Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

@Tokyo με το καλό!!! Πόσο χάρηκα δεν φαντάζεσαι!! Ολα να πάνε καλά!!! Συνήθως τις περιόδους μας τις περνούσαμε μαζί..😊 Εσύ με έβαλες στο τρυπακι να ψαχτω με εξετάσεις και είχες τοοοσο δίκαιο! Αλήθεια χαίρομαι πολυ για σένα!! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! ❤️🤰

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου! Εύχομαι τώρα και στα δικά σου!!! Φιλιά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι? 

Στην 21 σήμερα στην 20 χθες που είδα τις ροζ σταγόνες. Σε 5 μέρες περιμένω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου @Tokyo συγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη @Kardoula1991 περιμένουμε τη χοριακη σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Στην 21 σήμερα στην 20 χθες που είδα τις ροζ σταγόνες. Σε 5 μέρες περιμένω 

Καλημέρα κοριτσι μου! Αν και δεν μου εχει συμβει ποτε πιστευω οτι ειναι πολυ πιθανον να ειναι της εμφυτευσης! Κανε υπομονη και με 1-2 μερες καθυστερηση πηγαινε για χοριακη! Σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

 Δεν ήμουνα καθόλου καλά σήμερα αλλά με τόσα ευχάριστα νέα έφτιαξε η διάθεση μου! Πήραμε τα αποτελέσματα από το σπερμοδιάγραμμα του άντρα μου, η ποσότητα ήταν μια χαρα, ηκινητικότητα και η μορφολογία όμως ήταν πάτος :( 😢 Υπάρχει μία μόλυνση μας είπε που επειρέασε πολύ το σπέρμα.. Θα κάνω και εγω καλιέργεια να δούμε τι ακριβώς μόλυνση υπάρχει και θα πάρουμε αντιβίωση.. Απογοητεύτηκα πάρα πολύ κορίτσια μου, γιατί αυτό σημαίνει θα χρειαστεί 3-6 μήνες μέχρι να αποκατασταθεί το σπέρμα, αρα καλά Χριστούγεννα προσπάθεια πάλι.. Πάνε και οι "γόνιμοι" μήνες μετά τη λαπαροσκόπηση... Μετά την επέμβαση ήμουν τόσο αισιόδοξη, είχα τόση θετική  ενέργεια και αυτό μου έκοψε τα φτερά μου :( Νιώθω ότι πάω ένα βήμα μπροστά και δύο πίσω βρε κορίτσια :( Κουράστηκααα έχει 4 χρόνια σχεδόννν προσπαθούμε και πάντα κάτι βρίσκουμε, κάτι μας σταματά :(  Συγνώμη για το κατεβατό και που χάλασα το ευχάριστο κλίμα της ημέρας από τα θετικά μας τεστάκια, ήθελα κάπου να μιλήσω και πραγματικά νιώθω πως κανείς δεν με καταλαβαίνει 😢

Καλημέρα κορίτσι μου! Μην στεναχωριεσαι. Το καλο ειναι οτι διορθωνεται με αντιβιωση. Μιληστε με τους γιατρους σας (ουρολογο κ γυναικολογο) και αν σας το επιτρεπουν συνεχιστε τις προσπαθειες σας. Το καλο ειναι οτι ο αριθμος του ειναι καλος, οποτε στα τοσα σπερματοζωαρια κατι θα βρεθει. Μην  απελπιζεσαι! Μπορει να εχεις αποτελεσματα κ πριν το 6μηνο αφου κανετε τη θεραπεια σας και εισαι και εσυ πιο γονιμη τωρα. Αν φυγουν τα μικροβια ολα θα ειναι μια χαρα! Μη σκεφτεσαι οτι εισαι 2 βηματα πισω... Να σκεφτεσαι οτι εχετε βρει τα προβληματα σας τα οποια αντιμετωπιζονται!!! Αυτο ειναι το πιο σημαντικο! Εισαι ακομα πιο κοντα στο στοχο σου! Εχεις κανει ηδη αρκετα βηματα για να ερθεις πιο κοντα! Απλα θελει λιγο χρονο ακομα.... Χαλαρωστε, απολαυστε το καλοκαιρι σας και συνεχιστε τις επαφουλες σας χαλαρα και που ξερεις?! ισως ερθει νωριτερα! Δεν ξερω αλλα εχω θετικη διαισθηση για σενα! Πιστευω οτι μεχρι τελος του ετους θα μας ανακοινωσεις τα χαρμοσυνα νεα! Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια!!!! Εμεις ειμαστε εδω για να μιλαμε και να λεμε οτι νιωθουμε! Δεν χαλασες κανεναν ευχαριστο κλιμα! Ολα τα κοριτσια περνανε απο ολες τις φασεις.. Καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας και σου ευχομαι ολοψυχα να δεις θετικο τεστακι εκει που δεν το περιμενεις κ πιο νωρις! 😍

Υ.Γ. Θα σε συμβουλευα, αν πιστευεις, να επισκεφτεις την Αγ. Ειρηνη Χρυσοβαλαντου στη Λυκοβρυση. Να πας να προσευχηθεις και να την παρακαλεσεις να σου φερει το μωρακι σου! Εγω ηρεμησα κ πηρα δυναμη μετα την επισκεψη μου. Ζητα και απο τις μοναχες εκει το μηλαρακι για να φατε με τον συντροφο σου και λαδακι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Στην 21 σήμερα στην 20 χθες που είδα τις ροζ σταγόνες. Σε 5 μέρες περιμένω 

Καλημέρα lacostaki μου! Τι ωραία είναι αυτά που διαβάζω! Λες να είναι εμφύτευσης; Οι ημερομηνίες πάντως ταιριάζουν! Αχ μακάρι!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kardoula1991  Καλη σου μέρα! Κ εγω αχνο θετικο το βλεπω! Συγχαρητηρια!!!! Ότι καλυτερο σου ευχομαι με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! Τρεχα για χοριακη αυριο και παρε τον γιατρο σου για να σου δωσει οδηγιες. Ημουν σιγουρη ότι θα ξανα μεινεις εγκυος πολύ συντομα αλλα εσυ το τερματισες!!! Χαχα

@kalina Συγχαρητηρια και σε σενα !!! Με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!

@Smurf88 κοριτσι μου λυπαμαι πολύ! Μη το βαζεις κατω! Συνεχισε τις προσπαθειες σου! Ειδες η @Kardoula1991 δεν κρατηθηκε και να τα αποτελεσματα! χιχι

Κοριτσια και στο θεμα της εξωσωματικης τα κοριτσια πανε πολύ καλα! Εχουμε πολλες εγκυουλες! Και εδώ από ότι φαινεται μπηκε καλα ο μηνας! Ευχομαι σε ολες σας να αναβαθμιστειτε και να δειτε το πολυποθητο θετικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι αν ξέρετε;; αυτό το αίμα εμφύτευση που λένε ότι έχουν κάποιες γυναίκες το έχουν όλη μέρα ή μπορεί να είναι μόνο μια ροζ σταγόνα και μετά τίποτα;; 

Καλημερα!!Πολύ καλο μου ακούγεται αυτό! Από οτι ξέρω έχεις μόνο λίγες σταγόνες ροζ η καφε και μετα τίποτα..Λες να ετοιμάζεται και καλο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας... Φοβάμαι πολύ την χοριακη αύριο και έχω πολύ άγχος.. Όσο για τα τεστ σήμερα ήταν λίγο πιο σκούρο πάντως από χθες.. Θα πάω όμως αύριο και για την χοριακη για να πάρω και τον γιατρό γιατί δεν τον πήρα χάχα ας κάνω πρώτα χοριακη και μετά θα τον πάρω για οδηγίες😊

Εντομεταξυ ναι πραγματικά ποιος το περίμενε για αυτόν τον μήνα.. Εγώ έλεγα δεν υπάρχει περίπτωση.. Και παλι με την μια.. Με ένα ατυχηματακι έγινε το θαυμα..την προηγούμενη με 2 επαφές εκτός γονιμων και τώρα με μια😂 τι να πω χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας... Φοβάμαι πολύ την χοριακη αύριο και έχω πολύ άγχος.. Όσο για τα τεστ σήμερα ήταν λίγο πιο σκούρο πάντως από χθες.. Θα πάω όμως αύριο και για την χοριακη για να πάρω και τον γιατρό γιατί δεν τον πήρα χάχα ας κάνω πρώτα χοριακη και μετά θα τον πάρω για οδηγίες😊

Εντομεταξυ ναι πραγματικά ποιος το περίμενε για αυτόν τον μήνα.. Εγώ έλεγα δεν υπάρχει περίπτωση.. Και παλι με την μια.. Με ένα ατυχηματακι έγινε το θαυμα..την προηγούμενη με 2 επαφές εκτός γονιμων και τώρα με μια😂 τι να πω χαχαχα 

Να μην αγχώνεσαι επειδή έγινε μια φορά δε σημαίνει ότι θα γίνει πάλι.. Όλα θα πάνε καλά. Είχες τπτ ενδείξεις πέρα από το αίμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@Άντρεα ευχαριστώ! Σήμερα πήρα θετική χοριακή! 

Είδα και τα δικά σου... κορίτσι μου μην παιδεύεσαι άλλο, 4 χρόνια πια είναι αρκετά! κ γω έτσι περίμενα τις γόνιμες μετά τη σαλπιγγογραφία, τις γόνιμες του καλοκαιριού, να γυρίσει ο ερμής κ πάει λέγοντας. Η αντοχή του καθενός είναι προσωπική όμως για μένα η εξωσωματική ήταν ό,τι καλύτερο έκανα! Τουλάχιστον άρχισε να κινείται κάτι, εβλεπα, ωαρια, εμβρυα, κάτι ρε παιδι μου! Αυτό το μηνας μπαινει μηνας βγαινει δεν το αντεχα κ φαντασου φυσιολογικά 1,5 χρονο προσπαθησα... εσύ ξέρεις τη σωστή απόφαση αλλά σκέψου το σαν επιλογή... 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Χάρηκα πολυ! Ήσουν από τις πρώτες με τις οποίες μιλουσα! Να είσαι καλά! Ευχομαι όλα με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Μην στεναχωριεσαι. Το καλο ειναι οτι διορθωνεται με αντιβιωση. Μιληστε με τους γιατρους σας (ουρολογο κ γυναικολογο) και αν σας το επιτρεπουν συνεχιστε τις προσπαθειες σας. Το καλο ειναι οτι ο αριθμος του ειναι καλος, οποτε στα τοσα σπερματοζωαρια κατι θα βρεθει. Μην  απελπιζεσαι! Μπορει να εχεις αποτελεσματα κ πριν το 6μηνο αφου κανετε τη θεραπεια σας και εισαι και εσυ πιο γονιμη τωρα. Αν φυγουν τα μικροβια ολα θα ειναι μια χαρα! Μη σκεφτεσαι οτι εισαι 2 βηματα πισω... Να σκεφτεσαι οτι εχετε βρει τα προβληματα σας τα οποια αντιμετωπιζονται!!! Αυτο ειναι το πιο σημαντικο! Εισαι ακομα πιο κοντα στο στοχο σου! Εχεις κανει ηδη αρκετα βηματα για να ερθεις πιο κοντα! Απλα θελει λιγο χρονο ακομα.... Χαλαρωστε, απολαυστε το καλοκαιρι σας και συνεχιστε τις επαφουλες σας χαλαρα και που ξερεις?! ισως ερθει νωριτερα! Δεν ξερω αλλα εχω θετικη διαισθηση για σενα! Πιστευω οτι μεχρι τελος του ετους θα μας ανακοινωσεις τα χαρμοσυνα νεα! Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια!!!! Εμεις ειμαστε εδω για να μιλαμε και να λεμε οτι νιωθουμε! Δεν χαλασες κανεναν ευχαριστο κλιμα! Ολα τα κοριτσια περνανε απο ολες τις φασεις.. Καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας και σου ευχομαι ολοψυχα να δεις θετικο τεστακι εκει που δεν το περιμενεις κ πιο νωρις! 😍

Υ.Γ. Θα σε συμβουλευα, αν πιστευεις, να επισκεφτεις την Αγ. Ειρηνη Χρυσοβαλαντου στη Λυκοβρυση. Να πας να προσευχηθεις και να την παρακαλεσεις να σου φερει το μωρακι σου! Εγω ηρεμησα κ πηρα δυναμη μετα την επισκεψη μου. Ζητα και απο τις μοναχες εκει το μηλαρακι για να φατε με τον συντροφο σου και λαδακι. 

Κοριτσακι μου σε ευχαριστώ πάαρα πολύ για τα καλά σου λόγια!! ❤❤ Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα! Παντα χρειαζομαι 1-2 μέρες να ηρεμήσω και να επαναφέρω τον εαυτό μου.. Φυσικά και θα συνεχίσουμε τις προσπαθειες, και ειναι η ωρα του ο Θεός θα μας το στείλει..

Πιστεύω πολύ κορίτσι μου αλλά ειμαι απο Κύπρο και με τη κατασταση αυτή είναι πολύ δυσκολο για ταξίδι.. εχω τη ζώνη της παναγίας ομως😇

Σ ευχαριστώ για ακόμη μια φορά για τα καλά σου λόγια! 🤗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Στην 21 σήμερα στην 20 χθες που είδα τις ροζ σταγόνες. Σε 5 μέρες περιμένω 

Lacostaki μ εγω στην προηγούμενη εγκυμοσύνη που δεν είχε αίσιο τέλος είχα δει την 23η μέρα με 29αρι κύκλο κατι λιγα καφέ στο σκούπισμα και στο σερβιέτακι. Κράτησαν περίπου μισή μέρα και κάτι παραπάνω και είχα και σαν πόνους περίοδου αφού νόμιζα πως ήρθε νωρίτερα.ήταν από εμφυτευση.ευχομαι και σε σένα να γίνεται το ίδιο με πιο ευτυχή κατάληξη εννοείται!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Να μην αγχώνεσαι επειδή έγινε μια φορά δε σημαίνει ότι θα γίνει πάλι.. Όλα θα πάνε καλά. Είχες τπτ ενδείξεις πέρα από το αίμα; 

Προσπαθώ να μην αγχώνομαι αλλά δεν μπορώ.. Αν δεν κάνω την χοριακη δεν θα ηρεμισω.. Και πόσο μάλλον αν δεν είναι καλός αριθμός και δω πάλι χαμηλό αριθμό θα βάλω τα κλάματα την ίδια στιγμή.. Έχω κάτι πονακια που και που τύπου περιόδου και εχθές είχα πονοκέφαλο.. Κάτι άλλο δεν έχω.. Θα πάω αύριο το πρωί για τολην χοριακη και θα δω😊 θα σας ενημερώσω με το που πάρω τα αποτελέσματα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Lacostaki μ εγω στην προηγούμενη εγκυμοσύνη που δεν είχε αίσιο τέλος είχα δει την 23η μέρα με 29αρι κύκλο κατι λιγα καφέ στο σκούπισμα και στο σερβιέτακι. Κράτησαν περίπου μισή μέρα και κάτι παραπάνω και είχα και σαν πόνους περίοδου αφού νόμιζα πως ήρθε νωρίτερα.ήταν από εμφυτευση.ευχομαι και σε σένα να γίνεται το ίδιο με πιο ευτυχή κατάληξη εννοείται!!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Εγώ είχα μόνο μια σταγόνα ροζ το πρωί του Σαββάτου 20 μέρα σε κύκλο 25 ημερων κι από κει και πέρα τίποτα.. Τώρα θα δείξει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Να σας ρωτήσω...Σας εχει συμβει σε ωορρηξία να έχει καφε στο σκουπισμα;;Υπάρχει περίπτωση η να ανησυχώ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κοριτσακι μου σε ευχαριστώ πάαρα πολύ για τα καλά σου λόγια!! ❤❤ Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα! Παντα χρειαζομαι 1-2 μέρες να ηρεμήσω και να επαναφέρω τον εαυτό μου.. Φυσικά και θα συνεχίσουμε τις προσπαθειες, και ειναι η ωρα του ο Θεός θα μας το στείλει..

Πιστεύω πολύ κορίτσι μου αλλά ειμαι απο Κύπρο και με τη κατασταση αυτή είναι πολύ δυσκολο για ταξίδι.. εχω τη ζώνη της παναγίας ομως😇

Σ ευχαριστώ για ακόμη μια φορά για τα καλά σου λόγια! 🤗

 

Χαίρομαι που είσαι καλυτερα! Έτσι είμαστε με τα πανω μας και τα κάτω μας! Δεν το θυμόμουν ότι είσαι από Κυπρο. Η ζώνη της είναι για όταν μείνεις έγκυος κ πιστεύω ότι θα την χρησιμοποιήσεις συντομα! Μην ευχαριστείς για τίποτα. Εμείς είμαστε εδώ η μια για την άλλη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PAPA EVA είπε:

Χαίρομαι που είσαι καλυτερα! Έτσι είμαστε με τα πανω μας και τα κάτω μας! Δεν το θυμόμουν ότι είσαι από Κυπρο. Η ζώνη της είναι για όταν μείνεις έγκυος κ πιστεύω ότι θα την χρησιμοποιήσεις συντομα! Μην ευχαριστείς για τίποτα. Εμείς είμαστε εδώ η μια για την άλλη! 

Μου είπαν ότι βοηθαει και για σύλληψη η ζώνη.. με πιστη σε όλα βοηθάει! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα lacostaki μου! Τι ωραία είναι αυτά που διαβάζω! Λες να είναι εμφύτευσης; Οι ημερομηνίες πάντως ταιριάζουν! Αχ μακάρι!😊

Καλημέρα κορίτσι μου να σου πω την αλήθεια προσπαθώ να μην ενθουσιαζομαι αλλά είναι και το ότι δεν μου έχει ξανά συμβεί ποτέ και ειδικά τόσο νωρίς. Κι όπως λες κι εσύ ταιριάζουν και οι ημερομηνίες.. Τώρα τι να πω; υπομονή μέχρι την Παρασκευή και βλέπουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Τι κάνετε? Καλή βδομάδα... Πηγα για χοριακη και περιμένω τώρα να βγουν τα αποτελέσματα... Πήρα και τον γιατρό χαχαχα γατάκι εγώ στο τηλ σας παρακαλώ μην με μαλωσετε και έτσι χαχαχαχα αλλά δεν με μάλωσε.. Μόνο λίγο γιατί πήγα για χοριακη γιατί μου είπε δεν είπαμε ότι είναι μόνο αριθμοί και καλύτερα να πήγαινα για υπέρηχο... Έχω μεγάλη αγωνία για την χοριακη.. Θα σας στείλω μόλις μάθω😊 καλή συνεχια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Τι κάνετε? Καλή βδομάδα... Πηγα για χοριακη και περιμένω τώρα να βγουν τα αποτελέσματα... Πήρα και τον γιατρό χαχαχα γατάκι εγώ στο τηλ σας παρακαλώ μην με μαλωσετε και έτσι χαχαχαχα αλλά δεν με μάλωσε.. Μόνο λίγο γιατί πήγα για χοριακη γιατί μου είπε δεν είπαμε ότι είναι μόνο αριθμοί και καλύτερα να πήγαινα για υπέρηχο... Έχω μεγάλη αγωνία για την χοριακη.. Θα σας στείλω μόλις μάθω😊 καλή συνεχια 

 Καλημέρα αγάπη μου καλα αποτελέσματα σου εύχομαι με ένα τεράστιο αριθμό.  Είδες μωρε ο γλυκούλης ο γιατρος? Τσάμπα τν φοβηθηκες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εμείς είμαστε στο χωριό στη μαμά μου με το μικρό. Σήμερα θα πάμε σπίτι μας, ωραία περάσαμε αλλά σαν το σπίτι μου τίποτα!! 

Άντε να ακούσουμε μόνο καλά αποτελέσματα τις επόμενες μέρες! Σε 10 μέρες περιμένω κ εγώ περίοδο κ μπαίνω δυναμικά στις προσπάθειες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

 Καλημέρα αγάπη μου καλα αποτελέσματα σου εύχομαι με ένα τεράστιο αριθμό.  Είδες μωρε ο γλυκούλης ο γιατρος? Τσάμπα τν φοβηθηκες

Ευχαριστώ πολύ.. Ελπίζω στο επόμενο 2ωρο να έχουν βγει γιατί θα σκάσω χάχα.. Ναι μωρέ ο καλουλης μου.. Και με το που του είπα μη με μαλωσετε μου κάνει μια: έμεινες πάλι έγκυος! Χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...