Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμεις πηγαμε πρακτικερ και τζαμπο🤣. Και εμεις ειχαμε πανω κατω τις ίδιες δουλειές.. Δοξα το Θεό γινανε αρκετές εχθες.. Μαζεψαμε χαλια ανεβασα τα χειμερινα, ειδα και τι μου κανει απο καλοκαιρινα, εγινε γερη δουλεια.. Τωρα εχουμε 10 δουλειές λιγότερες 🤣🤣🤣🤣

Πραγματικά νομίζω ότι δε θα τελειώσουν ποτε οι δουλειές επειδή κάνουμε και κάτι όποτε μπορεί ο άντρας μου! Έχεις δίκιο 10 λιγότερες πλέον 😝 κ εμένα μου έδωσαν κάποια πράγματα κυρίως ρουχα, τα έβαλα στο δωμάτιο αποθήκη (πρώην γραφείο που θα γίνει παιδικό) κ κάποια στιγμή πρέπει να τα διαλέξω.... 

Δουλευεις σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Πως ειστε σήμερα κορίτσια;;; καλημέρα! Εγω υποφερω απο την λεκανη και τα ποδια🤣🤣 ήθελα και πρωινο περπάτημα χθες στο παρκο τρομαρα μου.. Ξεκίνησα δουλειά και μπορω να πω οτι θα περάσουν βασανιστικά οι μερες για την αδεια.. @Valxrisκορίτσι μου γλυκό υγεία να εχεις παντα σου εύχομαι και δυναμη! Στα 23 το 2ο παιδακι;; μπράβο βρε θηριο!! Χεχε εγω ειμαι στα 22 στο 1ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Πραγματικά νομίζω ότι δε θα τελειώσουν ποτε οι δουλειές επειδή κάνουμε και κάτι όποτε μπορεί ο άντρας μου! Έχεις δίκιο 10 λιγότερες πλέον 😝 κ εμένα μου έδωσαν κάποια πράγματα κυρίως ρουχα, τα έβαλα στο δωμάτιο αποθήκη (πρώην γραφείο που θα γίνει παιδικό) κ κάποια στιγμή πρέπει να τα διαλέξω.... 

Δουλευεις σήμερα;

Εμενα μου εφεραν ρουχαλακια εχω δηλαδή καμια 15 κομμάτια αλλα ολα ειναι για μεγαλύτερη ηλικια🤣🤣 αχ ναι δουλεύω και υποφερω πολυ! 🤣 Εγω οτι μου εφεραν τα εβαλα μαζι με αυτα που αγορασα σε σακουλες στην ακρη για να πανε ολα για πλυσιμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμενα μου εφεραν ρουχαλακια εχω δηλαδή καμια 15 κομμάτια αλλα ολα ειναι για μεγαλύτερη ηλικια🤣🤣 αχ ναι δουλεύω και υποφερω πολυ! 🤣 Εγω οτι μου εφεραν τα εβαλα μαζι με αυτα που αγορασα σε σακουλες στην ακρη για να πανε ολα για πλυσιμο

Κουράγιο κορίτσι μου!!! Να ξεκουράζεσαι όταν γυρνάς σπίτι τουλάχιστον 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Κουράγιο κορίτσι μου!!! Να ξεκουράζεσαι όταν γυρνάς σπίτι τουλάχιστον 😍

Και εσυ κορίτσι μου γλυκό!! Δουλεύεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Και εσυ κορίτσι μου γλυκό!! Δουλεύεις; 

Όχι, δε δουλεύω! Σταμάτησα πολυ νωρίς, στον 3ο γιατί δουλευα με παιδιά οπότε δε γινόταν να συνεχίσω. Αλλά τους 3 μήνες που δουλεψα δεν άντεχα με τη μάσκα, αναγουλες και μικρακια που δε στέκονται πουθενά 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Κ εγώ είχα το πρωί εξέταση ! Και μετά ήρθα στη δουλειά. Αίματος?

Ναι αυτές του μήνα συν καλλιέργεια γιατι φτάνουμε σιγά σιγά στο τέλος. Τελικά δεν χρειαζόταν ραντεβού για την καλλιέργεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εσεις που δουλεύετε υπομονή!! Ειδικά τώρα κ με τη ζέστη σίγουρα είναι χειρότερα.. 

Εγώ νομίζω πως έχω ψώνισει ότι χρειάζομαι μένει να μου έρθουν αυτά που παρήγγειλα από φαρμακείο για να φτιάξω βαλίτσα. Δεν θυμάμαι αν το ξαναείπα.. Πάντως με συμβούλεψαν ότι πρέπει να έχω plan b αφού επιλέξω να γεννήσω σπίτι, οπότε πρεπει να φτιάξω κ βαλίτσα. Την επόμενη εβδ έκλεισα ραντεβού με μαία κ βλέπουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Όχι, δε δουλεύω! Σταμάτησα πολυ νωρίς, στον 3ο γιατί δουλευα με παιδιά οπότε δε γινόταν να συνεχίσω. Αλλά τους 3 μήνες που δουλεψα δεν άντεχα με τη μάσκα, αναγουλες και μικρακια που δε στέκονται πουθενά 😝

Ωραια τα παιδάκια τα δικα σου γιατι τον αλλονων ειναι πονοκέφαλος καποια στιγμή 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Ψωνισα πετσετες, πετσετακια λιγα κορμακια, καλτσουλες, πιπιλες, πανες αγκαλιας, ψαλιδακι, αδιαβροχο υπόστρωμα για την κούνια και καθε φορα που βρίσκω προσφορά σε κατι παίρνω και τα αφρολουτρα, κρεμες και απορρυπαντικα ! Πηραμε το καρότσι και εχω και αλλα πράγματα τα οποία μου τα εφεραν.. 2 μαρσιπους, σεντονια, κουβερτες, καποια ρουχα, μαξιλαρι θηλασμου, μπανιεριτσα και θα μου δωσουν κι αλλα🤣🤣 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Μια χαρά σε βρίσκω!! Κράτησες από την κουνιάδα σου τελικά σου άρεσαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Πως ειστε σήμερα κορίτσια;;; καλημέρα! Εγω υποφερω απο την λεκανη και τα ποδια🤣🤣 ήθελα και πρωινο περπάτημα χθες στο παρκο τρομαρα μου.. Ξεκίνησα δουλειά και μπορω να πω οτι θα περάσουν βασανιστικά οι μερες για την αδεια.. @Valxrisκορίτσι μου γλυκό υγεία να εχεις παντα σου εύχομαι και δυναμη! Στα 23 το 2ο παιδακι;; μπράβο βρε θηριο!! Χεχε εγω ειμαι στα 22 στο 1ο

Ευχαριστώ κορίτσι μου για τις ευχές σου...κ εσύ είσαι πολύ μικρούλα με το καλό το όμορφο μωράκι σου!!!! Να ξεκουράζεσαι όταν τελειώνεις από την δουλειά!!! 

Αύριο εκτός από ντομπλερ θα πάω και για τις τελευταίες αίματος και ουρα κ εγώ!!! Κολπική καλλιέργεια μου είπε μόλις βγει το ράμμα θα το στείλουν για μικροβια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθε η παραγγελία τα ελπυνα τα άπλωσα μόλις έρθει ο άντρας μου να τα σιδερωσει και ξεκινάω βαλίτσα το βραδυ με το καλό! Είπα να στήσουμε και το λίκνο σήμερα θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Μια χαρά σε βρίσκω!! Κράτησες από την κουνιάδα σου τελικά σου άρεσαν?

Ναι κρατησα τα περισσότερα! Της επέστρεψα κατι κουβερτες μαλλινες τις χοντρές και το υφασμα για το φασκιομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου για τις ευχές σου...κ εσύ είσαι πολύ μικρούλα με το καλό το όμορφο μωράκι σου!!!! Να ξεκουράζεσαι όταν τελειώνεις από την δουλειά!!! 

Αύριο εκτός από ντομπλερ θα πάω και για τις τελευταίες αίματος και ουρα κ εγώ!!! Κολπική καλλιέργεια μου είπε μόλις βγει το ράμμα θα το στείλουν για μικροβια

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου και εσυ με εναν πονο.. Λιγο ακομη εμεινε και θα εχεις αλλες χαρες τωρα!!💙💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμεις πριν μιση ώρα παραλαβαμε το καρότσι!! 😍

Με γεια!!! Με το καλο να το χρησιμοποιήσετε!! Ποιο πήρατε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Με γεια!!! Με το καλο να το χρησιμοποιήσετε!! Ποιο πήρατε; 

Ευχαριστουμε κορίτσι μου της lorelli το sena 2σε 1.. Θα το στήσουμε κιολας μια απο αυτες τις μερες να το δούμε 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valxris είπε:

Ήρθε η παραγγελία τα ελπυνα τα άπλωσα μόλις έρθει ο άντρας μου να τα σιδερωσει και ξεκινάω βαλίτσα το βραδυ με το καλό! Είπα να στήσουμε και το λίκνο σήμερα θα δουμε

Άντε με το καλό να την ετοιμάσεις κορίτσι μου!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμεις πριν μιση ώρα παραλαβαμε το καρότσι!! 😍

Τ ωραιααααα ♥️🥰 μεγια σας κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια κ από μένα..... Ήρθε το πρωι κ μένα η παραγγελία από τζάμπο... Μετά πήγα μαγαζιά πήρα του μικρού μου πεδιλα κ κροξακια. Κ νομίζω τελείωσα κ από τα καλοκαιρινά του μικρού μου.... Πηραμε με τη αδερφή μου. κ στη μπέμπα-έμβρυο φορεματάκι κ μια πετσετα καπα... Πήγα κ γιατρό... Η μπεμπα 2 κιλακια ήδη.... 30 εβδομαδες.. Τράχηλος 3.2...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμεις πριν μιση ώρα παραλαβαμε το καρότσι!! 😍

Καλορίζικο κορίτσι μου να το χαρείτε και καλές μωροτσαρκες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Ευχαριστουμε κορίτσι μου της lorelli το sena 2σε 1.. Θα το στήσουμε κιολας μια απο αυτες τις μερες να το δούμε 😍

Σωστα θέλει και το καρότσι στήσιμο🤭 αμα λεω οτι είμαι πίσω.....ευτυχώς ήθελα να δω το Πορτ μπεμπέ και το καθισματακι όταν ήρθαν και τα έβγαλα από το κουτί και αναγκαστικά είναι έτοιμα αλλιώς όλα μέσα εκεί με το καρότσι θα ήταν!!!! Χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Τι στήσιμο θέλει το καρότσι?? Χαχαχ 😂😂

Έρχεται σε κομμάτια καλε😅🤣 ηρθε ενα κουτι και μεσα εχει τα παντα, δεν ξέρω ποσα κομμάτια είναι αλλα το συναρμολογεις εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diana_caterina είπε:

Έρχεται σε κομμάτια καλε😅🤣 ηρθε ενα κουτι και μεσα εχει τα παντα, δεν ξέρω ποσα κομμάτια είναι αλλα το συναρμολογεις εσυ

Πλάκα κάνεις!! Δηλαδή όπως το βλέπουμε όλο σε κομμάτια?? Σοβαρά.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...