Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοεμβρη η παγωνια θα μας φερει πιο κοντα! Δυο γραμμουλες σαν θα δω, ΘΕΤΙΚΟ θα τρελαθω! Θα φουσκωσει η κοιλια, να το παρω αγκαλια εννεα μηνες πιο μετα! :)


anna90

Recommended Posts

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εσύ να χαλαρώσεις και να μείνεις ξαπλωμένη.... πίστεψε με δεν πρόκειται να πάθει τίποτα....τα πάντα μπορούν να κάνουν αρκεί να το θέλουν

Είναι η στιγμή που συνειδητοποιήσεις πόσα πράγματα περνούν από το χέρι σου!!!θα τα καταφέρει, δεν έχει και πολλές επιλογές άλλωστε.. χαχαχα!! Προετοιμάζω το έδαφος για το καλοκαίρι, πρώτα ο Θεός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

@ζουζουνα* συγχαρητήρια!!!!! Υπέροχα νέα!!! Όλα να πάνε καλά εύχομαι!!! 👶👶👶👶

καλημερα!!! σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου και καλό Σαββατοκύριακο ❣️

Την Πέμπτη περνάω επιτροπή για τα φάρμακα της εξωσωματικής!

Ελπίζω να πάνε όλα καλά..

@ζουζουνα* συγχαρητήρια κορίτσι μου ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου και καλό Σαββατοκύριακο ❣️

Την Πέμπτη περνάω επιτροπή για τα φάρμακα της εξωσωματικής!

Ελπίζω να πάνε όλα καλά..

@ζουζουνα* συγχαρητήρια κορίτσι μου ♥️♥️

Με το καλό κορίτσι μου...καλή επιτυχία και καλή αρχή στην προσπάθειά σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, πήγα πήρα αποτελέσματα κάποιων ορμονικών επαναληπτικών που έκανα. Η προλακτινη μου έχει πέσει <1 από 106 που είχα. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι η tsh η οποία πήγε 3.54 από 2.09 που ήταν και ενώ λαμβάνω χάπι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια μου, πήγα πήρα αποτελέσματα κάποιων ορμονικών επαναληπτικών που έκανα. Η προλακτινη μου έχει πέσει <1 από 106 που είχα. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι η tsh η οποία πήγε 3.54 από 2.09 που ήταν και ενώ λαμβάνω χάπι!!!

Ίσως να χρειάζεσαι μεγαλύτερη δόση από το τ4 που παίρνεις... ενημέρωσε την ενδοκρινολόγο για να σου το ρυθμίσει..θα πέσει αμέσως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Ίσως να χρειάζεσαι μεγαλύτερη δόση από το τ4 που παίρνεις... ενημέρωσε την ενδοκρινολόγο για να σου το ρυθμίσει..θα πέσει αμέσως!!

Μα να ανέβει 1.5 μονάδα ενώ παίρνω χαπι;;;; Άντε να εμενε σταθερό, αλλά να ανεβει;;;;; Πολύ εντύπωση μου έκανε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι12:Γέννησε:29/06/20 κοριτσακι🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ👶

Starr:ΘΕΤΙΚΟ👶

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ💗

Maroulita? :28/11

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:08/12

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

 

anna90:06/12

Litsadi:07/12

 billibas:?

Pixies:?

Kostef:?

Matilda94:08/12

ntinaki83:18/11

Marakii:?

Μt3508:14/11 

Ana1989:20/11 

geo2222:11/11 

Celine: 26/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Κορίτσια μου, πήγα πήρα αποτελέσματα κάποιων ορμονικών επαναληπτικών που έκανα. Η προλακτινη μου έχει πέσει <1 από 106 που είχα. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι η tsh η οποία πήγε 3.54 από 2.09 που ήταν και ενώ λαμβάνω χάπι!!!

θέλεις αυξηση στο χαπι μπορει να απρρυθμιστει δυστυχώς κατω απο 2 θελουμε ιδανικα για εγκυμοσύνη κ εγω πχ που εχω χασιμοτο την θελουμε στο 1 κ για εγκυμοσύνη κ χωρίς γιατι εγω εκει νιωθω καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ελενακι12:Γέννησε:29/06/20 κοριτσακι🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ👶

τέλεια!! σε ευχαριστώ που το άλλαξες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου...καλή επιτυχία και καλή αρχή στην προσπάθειά σου!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου κ εσύ με το καλό το μωράκι σου❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

θέλεις αυξηση στο χαπι μπορει να απρρυθμιστει δυστυχώς κατω απο 2 θελουμε ιδανικα για εγκυμοσύνη κ εγω πχ που εχω χασιμοτο την θελουμε στο 1 κ για εγκυμοσύνη κ χωρίς γιατι εγω εκει νιωθω καλα.

Ναι ξέρω ότι το θέλουμε κάτω από 2 για αυτό μου τα ξεκίνησε κιολας τα χάπια από την πρώτη εξέταση κι ας είχα τότε 2.09. Περίμενα να έχω καλά αποτελέσματα στην tsh...Μου έκανε τρομερή εντύπωση που ανέβηκε. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το ότι κατέβηκε η προλακτινη μου....δεν ξέρω αν υπάρχει κάποια σύνδεση. Ξέρω ότι ανεβάζεις προλακτινη αν έχεις υποθυρεοειδισμο. Τι να πω...έστειλα ένα email στον γιατρό να μου πει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Ναι ξέρω ότι το θέλουμε κάτω από 2 για αυτό μου τα ξεκίνησε κιολας τα χάπια από την πρώτη εξέταση κι ας είχα τότε 2.09. Περίμενα να έχω καλά αποτελέσματα στην tsh...Μου έκανε τρομερή εντύπωση που ανέβηκε. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το ότι κατέβηκε η προλακτινη μου....δεν ξέρω αν υπάρχει κάποια σύνδεση. Ξέρω ότι ανεβάζεις προλακτινη αν έχεις υποθυρεοειδισμο. Τι να πω...έστειλα ένα email στον γιατρό να μου πει....

αλήθεια εγώ πάντως που εχω χασιμοτο με υποθυροειδισμο κ μολις ειχα σταματήσει να θηλαζω 2 βδομαδες η προλακτινη ηταν μονο 8 ,1 κατι τέτοιο..πολυ χαμηλη που φαίνεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως είστε κορίτσια μου;🥰 Τι ησυχία είναι αυτή σήμερα! Εγώ έχω πιαστεί με δουλειές αυτές τις ημέρες. Λέω να στολίσω το δεντράκι μας σιγά σιγά! Να μας φτιάξει λίγο την διάθεση!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πως είστε κορίτσια μου;🥰 Τι ησυχία είναι αυτή σήμερα! Εγώ έχω πιαστεί με δουλειές αυτές τις ημέρες. Λέω να στολίσω το δεντράκι μας σιγά σιγά! Να μας φτιάξει λίγο την διάθεση!🙂

Απολαμβάνουμε όλοι μάλλον την Κυριακή. 

Και εγώ λέω να στολίσω να γίνει λιγο γιορτινό το σπίτι. Και εσύ για το παιδάκι σου θα είναι ότι πρέπει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πως είστε κορίτσια μου;🥰 Τι ησυχία είναι αυτή σήμερα! Εγώ έχω πιαστεί με δουλειές αυτές τις ημέρες. Λέω να στολίσω το δεντράκι μας σιγά σιγά! Να μας φτιάξει λίγο την διάθεση!🙂

Καλησπερα!!Εγω στολισα χθες και δεν χορταινω να χαζεύω το δεντρο και τα φωτακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Εμείς βρήκαμε ευκαιρία σήμερα κ μετακινησαμε καναπέ επιπλα βάλαμε το χαλί... Κανονική γενική καθαριότητα!! 

Εγώ δεν είχα δέντρο κ πολλα πολλα μπιχλιμπιδια γιατί μένουμε σε μικρό σπίτι αλλά φέτος παραγγειλα απ'όλα να στολισουμε! Είναι που είναι ο μικρός όλο μέσα να το ευχαριστηθεί! Τέλος του μήνα θα έρθει θα σας το βγάλω φώτο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Απολαμβάνουμε όλοι μάλλον την Κυριακή. 

Και εγώ λέω να στολίσω να γίνει λιγο γιορτινό το σπίτι. Και εσύ για το παιδάκι σου θα είναι ότι πρέπει.. 

Άσε και του το είπα χθες ότι θα στολίσουμε κι από τότε κάθε λίγο και λιγάκι με ρωτάει πότε θα κάνουμε το δέντρο και πότε θα έρθει ο Αϊ Βασίλης για να τον γνωρίσει!😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Άσε και του το είπα χθες ότι θα στολίσουμε κι από τότε κάθε λίγο και λιγάκι με ρωτάει πότε θα κάνουμε το δέντρο και πότε θα έρθει ο Αϊ Βασίλης για να τον γνωρίσει!😊 

Λογικό ❤️ εδώ ανυπομονουμε εμείς ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

Καλησπερα!!Εγω στολισα χθες και δεν χορταινω να χαζεύω το δεντρο και τα φωτακια!!

Αχ τι ωραία! Κι εμένα πόσο μου αρέσει να σβήνω τα φώτα και να χαζεύω τα λαμπάκια που τρεμοπαιζουν. Καλά αν έχω και κανένα μελομακάρονο δίπλα η καλύτερη μου!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλησπερα! Εμείς βρήκαμε ευκαιρία σήμερα κ μετακινησαμε καναπέ επιπλα βάλαμε το χαλί... Κανονική γενική καθαριότητα!! 

Εγώ δεν είχα δέντρο κ πολλα πολλα μπιχλιμπιδια γιατί μένουμε σε μικρό σπίτι αλλά φέτος παραγγειλα απ'όλα να στολισουμε! Είναι που είναι ο μικρός όλο μέσα να το ευχαριστηθεί! Τέλος του μήνα θα έρθει θα σας το βγάλω φώτο!!! 

Ναι να ανεβάσουμε φωτογραφίες από τα δεντράκια μας όπως πέρυσι!🎄😃

Κι όπως έλεγε και το θεματακι μας τότε....με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα παιδάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θυμάστε τις 50+ ημέρες κύκλου μου.... Καθυστέρηση ήταν. Πριν λίγο έκανα τεστ κύησης. Είναι καραθετικο 💞💞 @lactaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θυμάστε τις 50+ ημέρες κύκλου μου.... Καθυστέρηση ήταν. Πριν λίγο έκανα τεστ κύησης. Είναι καραθετικο 💞💞 @lactaki

😃😃🥳🥳 Ω!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό! Σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! 🥰🥰💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...