Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ...ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ...


Recommended Posts

ΣΤΙΣ 27/1 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ,ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΜΕΣΑ Σ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΑΚΙ!Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ 4.200 ΜΕΓΑΛΟ ΜΩΡΟ :cheer: ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΗ ΛΕΚΑΝΗ,ΥΠΗΡΧΕ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΑ!

ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ!ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΗ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΟ!! :) ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΘΗΛΑΣΩ.:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ,ΔΥΝΑΤΗ,ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΜΕΝΗ!!ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΣ!!!!

ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΟ!!!ΟΣΟ ΠΑΙΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΑΓΙΚΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει η κοριτσάρα σου και να την δεις όπως επιθυμείς. Είμαι η Σοφία και σε δυο περίπου μήνες θα γίνω και εγώ μανούλα...

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΙΧΑΝ ΠΑΘΕΙ ΟΛΟΙ ΠΛΑΚΑ.ΑΠΟΡΟΥΝ ΠΩΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ 53 ΚΙΛΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΩΡΟ 4.200 ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΕΝΗ ΛΕΚΑΝΗ ΚΑΙ ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΑΓΑΝΟΥΛΑ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ,ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλέκτρα μου να σας ζήσει η μπεμπούλα σας...Να είναι γερή κι ευτυχισμένη πάντα....Κι εσείς να είστε δίπλα της να την καμαρώνετε...

Κι εγώ γεννήθηκα 4.300 και η μανούλα μου ήταν μόλις 56 κιλά και μικρωκαμωμένη η καημενούλα...Απορώ πώς καταφέρατε και γεννήσατε φυσιολογικά τα "γιγαντάκια" σας ...:laugh: :laugh:

Καλά σαράντα να έχετε!Και να φιλήσεις τα μπουτάκια και τα μαγουλάκια της αφρατούλας σου!

Να σας ζήσει! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλέκτρα μου συγχαρητηρια!!!Μα ειναι τοσο ομορφο να ακους τοσο ωραια νεα!!!Να σου ζησει το λουλουδακι σου!!!Να ναι παντα γερο και καλοτυχο!!!!Εισαι πολυ τυχερη για την τοσο γρηγορη γεννα σου και με τοσο μεγαλο μωρακι φοβερο!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!

Ευχομαι καθε ευτυχια σε σενα και την οικογενεια σου!!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙ;;;;;;;;;;;;;;

ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΣΚΟΝΗ..ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ

ΝΟΜΙΖΑ ΗΤΑΝ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

ΞΕΡΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ..

ΜΑΣ ΤΡΩΤΕ ΛΑΧΑΝΟ!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Ηλέκτρα μου...Θα εισαι τρισευτυχισμένη τώρα..σε καταλαβαίνω...να την θυλάζεις όσο μπορείς...πολλά φιλάκια κ περιμένουμε κ φωτο....μεγάλο μωρό κ υγιές...τι καλύτερο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλέκτρα έγραψε:

ΣΤΙΣ 27/1 ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ,ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΜΕΣΑ Σ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΑΚΙ!Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ 4.200 ΜΕΓΑΛΟ ΜΩΡΟ :cheer: ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΗ ΛΕΚΑΝΗ,ΥΠΗΡΧΕ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΑ!

ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ!ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΗ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΟ!! :) ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΘΗΛΑΣΩ.:kiss: :kiss:[/quote

:) :) :) ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΜΕΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΣΦΙΞΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΔΥΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΑ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΕΓΩ.....ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΠΛΑΣΜΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 29/1/2009 ΣΤΙΣ 11.50 ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΑΝΤΙΚΡΙΣΑΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!!52ΕΚ. Κ 4.460 ΚΙΛΑ!!!ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΗΔΙΟ ΣΕ 40 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΚΡΑΥΓΕΣ ΒΓΗΚΕ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ...ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ!(ΠΟΛΥ ΜΑΛΛΙ).ΑΥΤΑ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ?ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΥΡΙΣΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ..ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΕΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΠΛΗΓΩΘΗΚΑΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΡΩΓΕΣ ΜΟΥ..ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΔΙΝΩ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΙΓΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ...ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΑΛΛΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΞΑΠΛΩΝΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ....ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΩΡΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλέκτρα και Beroiotisa να σας ζήσουν οι κοράκλες σας! Μπράβο σας με τόση υπομονή και τόσο εύκολα! Και χωρίς επισκληρίδιο! Καλή λοχεία να έχετε! Θα έχουν μαγουλάκια για τρελό ζούληγμα! Και πάλι να σας ζήσουν και να τις χαίρεστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...