φροντισε να μου το θυμίσει 😂😂 πάντως εμας για μοριακο μας πηραν 100 στον καθένα! 

Ωχ κακό 🙄

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια σας πρόλαβα 😅😂 12 παρα 10 σπάσανε τα νερα.. Μόλις μου πηραν δειγμα για το μοριακο, εχω διαστολή 2 και είμαστε σε αναμονή! Θα σας ξαναγράψω μόλις εχω νεότερα και μολις μπορεσω.. 

Φοβάμαι πολυ😅😥 

@Mamaofbill κορίτσι μου να σου ζησει!! Να στε καλα και οι δυο σας εύχομαι και καλη ανάρρωση! Θα επανέλθω με ερωτήσεις μόλις βρω χρόνο

 

Ολα καλα θα πάνε.. Σε λίγες ώρες θα έχεις αγκαλιά τη μικρή σου ❤️

Σας πήραν 100 γιατί και καλά πρέπει να το βγάλουν γρήγορα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Clairy. είπε:

Ολα καλα θα πάνε.. Σε λίγες ώρες θα έχεις αγκαλιά τη μικρή σου ❤️

Σας πήραν 100 γιατί και καλά πρέπει να το βγάλουν γρήγορα.. 

Εγώ κοίταξα τώρα από περιέργεια στο ιασω κ λέει 60ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

Εγώ κοίταξα τώρα από περιέργεια στο ιασω κ λέει 60ε

@Love32@Love32 αυτή βάζω. Αν ηξερα ποσο κάνει δε θα την ειχα παρει. Είχα στείλει τον αντρα μου και την πήρε χωρίς να ρωτήσει. 

@PanB και στο Ρεα 60 λέει. Και ειχα πάει για προεχγειριτικο στις 3 το μεσημέρι για να μην έχει κόσμο. Πηραν σε μένα 80 ή 90 και στον άντρα μου 60 γιατί θα τα έβαζαν εκτός προγράμματος και καλά. Ρώτα το να είσαι σίγουρη. Εγώ δεν το ήξερα.. Θα ειχα πάει πιο νωρίς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια σας πρόλαβα 😅😂 12 παρα 10 σπάσανε τα νερα.. Μόλις μου πηραν δειγμα για το μοριακο, εχω διαστολή 2 και είμαστε σε αναμονή! Θα σας ξαναγράψω μόλις εχω νεότερα και μολις μπορεσω.. 

Φοβάμαι πολυ😅😥 

@Mamaofbill κορίτσι μου να σου ζησει!! Να στε καλα και οι δυο σας εύχομαι και καλη ανάρρωση! Θα επανέλθω με ερωτήσεις μόλις βρω χρόνο

 

@Diana_caterina Αντε άντε με το καλό όλα καλά θα πάνε μην φοβασαι τίποτα. Έτσι ξαφνικά έγινε? Δεν είχες τίποτα συμπτωματα ή ενδείξεις πιο πριν ε? Απολαυσε το και όταν θα είσαι έτοιμη μας στέλνεις. Σου στέλνουμε θετική ενέργεια!!!!✌😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PanB είπε:

Εγώ κοίταξα τώρα από περιέργεια στο ιασω κ λέει 60ε

Και στο Λητώ και καλά 60 είναι αλλά σου λέει θα βγει σε 7 8 ώρες και αν πετύχεις το εργαστήριο κλειστό μπορεί και σε ενα 24ωρο να βγει το τεστ. Οπότε κάνεις  με 100 ευρω το γρήγορο που βγαίνει σε 1-1,5 ώρα και έχεις και τον άντρα σου απο την αρχή συνέχεια μαζί σου και ξεμπερδεύεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!! Γερό δυνατό κ καλότυχο να είναι στη ζωή του!!!!!🥰🥰🥰

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια σας πρόλαβα 😅😂 12 παρα 10 σπάσανε τα νερα.. Μόλις μου πηραν δειγμα για το μοριακο, εχω διαστολή 2 και είμαστε σε αναμονή! Θα σας ξαναγράψω μόλις εχω νεότερα και μολις μπορεσω.. 

Φοβάμαι πολυ😅😥 

@Mamaofbill κορίτσι μου να σου ζησει!! Να στε καλα και οι δυο σας εύχομαι και καλη ανάρρωση! Θα επανέλθω με ερωτήσεις μόλις βρω χρόνο

 

@Diana_caterina αντε κορίτσι μου με το καλό!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Μην ανησυχείς για τίποτα!!! ✌️🧡💜💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lenaki92τίποτα καμία ένδειξη απο πριν ήμουν ξαπλα καναπε οπως παντα και ετσι όπως βλεπαμε ταινια μπλουμ ενιωσα σαν ενα μικρο μπαλονακι να σκαει και μια ποσότητα νερού και κατευθείαν λεω στον άντρα μου νομίζω ότι σπασαν τα νερα.. Μπηκα στο μπανιο και απο εκει και περα ειχα συχνα νερα αφου εβαλα σερβιέτα την μεγάλη της γεννας και μεσα σε 10 λεπτά την είχα γεμίσει! Ακόμα δεν γεννησαμε.. Ειμαι με επισκληρηδιο περιμένουμε τώρα να δούμε πόσο ποναω μολις περασει η επήρεια.. Διαστολή στο 4-5 αλλα το μωρο είναι χαμηλά.. Μέχρι στιγμής ειχα μαζι 2 πολυ καλες μαιες που με βοηθησαν πολυ και μου εφυγε λθγο ο φόβος.. Και ο αναισθησιολογος πολυ καλος.. Τωρα αλλαξε η βάρδια και θα γνωρισω τους επόμενους 😂

Εχω καταφέρει να κοιμηθώ ελάχιστα.. Τον καημένο τον άντρα μου σκέφτομαι είναι αυπνος και δεν έχει βολευτεί πουθενά.. Λιγο ορθιος στην καρέκλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

@lenaki92τίποτα καμία ένδειξη απο πριν ήμουν ξαπλα καναπε οπως παντα και ετσι όπως βλεπαμε ταινια μπλουμ ενιωσα σαν ενα μικρο μπαλονακι να σκαει και μια ποσότητα νερού και κατευθείαν λεω στον άντρα μου νομίζω ότι σπασαν τα νερα.. Μπηκα στο μπανιο και απο εκει και περα ειχα συχνα νερα αφου εβαλα σερβιέτα την μεγάλη της γεννας και μεσα σε 10 λεπτά την είχα γεμίσει! Ακόμα δεν γεννησαμε.. Ειμαι με επισκληρηδιο περιμένουμε τώρα να δούμε πόσο ποναω μολις περασει η επήρεια.. Διαστολή στο 4-5 αλλα το μωρο είναι χαμηλά.. Μέχρι στιγμής ειχα μαζι 2 πολυ καλες μαιες που με βοηθησαν πολυ και μου εφυγε λθγο ο φόβος.. Και ο αναισθησιολογος πολυ καλος.. Τωρα αλλαξε η βάρδια και θα γνωρισω τους επόμενους 😂

Εχω καταφέρει να κοιμηθώ ελάχιστα.. Τον καημένο τον άντρα μου σκέφτομαι είναι αυπνος και δεν έχει βολευτεί πουθενά.. Λιγο ορθιος στην καρέκλα 

Αααα δεν το πιστεύω!!! Τέλεια!!! Άντε σε λίγο θα κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά!!! Όλα καλά θα πάνε μη φοβάσαι τπτ!!! ✌️💪💕 💕💕

@lenaki92 χθες ήταν που περπάτησε πολύ μήπως πρέπει να το εφαρμόσουμε κ εμείς; 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

@lenaki92τίποτα καμία ένδειξη απο πριν ήμουν ξαπλα καναπε οπως παντα και ετσι όπως βλεπαμε ταινια μπλουμ ενιωσα σαν ενα μικρο μπαλονακι να σκαει και μια ποσότητα νερού και κατευθείαν λεω στον άντρα μου νομίζω ότι σπασαν τα νερα.. Μπηκα στο μπανιο και απο εκει και περα ειχα συχνα νερα αφου εβαλα σερβιέτα την μεγάλη της γεννας και μεσα σε 10 λεπτά την είχα γεμίσει! Ακόμα δεν γεννησαμε.. Ειμαι με επισκληρηδιο περιμένουμε τώρα να δούμε πόσο ποναω μολις περασει η επήρεια.. Διαστολή στο 4-5 αλλα το μωρο είναι χαμηλά.. Μέχρι στιγμής ειχα μαζι 2 πολυ καλες μαιες που με βοηθησαν πολυ και μου εφυγε λθγο ο φόβος.. Και ο αναισθησιολογος πολυ καλος.. Τωρα αλλαξε η βάρδια και θα γνωρισω τους επόμενους 😂

Εχω καταφέρει να κοιμηθώ ελάχιστα.. Τον καημένο τον άντρα μου σκέφτομαι είναι αυπνος και δεν έχει βολευτεί πουθενά.. Λιγο ορθιος στην καρέκλα 

Δεν παθαίνει τπτ, να συνηθίζει σιγά σιγά αϋπνία 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Δεν παθαίνει τπτ, να συνηθίζει σιγά σιγά αϋπνία 😂

Με πέθανες!!! 😂😂😂😂 Έπινα καφέ κ παραλίγο να πνιγώ!!! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Δεν παθαίνει τπτ, να συνηθίζει σιγά σιγά αϋπνία 😂

Καλά λέει δεν παθαινουν τίποτα.. Και εγώ γενναγα πριν 5 μήνες 10 ώρες κ χωρίς επισκληριδιο  και ελεγα και εγώ στο γιατρό γερνάω;; γιατί ο αντρας μου απ εξω θα φάει τα σίδερα και μου λέει προς το παρόν τρώει σουβλάκια μην αγχώνεσαι🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια σας πρόλαβα 😅😂 12 παρα 10 σπάσανε τα νερα.. Μόλις μου πηραν δειγμα για το μοριακο, εχω διαστολή 2 και είμαστε σε αναμονή! Θα σας ξαναγράψω μόλις εχω νεότερα και μολις μπορεσω.. 

Φοβάμαι πολυ😅😥 

@Mamaofbill κορίτσι μου να σου ζησει!! Να στε καλα και οι δυο σας εύχομαι και καλη ανάρρωση! Θα επανέλθω με ερωτήσεις μόλις βρω χρόνο

 

Καλημέρα κορίτσια!!!! Με το καλό κοπέλα μου εύχομαι να έχεις ήδη γεννήσει κ να πηγαν όλα περίφημα.....με το καλό το μωράκι σου!!!!

@Mamaofbillνα σου ζήσει το κοριτσάκι σου καλή ανάρρωση!!!!

Κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο εχθές για την ακρίβεια δύο γιατί ήπιε κ το πόσιμο μια χαρά μεγαλώνουμε 5.700 και σχεδόν 60εκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

@lenaki92τίποτα καμία ένδειξη απο πριν ήμουν ξαπλα καναπε οπως παντα και ετσι όπως βλεπαμε ταινια μπλουμ ενιωσα σαν ενα μικρο μπαλονακι να σκαει και μια ποσότητα νερού και κατευθείαν λεω στον άντρα μου νομίζω ότι σπασαν τα νερα.. Μπηκα στο μπανιο και απο εκει και περα ειχα συχνα νερα αφου εβαλα σερβιέτα την μεγάλη της γεννας και μεσα σε 10 λεπτά την είχα γεμίσει! Ακόμα δεν γεννησαμε.. Ειμαι με επισκληρηδιο περιμένουμε τώρα να δούμε πόσο ποναω μολις περασει η επήρεια.. Διαστολή στο 4-5 αλλα το μωρο είναι χαμηλά.. Μέχρι στιγμής ειχα μαζι 2 πολυ καλες μαιες που με βοηθησαν πολυ και μου εφυγε λθγο ο φόβος.. Και ο αναισθησιολογος πολυ καλος.. Τωρα αλλαξε η βάρδια και θα γνωρισω τους επόμενους 😂

Εχω καταφέρει να κοιμηθώ ελάχιστα.. Τον καημένο τον άντρα μου σκέφτομαι είναι αυπνος και δεν έχει βολευτεί πουθενά.. Λιγο ορθιος στην καρέκλα 

Θυμάμαι και εσένα η μπέμπα σου ήταν ψηλά δεν είχε εμπεδωθεί άρα αυτό μπορεί να γίνει και τελευταία στιγμή δεν είναι δείγμα γέννας οπως φαίνεται.

Μην σκέφτεσαι τον αντρα σου βρε κορίτσι εσυ περνας το ζόρι  τώρα. Αντε σήμερα θα κρατάς το μωράκι σου 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαριλου1 είπε:

Αααα δεν το πιστεύω!!! Τέλεια!!! Άντε σε λίγο θα κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά!!! Όλα καλά θα πάνε μη φοβάσαι τπτ!!! ✌️💪💕 💕💕

@lenaki92 χθες ήταν που περπάτησε πολύ μήπως πρέπει να το εφαρμόσουμε κ εμείς; 🤔

Αχαχαχα ξεκίνα ξεκίνα περπάτημα σκάλες 🤣 κάτι ήξερε η @Diana_caterina εγώ θα ξεκινησω αύριο γιατί μέχρι σήμερα λείπει ο γιατρός μου εκτός Αθηνών 😂😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lenaki92 είπε:

Αχαχαχα ξεκίνα ξεκίνα περπάτημα σκάλες 🤣 κάτι ήξερε η @Diana_caterina εγώ θα ξεκινησω αύριο γιατί μέχρι σήμερα λείπει ο γιατρός μου εκτός Αθηνών 😂😜

Τώρα 10:30 έχω γιατρό αν δεν δούμε τπτ έφυγα "τρέχοντας" για περπάτημα!!! 😄😄😄🥵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

@Love32@Love32 αυτή βάζω. Αν ηξερα ποσο κάνει δε θα την ειχα παρει. Είχα στείλει τον αντρα μου και την πήρε χωρίς να ρωτήσει. 

@PanB και στο Ρεα 60 λέει. Και ειχα πάει για προεχγειριτικο στις 3 το μεσημέρι για να μην έχει κόσμο. Πηραν σε μένα 80 ή 90 και στον άντρα μου 60 γιατί θα τα έβαζαν εκτός προγράμματος και καλά. Ρώτα το να είσαι σίγουρη. Εγώ δεν το ήξερα.. Θα ειχα πάει πιο νωρίς.. 

Στον προεγχειριτικο τι σου έκαναν; αίματος κλπ; πως άντεξες νηστικη μέχρι τις 3;😂 θα πάω κι εγώ το Σάββατο. Την προηγούμενη φορά μου τον είχαν κάνει την ίδια ημέρα αλλά τώρα φαντάζομαι λόγω μοριακου μου είπε να πάω πιο νωρις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Τώρα 10:30 έχω γιατρό αν δεν δούμε τπτ έφυγα "τρέχοντας" για περπάτημα!!! 😄😄😄🥵

Περιμένουμε νεα σου λοιπόν. Μακάρι να έχεις ευχάριστα νέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννησαμε στις 8:50! 3310 κιλα κ 53 εκ έχουν ξετρελαθει ολοι γιατί είναι το μόνο μωρο της βαρδιας και ασχολούνται ολοι μαζι της.. Θηλασε ολα καλα την πηραν τωρα για να με πανε πανω αλλα πειναει κι αλλο ενω ήταν στο στηθος καμια ωρα! Ολα καλα πηγαν... Εντονο πολυ αλλα περασε 😂 ξεκινησαμε εξωθησεις απο το δωμάτιο και μπήκαμε στην αίθουσα τοκετού οταν ξεκινησαν να βλέπουν κεφάλι.. Φρίκαρα λιγο οταν βγηκε το κεφάλι μετα δεν καταλαβα ποτε βγηκε το βατραχακι😂 

Εύχομαι να πανε ολα καλα και στις υπόλοιπες και να έχουν εύκολη γεννα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα μας και χρόνια μας πολλά!! Όσες είναι ήδη μανούλες, όσες πρόκειται να γίνουν, όσες προσπαθούν, όσες έχουμε βιώσει απώλεια.  Να είμαστε καλά και να στηρίζουμε η μία την άλλη σε αυτό το κοινό ταξίδι ♥️ 
    • Σε ευχαριστώ πολύ! Ίσως κάνω μια χοριακη, ανάλογα με το τι θα μου πει ο γιατρός. Βάσει τελευταίας ωορρηξίας πρέπει να είμαι 6+6 😮😮😮 Ακόμα νομίζω ότι έχει γίνει κάποιο λάθος, αλήθεια. Με τον άντρα μου από χτες το βράδυ είμαστε σε άρνηση 😂😂  Είσαι η επόμενη, μην ξεχνιόμαστε ♥️♥️♥️🙏🙏 Χαχαχαχα τώρα εμένα πρέπει να προσέχουν.... ;;;; Τον άντρα μου.... ;;;; Δεν ξέρω 😂😂😂  Είσαι αδυναμία μεγάλη ♥️♥️♥️ Απίστευτο όντως... Γιατί είχα αίμα κανονικό τις δύο από τις 3 μέρες. Κ μάλιστα την δεύτερη είχα κάνει τεστ και δεν είχε δείξει τίποτα (8 dpo). Και είναι από τις περιπτώσεις που διάβαζα κατά καιρούς και έλεγα "αυτά δεν γίνεται να συμβαίνουν". Βέβαια προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη, γιατί τα ξέρετε τα δικά μου... 3 εγκυμοσύνες και μόνο ένα μωράκι στην αγκαλιά μου.... Εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει και το δικό σου μωράκι που θα φωλιάσει για 9 μήνες ♥️ Ο Θεός μου κάνει πλάκα μάλλον 😂😂 Τελευταία περίοδο είχα 17/3 αλλά έκανα ωορρηξία 22η ημέρα, οπότε θα είναι 8 ημέρες μικρότερο. Με πρόχειρους υπολογισμούς πρέπει να είμαι 6+6. Είχα αναγουλες αυτές τις μέρες και έκανα και έναν εμετό (πετάχτηκα από το αυτοκίνητο σε κάτι θάμνους και είχα και το μωρό μέσα 😂) αλλά το απέδωσα στις γουρουνιες που κάναμε με το φαγητό ξαφνικά λόγω Πάσχα,από εκεί που έκανα φουλ διατροφή.Ειχα και πολλη κούραση αλλά είπα να, είμαστε διακοπές και μου βγήκε η κούραση από τις αφυπνίσεις της μικρής τώρα που βγάζει δόντια. Και οι θηλές με πονούσαν όταν θήλαζε, αλλα λέω ίσως με δαγκώνει άθελά της. Γενικά δεν πήγαινε το μυαλό μου ούτε με σφαίρες σε εγκυμοσύνη. Είχα απογοητευτεί κιολας επειδή δεν έβρισκα ωορρηξία τόσες μέρες. Εντωμεταξυ, τα one step τα ωορρηξίας δεν έπιαναν την χοριακη. Χτες που έκανα της hometest το βράδυ που γυρισαμε σπίτι από τις διακοπές είδα αυτήν την τοσο έντονη γραμμη. Περίεργο το ένα ωορρηξίας να εντοπιζει τη χοριακη και το άλλο οχι... Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, εύχομαι με το καλό να υποδεχτείς και το δικό σου μωράκι ♥️ Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Μάλλον ναι για υπέρηχο θα πάω 😂 Έκανα ένα τεστ σήμερα το πρωί απλά για να δω την ένταση της γραμμής, γιατί το χτεσινό το έκανα νύχτα κατά τις 10 και... 
    • Συγνώμη που ρωτάω...είμαι άσχετη τελείως γτ ποτέ δεν χρειάστηκε να ψάξω ωορρηξία κτλ.. ( μη με κοροϊδέψεις 😂😂😂) από πού κατάλαβες ότι είχες κακή ωχρινικη φάση;;;; 🥴 Εγώ ήταν ο πρώτος μήνας που παρακολούθησα την ωορρηξία μου πρώτα με υπέρηχο αλλά επειδή κάνω μεγααααλους κύκλους έχω φτάσει και πάνω από 70ημερες η γιατρός μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι κ μάλλον θα αργήσει ο κύκλος μου επομένως πήρα τέστ να κάνω σπίτι μόνη μου....δεν έφτασα ποτέ στην διπλή κόκκινη γραμμή και μου ήρθε τελικά περίοδος στις 40ημερες κύκλο!  Σου βάζω φωτό να δεις τεστακια...
    • Γενικά ναι 26-29 μέρες. Μετά τη βιοχημική παρακολουθώ με τεστακια. Αυτός ο κύκλος ήταν πολύ περίεργος με πολυυυυ καθυστερημένη ωορρηξία κ κακή ωχρινικη φάση. Βέβαια πιστεύω ότι έπαιξε ρόλο το ότι ήμουν άρρωστη αρχή του κύκλου με 39αρια κλπ.. 
    • Συγχαρητήριααααααα!!!!!!! Μα πιο έγκυος πεθαίνεις!!!! Ποια χοριακη;;; Για υπέρηχο τη Δευτέρα στο γιατρό σου κατευθείαν🤣🤣🤣 Με το καλοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...