Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Έτσι πρέπει .Οι παιδίατροι θα πουν έξω!!!κ να μην το πουν θα πεις ότι το είπαν!!χεχε

Λες, Ε; δεν θα είμαι πολυ κακια αν το κάνω 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Λες, Ε; δεν θα είμαι πολυ κακια αν το κάνω 😛

Καθόλου! Πολυ χαίρομαι που εχουν στμαατησει τα επισκεπτηρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Λες, Ε; δεν θα είμαι πολυ κακια αν το κάνω 😛

Αν κολλήσει κάτι το παιδάκι σου αυτοί θα ειναι στα σπίτι τους κ εσύ θα τρελαθεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Μόνο δίκλινα - μονοκλινα.Εμεις θα πάμε σε μονοκλινο με Δεν έχει μεγάλη διαφορά και επειδή από πράγματα μας έδωσαν τα πάντα. Είπαμε ότι πες ότι περνάμε το κρεβάτι! Θα είμαστε μόνοι μας οπότε και τουαλέτα θα είναι καθαρή και όλα αυτά.. χωρίς να φοβάσαι για τον κόβιντ...

Ρε συ στο ιασω Αθήνας έχει κανονικά 3κλινα και ο σύνοδος δεν μένει μέσα αναγκαστικά.. Κι εγώ εκεί γενναω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμας πάντως οταν γεννησε η κουνιαδα μου μας βαλανε να κανουμε το εμβόλιο της γριπης πρωτου την δουμε😂

Καλά κ σε μας θα πουν να το κάνουν όλοι όσοι έρχονται σε επαφή με το μωρό. Για να τους πιστέψω όμως ζητήσω αποδείξεις γιατί εμείς έχουμε κ αυτά. Ευτυχώς τα αναγνωρίζει κ ο άντρας μεταξύ σοβαρου κ αστείου πάντα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμας πάντως οταν γεννησε η κουνιαδα μου μας βαλανε να κανουμε το εμβόλιο της γριπης πρωτου την δουμε😂

Είναι πολύ μικρακια κ θέλει προσοχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μιντόρι είπε:

Αν κολλήσει κάτι το παιδάκι σου αυτοί θα ειναι στα σπίτι τους κ εσύ θα τρελαθεις.

Αυτό σκέφτομαι κ τρελαίνομαι. Κ με εκνευρίζει κ η πεθερα μου που είναι γυναίκα, μάνα κ δε σκέφτεται όταν ανοίγει το στόμα της. Οικογενειακές Ιστορίες, επεισόδιο 25 θα γίνουμε 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καθόλου! Πολυ χαίρομαι που εχουν στμαατησει τα επισκεπτηρια

Κι εγώ !!!!🤪🤪🤪🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Αυτό σκέφτομαι κ τρελαίνομαι. Κ με εκνευρίζει κ η πεθερα μου που είναι γυναίκα, μάνα κ δε σκέφτεται όταν ανοίγει το στόμα της. Οικογενειακές Ιστορίες, επεισόδιο 25 θα γίνουμε 🤣

Τα γνωστά κι αγαπημένα.Σε αυτό το κομμάτι θα κάνουμε εμείς όπως νιώθουμε,πάντα με ευγένεια...ο καθένας στο σπιτάκι του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μιντόρι είπε:

Τα γνωστά κι αγαπημένα.Σε αυτό το κομμάτι θα κάνουμε εμείς όπως νιώθουμε,πάντα με ευγένεια...ο καθένας στο σπιτάκι του.

Αυτό σκέφτομαι συνέχεια... Εδώ πρεπει να κάνουμε ότι θέλουμε κ να ακολουθήσουν αν θέλουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Αυτό σκέφτομαι συνέχεια... Εδώ πρεπει να κάνουμε ότι θέλουμε κ να ακολουθήσουν αν θέλουν. 

Ήρθε η ώρα της επανάστασης!!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Ήρθε η ώρα της επανάστασης!!😁

Χαχαχα 😆😆😆 τουλάχιστον να είναι κοινή με τους άντρες μας 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Ρε συ στο ιασω Αθήνας έχει κανονικά 3κλινα και ο σύνοδος δεν μένει μέσα αναγκαστικά.. Κι εγώ εκεί γενναω..

Εγώ είμαι Θεσσαλία.κ μου είπαν αυτά προχτές που τηλεφώνησα. Δεν ακολουθούν ίδια πολιτική; Δ εν ξερω.Εγω ρώτησα,ακόμα κ πληρως εμβολιασμενος ο συνοδός;κ μου είπαν αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Χαχαχα 😆😆😆 τουλάχιστον να είναι κοινή με τους άντρες μας 😛

Μόνο έτσι,αλλά κι εγώ ακόμα ο στον άντρα μου το είπα από την αρχή για τον κόσμο οπότε φοβάται κι αυτός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Μόνο έτσι,αλλά κι εγώ ακόμα ο στον άντρα μου το είπα από την αρχή για τον κόσμο οπότε φοβάται κι αυτός..

Ευτυχώς!!! Κ εμένα ακριβώς στην ίδια φάση είναι κ ελπίζω να συνεχίσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Καλά παιχνίδια!!!! 😍😍😍😍😍

Ευχαριστούμε 🤩

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μιντόρι είπε:

Κηραλοιφή είναι καλή ναι αρκεί να μην έχει  αιθέρια έλαια...

Όχι δεν έχει τίποτα. Την φτιάχνει εδώ ένας στο χωριό που έχει μελίσσια 🐝🐝🐝

Εμάς γενικά ο σκύλος μας καμία φορά δαγκώνει οπότε δεν έρχεται κάνεις σπίτι να με ενοχλεί 👌😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω η @Lia5 βρηκε την λύση!

Εμένα ο άντρας μου αν μπορουσε θα με αφηνε μεσα να σαραντισω οποτε πιστεύω ότι θα εχουμε κοινη πορεια με τις επισκέψεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Ευχαριστούμε 🤩

 

Όχι δεν έχει τίποτα. Την φτιάχνει εδώ ένας στο χωριό που έχει μελίσσια 🐝🐝🐝

Εμάς γενικά ο σκύλος μας καμία φορά δαγκώνει οπότε δεν έρχεται κάνεις σπίτι να με ενοχλεί 👌😉

Αφού έχεις και τον σκύλο μη μασάς τίποτα!!🤪🤪🤪🤪

Υ.Γ Και στην κοιλιά για τώρα για εμάς εγώ βάζω!!!Την κρατάει ενυδατωμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Νομιζω η @Lia5 βρηκε την λύση!

Εμένα ο άντρας μου αν μπορουσε θα με αφηνε μεσα να σαραντισω οποτε πιστεύω ότι θα εχουμε κοινη πορεια με τις επισκέψεις 

Εγώ θα βγαίνω κανονικά ανεξάρτητα από το σαραντισμα και τους ιούς. Απλώς δεν τους θέλω. 9 μήνες τώρα και με δύσκολη εγκυμοσύνη δε μας έχει βοηθήσει κάνεις. Ούτε φίλοι ούτε συγγενείς. Για το σπίτι πληρώνω γυναίκα και περιμένουν να ερθουν για παρέα και να τους κάνω και καφέ. Τους σουταραμε όλους και ξεμπερδεψαμε 😏

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Αφού έχεις και τον σκύλο μη μασάς τίποτα!!🤪🤪🤪🤪

Υ.Γ Και στην κοιλιά για τώρα για εμάς εγώ βάζω!!!Την κρατάει ενυδατωμενη!!!

Ναι ο σκύλος μας βοηθάει πολύ! Ειδικά ακαλεστος δεν γλυτώνει 🐶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Ευχαριστούμε 🤩

 

Όχι δεν έχει τίποτα. Την φτιάχνει εδώ ένας στο χωριό που έχει μελίσσια 🐝🐝🐝

Εμάς γενικά ο σκύλος μας καμία φορά δαγκώνει οπότε δεν έρχεται κάνεις σπίτι να με ενοχλεί 👌😉

Χαχαχα!!!! Λες να πάρω σκυλο να σωθώ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Εγώ θα βγαίνω κανονικά ανεξάρτητα από το σαραντισμα και τους ιούς. Απλώς δεν τους θέλω. 9 μήνες τώρα και με δύσκολη εγκυμοσύνη δε μας έχει βοηθήσει κάνεις. Ούτε φίλοι ούτε συγγενείς. Για το σπίτι πληρώνω γυναίκα και περιμένουν να ερθουν για παρέα και να τους κάνω και καφέ. Τους σουταραμε όλους και ξεμπερδεψαμε 😏

 

Ναι ο σκύλος μας βοηθάει πολύ! Ειδικά ακαλεστος δεν γλυτώνει 🐶

Καλά κ εμένα δε με έχουν βοηθήσει ιδιαίτερα. Όλα μόνοι μας τα κάνουμε. Κ να σου πω την αλήθεια δεν είναι η βοήθεια τόσο όσο αυτά που λέγονται κάποιες φορές! Όντως ο σκυλος είναι τόσο εκπαιδευμένος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δυστυχώς δεν μπορώ να εχω βοήθεια εχει την εγγονα που κρατάει αλλα μας φτιαχνει φαι! Η μαμα μου ειχε ερθει μια φορα για βοήθεια αλλα εχει θεματα υγείας και δεν πολυ την ζαλιζω.. Κανω οτι μπορω.. Τα υπόλοιπα ας πανε στα κομμάτια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Καλά κ εμένα δε με έχουν βοηθήσει ιδιαίτερα. Όλα μόνοι μας τα κάνουμε. Κ να σου πω την αλήθεια δεν είναι η βοήθεια τόσο όσο αυτά που λέγονται κάποιες φορές! Όντως ο σκυλος είναι τόσο εκπαιδευμένος;

Κι εγώ τη βοήθεια δεν την απαιτώ... το θέμα είναι να στην προσφέρει ο άλλος επειδή το θέλει. Αλλά αν δε στην προσφέρει δεν μπορεί να έχει και άποψη. Τον σκύλο δεν τον έχουμε εκπαιδεύσει καθόλου. Στη βόλτα είναι πολύ συνεργάσιμος και φιλικός. Είναι τσοπανοσκυλο όμως και όταν είναι στον χώρο του μας βλέπει σαν κοπάδι και όποιον πάει να έρθει σαν λύκο, εκτός από τον πεθερό μου που τον ταιζει όταν λείπουμε. Κι εμείς όταν αγριεύει δεν του λέμε τίποτα για να μην το κόψει και μας έρχονται μετά 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Κι εγώ τη βοήθεια δεν την απαιτώ... το θέμα είναι να στην προσφέρει ο άλλος επειδή το θέλει. Αλλά αν δε στην προσφέρει δεν μπορεί να έχει και άποψη. Τον σκύλο δεν τον έχουμε εκπαιδεύσει καθόλου. Στη βόλτα είναι πολύ συνεργάσιμος και φιλικός. Είναι τσοπανοσκυλο όμως και όταν είναι στον χώρο του μας βλέπει σαν κοπάδι και όποιον πάει να έρθει σαν λύκο, εκτός από τον πεθερό μου που τον ταιζει όταν λείπουμε. Κι εμείς όταν αγριεύει δεν του λέμε τίποτα για να μην το κόψει και μας έρχονται μετά 🤭

Αυτό ακριβώς αλλά κ όταν προσφερει βοήθεια να έχει κ όρια μέχρι που θα πει την άποψη του 😛 εντάξει εισαστε φοβεροί με τον σκύλο! Μπράβο σας 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ με τις επισκέψεις δεν έχω θέμα φυσικά καταλαβαίνουν και μόνοι τους και δεν έρχονται αν έρθουν θα κάτσουν στο μπαλκόνι και ο μπέμπης μέσα στην καλαθουνα του μέσα στο σπίτι! 

Αρχές του 4ου μήνα ξεκίνησαν οι συσπάσεις και μου είπε να περιορίσω τα πάντα αρχές του 5ου μήνα έκανα περίδεση γιατί είχα 1εκ διαστολή και μου είπε κομμένα όλα σας πληροφορω οτι δεν ήρθε κανείς για βοήθεια μόνο λέγανε άμα χρειαστείς τίποτα πες μας και όταν εννοώ κανεις κανεις....κάποια στιγμή ήρθε η μάνα μου μια φορά τον 6ο καθάρισε έφυγε Κρήτη ένα δίμηνο και ήρθε στον 8ο άλλη μια μέρα καθάρισε ξανά! Σε αυτό το διάστημα τα κάναμε όλα με τον άντρα μου εγώ ότι μπορούσα καθιστή και ο άντρας μου τα υπόλοιπα και είχα και ένα δίχρονο παιδί σπίτι που είχε απαιτήσεις....ποτέ δεν είπα σε κάνεναν έλα αφήστε να έχω το κεφάλι μου ήσυχο παρά να έρχονται για βοήθεια και να μιλάνε κιόλας αν και δεν είναι τέτοιοι αλλά.παλι εγώ δεν ήθελα!!!! Και πέρασε ο καιρός ναι το σπίτι ήταν αισχος αλλα είχα το κεφάλι μου ήσυχο!!!! Στο νοσοκομείο που γέννησα δεν επιτρεπόταν καν συνοδος.και ευτυχώς είχα και εκεί το κεφάλι μου ησυχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...