Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΟΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ! ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ;


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ! ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙΚΑΙ ΜΕΤΑ,ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΟΣ ΣΑΝ 1Η ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 19Η ΜΕΡΑ.ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ; ΕΙΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ;ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ;ΜΠΑ! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑS καλησπέρα!!Τι να σου πώ και εγώ..Μπορει απλά να πιάστηκες..μπορει να εισαι κρυωμένη..Μπορει να περιμένεις περίοδο..Πάντως σου ευχομαι να ειναι αυτο που επιθυμείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!!

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ:)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ;) ;)

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν εχω περιοδο ποναω και εγω στην μεση.οταν με επιασε στην μεση του μηνα ο γιατροσ μου μου ειπε οτι ειχα ωορηξιια,βεβαια καθε οργανισμοσ διαφερει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ δεν ξερω καλη μου!!!Εγω οπως εχω ξαναπει με τα συμπτωματα ειμαι τσακωμενη!!!!!

Μακαρι ομως να ειναι σημαδι το ευχομαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαι μεσα απο την καρδια μου! :-)......ια χαρα στα καλα σου εισαι βρε!!!απλα προσευχησου και μην δινεις πολυ σημασια! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti na sou pw vre koritsi mou ki egw eimai stin idia katastasi me sena.. me ponaei poli i mesi mou, opws prin na adiathetisw kai eimai ki egw stin 19 mera tou kuklou... les na exoume tpt euxaristo? ante vre tha ta kanoume ta genethlia pareoula :) euxomai olopsixa na einai auto pou perimeneis

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ(ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ) ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΕ ΧΑΙΡΟΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΑΝΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΠΕ ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ,ΕΚΑΝΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ.Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΡΟΛΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΤΗ,ΤΟ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥ ΜΠΑΣ ΚΑΙ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!Η ΜΕΣΗ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ.. ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ,ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΥ,ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΠΗΡΕΖΕΙ.Ε; ΞΕΡΕΤΕ; ... ΠΕΡΝΑΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΙΩΣΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ! ΦΙΛΑΚΙΑ!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι εγκυμοσυνη ή εστω πολυ συντομα να μεινεις εγκυος...

απο εκει και περα, ειναι παααρα πολυ νωρις να μιλαμε για συμπτωματα εγκυμοσυνης ποσο μαλλον στην 19η μερα του κυκλου

αυτη την εβδομαδα εχουν ανεβει πολλα θεματα με το ιδιο σχεδον ερωτημα...

κοριτσια, μην αγχωνοσαστε!!!

μην αναλυετε τοσο πολυ αυτα τα "συμπτωματα", πονακια, τραβηγματα, υγρα κλπ κλπ χωρις καν να υπαρξει καθυστερηση!

για μενα παντα το πρωτο συμπτωμα ωστε να σκεφτω μια πιθανη εγκυμοσυνη ηταν ενα!

η καθυστερηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...