Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Όλα πήγαν τέλεια με την β επιπέδου! Όλα μια χαρά είναι κ ο τράχηλος 4,24! Όλη την ώρα κουνιόταν η κυρία μου! Στη φωτό που μας έδωσε στον πατέρα της μου φαίνεται μοιάζει, να παρεξηγηθω; 😁😁😁😁 

Τέλεια να έχεις όλα καλά νέα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! 

@Liiidaπεραστικα ότι κ να ναι!! Είχα πάρει αντιβίωση στο α τρίμηνο της 1ης μου εγκ. Δεν θυμάμαι πια.

@Μαριλου1με το καλο κορίτσι μου. Άσε να μοιάζει τωρα αλλού που ξέρεις όσο μεγαλώνει μπορεί να αρχίσει να μοιάζει σε εσένα. Ο μικρός μου όλοι έλεγαν κ λένε  ίδιος εσύ μπλα μπλα κ έχει μάτια κ σχήμα κ χρώμα, μύτη, χείλη, φρύδια του μπαμπά. Με δουλεύουν νομίζω!! 😂😂😂

Συγνώμη κ πες να κάνουμε εμβόλιο τώρα που είμαστε έγκυες θα κάνετε το άστρα πως λέγεται τέλος πάντων με όλα αυτά που ακούγονται; ; ξέρω ότι αν κάνεις το άλλο εμβόλιο καθυστερεί το ραντεβού ακόμα κ για τους ηλικιωμένους. Εγω τουλάχιστον αν κ έχω αυτοανοσο δεν πρόκειται να το κάνω τώρα που είμαι έγκυος κ μετά θα το καθυστερήσω όσο μπορώ. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δν υπάρχει περίπτωση να.το κάνω τουλάχιστον μέχρι να γεννήσω..τώρα δν ξέρω πως μου έστειλαν να το κάνω..άσε που στη δεύτερη δόση που μου γράφουν εγώ μπορεί κ να έχω γεννήσει..😂 η μπέμπα πριν 3 εβδομάδες ήταν 2.200..τωρα έχω ραντεβού την Τετάρτη,να δούμε πόσο θα έχει πάει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η DIAMANTW είπε:

Δν υπάρχει περίπτωση να.το κάνω τουλάχιστον μέχρι να γεννήσω..τώρα δν ξέρω πως μου έστειλαν να το κάνω..άσε που στη δεύτερη δόση που μου γράφουν εγώ μπορεί κ να έχω γεννήσει..😂 η μπέμπα πριν 3 εβδομάδες ήταν 2.200..τωρα έχω ραντεβού την Τετάρτη,να δούμε πόσο θα έχει πάει..

Τι ωραία!!! Σίγουρα θα είναι κοντά στα 3 κιλά κια. Τώρα παίρνουν πολύ πολύ.... Θυμάμαι στο μικρό μου 35η εβδομάδα πρέπει να ήταν γύρω στα 3.200 αλλά εμένα ήταν κ χοντρούλης.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τι ωραία!!! Σίγουρα θα είναι κοντά στα 3 κιλά κια. Τώρα παίρνουν πολύ πολύ.... Θυμάμαι στο μικρό μου 35η εβδομάδα πρέπει να ήταν γύρω στα 3.200 αλλά εμένα ήταν κ χοντρούλης.. 

Ωχχχ λες να μου βγει μικρούλα???🤭 Πόσο γεννήθηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για το εμβόλιο και εμένα μου είπε ο γιατρός μου όχι στην εγκυμοσύνη γιατί παρότι η οδηγία πλέον είναι ότι κάποιες εγκυμονούσες θα ήταν καλό να το κάνουν , δεν συστήνεται ακόμη ξεκάθαρα και με μελέτες. Λογικά σε όσες έρθει μήνυμα με ραντεβού είτε είναι σε ομάδα επαγγελματιών που ήρθε η ώρα να εμβολιαστούν είτε από την ηλεκτρονική συνταγογράφηση φαίνεται νόσημα που σε κάνει ευπαθή ομάδα και έρχεται χωρίς δικό σου αίτημα το ραντεβού για εμβολισμό. Αυτό το φαντάζομαι, γιατί έτσι έγινε με τη μητέρα μου που έχει ινσουλινοεξαρτώμενο διαβήτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Ωχχχ λες να μου βγει μικρούλα???🤭 Πόσο γεννήθηκε?

Όχι βρε κ πολύ κανονικό είναι. Εγώ κάνω απλά χοντρά μωρά., 😂😂😂😂 38+1 εσπασαν τα νερα. Δε με άντεξε άλλο. Δεν τον χωρούσε ο τόπος εκεί μέσα. Είμαι κ μιση μερίδα.... Δεν άντεξε το καημένο. 38+2 γέννησα. 3.650 βάρος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Κορίτσια για το εμβόλιο και εμένα μου είπε ο γιατρός μου όχι στην εγκυμοσύνη γιατί παρότι η οδηγία πλέον είναι ότι κάποιες εγκυμονούσες θα ήταν καλό να το κάνουν , δεν συστήνεται ακόμη ξεκάθαρα και με μελέτες. Λογικά σε όσες έρθει μήνυμα με ραντεβού είτε είναι σε ομάδα επαγγελματιών που ήρθε η ώρα να εμβολιαστούν είτε από την ηλεκτρονική συνταγογράφηση φαίνεται νόσημα που σε κάνει ευπαθή ομάδα και έρχεται χωρίς δικό σου αίτημα το ραντεβού για εμβολισμό. Αυτό το φαντάζομαι, γιατί έτσι έγινε με τη μητέρα μου που έχει ινσουλινοεξαρτώμενο διαβήτη..

Σωστά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαριλου1 μπράβο βρε κορίτσι μου παντα ωραια νεα να χεις! 

Πηγαμε και εμεις😁 μια χαρα και σε μας ολα, τα παντα ολα στην θεση τους. Ολο το πρωι με ειχε ταραξει στις κλωτσιες και τωρα κοιμοταν! Μας ζορισε λιγο αλλα την ειδαμε! Κουκλακι ειναι και μαλλον εχει την μυτη μου οποτε μπορω να πω οτι ησυχασα😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

@Μαριλου1 μπράβο βρε κορίτσι μου παντα ωραια νεα να χεις! 

Πηγαμε και εμεις😁 μια χαρα και σε μας ολα, τα παντα ολα στην θεση τους. Ολο το πρωι με ειχε ταραξει στις κλωτσιες και τωρα κοιμοταν! Μας ζορισε λιγο αλλα την ειδαμε! Κουκλακι ειναι και μαλλον εχει την μυτη μου οποτε μπορω να πω οτι ησυχασα😂 

❤️ Μπράβο! Τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

@Μαριλου1 μπράβο βρε κορίτσι μου παντα ωραια νεα να χεις! 

Πηγαμε και εμεις😁 μια χαρα και σε μας ολα, τα παντα ολα στην θεση τους. Ολο το πρωι με ειχε ταραξει στις κλωτσιες και τωρα κοιμοταν! Μας ζορισε λιγο αλλα την ειδαμε! Κουκλακι ειναι και μαλλον εχει την μυτη μου οποτε μπορω να πω οτι ησυχασα😂 

Μπράβο! Πάντα καλά νέα να έχουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Μπράβο κορίτσια!! Όλα να πηγαίνουν καλά έτσι μέχρι το τέλος.

 

 

Σ'ευχαριστουμε!!! Καλά αποτελέσματα κ εσύ στις εξετάσεις σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι ολες να μαστε παντα καλα και να ακουμε όμορφα πράγματα με λιγότερο αγχος!! Όπως και αν ερθουν τα πράγματα ειτε ειμαστε τελειομηνες ειτε οχι εύχομαι να ειμαστε ολες και ολα τα μωρακια υγιή!! Να τα χαιρομαστε και καλη λευτεριά σε ολες μας🤗😍🤗😍🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια ούτε κι εγώ θα έκανα το εμβόλιο τώρα. Μόνο αν έπασχα από κάτι σοβαρό, ερχόμουν κ σε επαφή με κόσμο κ κινδυνευε η ζωή μου λόγω κόβιντ. 

Στα κατορθώματά μου τώρα...Έπαθα φλεγμονή στην ευαίσθητη περιοχή λόγω δυσκοιλιότητας μετά από πολύωρη προσπάθεια στην τουαλέτα...Μην μπω σε λεπτομέρειες αλλά ήταν τρομακτικό. Πρηστηκα τόσο πολύ εξωτερικα και εσωτερικα που νόμιζα ότι έχουν αρχίσει να κατεβαίνουν πράγματα που δεν πρέπει ακόμα...Εν τέλει πήγαμε στη γιατρο, μου είπε ότι οντως από την πίεση διογκωθηκαν τα πάντα. Για να πιάσουμε όμως κ την πιθανότητα λοίμωξης έπρεπε να πάρω κ αντιβίωση. Σήμερα είμαι σαφώς καλύτερα αλλά πονάω. Αυτα από μένα κ να προσέχετε με αυτο το θέμα κορίτσια...☹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Πάντως κορίτσια ούτε κι εγώ θα έκανα το εμβόλιο τώρα. Μόνο αν έπασχα από κάτι σοβαρό, ερχόμουν κ σε επαφή με κόσμο κ κινδυνευε η ζωή μου λόγω κόβιντ. 

Στα κατορθώματά μου τώρα...Έπαθα φλεγμονή στην ευαίσθητη περιοχή λόγω δυσκοιλιότητας μετά από πολύωρη προσπάθεια στην τουαλέτα...Μην μπω σε λεπτομέρειες αλλά ήταν τρομακτικό. Πρηστηκα τόσο πολύ εξωτερικα και εσωτερικα που νόμιζα ότι έχουν αρχίσει να κατεβαίνουν πράγματα που δεν πρέπει ακόμα...Εν τέλει πήγαμε στη γιατρο, μου είπε ότι οντως από την πίεση διογκωθηκαν τα πάντα. Για να πιάσουμε όμως κ την πιθανότητα λοίμωξης έπρεπε να πάρω κ αντιβίωση. Σήμερα είμαι σαφώς καλύτερα αλλά πονάω. Αυτα από μένα κ να προσέχετε με αυτο το θέμα κορίτσια...☹

Αχ βρε κορίτσι περαστικά σου! Κριμα ρε συ γιατι επαιρνες και dulcosoft ή dufalac δεν θυμάμαι ακριβώς.. Εύχομαι να ειναι τα τελευταία βασανα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Πάντως κορίτσια ούτε κι εγώ θα έκανα το εμβόλιο τώρα. Μόνο αν έπασχα από κάτι σοβαρό, ερχόμουν κ σε επαφή με κόσμο κ κινδυνευε η ζωή μου λόγω κόβιντ. 

Στα κατορθώματά μου τώρα...Έπαθα φλεγμονή στην ευαίσθητη περιοχή λόγω δυσκοιλιότητας μετά από πολύωρη προσπάθεια στην τουαλέτα...Μην μπω σε λεπτομέρειες αλλά ήταν τρομακτικό. Πρηστηκα τόσο πολύ εξωτερικα και εσωτερικα που νόμιζα ότι έχουν αρχίσει να κατεβαίνουν πράγματα που δεν πρέπει ακόμα...Εν τέλει πήγαμε στη γιατρο, μου είπε ότι οντως από την πίεση διογκωθηκαν τα πάντα. Για να πιάσουμε όμως κ την πιθανότητα λοίμωξης έπρεπε να πάρω κ αντιβίωση. Σήμερα είμαι σαφώς καλύτερα αλλά πονάω. Αυτα από μένα κ να προσέχετε με αυτο το θέμα κορίτσια...☹

❤️ Περαστικά και να μη ξανάρθει! Σου εύχομαι να ομαλοποιηθεί η κατάσταση από δω και πέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου..Και duphalac παίρνω και lactotune fiber..

Περαστικά κορίτσι!! Να περάσει γρήγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liiida είπε:

Πάντως κορίτσια ούτε κι εγώ θα έκανα το εμβόλιο τώρα. Μόνο αν έπασχα από κάτι σοβαρό, ερχόμουν κ σε επαφή με κόσμο κ κινδυνευε η ζωή μου λόγω κόβιντ. 

Στα κατορθώματά μου τώρα...Έπαθα φλεγμονή στην ευαίσθητη περιοχή λόγω δυσκοιλιότητας μετά από πολύωρη προσπάθεια στην τουαλέτα...Μην μπω σε λεπτομέρειες αλλά ήταν τρομακτικό. Πρηστηκα τόσο πολύ εξωτερικα και εσωτερικα που νόμιζα ότι έχουν αρχίσει να κατεβαίνουν πράγματα που δεν πρέπει ακόμα...Εν τέλει πήγαμε στη γιατρο, μου είπε ότι οντως από την πίεση διογκωθηκαν τα πάντα. Για να πιάσουμε όμως κ την πιθανότητα λοίμωξης έπρεπε να πάρω κ αντιβίωση. Σήμερα είμαι σαφώς καλύτερα αλλά πονάω. Αυτα από μένα κ να προσέχετε με αυτο το θέμα κορίτσια...☹

Ομολογώ ότι δεν το έχω ακούσει ξανά. Περαστικά σου... Ολα θα πάνε καλά ❤️

 

Συγχαρητήρια στα κορίτσια που είχαν την β επιπέδου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Liiida είπε:

Πάντως κορίτσια ούτε κι εγώ θα έκανα το εμβόλιο τώρα. Μόνο αν έπασχα από κάτι σοβαρό, ερχόμουν κ σε επαφή με κόσμο κ κινδυνευε η ζωή μου λόγω κόβιντ. 

Στα κατορθώματά μου τώρα...Έπαθα φλεγμονή στην ευαίσθητη περιοχή λόγω δυσκοιλιότητας μετά από πολύωρη προσπάθεια στην τουαλέτα...Μην μπω σε λεπτομέρειες αλλά ήταν τρομακτικό. Πρηστηκα τόσο πολύ εξωτερικα και εσωτερικα που νόμιζα ότι έχουν αρχίσει να κατεβαίνουν πράγματα που δεν πρέπει ακόμα...Εν τέλει πήγαμε στη γιατρο, μου είπε ότι οντως από την πίεση διογκωθηκαν τα πάντα. Για να πιάσουμε όμως κ την πιθανότητα λοίμωξης έπρεπε να πάρω κ αντιβίωση. Σήμερα είμαι σαφώς καλύτερα αλλά πονάω. Αυτα από μένα κ να προσέχετε με αυτο το θέμα κορίτσια...☹

Περαστικά σου! Μια φορά που ήμουν κ εγώ ώρα στην τουαλέτα κ σφιγγομουν είδα ένα φούσκωμα στα εξωτερικά χείλη, τρόμαξα αλλά αργότερα μέσα στη μέρα μου πέρασε κ δεν έδωσα σημασία. Πάω να φάω επιτόπου κ δύο δαμάσκηνα! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Όλα πήγαν τέλεια με την β επιπέδου! Όλα μια χαρά είναι κ ο τράχηλος 4,24! Όλη την ώρα κουνιόταν η κυρία μου! Στη φωτό που μας έδωσε στον πατέρα της μου φαίνεται μοιάζει, να παρεξηγηθω; 😁😁😁😁 

αχαχαχα και εγώ Σάββατο την έκανα και έχω να πω και εγώ το ίδιο. Ίδιος ο μπαμπας του!!!!! Καλά να είναι τα μπεμπακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τι κάνετε?

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω που μοιάζει το αντράκι μου!! Αλλά νομίζω πως έχει τα χείλη μου 😋🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...