Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Χαχα ναι το καταλαβα θυμάμαι πως είσαι στο 2ο :) με επισκλιριδιο??

Ναι ναι επισκληριδιο! Και γενικά είχα πολύ καλή ανάρρωση! 😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

εγώ νιώθω αυτά τα πετρώματα από τον 5ο και τώρα μπήκα στην 6ο! Μ είπαν ότι είναι φυσιολογικό κ εφόσον δεν υπάρχει πόνος δεν μας ανησυχεί! Απλά καταλαβενεις κορίτσι μόσο να ναι εμένα με ανχονει! 

Λογικό να αγχώνεσαι...όλες μας πιάνει!! Είχα κ εγώ πιο μπροστά αλλά όταν ξεκίνησα το μαγνήσιο υποχώρησαν λίγο..την τελευταία εβδομάδα όμως η μήτρα μου λειτουργεί αυτόνομα... χαχαχα!! Σκέψου ότι στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν καταλάβαινα τι είναι η σύσπαση κ αν κάνω..αφού γέννησα κ μετά συνειδητοποίησα τι γινόταν! Το μαγνήσιο το είχα ξεκινήσει για να με βοηθήσει στην τουαλέτα κ προς το τέλος πήρα πάλι γιατί έλεγα στον γιατρό ότι είχα λίγα πονακια που κ που..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Πιστεύω θα είστε μια χαρα θα είστε. Εάν θυμάμαι καλά είναι ελαφριά καρότσια τα cybex. Κ μεις αυγο χώρις isofix δεν παίρνει το αυτοκίνητο. 

 

 

Το γλυκούλι μου έκανε κάτι τρελά στην αρχή  με το κεφάλι του  είχα λίγο άγχος.. Μια διευκρίνιση  λιγάκι μ την στάση, εγώ γνωρίζω ότι για να τα αφήσουμε πχ πλάγια θα πρέπει το ίδιο να γυρνάει από πλάγια ανάσκελα κ αντίστροφα. 

Ναι εννοείται... Για το κεφαλι γυριζουν μονα τους... Το σωμα όταν ειναι ετοιμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Ναι ναι επισκληριδιο! Και γενικά είχα πολύ καλή ανάρρωση! 😁 

Εχεις παραπανω πόνους τωρα μηπως? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Liiida είπε:

Κορίτσι μου γλυκό έφτασε η ώρα??? Με το καλό, όλα να σας πάνε κατ'ευχήν!!! 

Έφθασε έφθασε κορίτσι μου!!σε 3 μερούλες θα τις έχω αγκαλιά πρωτα θεός!!Σ ευχαριστώ πολυ πολυ για τις ευχές ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

@lactaki με το καλό!!! Έφτασε ο καιρός να δεις τις κούκλες σου 🤩🤩 πόσο είναι τώρα;; Το utrogestan πότε σου το έκοψε; Γιατί παίρνω κ εγώ τώρα κ το είχα μια απορία..θα πάω βέβαια τη Δευτέρα να δούμε τι γίνεται κ έχω μια αγωνία γιατί πήρα λίγο αέρα τώρα τελευταία κ θέλω να δω αν άλλαξε κάτι στην κατάσταση!!

Έφθασε επιτέλους!! Η αλήθεια είναι τις τελευταίες 2-3 βδομάδες πήραν φορά ευτυχώς.. Πριν  5 μέρες ήταν 2200 κ 2500. Μέχρι τη γεννά θα ανέβουν λιγακι ακόμα.. τα utro τα έκοψα 31 Μαρτίου 1 βδομάδα πριν δλδ όπως κ το μαγνησιο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εχεις παραπανω πόνους τωρα μηπως? 

Τι εννοείς; δεν έχω πόνους 🤔😂

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Έφθασε έφθασε κορίτσι μου!!σε 3 μερούλες θα τις έχω αγκαλιά πρωτα θεός!!Σ ευχαριστώ πολυ πολυ για τις ευχές ❤❤

Με το καλό κορίτσι μου 💕 περιμένουμε την εμπειρία σου και να μας πεις πως όλα είναι τέλεια 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημερα!! Συμφωνώ μαζί σου. @Love32κ εγώ από εξωσ. Είμαι δεν αλλάζει κάτι εκτός κ αν εισαι σε δίδυμη κυηση. Εγώ ήξερα εξ αρχής δλδ ότι θα γεννήσω με καισαρική. Σχετικά με το μαγνησιο βοηθάει πολυ στο να μην έχεις συσπάσεις κ σου τα κόβουν λίγο πριν τον τοκετό για να ξεκινήσει η διαδικασία. Εγώ σκέψου τα έχω σταματήσει εδώ κ μια βδομάδα όπως κ την προγεστερονη γιατι γεννάω μέσα στην βδομάδα. Βέβαια συσπάσεις δε κάνω δε θα μάθω πως είναι μαλλον🤣 δε θέλουν να βγουν.. Χαχχχ.. 

Με το καλό!! Ολα εύχομαι να κυλήσουν όμορφα και όσο γίνεται ανώδυνα 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/4/2021 at 4:51 ΜΜ, ο/η PanB είπε:

https://mailchi.mp/7bcd6b53dd6f/ofj1d5220l?fbclid=IwAR1wsa6rJdR3RbCUaIE4vCJG8dL19b5nwDJvjEwGfzb5OJBgngnGmMsj5h0

 

 

Βρήκα αυτό το online σεμινάριο αν ενδιαφέρεται κάποια να το παρακολουθήσει, είναι δωρεάν! 

Υπάρχουν και άλλα που έχεις υπόψη σου απο τις ίδιες μαιες; Γιατι τα περισσότερα που έχω δει τα κανουν ώρες που δεν μπορω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Τι εννοείς; δεν έχω πόνους 🤔😂

 

Με το καλό κορίτσι μου 💕 περιμένουμε την εμπειρία σου και να μας πεις πως όλα είναι τέλεια 😁

Εννοω αν ποναει η μεση σου περισσότερο τωρα στην 2η κυηση.... Εγω δεν μπορω να κουνησω... Ισως φταιει βεβαια που ταλαιπωρηθηκα με την επισκληριδιο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Εννοω αν ποναει η μεση σου περισσότερο τωρα στην 2η κυηση.... Εγω δεν μπορω να κουνησω... Ισως φταιει βεβαια που ταλαιπωρηθηκα με την επισκληριδιο... 

Όχι μέχρι στιγμής δεν με ενοχλεί καθόλου.. Από τη αρχή το είχες; δεν με έχει πιάσει ακόμα μέση 😅 βέβαια τώρα αρχίζω και φουσκωνω κ έχω Πάρις 3 4 κιλά εκεί κάπου.. Εσύ εχεις πάρει τπτ; μήπως σε επιβαρύνει αυτό; 

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Υπάρχουν και άλλα που έχεις υπόψη σου απο τις ίδιες μαιες; Γιατι τα περισσότερα που έχω δει τα κανουν ώρες που δεν μπορω 

Ο, τι μου βγάζει θα σας το ποσταρω εδώ 🙂 το παρακολουθησες αυτό; πως σου φάνηκε; 

Επίσης, τα σεμινάρια του nutricia τα είδες; έχει κάθε μήνα δωρεαν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Όχι μέχρι στιγμής δεν με ενοχλεί καθόλου.. Από τη αρχή το είχες; δεν με έχει πιάσει ακόμα μέση 😅 βέβαια τώρα αρχίζω και φουσκωνω κ έχω Πάρις 3 4 κιλά εκεί κάπου.. Εσύ εχεις πάρει τπτ; μήπως σε επιβαρύνει αυτό; 

 

Ο, τι μου βγάζει θα σας το ποσταρω εδώ 🙂 το παρακολουθησες αυτό; πως σου φάνηκε; 

Επίσης, τα σεμινάρια του nutricia τα είδες; έχει κάθε μήνα δωρεαν! 

Αυτο είναι την Τρίτη που μας έρχεται! Είναι σχετικά σε καλη ωρα.. Ναι κοίταξα για της nutricia αλλά είναι πάντα πρωί και δυστυχώς δουλεύω.. Πιστεύεις ότι ο 8ος είναι αργά για μαθήματα; αν είναι να μπω στξς nutricia οταν βγω στην άδεια κυοφοριας... Φοβάμαι όμως μην τυχόν και γεννήσω και δεν προλαβω τίποτα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Αυτο είναι την Τρίτη που μας έρχεται! Είναι σχετικά σε καλη ωρα.. Ναι κοίταξα για της nutricia αλλά είναι πάντα πρωί και δυστυχώς δουλεύω.. Πιστεύεις ότι ο 8ος είναι αργά για μαθήματα; αν είναι να μπω στξς nutricia οταν βγω στην άδεια κυοφοριας... Φοβάμαι όμως μην τυχόν και γεννήσω και δεν προλαβω τίποτα 😂

Α πρέπει να έχει διάφορες ημερομηνίες, εγώ είχα δει ότι είναι Σάββατο, χθες δλδ 😂😂

Ναι είναι μια χαρά κι εγώ τότε τα παρακολούθησα, δούλευα κι εγώ 😁 μια χαρά θα προλάβεις! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

Α πρέπει να έχει διάφορες ημερομηνίες, εγώ είχα δει ότι είναι Σάββατο, χθες δλδ 😂😂

Ναι είναι μια χαρά κι εγώ τότε τα παρακολούθησα, δούλευα κι εγώ 😁 μια χαρά θα προλάβεις! 

 

Νταξει τοτε 😂 ναι ειχε για σαββατο κ τριτη επελεγες ημερομηνία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Όχι μέχρι στιγμής δεν με ενοχλεί καθόλου.. Από τη αρχή το είχες; δεν με έχει πιάσει ακόμα μέση 😅 βέβαια τώρα αρχίζω και φουσκωνω κ έχω Πάρις 3 4 κιλά εκεί κάπου.. Εσύ εχεις πάρει τπτ; μήπως σε επιβαρύνει αυτό; 

 

Ο, τι μου βγάζει θα σας το ποσταρω εδώ 🙂 το παρακολουθησες αυτό; πως σου φάνηκε; 

Επίσης, τα σεμινάρια του nutricia τα είδες; έχει κάθε μήνα δωρεαν! 

Εχω παρει 10 κιλα.... Αλλα το ειχα εξ αρχης. Στο μικρο μου. Το ειχα απο τον 7ο μηνα.... Πολυς πόνος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εχω παρει 10 κιλα.... Αλλα το ειχα εξ αρχης. Στο μικρο μου. Το ειχα απο τον 7ο μηνα.... Πολυς πόνος. 

Και σε επηρέασε η επισκλ πιστεύεις; πες μου αν θες την εμπειρία σου.. Εγώ δεν κατάλαβα τπτ 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

Και σε επηρέασε η επισκλ πιστεύεις; πες μου αν θες την εμπειρία σου.. Εγώ δεν κατάλαβα τπτ 😅

Επαθα αλλεργια η λαθος χειρισμο του αναισθησιολογου. Με κοιμισε ολοκληρη. Βασικα δεν μποορυσα να κουνησω ολόκληρη. Δεν ενιωθα τίποτα. Ουτε καταποση ειχα. Η μαια μου εφερνε χαρτοπετσετες κ εφτυνα. Της φωναζα μετρα μου την πιεση θα λιποθυμισω. Κ ειχα πιεση 210/140.... Ενιωθα οτι λιποθυμουσα. Δεν μπροουσα να ανοιξω τα ματια μου. Κ μου εβαλαν δυο αντιδοτα για να ειμαι οκ. Εχαναν κ το μωρο. Δυο πανω μου. Δυο στο μικρο να το ψαχνουν.να με γυρνάνε πλαγια να μου βαζουν οξυγονο. Πολυ ταλαιπωρια.... Φοβηθηκα πολυ..... Μετα στο θηλασμο ορθια θηλαζα. Δεν μπορούσα να καθισω... Ουτε να ακουμπησω την πλατη μου σε τοιχο πχ.... Σαν να με ειχαν δειρει... Ειχα κ πομους που σου ειπα κ απο τον 7ο μηνα.... Δυσκολευομουν στην ορθοστασια.... Μποκαρε ηνμεση μου. Τα ιδια κ τωρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Επαθα αλλεργια η λαθος χειρισμο του αναισθησιολογου. Με κοιμισε ολοκληρη. Βασικα δεν μποορυσα να κουνησω ολόκληρη. Δεν ενιωθα τίποτα. Ουτε καταποση ειχα. Η μαια μου εφερνε χαρτοπετσετες κ εφτυνα. Της φωναζα μετρα μου την πιεση θα λιποθυμισω. Κ ειχα πιεση 210/140.... Ενιωθα οτι λιποθυμουσα. Δεν μπροουσα να ανοιξω τα ματια μου. Κ μου εβαλαν δυο αντιδοτα για να ειμαι οκ. Εχαναν κ το μωρο. Δυο πανω μου. Δυο στο μικρο να το ψαχνουν.να με γυρνάνε πλαγια να μου βαζουν οξυγονο. Πολυ ταλαιπωρια.... Φοβηθηκα πολυ..... Μετα στο θηλασμο ορθια θηλαζα. Δεν μπορούσα να καθισω... Ουτε να ακουμπησω την πλατη μου σε τοιχο πχ.... Σαν να με ειχαν δειρει... Ειχα κ πομους που σου ειπα κ απο τον 7ο μηνα.... Δυσκολευομουν στην ορθοστασια.... Μποκαρε ηνμεση μου. Τα ιδια κ τωρα. 

Πωπω 😯 τώρα θα πας με ολικη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Πωπω 😯 τώρα θα πας με ολικη; 

Οχι...., 🤣🤣 δεν το χουμε συζητησει... Δεν νομιζω. Ο αναισθησιολογος κατι εκανε. 🙄 Δνε ξέρω πως θα γινει να μην πετυχω τον ιδιο. 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Οχι...., 🤣🤣 δεν το χουμε συζητησει... Δεν νομιζω. Ο αναισθησιολογος κατι εκανε. 🙄 Δνε ξέρω πως θα γινει να μην πετυχω τον ιδιο. 🙄

Που γέννησες; τρομακτική εμπειρια😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

Που γέννησες; τρομακτική εμπειρια😳

Μητερα ιδιωτικη κλινική. Κ δυσκολο μετά βρέφος κ παιδι... Νοσηλευτρια εγω. Ολα μου ετυχαν. 🤣🤣 Αααα 20 ωρες τοκετοςςς. 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Μητερα ιδιωτικη κλινική. Κ δυσκολο μετά βρέφος κ παιδι... Νοσηλευτρια εγω. Ολα μου ετυχαν. 🤣🤣 Αααα 20 ωρες τοκετοςςς. 😆😆😆

Νταξει αν μου έλεγες ιασω θα έβαζα τη γιατρο μου να με βάλει μέρα κ ώρα που ήταν αυτός που μου έκανε την προηγούμενη 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Νταξει αν μου έλεγες ιασω θα έβαζα τη γιατρο μου να με βάλει μέρα κ ώρα που ήταν αυτός που μου έκανε την προηγούμενη 😂😂😂

Ασε γιατι δνε θυμαμαι ονομα. 😅😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μητερα ιδιωτικη κλινική. Κ δυσκολο μετά βρέφος κ παιδι... Νοσηλευτρια εγω. Ολα μου ετυχαν. 🤣🤣 Αααα 20 ωρες τοκετοςςς. 😆😆😆

Εύχομαι να μην τα ξαναζησεις! Μητερα Αθήνα; Εγώ θα γεννήσω στο Μητέρα στα Ιωάννινα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Εύχομαι να μην τα ξαναζησεις! Μητερα Αθήνα; Εγώ θα γεννήσω στο Μητέρα στα Ιωάννινα. 

Κρητη.. 🤓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...