Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοεμβρη η παγωνια θα μας φερει πιο κοντα! Δυο γραμμουλες σαν θα δω, ΘΕΤΙΚΟ θα τρελαθω! Θα φουσκωσει η κοιλια, να το παρω αγκαλια εννεα μηνες πιο μετα! :)


anna90

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Καλημέρα κοριτσια και καλή εβδομάδα. 

Πήγα για την 3η χοριακή σήμερα. Ενώ με το που πήρα το αποτέλεσμα του Σαββατου λέω εδώ είμαστε ήρθε για να μείνει, από χθες μεσημέρι έχω αγχωθεί  πάλι. Νιώθω το στήθος μου πιο πεσμένο.. 🙄

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι χωρίς λόγο περίμενε να δεις πρώτα πόσο θα είναι η χοριακη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι χωρίς λόγο περίμενε να δεις πρώτα πόσο θα είναι η χοριακη 

Αν δεν είχα το ιστορικό πιστεύω ότι τωρα δε θα είχα κανέναν ενδοιασμό.. Είμαι αισιόδοξη αυτή τη φορά αλλά δεν μπορώ μερικές φορές να μην σκέφτομαι περίεργα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια η θερμοκρασία σήμερα 36.9.....τι ωραίο νούμερο τι χαρά που πήρα, λέω λες να είμαι έγκυος;;;;😳 έλα όμως που ξύπνησα ξημερώματα και ξανά κοιμήθηκα και βγήκα από το πρόγραμμα μου και είναι ένας λόγος να αμφιβάλλω 😏αλλά εξακολουθώ να έχω θετική σκέψη 💜🧡💚💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

246 κορίτσιαααα από 111 το Σάββατο 😍😍

Είναι τέλεια μπράβο βγάλε από το μυαλό σου την αρνητική σκέψη προχωράς καλά 💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια η θερμοκρασία σήμερα 36.9.....τι ωραίο νούμερο τι χαρά που πήρα, λέω λες να είμαι έγκυος;;;;😳 έλα όμως που ξύπνησα ξημερώματα και ξανά κοιμήθηκα και βγήκα από το πρόγραμμα μου και είναι ένας λόγος να αμφιβάλλω 😏αλλά εξακολουθώ να έχω θετική σκέψη 💜🧡💚💛

Πόση ήταν η χθεσινή σου θερμοκρασία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

246 κορίτσιαααα από 111 το Σάββατο 😍😍

μπραβο βρε κοριτσι!!θετικη σκεψη οσο μπορεις!!!ολα θα πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Γειά σου 36.5 είναι ανοδική μετά την ωορρηξία 

Αν και από ότι έχω ξανά πει εγώ προσωπικά δεν μπορώ να βγάλω άκρη με τη θερμοκρασία νομίζω ότι και μόνο το γεγονός ότι έχει ανοδική πορεία μετά την ωορρηξία είναι θετικό σημάδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Αν και από ότι έχω ξανά πει εγώ προσωπικά δεν μπορώ να βγάλω άκρη με τη θερμοκρασία νομίζω ότι και μόνο το γεγονός ότι έχει ανοδική πορεία μετά την ωορρηξία είναι θετικό σημάδι...

Είναι ο δεύτερος μήνας που την κάνω ο προηγούμενος δεν είχε δείξει ωορρηξία και η θερμοκρασία είχε σκαμπανεβάσματα,αυτή την φορά όμως παίρνω υπόψιν μου συνδυαστικά τα σημάδια, δλδ θερμοκρασία, στήθος, πόνο στην κοιλιά όσα θυμάμαι από την προηγούμενη φορά που με αξίωσε ο Θεός άν και δεν προχώρησε όπως θα ήθελα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Litsadi είπε:

Είναι ο δεύτερος μήνας που την κάνω ο προηγούμενος δεν είχε δείξει ωορρηξία και η θερμοκρασία είχε σκαμπανεβάσματα,αυτή την φορά όμως παίρνω υπόψιν μου συνδυαστικά τα σημάδια, δλδ θερμοκρασία, στήθος, πόνο στην κοιλιά όσα θυμάμαι από την προηγούμενη φορά που με αξίωσε ο Θεός άν και δεν προχώρησε όπως θα ήθελα.

Άντε υπομονή λίγες μέρες ακόμα και εύχομαι να μπεις σύντομα στο άλλο πινακακι με αυτο👶👶 δίπλα στο όνομα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Άντε υπομονή λίγες μέρες ακόμα και εύχομαι να μπεις σύντομα στο άλλο πινακακι με αυτο👶👶 δίπλα στο όνομα σου

Ελπίζω αυτή την εβδομάδα να έχω και συχνοουρια για να κλειδώσει το θέμα 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Ελπίζω αυτή την εβδομάδα να έχω και συχνοουρια για να κλειδώσει το θέμα 😇

Κορίτσι μου δεν θέλω να σε προσγειωσω απότομα αλλά δεν θεωρώ αξιόπιστο σημάδι την συχνοουρια....Εγώ τους τελευταίους μήνες έχω συχνοουρια από την πρώτη μέρα των γόνιμων μέχρι την μέρα της περιόδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

246 κορίτσιαααα από 111 το Σάββατο 😍😍

τέλεια!!!πας μια χαρα το στηθος θα σ κανω μια ετσι μια αλλιως, μην ανησυχείς!!!όλα καλά και 2 βδομαδες θα ακούσεις κ καρδουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

τέλεια!!!πας μια χαρα το στηθος θα σ κανω μια ετσι μια αλλιως, μην ανησυχείς!!!όλα καλά και 2 βδομαδες θα ακούσεις κ καρδουλα!!

Α ναι ;; Γιατι γενικά δεν νιώθω ούτε τσιμπήματα ούτε τπτ.. Λες να φταιει η προγεστερονη που παίρνω;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσι μου δεν θέλω να σε προσγειωσω απότομα αλλά δεν θεωρώ αξιόπιστο σημάδι την συχνοουρια....Εγώ τους τελευταίους μήνες έχω συχνοουρια από την πρώτη μέρα των γόνιμων μέχρι την μέρα της περιόδου

Δεν πρόκειται να στεναχωρηθώ παρά μόνο άν μου έρθει περίοδος τελικά, έχω μία πολύ θετική στάση σε αυτό το θέμα,η  συχνοουρια με όλα τα υπόλοιπα είναι ένα θετικό σημάδι αυτό σκέφτομαι και ελπίζω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τέλειος ο τίτλος στο νέο θέμα μας!
Εύχομαι αυτός ο μήνας να σας αλλάξει τη ζωή κορίτσια μου (προς το καλύτερο φυσικά).

Σας ευχαριστώ που με θυμάστε και με βάζετε πάντα στα νέα σας θέματα!
Εύχομαι να πάνε όλα καλά και από τη νέα χρονιά να μπω και εγώ στις προσπάθειες μαζί σας.

Μέχρι τότε να περνάνε καλά και το χουχούλιασμα των πρώτων κρύων να φουσκώσει τις κοιλιές σας!

Με μωρά κυρίως! :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Α ναι ;; Γιατι γενικά δεν νιώθω ούτε τσιμπήματα ούτε τπτ.. Λες να φταιει η προγεστερονη που παίρνω;; 

Κοριτσάκι μου είναι πολυυυυυ νωρίς για συμπτώματα. Και γενικότερα έρχονται κ φεύγουν. Μετά την 7η-8η εβδομάδα εμφανίζονται συνήθως. Είναι πολύ λίγες οι περιπτώσεις που έχουν συμπτώματα νωρίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κοριτσάκι μου είναι πολυυυυυ νωρίς για συμπτώματα. Και γενικότερα έρχονται κ φεύγουν. Μετά την 7η-8η εβδομάδα εμφανίζονται συνήθως. Είναι πολύ λίγες οι περιπτώσεις που έχουν συμπτώματα νωρίτερα.

Ναι το ξέρω απλά και τις άλλες δύο φορές που δεν πήγαν καλά τα πράγματα είχα τραβήγματα από νωρίς στην κοιλιά. Τώρα δεν έχω καθόλου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ναι το ξέρω απλά και τις άλλες δύο φορές που δεν πήγαν καλά τα πράγματα είχα τραβήγματα από νωρίς στην κοιλιά. Τώρα δεν έχω καθόλου.. 

Καταλαβαίνω το άγχος και την αγωνία με το ιστορικό που έχεις. Προσπάθησε όσο μπορείς να το αποβάλλεις, πίστεψε στο σποράκι σου κ κάνε θετικές σκέψεις. Παίρνεις προγεστερονη, κανεις τις ενέσεις σου για το αίμα κ το μωρακι σου αναπτύσσεται!! Ποτε έχεις ραντεβού στο γιατρό με το καλό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καταλαβαίνω το άγχος και την αγωνία με το ιστορικό που έχεις. Προσπάθησε όσο μπορείς να το αποβάλλεις, πίστεψε στο σποράκι σου κ κάνε θετικές σκέψεις. Παίρνεις προγεστερονη, κανεις τις ενέσεις σου για το αίμα κ το μωρακι σου αναπτύσσεται!! Ποτε έχεις ραντεβού στο γιατρό με το καλό; 

Μου είπε να κάνω άλλη μια χοροακη την Παρασκευή και τρίτη υπέρηχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Μου είπε να κάνω άλλη μια χοροακη την Παρασκευή και τρίτη υπέρηχο 

Μια χαρά !!! Θα δείτε το σποράκι σας τότε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου σας στέλνω κι εγώ πολύ ροζ μπεμπεδοσκονη του χρόνου εύχομαι σε όλες να έχετε αγκαλιά τα μωρακια σας εγώ τέτοιες μέρες περίμενα περίοδο και μου ήρθε 4/11 είχα στεναχωρηθεί και το συζητούσαμε που να ξερά ότι θα ήταν η τελευταία περίοδος και θα ερχόταν η μπεμπουλα..με το καλό το εύχομαι σε όλα τα κορίτσια..

@Clairy. τέλεια χοριακαρα με το καλό όλα κορίτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Ναι το ξέρω απλά και τις άλλες δύο φορές που δεν πήγαν καλά τα πράγματα είχα τραβήγματα από νωρίς στην κοιλιά. Τώρα δεν έχω καθόλου.. 

Κ εγώ σ' αυτή την εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα τσίμπημα στην αρχή.. αργότερα ήρθε και όπως σου ειχα ξαναπεί είμαι του τρελού...έχω λέω γιατί, δεν έχω πάλι γιατί... χαχαχαχαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...