Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Πώς είστε???

Και εμένα ο άντρας Μ λέει να ξεκινήσω να τα φτιάχνω ναι μωρέ του λέω όλα θα γίνουν χαχαχ!  Θέλω να βρω και εσώρουχα μεγάλα αλλά δεν βρίσκω κάπου μήπως πάρω να θα χρήσης δεν ξέρω!!

Καλημέρα κορίτσι μου καλα μωρε καθε μερα αφρίζω απο το κακο μου.. Πολλα νευρα εχω αποκτήσει με εταιρεία κουριερ που εδω και μια βδομάδα έπρεπε να εχω παραλαβει και δεν ξερουν τι τους γίνεται γιατί καθε μερα παίρνω και μου λενε τα ιδια και εγω τους ξαναδινω τα στοιχεία μου και μου λενε αυριο θα ερθει κ τελικά δεν έρχεται! Εντωμεταξύ... Εγω να πηγαινα στην υπηρεσία πιο γρήγορα θα τα εκανα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Καλημέρα κορίτσια..ποσσο νωρίτερα ετοιμάσατε τα ρουχαλακια του μωρού..βαλίτσα μευτηριου...εγώ βρίσκομαι στην 31 βδομάδα...έχετε ετοιμάσει το δωμάτιο του μωρού;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Καλημέρα κορίτσια..ποσσο νωρίτερα ετοιμάσατε τα ρουχαλακια του μωρού..βαλίτσα μευτηριου...εγώ βρίσκομαι στην 31 βδομάδα...έχετε ετοιμάσει το δωμάτιο του μωρού;;;

Εγω έπλυνα σιδερώσα μετά την 34η εβδομάδα.... Βαλίτσα μετά... Κ ακομη βάζω... Κάθε μέρα σκέφτομαι κ κάτι κ προσθέτω.... 😁 Κούνια στήσαμε 35η και εβδομάδα.... Μαζί μας θα έχουμε τη μπέμπα στο δωμάτιο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Καλημέρα κορίτσια..ποσσο νωρίτερα ετοιμάσατε τα ρουχαλακια του μωρού..βαλίτσα μευτηριου...εγώ βρίσκομαι στην 31 βδομάδα...έχετε ετοιμάσει το δωμάτιο του μωρού;;;

Εγώ είμαι 33η βδομάδα. Βαλίτσα ακόμα δεν εχω φτιάξει. Παραγγείλαμε προχθές συρταριέρα και περιμένουμε να έρθει. Αύριο μεθαυριο θα ξεκινήσουμε να βαψουμε εναν τοίχο στο παιδικό. Όταν ξεμπερδέψουμε με αυτό θα στήσουμε σιγα σιγα κουνια και συρταριέρα. Εμείς θα βάλουμε το μωρό απευθείας στο δικό του δωμάτιο και τον πρώτο καιρό θα κοιμόμαστε κ εμείς εκεί οπότε πρέπει να είναι έτοιμα όλα όταν έρθει με το καλό. Βαλίτσα σε κανα δυο βδομαδες θα φτιάξω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις εχουμε φτιάξει το δωμάτιο.. Περιμένουμε μονο το στρώμα που δεν το έχω παραγγείλει ακομη. 

Βαλίτσα δεν εχω φτιάξει πληρη, απλα εχω βαλει κανα δυο πράγματα μεσα. 

@Love32@Love32 να πας να ξεμπερδεύεις! Καλο κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Εγω έπλυνα σιδερώσα μετά την 34η εβδομάδα.... Βαλίτσα μετά... Κ ακομη βάζω... Κάθε μέρα σκέφτομαι κ κάτι κ προσθέτω.... 😁 Κούνια στήσαμε 35η και εβδομάδα.... Μαζί μας θα έχουμε τη μπέμπα στο δωμάτιο.... 

Κορίτσι που σκοπεύεις να γεννήσεις; Αθήνα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ευχαριστούμε!!! Άρα σε ιδιωτικό θέλει πολύ λίγα πράγματα. Σκουφάκι και καλτσάκια για το μωρό είναι υποχρεωτικά και για το καλοκαίρι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ΜελίναΚ είπε:

Κορίτσι που σκοπεύεις να γεννήσεις; Αθήνα είσαι;

Κρήτη.... Αύριο έχω ξανά ραντεβού με το γιατρό μου. Θέλω σαν απεγνωσμένη να γεννήσω..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Ευχαριστούμε!!! Άρα σε ιδιωτικό θέλει πολύ λίγα πράγματα. Σκουφάκι και καλτσάκια για το μωρό είναι υποχρεωτικά και για το καλοκαίρι?

Εγω δεν αγόρασα. Δεν είχα φορέσει καν στο μικρό μου που γέννησα Νοέμβριο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Ευχαριστούμε!!! Άρα σε ιδιωτικό θέλει πολύ λίγα πράγματα. Σκουφάκι και καλτσάκια για το μωρό είναι υποχρεωτικά και για το καλοκαίρι?

Καλτσακια θα βαλω γιατι γενικά αν τα άκρα ειναι καλυμμενα και το υπόλοιπο σωμα ειναι ζεστο! Εε τωρα σκουφια δεν νομίζω δηλαδή 40 βαθμούς θα σκασει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Ευχαριστούμε!!! Άρα σε ιδιωτικό θέλει πολύ λίγα πράγματα. Σκουφάκι και καλτσάκια για το μωρό είναι υποχρεωτικά και για το καλοκαίρι?

Καλτσακια μονο θα πάρω.. Επίσης στο ιασω που ξέρω σίγουρα σου δίνουν πετσέτες, αφρόλουτρο Σαμπουάν, σερβιετες αν δεν θέλει κάποια να κουβαλάει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 😊 Ηθελα να ρωτήσω τις μανούλες που γέννησαν προσφατα: Ποτε μπήκε η πρώτη δόση του επιδόματος γέννησης; Εγώ έχω μια εβδομάδα ακριβώς που εχω γεννήσει και δεν έχει μπει κάτι ακόμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Καλτσακια μονο θα πάρω.. Επίσης στο ιασω που ξέρω σίγουρα σου δίνουν πετσέτες, αφρόλουτρο Σαμπουάν, σερβιετες αν δεν θέλει κάποια να κουβαλάει 😂

Σου δίνουν κ τα βρακάκια τα δυχτυοτα??? 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Σου δίνουν κ τα βρακάκια τα δυχτυοτα??? 😂😂😂

Στην καισαρική ναι, στα αλλάζουν κιόλας γτ δεν κουνιεσαι τις πρώτες μερες😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Καλημέρα κορίτσια 😊 Ηθελα να ρωτήσω τις μανούλες που γέννησαν προσφατα: Ποτε μπήκε η πρώτη δόση του επιδόματος γέννησης; Εγώ έχω μια εβδομάδα ακριβώς που εχω γεννήσει και δεν έχει μπει κάτι ακόμα... 

Απο οτι εχω ακούσει οσες γεννησαν μεσα στον Ιούνιο θα πληρωθουν 30 Ιουλίου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κάπως ξεχώρισα λίγο τα μεγέθη από ρουχαλακια  που θα χρειαστούμε για αρχή έχω πάρει και το αμέσως επόμενο μέγεθος σε ρουχαλακια γιατί στα αρχικά είναι για πολύ λίγο μου ειπαν... σεντόνια κουβερτουλες μαξιλάρι θηλασμου και έβαλα πλυντήριο...δεν άντεξα τελικά...🤪🤪

Για αρχή την κούνια θα μας την δανείσουν οπότε θα μπει στο δωμάτιο μας μάλλον ειδικά αν καταφέρω να θηλάσω..συρταριερα και καρότσι θέλω να πάρω τώρα με τις εκπτωσεις..είμαι ανάμεσα bexa η  mila kunnert 3 σε 1 μάλλον..εσείς ποιο πήρατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...