Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βαλίτσα μαιευτηριου


Recommended Posts

Κορίτσια μου τι κάνετε;ειμαι στην 31η εβδομάδα και κάνω τις αγορές για την βαλιτσουλα σιγά σιγά. δύο ερωτησεις έχω οι σερβιέτες λοχίας είναι απλά το πιο μεγαλο νούμερο σε οποιαδήποτε εταιρεία σωστά; και τα βρακάκια μιας χρήσης που λένε ότι χρειάζονται που τα βρίσκω; είναι οι λεγόμενες πάνες ακράτειας; ευχαριστω πολυ

Swiss❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου κορίτσι! Με το καλό! Εννοείς τις κλασικές σερβιετες που παίρνουμε στην περίοδο; Γιατί δεν νομίζω να αρκούν αυτές! Εγώ είχα πάρει κάτι άλλες. Sanilady νομίζω λέγονται. Αλλά αν θυμάμαι καλά μόνο μια χρησιμοποίησα γιατί μου έδωσαν στο μαιευτήριο τα εσώρουχα μιας χρήσης ( κοινώς πάνες😆) που η αλήθεια είναι ότι με βόλεψαν περισσότερο την πρώτη ημέρα που είχα μεγαλύτερη ροή. 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Γιαννηςς είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;ειμαι στην 31η εβδομάδα και κάνω τις αγορές για την βαλιτσουλα σιγά σιγά. δύο ερωτησεις έχω οι σερβιέτες λοχίας είναι απλά το πιο μεγαλο νούμερο σε οποιαδήποτε εταιρεία σωστά; και τα βρακάκια μιας χρήσης που λένε ότι χρειάζονται που τα βρίσκω; είναι οι λεγόμενες πάνες ακράτειας; ευχαριστω πολυ

Swiss❤️

Καλησπερα κοριτσι μου με το καλο!

εγω να σου πω μια χρησιμοποίησα και αυτή ήταν δειγμα που ειχα ζητήσει 🤣🤣🤣 μεγαλη ακράτειας. 
απο εσωρουχα δεν βολευτηκα τα μιας χρήσης τελικα χρησιμοποίησα τα δικα μ βαμβακερά (με εποιανε φαγούρα)

οσο για τα υπολοιπα ρωτά στο μαιευτήριο διοτι το καθε ενα έχει δίκη του λίστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κορίτσι μου!!εγώ πήρα ένα πακέτο σερβιετες ακράτειας αλλά μου είπαν από το μαιευτήριο ότι τάχα δε θα μου φτάσουν κ πήρα κ άλλο που ακόμα το κοιτάω!! γενικά όμως είχα πολύ νορμάλ ροή οπότε κ δε χρειαστηκα κάτι παραπάνω..μετά έβαλα τις κλασικές σερβιετες!!από εσώρουχα είχα τα δικά μου τα βαμβακερά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Γιαννηςς είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;ειμαι στην 31η εβδομάδα και κάνω τις αγορές για την βαλιτσουλα σιγά σιγά. δύο ερωτησεις έχω οι σερβιέτες λοχίας είναι απλά το πιο μεγαλο νούμερο σε οποιαδήποτε εταιρεία σωστά; και τα βρακάκια μιας χρήσης που λένε ότι χρειάζονται που τα βρίσκω; είναι οι λεγόμενες πάνες ακράτειας; ευχαριστω πολυ

Swiss❤️

Με το καλό κορίτσι μου... Αρχικά μια ερώτηση θα γεννήσεις σε δημόσιο ή σε ιδιωτικό;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και με το καλο ευχομαι!! Εγω σε δημοσιο γεννησα κι ειχαν σερβιετες λοχειας εκει..Ωστωσο πηρα κι εγω εξτρα για το σπιτι και οποια μαρκα κι αν δεις λεγονται σερβιετες ειδικης χρησης..Ειναι διαφορετικες απο τις περιοδου! Εσωρουχα μιας χρησης πηρα της chicco 3 ευρω το πακετο των 4 και με βολεψαν πολυ γιατι τις 2 πρωτες μερες ειχα πολυ αιμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...