Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Νταξει καλά είναι, δεν τρελαίνεσαι κιόλας.. Άσε που δεν μ αρέσουν κ τα σχέδια 😂 άξιζε μόνο για αρχή για φανελάκια κλπ με το 50% της κάρτας.. Δεν ανανέωσα ούτε για πλακα😛

Ούτε εγώ.... 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

@Love32 για orchestra δεν ξερω να σου πω την αλήθεια, ακομη και σε δωρα έπαιρνα απο mothercare. Η prenatal πάντως εχει πολυ ωραία ρούχα και ειχα μεινει ευχαριστημενη με την ποιότητα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nik_ol είπε:

@Diana_caterina@Love32 καλορίζικα τα καρότσια κορίτσια!!! Με το καλό οι βόλτες με τα νινάκια!!! 

Ευχαριστουμε κορίτσι μου τι κανεις; που χαθηκες; εσείς πηρατε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Κορίτσια τα ρούχα του orchestra έχουν κανονικές γραμμές?

είναι πολύ στενή η γραμμή τους συμφωνώ με την Starrr από εκεί πήρα την πρώτη καλοκαιρινή σεζόν της μικρής σκέψου γεννήθηκε Δεκέμβριο και το καλοκαίρι ήταν 6-7-8 μηνών τα ρούχα που της πήρα ήταν για 1μιση χρόνων και της ήρθαν σωστά! Η ποιότητα καλή.....

Εγώ γενικά προτειμω cool club είμαι πολύ ευχαριστημένη του μπέμπη από εκεί τα παρήγγειλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! 

Με γεια σε όλες για τις αγορές σας!! 

Στον μικρό μωρουδιακα είχα mothecare. Εγώ αυτό που παρατήρησα με τα ρούχα τα μωρουδιακα ότι επειδή το κάθε μωράκι έχει την δική του ανάπτυξη δεν συμβαδίζουν της κάθε εταιρείας τα νούμερα με όλα τα μωρά. Κ εοισης τα γούστα στα σχέδια διαφέρουν από μαμά σε μαμά. 

Εμένα πχ μου αρέσουν πολύ τα ζαρα σε σχεδια κ σε ποιοτητα στα αγόρια μέχρι κ τον χειμώνα που φορούσε ο μικρός το 4-5. Τώρα που κοίταζα για καλοκαιρινά ένα νούμερο μεγαλύτερο δεν με ενθουσίασαν. Πιο πολύ μου άρεσαν τα h&m κ Orchestra..h&m που του είχα πάρει μια φορά κάτι καλοκαιρινά δεν μου άρεσε η ποιότητα παρόλα αυτά πήγα κ πήρα κάτι λιγα την περασμένη εβδ γιατί είχε κάτι όμορφα. Orchestra του ψώνισα πρώτη φορά τον χειμώνα καλή ποιότητα δεν μπορώ να πω  κ εκεί φοράει 6 κ είναι 4χρονων. Το Σάββατο μπήκαμε orchestra να κοιτάξω κ άρχισε κ έβαζε στο καλά φουλ ρούχα!! Τον άφησα απλά του πήρα τα σωστά νούμερα. Γενικά από πέρσι διαλέγει τα περισσότερα εκείνος. Μου αρέσουν δεν μου αρέσουν τ παίρνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Valxris είπε:

είναι πολύ στενή η γραμμή τους συμφωνώ με την Starrr από εκεί πήρα την πρώτη καλοκαιρινή σεζόν της μικρής σκέψου γεννήθηκε Δεκέμβριο και το καλοκαίρι ήταν 6-7-8 μηνών τα ρούχα που της πήρα ήταν για 1μιση χρόνων και της ήρθαν σωστά! Η ποιότητα καλή.....

Εγώ γενικά προτειμω cool club είμαι πολύ ευχαριστημένη του μπέμπη από εκεί τα παρήγγειλα!

Εχεις πάρει ποτέ εκεί; ποιότητα καλή;;; μου αρέσουν πολλά άλλα δεν έχω παραγγειλει.

Κ prenatal μου έχουν πει ότι είναι ωραία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Γελάω πόση ώρα με το εγώ θα φάω και την τελεία και την παύλα 🤣 Εμένα δε μου πέρασε από το μυαλό ότι μπορεί να μην κάνει αφού είναι ψημένα 🍖🍗 Μόλις ήπια αυτό το αηδιαστικό υγρό για την καμπύλη δεν αντέχω 🤢🤮

Καλά αποτελέσματα με την καμπύλη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ο δικος είναι φουλ άλματα.... Όχι σταμάτησε θηλασμο απ όταν μπήκαν οι τροφές. Γύρω στους 6 μήνες δηλαδή.... Είναι 18 μηνών!!!!! Οτνα ήταν βρέφος κοιμόταν πολύ καλύτερα. Μετά τους 6 μήνες κόλαση...... 

Ε εντάξει μωρέ είναι μικρούλης ακόμα θα στρώσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Εχεις πάρει ποτέ εκεί; ποιότητα καλή;;; μου αρέσουν πολλά άλλα δεν έχω παραγγειλει.

Κ prenatal μου έχουν πει ότι είναι ωραία.. 

Prenatal όπως και orchestra εμένα δεν μ αρέσουν τα σχέδια.. Είμαι περίεργη δεν θέλω να έχουν αρκουδάκια κ σχεδιακια😂

Σαν ποιότητα που μου ειχαν φέρει στη βάφτιση κάτι σετακια καλά ήταν.. Σαν το orchestra θα έλεγα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Εχεις πάρει ποτέ εκεί; ποιότητα καλή;;; μου αρέσουν πολλά άλλα δεν έχω παραγγειλει.

Κ prenatal μου έχουν πει ότι είναι ωραία.. 

Ναι ναι φυσικά έχω παρει για την μικρή έχουν καλή ποιότητα και υπέροχα σχέδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια εγώ τόσα χρόνια παράπονο το είχα στα αγοράκια ούτε τα μισά ρούχα κ παπούτσια δεν έχουν στα μαγαζιά σε σχέση με τα κοριτσίστικα!! Τώρα χαίρεται το μάτι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

Prenatal όπως και orchestra εμένα δεν μ αρέσουν τα σχέδια.. Είμαι περίεργη δεν θέλω να έχουν αρκουδάκια κ σχεδιακια😂

Σαν ποιότητα που μου ειχαν φέρει στη βάφτιση κάτι σετακια καλά ήταν.. Σαν το orchestra θα έλεγα 

 

Κοιτα κ εγώ προτιμώ χωρίς σχέδια.. Το Σάββατο εγώ δεν πήρα τίποτα με σχέδιο βασικά μόνο βερμούδα του διάλεξα εγώ αντίθετο ο μικρός έφερε κάτι με Μίκυ κάτι με άγκυρες κ τέτοια.. Αααα για να μην πω για 1 πουκάμισο που μου έφερε αλά μπομπ Μάρλεϊ!!😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Μεγια τα καρότσια κοριτσια καλές βόλτες!!!!!

Ευχαριστουμε κορίτσι να σαι καλα!! Πως αισθάνεσαι; εισαι εντάξει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Κοιτα κ εγώ προτιμώ χωρίς σχέδια.. Το Σάββατο εγώ δεν πήρα τίποτα με σχέδιο βασικά μόνο βερμούδα του διάλεξα εγώ αντίθετο ο μικρός έφερε κάτι με Μίκυ κάτι με άγκυρες κ τέτοια.. Αααα για να μην πω για 1 πουκάμισο που μου έφερε αλά μπομπ Μάρλεϊ!!😂😂

Στυλακι ο μικρος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Πάντως κορίτσια εγώ τόσα χρόνια παράπονο το είχα στα αγοράκια ούτε τα μισά ρούχα κ παπούτσια δεν έχουν στα μαγαζιά σε σχέση με τα κοριτσίστικα!! Τώρα χαίρεται το μάτι μου!! 

Εγώ πιστεύω στο μπέμπη θα ψωνίζω πιο εύκολα απ ότι στη μικρή για αυτό το λόγο 😂😂 μονόχρωμα για πάντα, πιο λίγες επιλογές, έτοιμος 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ευχαριστουμε κορίτσι μου τι κανεις; που χαθηκες; εσείς πηρατε; 

Σας παρακολουθώ αλλά δεν έχω προλάβει να σας γράψω νέα! 

Εμείς πήγαμε κ τα είδαμε, καρότσι είδαμε της inglesina  το aptica xt. Είδαμε κ κουνια κ λίκνο αλλά δεν κλείσαμε τίποτα ακόμη, θα το σκεφτούμε κ θα αποφασίσουμε. Επίσης, αρχίσαμε να αδειάζουμε κ να τακτοποιουμε την αποθήκη σιγά σιγά κ λέμε να πάμε κ ΙΚΕΑ. Να φευγουν μια μια οι δουλειές. 

Αυριο έχουμε κ ραντεβού με τον γιατρό.

Επίσης, κορίτσια πήρα κάτι παντελόνια εγκυμοσύνης από orchestra αλλά δε μου έκαναν κ έκανε επιστροφή χρημάτων. Ολόκληρη διαδικασία να παραγγείλω μέσω ιντερνετ 

Αυτά τα νέα μου 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εγώ πιστεύω στο μπέμπη θα ψωνίζω πιο εύκολα απ ότι στη μικρή για αυτό το λόγο 😂😂 μονόχρωμα για πάντα, πιο λίγες επιλογές, έτοιμος 😛

Δεν έχει ποικιλία στα αγόρια. Εμενα αυτό με χαλάει πάρα πολύ🤔 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εγώ πιστεύω στο μπέμπη θα ψωνίζω πιο εύκολα απ ότι στη μικρή για αυτό το λόγο 😂😂 μονόχρωμα για πάντα, πιο λίγες επιλογές, έτοιμος 😛

Κ εμένα τα μονόχρωμα μου αρέσουν περισσότερο κ πιο πολύ τα ουδέτερα χρώματα 😝 πάντα κ για δώρα δεν προτιμουσα ροζ κ μπλε. Η καθεμία με τη λόξα της 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Σας παρακολουθώ αλλά δεν έχω προλάβει να σας γράψω νέα! 

Εμείς πήγαμε κ τα είδαμε, καρότσι είδαμε της inglesina  το aptica xt. Είδαμε κ κουνια κ λίκνο αλλά δεν κλείσαμε τίποτα ακόμη, θα το σκεφτούμε κ θα αποφασίσουμε. Επίσης, αρχίσαμε να αδειάζουμε κ να τακτοποιουμε την αποθήκη σιγά σιγά κ λέμε να πάμε κ ΙΚΕΑ. Να φευγουν μια μια οι δουλειές. 

Αυριο έχουμε κ ραντεβού με τον γιατρό.

Επίσης, κορίτσια πήρα κάτι παντελόνια εγκυμοσύνης από orchestra αλλά δε μου έκαναν κ έκανε επιστροφή χρημάτων. Ολόκληρη διαδικασία να παραγγείλω μέσω ιντερνετ 

Αυτά τα νέα μου 😝

Χαιρόμαστε που εισαι καλα!! Τουλάχιστον καποια απο μας οργανώνεται 🤣🤣 εμεις ακομη τα χαλια δεν έχουμε βγάλει και δεν μπορώ να πω ότι εχει γινςι μεγάλη προοδος στο σπίτι αλλα δυστυχώς δεν μπορώ να τα κανω μονη μου γιατι ολα ειναι βαρια πράγματα, μετακίνηση επιπλων κλπ. 

Να μας πεις αυριο για τον γιατρο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ευχαριστουμε κορίτσι να σαι καλα!! Πως αισθάνεσαι; εισαι εντάξει; 

Κοίταξε αν εξαιρέσεις ότι και λίγη ώρα καθιστή με πιάνουν συσπάσεις παρόλα τα φάρμακα που παίρνω.....και κάτι πόνοι εδώ και εκεί,ναι με λες και μια χαρά!!!! Έχω ντομπλερ στις 6 του μήνα άντε να δούμε τι θα δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Κ εμένα τα μονόχρωμα μου αρέσουν περισσότερο κ πιο πολύ τα ουδέτερα χρώματα 😝 πάντα κ για δώρα δεν προτιμουσα ροζ κ μπλε. Η καθεμία με τη λόξα της 🤣🤣🤣

Ούτε κ εγώ ψωνίζω μπλε κ ροζ. Υπάρχουν χρώματα πολλά!! Ο μικρός μου έχει άποψη από μικρός όσον αφορά τα χρώματα. Του αρέσουν τα κόκκινα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Ούτε κ εγώ ψωνίζω μπλε κ ροζ. Υπάρχουν χρώματα πολλά!! Ο μικρός μου έχει άποψη από μικρός όσον αφορά τα χρώματα. Του αρέσουν τα κόκκινα 😊

Χαχαχα... Τέλειος ο μικρός! Ολυμπιακός; 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Κοίταξε αν εξαιρέσεις ότι και λίγη ώρα καθιστή με πιάνουν συσπάσεις παρόλα τα φάρμακα που παίρνω.....και κάτι πόνοι εδώ και εκεί,ναι με λες και μια χαρά!!!! Έχω ντομπλερ στις 6 του μήνα άντε να δούμε τι θα δούμε!!!

Κοντεύεις κορίτσι κουραγιο! Κρατα γερα! Να μας πεις για το ντομπλερ! Και εύχομαι το ζουζουνακι σου να βγει τελειομηνο και τσαχπινικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...