Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του ΑΥΓΟΎΣΤΟΥ τα φεγγάρια είναι τόσο ερωτικά, θα γεμίσει τις κοιλιές μας με υπέροχα μωρά!!!! ❤️❤️❤️


Kostef

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσιαα και καλή εβδομάδα να έχουμε.. Σήμερα έκανε την εμφάνισή της η κυρία για μένα και την περίμενα πως και πως για να ξεκινήσω πάλι τις προσπάθειες... Λοιπόν @Lacostaki βάλε με 1/9 και ελπίζω να μπει καλά ο Σεπτέμβρης 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Καλημέρα κοριτσιαα και καλή εβδομάδα να έχουμε.. Σήμερα έκανε την εμφάνισή της η κυρία για μένα και την περίμενα πως και πως για να ξεκινήσω πάλι τις προσπάθειες... Λοιπόν @Lacostaki βάλε με 1/9 και ελπίζω να μπει καλά ο Σεπτέμβρης 😂😂

Και εμένα ήρθε χθες! Μια μέρα διαφορά θα έχουμε χάχα! Εγώ όμως θα πιάνομαι για Αύγουστο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Και εμένα ήρθε χθες! Μια μέρα διαφορά θα έχουμε χάχα! Εγώ όμως θα πιάνομαι για Αύγουστο!! 

Εύχομαι να πιάσουμε και να ανοίξουμε θέματακι μωρά Μαΐου 2021 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εύχομαι να πιάσουμε και να ανοίξουμε θέματακι μωρά Μαΐου 2021 😂😂😂

Μακάρι κορίτσι μου να είσαι προφητική!!!

Γενικότερα ας μπω σε οποιοδήποτε μήνα του 21 που λέει ο λόγος χαχαχα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κοριτσαρες μου με το καλό όλες να έχετε θετικά τεστακια..εμείς ακόμα περιμένουμε σήμερα είχα γιατρό έχει φτάσει τα 3.5κιλα η μπεμπουλα και μου είπε από μέρα σε μέρα θα γεννήσεις ανυπομονώ και δεν κρατιέμαι..σας φιλώ όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να είσαι προφητική!!!

Γενικότερα ας μπω σε οποιοδήποτε μήνα του 21 που λέει ο λόγος χαχαχα!!!! 

Θα μπούνε θα μπούμε.. Θα γεμίσουμε θετικά στο πινακάκι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Καλό μήνα κοριτσαρες μου με το καλό όλες να έχετε θετικά τεστακια..εμείς ακόμα περιμένουμε σήμερα είχα γιατρό έχει φτάσει τα 3.5κιλα η μπεμπουλα και μου είπε από μέρα σε μέρα θα γεννήσεις ανυπομονώ και δεν κρατιέμαι..σας φιλώ όλες..

Σε σκεφτόμουν σήμερα και ήθελα να στείλω μήνυμα να δω πως είσαι! 🥰 Τι υπέροχα! Σε λίγο δηλαδή θα κρατάς αγκαλιά το λουλουδάκι σου!🤗

Ακόμα θυμάμαι την φωτογραφία με το θετικό και δεν το πιστεύω! Έρχεται η δεύτερη κουκλάρα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Καλό μήνα κοριτσαρες μου με το καλό όλες να έχετε θετικά τεστακια..εμείς ακόμα περιμένουμε σήμερα είχα γιατρό έχει φτάσει τα 3.5κιλα η μπεμπουλα και μου είπε από μέρα σε μέρα θα γεννήσεις ανυπομονώ και δεν κρατιέμαι..σας φιλώ όλες..

Αντε αγαπη μου με το καλοοο με ενα πονο. Ανυπομονούμε.  Όλα να πάνε κατ ευχήν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Ρε κοριτσια μου η @st3llina έχει πολύ καιρό να φανεί ελπιζω να είναι όλα καλα.

Όντως! Την σκέφτομαι κι εγώ! Θυμάμαι της έστειλα κάποια στιγμή μήνυμα αλλά λογικά δεν έχει μπει μέσα για καιρό αφού δεν έχει απαντήσει.

Κι εγώ ελπίζω και εύχομαι να είναι καλά και όταν μπει να μας πει ότι κρατάει στην αγκαλιά της το μωράκι της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Καλό μήνα κοριτσαρες μου με το καλό όλες να έχετε θετικά τεστακια..εμείς ακόμα περιμένουμε σήμερα είχα γιατρό έχει φτάσει τα 3.5κιλα η μπεμπουλα και μου είπε από μέρα σε μέρα θα γεννήσεις ανυπομονώ και δεν κρατιέμαι..σας φιλώ όλες..

Με το καλό με ένα πόνο!!!! Έφτασε ο καιρός να πάρεις αγκαλιά τη κόρη σου!!!! 

Κορίτσια από τώρα και έπειτα θα έχουμε ένα μωράκι κάθε μήνα τουλάχιστον που θα γεννιέται!!! Μαγικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Με το καλό με ένα πόνο!!!! Έφτασε ο καιρός να πάρεις αγκαλιά τη κόρη σου!!!! 

Κορίτσια από τώρα και έπειτα θα έχουμε ένα μωράκι κάθε μήνα τουλάχιστον που θα γεννιέται!!! Μαγικό! 

Ελα ντε. Τν Οκτώβρη έχουμε αρκετά από οτι ειδα στ πινακακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια, καλό δεκαπενταύγουστο!!

Πολλά θετικά τεστακια κ αυγουστιατικα σπορακια!! Το καλοκαίρι λένε ευνοεί..ας ελπίσουμε να είμαστε κ εμείς τυχερές!!!

Φύγαμε διακοπές κ προσπαθώ να κάνω αποτοξίνωση από όλα αλλά ξεκλεβω λίγο χρόνο για να διαβάζω τα νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Καλό μήνα κοριτσαρες μου με το καλό όλες να έχετε θετικά τεστακια..εμείς ακόμα περιμένουμε σήμερα είχα γιατρό έχει φτάσει τα 3.5κιλα η μπεμπουλα και μου είπε από μέρα σε μέρα θα γεννήσεις ανυπομονώ και δεν κρατιέμαι..σας φιλώ όλες..

Πωπω αγάπη τι κορίτσαρος ειν αυτοος 3μιση κιλά φτου φτου...εγώ πήγα σήμερα στο γιατρό 2700 ο δικός μου!! Ανυπομονώ κ εγώ, με ένα πόνο γλυκούλα μου 💗💗💗🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές και τις σκέψεις σας..κι εγώ σαν χθες το θυμάμαι που ανέβασα το θετικό τεστακι μου..δεν το πιστεύω ότι ήρθε ο καιρός να την πάρω αγκαλιά..με το καλό εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα και οι εγκυουλες μας να έχουν μια τέλεια εγκυμοσύνη και να περιμένουμε μέρα μέρα και τα δικά σας μωρά..θα σας ενημερώσω όταν γενναμε να μας στείλετε λίγη θετική ενέργεια που έχει μπόλικη η ομάδα μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Καλό μήνα κοριτσαρες μου με το καλό όλες να έχετε θετικά τεστακια..εμείς ακόμα περιμένουμε σήμερα είχα γιατρό έχει φτάσει τα 3.5κιλα η μπεμπουλα και μου είπε από μέρα σε μέρα θα γεννήσεις ανυπομονώ και δεν κρατιέμαι..σας φιλώ όλες..

Με το καλο!!Με ενα πονο!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα σε όλες,εγώ μετά από μια μικρή επέμβαση περιμένω περίοδο τις επόμενες μέρες.Εχω ραντεβού με τον γιατρό να δούμε άν όλα είναι καλά στην μήτρα και ελπίζω για θετικό αποτέλεσμα μετά την ωορρηξία. Εύχομαι σε όλες θετική σκέψη κουράγιο και πάμε δυνατά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου! Ρε κοριτσια, εχω τρελαθει! Ειμαι 21η μερα του κυκλου κ ειδα στο σερβιετακι μου καφε-ροζ υγρα! Οταν πηγα τουαλετα κ σκουπιστηκα ηταν κιτρινα, οχι καφε! Συγγνωμη για τις περιγραφες, αλλα εχω παθει ΣΟΚ! Ειναι δυνατον;; Τοσο νωρις; Ο κυκλος μου ειναι 26-27 μερες! Και οωρηξια εκανα την 13η μερα! Εχω γενικα καφε υγρα, αλλα παντα μετα την 23η-24η μερα! Τι συμβαινει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Ρε κοριτσια, εχω τρελαθει! Ειμαι 21η μερα του κυκλου κ ειδα στο σερβιετακι μου καφε-ροζ υγρα! Οταν πηγα τουαλετα κ σκουπιστηκα ηταν κιτρινα, οχι καφε! Συγγνωμη για τις περιγραφες, αλλα εχω παθει ΣΟΚ! Ειναι δυνατον;; Τοσο νωρις; Ο κυκλος μου ειναι 26-27 μερες! Και οωρηξια εκανα την 13η μερα! Εχω γενικα καφε υγρα, αλλα παντα μετα την 23η-24η μερα! Τι συμβαινει;;

Καλησπέρα, δηλαδή ίσως είναι εγκυμοσύνη  ή κάποιο θέμα υγείας; τα υγρά αυτά που ήταν κίτρινα είχαν μυρωδιά περίεργη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα, δηλαδή ίσως είναι εγκυμοσύνη  ή κάποιο θέμα υγείας; τα υγρά αυτά που ήταν κίτρινα είχαν μυρωδιά περίεργη;

Δεν εχουν καποια μυρωδια. Πριν 5 μηνες πηγα γυναικολογο και ημουν πεντακαθαρη, δηλ ποτε δεν ειχα καποια κυστη ή κατι αλλο. Πριν 2 μηνες εκανα ορμονολογικες και ηταν αριστες. Απλα απο τον Απριλιο εχω καφε υγρα απο την 24η μερα. Σημερα ειμαι στην 21η. Προσπαθω για μωρακι εδω και 5 μηνες, αλλα τιποτα μεχρι στιγμης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Δεν εχουν καποια μυρωδια. Πριν 5 μηνες πηγα γυναικολογο και ημουν πεντακαθαρη, δηλ ποτε δεν ειχα καποια κυστη ή κατι αλλο. Πριν 2 μηνες εκανα ορμονολογικες και ηταν αριστες. Απλα απο τον Απριλιο εχω καφε υγρα απο την 24η μερα. Σημερα ειμαι στην 21η. Προσπαθω για μωρακι εδω και 5 μηνες, αλλα τιποτα μεχρι στιγμης.

Και εγώ πριν ξεκινήσω προσπάθειες για μωράκι έκανα ορμονολογικες μπράβο σου Καλή αρχή έκανες. Πριν μήνες είχα έκτοπη κύηση και μετά από ένα μήνα βρήκε κάτι στην μήτρα που φαινόταν σαν αρχή εγκυμοσύνης μόνο που τελικά μετά από σαλπιγγογραφια είδαμε ότι ήταν πολυποδας,θυμάμαι ότι για πριν την περίοδο είχα λίγα κίτρινα υγρά με μία ελαφριά οσμή. Καλύτερα να μιλήσεις με τον γυναικολόγο σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Και εγώ πριν ξεκινήσω προσπάθειες για μωράκι έκανα ορμονολογικες μπράβο σου Καλή αρχή έκανες. Πριν μήνες είχα έκτοπη κύηση και μετά από ένα μήνα βρήκε κάτι στην μήτρα που φαινόταν σαν αρχή εγκυμοσύνης μόνο που τελικά μετά από σαλπιγγογραφια είδαμε ότι ήταν πολυποδας,θυμάμαι ότι για πριν την περίοδο είχα λίγα κίτρινα υγρά με μία ελαφριά οσμή. Καλύτερα να μιλήσεις με τον γυναικολόγο σου. 

Ειμαι διακοπες κ εχω σκοπο με το που γυρισω να παω ουτως η αλλως! Απλα για ακομα εναν μηνα απογοητευομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Ειμαι διακοπες κ εχω σκοπο με το που γυρισω να παω ουτως η αλλως! Απλα για ακομα εναν μηνα απογοητευομαι..

Μην απογοητεύσει. Μποριε να ναι κάτι καλο εμφύτευση.!!!! Θα δεις σε λίγες μερούλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μην απογοητεύσει. Μποριε να ναι κάτι καλο εμφύτευση.!!!! Θα δεις σε λίγες μερούλες. 

Μακαρι κοριτσι μου, αλλα πραγματικα εχω κουραστει! Καθε μηνα τα ιδια κ τα ιδια! Τωρα 21η μερα..ελεος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...