Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γέννα στις 34 βδομάδες


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!Γενναω αυριο με καισαρική πρόωρα γιατί το παιδί ειναι με τα πόδια κάτω και ο τράχηλος έχει σχεδόν εξαλειφθεί και εχει διαστολή.Γέννησε κάποια στις 34 βδομάδες και το μωρό να εξελίχθηκε μια χαρά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Stella_kl είπε:

Γεια σας κορίτσια!Γενναω αυριο με καισαρική πρόωρα γιατί το παιδί ειναι με τα πόδια κάτω και ο τράχηλος έχει σχεδόν εξαλειφθεί και εχει διαστολή.Γέννησε κάποια στις 34 βδομάδες και το μωρό να εξελίχθηκε μια χαρά?

Με το καλό το μωράκι σου γλυκιά μου. Εμένα μια φιλη γέννησε στις 32 εβδομάδες και όλα πηγαν καλά.. Καλη επιτυχία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Με το καλό το μωράκι σου γλυκιά μου. Εμένα μια φιλη γέννησε στις 32 εβδομάδες και όλα πηγαν καλά.. Καλη επιτυχία. 

Σε ευχαριστώ πολύ!Σε λίγο ξεκινάω για την κλινική...Ελπίζω όντως όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου! Γνωρίζω δύο περιπτώσεις και οι δύο περιπτώσεις με δίδυμα. Ειδικά στην μια περίπτωση ήταν πολύ προωρακια το ένα ήταν κάτω από κιλό και με την βοήθεια του Θεού και της επιστήμης όλα πήγαν κατ'ευχην! Μην αγχώνεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...