Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

@Princess28 να σας ζήσει, γερό, δυνατό, καλοτυχο  και ευτυχισμένο!! @Kostef όλα πάνε καλά από ότι καταλαβαίνω!! Τέλεια!!!

Εγώ σήμερα, 12η μέρα του κύκλου, είχα πόνους ωορρηξιας!! Γύρισε ο άντρας μου από τη δουλεια και του έκανα υποδοχή σούπερ 😉😉😜😜🤣🤣 Έχω την εντύπωση ότι κάτι καταφέραμε!! Και το λέω αυτό μετά από 2 χρόνια προσπαθειών.....Και έλεγα γενικά ότι έχω προαίσθημα ότι θα μείνω έγκυος αυτόν τον μηνα!!! Μακάρι να βγω αληθινή!!!! Fingers crossed!! 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 19 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

θα σ πω ,μπορει να φανεί χαζομάρα αλλα οκ...επειδή θα ηθελα ιδανικα αλλο ενα κορίτσι για να το πιάσω μπορω μεχρι τον Νοέμβριο απο οτι εχω δει στο κινέζικο...μετα παει μετα τον Μάιο και δεν νομιζω οτι τοτε θα μπορώ, απο το θέμα οτι θα έχει μεγαλώσει η μικρη και δεν ξερω αν θα έχω αντοχές για παλι απο την αρχη ολα συν 3 παιδιά...ενω αν ερθει τωρα οκ είναι κοντά με την μικρή, θα μου είναι όλα πιο εύκολα...έτσι κι αλλιώς είπαμε με τον σύζυγό άσχετα με το φυλο μεχρι τέλος του χρόνου θα προσπαθήσουμε, απλα επειδή εγω τωρα εχω λιγο μεγαλο αντε να ειναι αλλες 2 φορες.ειμαι ευλογημενη που εχω τα παιδάκια μου τα 3 οποτε γιαυτο και το κανω ετσι για το 4ο.ξερω μπορει να μην συμφωνείτε με την λογική μου αλλα πραγματικα νιωθω οτι αργότερα δεν θα εχω αντοχές αν έρθει. αυτά.

Φυσικά και δεν έχω το δικαίωμα να κρίνω τις επιλογές σου κορίτσι μου. Κάθε άνθρωπος ξέρει τον εαυτό του και γνωρίζει τις αντοχές του! Δεν είναι εύκολο να μεγαλώνεις 3 μωρά! Εγώ με ένα και υπάρχουν φορές που νομίζω ότι θα κλαταρω!😆 Τώρα αυτό με το κινέζικο ημερολόγιο πρώτη φορά το ακούω αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν τα πιστεύω αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!🥰

Να έχουμε μια υπέροχη Κυριακή!

Τι σχέδια έχετε για σήμερα;

Εμείς έχουμε αραξει στους καναπέδες και μια λέμε να πάμε βουνό μια θάλασσα! Στο τέλος βλέπω να μας καταπίνει ο καναπές! Είναι αυτό που νιώθεις ότι θέλεις να κάνεις χίλια πράγματα και παράλληλα απόλυτος τίποτα!😄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγαπες . Εγω ξυπνησα με όρεξη κ πεινα πολυ. Κ ειπα να κανω πανκεικς. Τελευταία μερα δουλεια αυριοοοο κ χαίρομαι τόσο τοσο πολυ..

20200906_092205.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!εγω μαγειρευω κ το απογευμα λεμε να παμε για κανα καφε με το συζυγο γιατι εχω σκυλοβαρεθει!!εχω κ κατι νευρα τρομερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημέρα αγαπες . Εγω ξυπνησα με όρεξη κ πεινα πολυ. Κ ειπα να κανω πανκεικς. Τελευταία μερα δουλεια αυριοοοο κ χαίρομαι τόσο τοσο πολυ..

20200906_092205.jpg

Αμάν βρε Ευακι μου πρωί πρωί! Τι είναι αυτό!!!!! Μου τρέχουν τα σάλια!🤤 Προλαβαίνω να πάρω το αεροπλάνο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!εγω μαγειρευω κ το απογευμα λεμε να παμε για κανα καφε με το συζυγο γιατι εχω σκυλοβαρεθει!!εχω κ κατι νευρα τρομερα!!!

Να πάτε να ξεσκασετε! Τι καλό μαγειρεύεις; Εγώ έφτιαξα παστίτσιο σήμερα. Τάχα βιάστηκα να το τελειώσω νωρίς μήπως πάμε πουθενά και ακόμα στον καναπέ είμαστε. Γιατί έχεις νεύρα Ντινακι μου; Ποιός σε πείραξε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να πάτε να ξεσκασετε! Τι καλό μαγειρεύεις; Εγώ έφτιαξα παστίτσιο σήμερα. Τάχα βιάστηκα να το τελειώσω νωρίς μήπως πάμε πουθενά και ακόμα στον καναπέ είμαστε. Γιατί έχεις νεύρα Ντινακι μου; Ποιός σε πείραξε;

Μοσχαρακι λεμονατο στη κατσαρολα με πατατες τηγανιτες!!Δεν ξερω ετσι ξαφνικα εχω νευρα🤣🤣περιμενω κ περίοδο κ εχω μπερδευτεί ποτε θα ερθει...ειχα αδιαθετησει 9 αυγουστου οποτε υπολογιζα 8 με 9 σεπτεμβρη αλλα η εφαρμογη με βγαζει 5 σεπτεμβρη γιατι εχω 28 μερες κυκλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Μου αρέσουν όλα  τα φαγητά σας ειδικά το μοσχαράκι!!! Εγώ έκανα ντολμαδάκια με κιμά στη κατσαρόλα. Κ εμείς το απόγευμα πιστεύω να πάμε για καφεδάκι να παίξει κ ο μικρός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

Μοσχαρακι λεμονατο στη κατσαρολα με πατατες τηγανιτες!!Δεν ξερω ετσι ξαφνικα εχω νευρα🤣🤣περιμενω κ περίοδο κ εχω μπερδευτεί ποτε θα ερθει...ειχα αδιαθετησει 9 αυγουστου οποτε υπολογιζα 8 με 9 σεπτεμβρη αλλα η εφαρμογη με βγαζει 5 σεπτεμβρη γιατι εχω 28 μερες κυκλο...

Καλημέρα!! Δηλαδή κορίτσι έχεις 1 μέρα καθυστέρηση? Λες να έγινε τίποτα? Πως νιώθεις? Ωορρηξια είχες κανονικά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Σήμερα δίνουμε ρεσιτάλ κορίτσια! Τι ωραία φαγητά είναι αυτά!

@Kostef μου μήπως μπορείς να μου στείλεις κανενα ταπερακι; Τα κάνεις με αυγολέμονο;

@ntinaki83 μου μήπως τα νεύρα πηγάζουν από κάτι καλό; Λες να το πιάσαμε το σπορακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!🥰

Να έχουμε μια υπέροχη Κυριακή!

Τι σχέδια έχετε για σήμερα;

Εμείς έχουμε αραξει στους καναπέδες και μια λέμε να πάμε βουνό μια θάλασσα! Στο τέλος βλέπω να μας καταπίνει ο καναπές! Είναι αυτό που νιώθεις ότι θέλεις να κάνεις χίλια πράγματα και παράλληλα απόλυτος τίποτα!😄 

καλημερα κοριτσια!!!εμείς τα πήγαμε στο λούνα παρκ,μιας και είχαμε δωρεάν κάτι κουπόνια, ωραια περάσανε και χάρηκαν πολυ!!!τα 2 μεγαλύτερα, η μικρη ειναι πιο μικρή και καναμε μονο καρουζελ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Α! Σήμερα δίνουμε ρεσιτάλ κορίτσια! Τι ωραία φαγητά είναι αυτά!

@Kostef μου μήπως μπορείς να μου στείλεις κανενα ταπερακι; Τα κάνεις με αυγολέμονο;

@ntinaki83 μου μήπως τα νεύρα πηγάζουν από κάτι καλό; Λες να το πιάσαμε το σπορακι;

Σκέτα με λαχανικά τριμμένα ρυζακι και κιμάς! Βαριέμαι να κάνω αυγολέμονο να σου πω την αλήθεια προτιμώ να το βρω έτοιμο από άλλους χάχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα!! Δηλαδή κορίτσι έχεις 1 μέρα καθυστέρηση? Λες να έγινε τίποτα? Πως νιώθεις? Ωορρηξια είχες κανονικά? 

Κοιτα με βαση την εφαρμογη έχω 1 μερα καθυστερηση...αλλα δινω περιθωριο μεχρι Τρίτη μηπως ερθει τοτε...εχω πονακια χαμηλα στη κοιλια..νομιζω εκανα κανονικα γιατι ειχα κατι κλασσικα πονακια δεξια τη μερα ωορρηξιας..δεν ειμαι ομως πολυ αισιοδοξη...εχω πρηστει κιολας αρκετα οπως παντα οποτε θα ερθει πιστεύω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Α! Σήμερα δίνουμε ρεσιτάλ κορίτσια! Τι ωραία φαγητά είναι αυτά!

@Kostef μου μήπως μπορείς να μου στείλεις κανενα ταπερακι; Τα κάνεις με αυγολέμονο;

@ntinaki83 μου μήπως τα νεύρα πηγάζουν από κάτι καλό; Λες να το πιάσαμε το σπορακι;

δεν ειμαι πολυ αισιοδοξη οτι κατι καλο συνεβει...κ οσο δεν τη βλεπω να κατεβαινει κ ποναω τσαντιζομαι..ο καυμενος ο αντρας μου τα ακούει..ηρωας🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα που είμαι νέα στη παρέα σας!Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ self clear (μετά από καθυστέρηση 7 ημερών) και βγήκε μια άχνη ροζ γραμμουλα που δεν μπορώ να την ερμηνεύσω με απόλυτη σιγουριά.Βεβαια,να σημειώσω,πως το προηγούμενο μήνα έχασα τη σάλπιγγα μου λόγω εξωμήτριας κυήσεως.Λετε να έγινε το θαύμα τόσο γρήγορα;

Υ.Γ Προσπαθώ να βάλω φωτό και δεν ξέρω πως,αν μπορεί ας με βοηθήσει κάποια για να μου πείτε τη γνώμη σας με περισσότερη σιγουριά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Καλησπέρα και από εμένα που είμαι νέα στη παρέα σας!Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ self clear (μετά από καθυστέρηση 7 ημερών) και βγήκε μια άχνη ροζ γραμμουλα που δεν μπορώ να την ερμηνεύσω με απόλυτη σιγουριά.Βεβαια,να σημειώσω,πως το προηγούμενο μήνα έχασα τη σάλπιγγα μου λόγω εξωμήτριας κυήσεως.Λετε να έγινε το θαύμα τόσο γρήγορα;

Υ.Γ Προσπαθώ να βάλω φωτό και δεν ξέρω πως,αν μπορεί ας με βοηθήσει κάποια για να μου πείτε τη γνώμη σας με περισσότερη σιγουριά.

εκει που γραφεις το μήνυμα απο κατω λεει κλικ για να επιλεξετε αρχεια εκει πατάς για να ανεβασεις φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση μόνο που σε εμένα κάτω δεξιά γράφει εισαγωγή εικόνας από URL.

Καλημέρα και συγχαρητήρια!! Από τη στιγμή που είναι αχνό θετικό είναι θετικό!!! Βουρ για χοριακη!!! Για να μπορέσεις να ανεβάσεις φωτό πρέπει να ξεπεράσεις το όριο των 10 δημοσιεύσεων, αν θυμάμαι καλά έτσι ώστε από δοκιμαστικό μέλος να γίνεις μέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Καλησπέρα και από εμένα που είμαι νέα στη παρέα σας!Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ self clear (μετά από καθυστέρηση 7 ημερών) και βγήκε μια άχνη ροζ γραμμουλα που δεν μπορώ να την ερμηνεύσω με απόλυτη σιγουριά.Βεβαια,να σημειώσω,πως το προηγούμενο μήνα έχασα τη σάλπιγγα μου λόγω εξωμήτριας κυήσεως.Λετε να έγινε το θαύμα τόσο γρήγορα;

Υ.Γ Προσπαθώ να βάλω φωτό και δεν ξέρω πως,αν μπορεί ας με βοηθήσει κάποια για να μου πείτε τη γνώμη σας με περισσότερη σιγουριά.

Τα καλύτερα εύχομαι....Είσαι νέα, για αυτό δεν σε αφήνει να ανεβάσεις ακόμα φωτογραφία. Ίσως αργότερα....Ίσως αύριο!! Τα καλύτερα εύχομαι!!!

Εμένα βρε κορίτσια, μετά τα πονάκια που είχα και θεώρησα ότι είχα ωορρηξία την 12η μέρα, η θερμοκρασία μου δεν έχει ανέβει ακόμα, οπότε ίσως να μην έκανα. Σήμερα, 14η μέρα κύκλου, νιώθω πάλι πονάκια....Ίσως να κανω ωορρηξία σημερα;;;; Κανεις δεν ξέρει....πάντως εγώ σεξακι θα κάνω!!!! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Καλησπέρα και από εμένα που είμαι νέα στη παρέα σας!Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ self clear (μετά από καθυστέρηση 7 ημερών) και βγήκε μια άχνη ροζ γραμμουλα που δεν μπορώ να την ερμηνεύσω με απόλυτη σιγουριά.Βεβαια,να σημειώσω,πως το προηγούμενο μήνα έχασα τη σάλπιγγα μου λόγω εξωμήτριας κυήσεως.Λετε να έγινε το θαύμα τόσο γρήγορα;

Υ.Γ Προσπαθώ να βάλω φωτό και δεν ξέρω πως,αν μπορεί ας με βοηθήσει κάποια για να μου πείτε τη γνώμη σας με περισσότερη σιγουριά.

Καλημέρα κορίτσι!💗 Καλώς ήρθες! Να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Έχεις αρκετές ημέρες καθυστέρηση. Αν έχεις γενικά σταθερό κύκλο και κρατάς και θετικό τεστακι δεν υπάρχει περίπτωση να μην είσαι! Με το καλό λοιπόν! Όλα να κυλήσουν τέλεια αυτήν την φορά! Με χαρά θα σου κρατάμε συντροφιά σε ότι θέλεις να συζητήσεις μαζί μας!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλους για τα μηνύματα.Αύριο θα πάω να κάνω χοριακη!Σταθερο κύκλο είχα.Απλα φοβάμαι πως λόγω της λαπαροσκόπησης που έκανα και μου ήρθε καπάκι μετά η περίοδος,μήπως ο οργανισμός μου απλά βρίσκεται ακόμη σε σοκ και για αυτό δεν έρχεται "η κόκκινη λαίλαπα".Όπως και να έχει αύριο θα πάω να ξεκαθαρίσω τα πράγματα.Ευχομαι σε όλα τα κορίτσια εδώ μέσα εγκύουλες και μη τα καλύτερα!Καλή ημέρα να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Καλησπέρα και από εμένα που είμαι νέα στη παρέα σας!Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ self clear (μετά από καθυστέρηση 7 ημερών) και βγήκε μια άχνη ροζ γραμμουλα που δεν μπορώ να την ερμηνεύσω με απόλυτη σιγουριά.Βεβαια,να σημειώσω,πως το προηγούμενο μήνα έχασα τη σάλπιγγα μου λόγω εξωμήτριας κυήσεως.Λετε να έγινε το θαύμα τόσο γρήγορα;

Υ.Γ Προσπαθώ να βάλω φωτό και δεν ξέρω πως,αν μπορεί ας με βοηθήσει κάποια για να μου πείτε τη γνώμη σας με περισσότερη σιγουριά.

Καλημέρα κορίτσι μου και εγώ είχα μία έκτοπη κύηση και αφαίρεση μιας σαλπιγγας αλλά δεν εχω καταφέρει να μείνω έγκυος, ειμαι σίγουρη ότι έχεις θετικό τεστ στα χέρια σου και είναι πολύ ευχάριστο που τα έχεις καταφέρει τόσο γρήγορα, με το καλό να έχεις μία όμορφη εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...