Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαριλου1 είπε:

@lenaki92 @Diana_caterina εσείς πως είστε; Εγώ έχω αρχίσει να αγχώνομαι 😱 αυτό το άγνωστο σε σχέση με το πότε θα γίνει και η αναμονή με εχουν τσακίσει 😩

Εγώ μια χαρά για μπάνιο θαλασσα!👌😉 προσπαθώ να μην σκέφτομαι την γέννα οπότε δεν εχω αγχωθεί. Τώρα αν ήμουν στη θεση της @Sofoula28 ναι τοτε θα το παρασυνειδητοποιουσα κ θα αγχωνομουν αρκετά. Η Τριτη για μενα είναι μέρα ορόσημο θα δω σε τι φαση είμαι  🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

@lenaki92 @Diana_caterina εσείς πως είστε; Εγώ έχω αρχίσει να αγχώνομαι 😱 αυτό το άγνωστο σε σχέση με το πότε θα γίνει και η αναμονή με εχουν τσακίσει 😩

Εγω χθες κοιμήθηκα πολυ καλά.. Σκέφτομαι οτι πλησιάζει η ώρα, αγχώνομαι μόνο αν δεν καταλάβω τι γίνεται με τις συσπάσεις.. Γενικά εγώ είμαι έτοιμη.. Η μικρή δεν ξέρω.. Αν και η μαμά μου λέει ότι κατέβηκε λίγο η κοιλιά μου. Συσπάσεις κανω κανα δύο την ημέρα.. Δεν ξέρω η μικρή είναι ανήσυχη μου τσιτωνει η κοιλιά και δεν βολεύομαι με τίποτα... Εσείς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω χθες κοιμήθηκα πολυ καλά.. Σκέφτομαι οτι πλησιάζει η ώρα, αγχώνομαι μόνο αν δεν καταλάβω τι γίνεται με τις συσπάσεις.. Γενικά εγώ είμαι έτοιμη.. Η μικρή δεν ξέρω.. Αν και η μαμά μου λέει ότι κατέβηκε λίγο η κοιλιά μου. Συσπάσεις κανω κανα δύο την ημέρα.. Δεν ξέρω η μικρή είναι ανήσυχη μου τσιτωνει η κοιλιά και δεν βολεύομαι με τίποτα... Εσείς; 

 νομίζω ποτέ δεν θα είμαι έτοιμη οπότε το έχω αφήσει πάνω της!!! Εγώ κάθε φορά που σηκώνομαι τσιτωνει η κοιλιά μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

 νομίζω ποτέ δεν θα είμαι έτοιμη οπότε το έχω αφήσει πάνω της!!! Εγώ κάθε φορά που σηκώνομαι τσιτωνει η κοιλιά μου. 

Χαχαχαχα don't panic. Τσάντα έχετε ετοιμη; @lenaki92

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Χαχαχαχα don't panic. Τσάντα έχετε ετοιμη; @lenaki92

Τσάντα πανέτοιμη και ήδη στο αμάξι γιατί οδηγώ ακόμα οπότε δεν ξέρω πού θα με βρει το γεγονός 🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lenaki92 είπε:

Τσάντα πανέτοιμη και ήδη στο αμάξι γιατί οδηγώ ακόμα οπότε δεν ξέρω πού θα με βρει το γεγονός 🤣🤣🤣 

Κ εγώ έτοιμη την έχω,όχι πανέτοιμη όμως. Τα νεσεσερ με τις κρέμες που βάζω καθημερινά είναι εκτός, ο φορτιστής εκτός γενικά αυτά που χρησιμοποιώ είναι έξω. Είναι καταγεγραμμένα όμως για να μπουν όλα όταν έρθει η ώρα! 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Τσάντα πανέτοιμη και ήδη στο αμάξι γιατί οδηγώ ακόμα οπότε δεν ξέρω πού θα με βρει το γεγονός 🤣🤣🤣 

Ακόμα βγαινεις με τετοια ζεστη; εγω χθες βγηκα και γυρισα με την μεση μου😂 

@Μαριλου1και εγω ετσι, οτι χρησιμοποιώ το εχω σε λιστα γραμμενο να το παρω εκεινη την ωρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ακόμα βγαινεις με τετοια ζεστη; εγω χθες βγηκα και γυρισα με την μεση μου😂 

@Μαριλου1και εγω ετσι, οτι χρησιμοποιώ το εχω σε λιστα γραμμενο να το παρω εκεινη την ωρα. 

Δεν βγαίνω για περπάτημα. Με το αυτοκίνητο απο εδω και απο εκει ο,τι χρειαστεί αλλιώς περπάτημα μηδέν. Απο την τσαντα μόνο ο φορτιστής νομιζω λείπει που θα μπει τελευταια στιγμή. Ολα τα αλλα ετοιμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Δεν βγαίνω για περπάτημα. Με το αυτοκίνητο απο εδω και απο εκει ο,τι χρειαστεί αλλιώς περπάτημα μηδέν. Απο την τσαντα μόνο ο φορτιστής νομιζω λείπει που θα μπει τελευταια στιγμή. Ολα τα αλλα ετοιμα!!!!

Ανυπομονώ πολυ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι νέα στην ομάδα σας, αν και παρακολουθώ τις συζητήσεις σας εδώ και λίγο καιρό και μου κάνετε παρέα. 😊 Έγκυος και γω στο 2ο παιδάκι μου με ΠΗΤ 28-8,αλλα ο γιατρός μου είπε αν δεν έρθει μόνη της η μπέμπα θα πάμε με πρόκληση το αργότερο 20-8, λόγω σακχάρου.Το ίδιο είχαμε κάνει και στο 1ο παιδί μου και όλα πήγαν καλά! Σημερα πήγα για καλλιέργεια κολπικό υγρού στο μαιευτήριο και στνατηθηκα και με τη μαία μου. Εκείνο που με αγχωσε λίγο είναι ότι μου είπε πως θα πρέπει να ξεκινήσω για το μαιευτήριο, μόλις ξεκινήσουν οι ωδινες ή αν σπάσουν τα νερά( αν έρθει από μόνο του) . Καλά τα νερά τα καταλαβαίνεις εύκολα, τις ωδινες όμως μου είπε πως θα πρέπει να τις καταλάβω στην αρχή τους, γιατί η δεύτερη γέννα εξελίσσεται γρηγορότερα από το την πρώτη. Μου τις περιέγραψε πόνοι στη μέση ή σαν πόνοι περιόδου, αλλά με περιοδικοτητα. Ο φόβος μου είναι μηπως δεν το καταλάβω νωρίς αλλά πιο αργά και περάσει η ώρα και πάω αργοπορημένα. Στο πρώτο παιδάκι επειδή ήταν με πρόκληση και ήταν όλα υπό έλεγχο δεν αγχώθηκα για αυτά. Έχει καμία εμπειρία δεύτερης γέννας που να ήρθε από μόνη της, για να μου δώσει τα φώτα της; Συγνώμη για το σεντόνι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η PanB είπε:

Μην τον χρησιμοποιείς τόσο πολύ τον αποφρακτηρα, εμένα μου είχε πει μια φορά την ημέρα μόνο και το έκανα το βράδυ μετά το μπανακι 

Ναι, και η παιδίατρος μου έχει πει ότι όταν τον χρησιμοποιείς συχνά, ερεθίζεις το βλεννογόνο και παράγει περισσότερο, ωστόσο χθες ήταν τόσο μπουκωμένη η μύτη του που πνιγόταν και δεν μπορούσε να πάρει ανάσα και ήθελα να του το κάνω συνέχεια, αλλά συγκρατήθηκα. Για να δούμε πως θα είναι και σήμερα.

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα και εμείς έτσι είμαστε από προχθές η μεγάλη σήκωσε πυρετό μέχρι 38.7 δίνω εναλλάξ ντεπον και αλγκοφρεν ανά 4ωρο(που λέει ο λόγος γιατί δεν τα πίνει τα παίρνει πρέφα όπου και να τα βάλω) μέχρι τώρα της έβαζα υπόθετο ντεπον αλλά μου έχει αρρωστήσει άλλη μια φορά μέχρι τώρα που είναι σχεδόν 3,οπότε δεν πίνει τίποτα από φάρμακα και έχει και έναν ξηροβηχα σήμερα ξύπνησε απυρετη ευτυχως και ο μικρός εχει μπουκωνενη μύτη και κάνουμε συνεχώς ορό τρέμω μην τον κολλήσει η μεγάλη προσπαθω όσο μπορώ να μην έρχονται σε επαφη αλλά είναι δύσκολο

 

 

Αχ ναι, αυτό που προσπαθείς να τα κρατήσεις τα μεγάλα μακριά απ' τα βρέφη, ακατόρθωτο μου φαίνεται! Εγώ έδωσα στη μεγάλη ένα αντιβηχικο από κισσό και ένα φυτικό αποσυμφορητικό και σε τρεις μέρες της πέρασαν όλα, αλλά ο μικρούλης το τσίμπησε δυστυχώς. Τουλάχιστον δεν έχει κανένας πυρετό, μόνο δέκατα έκανε ο μικρός. Άσε, και γω τρέμω μην υποτροπιάσει επειδή δεν μπορούμε να δώσουμε τίποτα τόσο μικρούτσικα! Τί να πω, περαστικά σε όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Dim.The. είπε:

Ναι, και η παιδίατρος μου έχει πει ότι όταν τον χρησιμοποιείς συχνά, ερεθίζεις το βλεννογόνο και παράγει περισσότερο, ωστόσο χθες ήταν τόσο μπουκωμένη η μύτη του που πνιγόταν και δεν μπορούσε να πάρει ανάσα και ήθελα να του το κάνω συνέχεια, αλλά συγκρατήθηκα. Για να δούμε πως θα είναι και σήμερα.

 

Αχ ναι, αυτό που προσπαθείς να τα κρατήσεις τα μεγάλα μακριά απ' τα βρέφη, ακατόρθωτο μου φαίνεται! Εγώ έδωσα στη μεγάλη ένα αντιβηχικο από κισσό και ένα φυτικό αποσυμφορητικό και σε τρεις μέρες της πέρασαν όλα, αλλά ο μικρούλης το τσίμπησε δυστυχώς. Τουλάχιστον δεν έχει κανένας πυρετό, μόνο δέκατα έκανε ο μικρός. Άσε, και γω τρέμω μην υποτροπιάσει επειδή δεν μπορούμε να δώσουμε τίποτα τόσο μικρούτσικα! Τί να πω, περαστικά σε όλους!

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Η παιδίατρος μου είπε μέχρι 37.2 στα βρέφη δεν θεωρείται ούτε δεκατα να το έχεις υπόψιν σου έχει να κάνει με την θερμοκρασία σώματος των βρεφών ....η κόρη μου 2 μηνων πάντως κόλλησε ίωση από τον άντρα μου και το γύρισε σε  βρογχιολιτιδα και πήρε αντιβίωση augmentin(10μερες) και εισπνεόμενα aerolin με μάσκα(1μηνα) κ της πέρασε τελείως όταν έγινε 3μηνων....

Περαστικά σε όλα τα παιδάκια! Φαντάζομαι 1 Σεπτεμβρίου που θα ξεκινήσει παιδικό τι έχει να γίνει!!!

Κορίτσια που περιμένετε να γεννήσετε τι λέει πως πάτε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Η παιδίατρος μου είπε μέχρι 37.2 στα βρέφη δεν θεωρείται ούτε δεκατα να το έχεις υπόψιν σου έχει να κάνει με την θερμοκρασία σώματος των βρεφών ....η κόρη μου 2 μηνων πάντως κόλλησε ίωση από τον άντρα μου και το γύρισε σε  βρογχιολιτιδα και πήρε αντιβίωση augmentin(10μερες) και εισπνεόμενα aerolin με μάσκα(1μηνα) κ της πέρασε τελείως όταν έγινε 3μηνων....

Περαστικά σε όλα τα παιδάκια! Φαντάζομαι 1 Σεπτεμβρίου που θα ξεκινήσει παιδικό τι έχει να γίνει!!!

Κορίτσια που περιμένετε να γεννήσετε τι λέει πως πάτε???

Καλημέρα!!! Σήμερα νιώθω πίεση χαμηλά και δεν σκοπεύω να κάνω τπτ! 😁 Εν αναμονή! Αύριο έχουμε όλες γιατρό να δούμε τι θα δούμε!!! @lenaki92 @Diana_caterina πως είστε; @Sofoula28 έχουμε κάποιο νέο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα!!! Σήμερα νιώθω πίεση χαμηλά και δεν σκοπεύω να κάνω τπτ! 😁 Εν αναμονή! Αύριο έχουμε όλες γιατρό να δούμε τι θα δούμε!!! @lenaki92 @Diana_caterina πως είστε; @Sofoula28 έχουμε κάποιο νέο;

 

Καλημέρα. Να ρωτήσω η πίεση-πονος χαμηλά είναι λες και έχεις κάνει ποδήλατο πολύ ώρα και πονάς από την σέλα ? (Ελπίζω να το περιεγραψα καλά 😂🤔)

Όλα καλά εγώ αυτήν την ενόχληση έχω μόνο χαμηλά. Σηκώθηκα νωρίς πήρα το αμαξακι μου και πήγα έκανα τις τελευταιες εξετάσεις αίματος έκανα και μια βόλτα (η Αθήνα είναι άδεια και είναι καταπληκτικά). Αύριο ναι απίστευτος συγχρονισμός ολες οι έγκυες που απομειναμε έχουμε μαζί γιατρό 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Καλημέρα. Να ρωτήσω η πίεση-πονος χαμηλά είναι λες και έχεις κάνει ποδήλατο πολύ ώρα και πονάς από την σέλα ? (Ελπίζω να το περιεγραψα καλά 😂🤔)

Όλα καλά εγώ αυτήν την ενόχληση έχω μόνο χαμηλά. Σηκώθηκα νωρίς πήρα το αμαξακι μου και πήγα έκανα τις τελευταιες εξετάσεις αίματος έκανα και μια βόλτα (η Αθήνα είναι άδεια και είναι καταπληκτικά). Αύριο ναι απίστευτος συγχρονισμός ολες οι έγκυες που απομειναμε έχουμε μαζί γιατρό 😂😂

Την πίεση που λέω θα την περιέγραφα σαν να μου έχεις κρεμάσει ένα βαρίδι από κάτω 🤭🤭🤭 κ σε μας οι δρόμοι είναι άδειοι κ είναι πολύ ωραία!!! Τις τελευταίες εξετάσεις τις έκανα την Παρασκευή κ σήμερα τις πήρα. Ανέβηκε λίγο ακόμα ο αιματοκρίτης 35,4. Αύριο τι ώρα έχεις εσύ ραντεβού στον γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Την πίεση που λέω θα την περιέγραφα σαν να μου έχεις κρεμάσει ένα βαρίδι από κάτω 🤭🤭🤭 κ σε μας οι δρόμοι είναι άδειοι κ είναι πολύ ωραία!!! Τις τελευταίες εξετάσεις τις έκανα την Παρασκευή κ σήμερα τις πήρα. Ανέβηκε λίγο ακόμα ο αιματοκρίτης 35,4. Αύριο τι ώρα έχεις εσύ ραντεβού στον γιατρό;

Εγώ αύριο πρωί πρωί θα πάω στο Λητώ εσύ? Και σε εμένα από την προηγούμενη φορά είχε ανέβει ο αιματοκρίτης στο 36🤩 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Εγώ αύριο πρωί πρωί θα πάω στο Λητώ εσύ? Και σε εμένα από την προηγούμενη φορά είχε ανέβει ο αιματοκρίτης στο 36🤩 

Εγώ 10:15 έχω ραντεβού. Άρα θα είσαι η πρώτη και η @Diana_caterina τελευταία γτ πάει απόγευμα συνήθως. 36 την προηγούμενη οπότε τώρα θα σου έχει ανέβει κ άλλο!!! 👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Εγώ αύριο πρωί πρωί θα πάω στο Λητώ εσύ? Και σε εμένα από την προηγούμενη φορά είχε ανέβει ο αιματοκρίτης στο 36🤩 

Μόνο εγώ έχω 30 ακόμα; 😂 την πίεση την περιγραψατε τέλεια είναι κάτι ενδιάμεσο 😂😂 κι εγώ την έχω όταν σηκώνομαι! 

Πήγε καμία για nst στο ιασω; μου είπε η γιατρός μου αν πας απόγευμα πας κάτω στους τοκετούς και δεν πληρώνεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαριλου1Ναι λογικά θα μου έχει ανέβει και άλλο. Πριν την εγκυμοσύνη ειχα 40, καλά τόσο δεν θα εχει πάει αλλά μία αύξηση την περιμένω. 

@PanB Ιασώ δεν έχω πάει αλλά αύριο στο Λητώ για το nst δεν θα πληρώσω γιατί είναι στην τιμή της γέννας μου ειπε ο γιατρός μου. Τι ώρα θα πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

@Μαριλου1Ναι λογικά θα μου έχει ανέβει και άλλο. Πριν την εγκυμοσύνη ειχα 40, καλά τόσο δεν θα εχει πάει αλλά μία αύξηση την περιμένω. 

@PanB Ιασώ δεν έχω πάει αλλά αύριο στο Λητώ για το nst δεν θα πληρώσω γιατί είναι στην τιμή της γέννας μου ειπε ο γιατρός μου. Τι ώρα θα πας?

Λέω να πάω απόγευμα να γλιτώσω το 20ε😂😂

Στην κόρη μου ήταν έτσι όπως το λες, δωρεάν αλλά τώρα το άλλαξαν 🙄 θα πάρω ένα τηλ να ρωτήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

@Μαριλου1Ναι λογικά θα μου έχει ανέβει και άλλο. Πριν την εγκυμοσύνη ειχα 40, καλά τόσο δεν θα εχει πάει αλλά μία αύξηση την περιμένω. 

@PanB Ιασώ δεν έχω πάει αλλά αύριο στο Λητώ για το nst δεν θα πληρώσω γιατί είναι στην τιμή της γέννας μου ειπε ο γιατρός μου. Τι ώρα θα πας?

Εμένα πάλι δεν έχει γίνει καμία αναφορά για καρδιοτοκογραφο 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PanB δεν είναι μόνο τα 20 ευρω. Είναι και άλλα 20 για ραπιντ. Άστα...οπότε ναι αν μπορείς να τα γλιτώσεις πήγαινε απόγευμα. 

@Μαριλου1 δεν είναι υποχρεωτική εξέταση οπότε μην σε απασχολεί. Συνήθως την κάνουν τις τελευταίες 1 2 βδομαδες. Ρώτα τον εσύ τον γιατρό απλά να σου φύγει η περιέργεια, μήπως σου πει να το κάνεις την επομενη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

@PanB δεν είναι μόνο τα 20 ευρω. Είναι και άλλα 20 για ραπιντ. Άστα...οπότε ναι αν μπορείς να τα γλιτώσεις πήγαινε απόγευμα. 

@Μαριλου1 δεν είναι υποχρεωτική εξέταση οπότε μην σε απασχολεί. Συνήθως την κάνουν τις τελευταίες 1 2 βδομαδες. Ρώτα τον εσύ τον γιατρό απλά να σου φύγει η περιέργεια, μήπως σου πει να το κάνεις την επομενη φορά 

Πήρα τηλ τωρα, κάνουν κάτι έργα στις αίθουσες τοκετού και δεν κάνουν κάτω, πρέπει να πάω στην εμβυομητρικη πρωί 🙄 αλλά και να έκαναν δεν γλίτωνα τα 20, μπορεί να είναι δωρεάν αλλά θέλει ραπιντ, στην εμβυομητρικη απλά πληρώνεις το nst 20. Του τρελού γενικά 😂 

Να γεννήσουμε να γλιτώσουμε 🤨

Εμενα λείπει η γιατρός μου γι αυτό θα πάω, αλλιώς θα σου έλεγα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Πήρα τηλ τωρα, κάνουν κάτι έργα στις αίθουσες τοκετού και δεν κάνουν κάτω, πρέπει να πάω στην εμβυομητρικη πρωί 🙄 αλλά και να έκαναν δεν γλίτωνα τα 20, μπορεί να είναι δωρεάν αλλά θέλει ραπιντ, στην εμβυομητρικη απλά πληρώνεις το nst 20. Του τρελού γενικά 😂 

Να γεννήσουμε να γλιτώσουμε 🤨

Εμενα λείπει η γιατρός μου γι αυτό θα πάω, αλλιώς θα σου έλεγα 😂😂

Άρα ποσα θα δώσεις τελικά συνολο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...