Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΝΗΣ έφτασε, μυρίζει καλοκαίρι, μωρά λοιπόν στις αγκαλιές σε ΟΛΕΣ μας να φέρει!


A&O

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Χαχα να και ένας άντρας που φοβάται. Ο δικός μου νομίζω δε το σκέφτεται ποτέ. Να μη φοβάται. Πολλές γυναίκες φαντάσου γυμνάζονται κιόλας καθημερινά!

Επίσης το σπέρμα άραγε μπορεί να δημιουργήσει τπτ;;; Ε εντάξει δεν είναι ότι καλύτερο να φοβάται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Επίσης το σπέρμα άραγε μπορεί να δημιουργήσει τπτ;;; Ε εντάξει δεν είναι ότι καλύτερο να φοβάται.. 

Όχι κορίτσι. Κανένα θέμα δε δημιουργεί. Αλλιώς οι γυναικολόγοι θα μας είχαν δώσει σαφείς οδηγίες. Κάνε άφοβα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Olly είπε:

Καλησπέρα κορίτσια θέλω τα φώτα σας....εχω κύκλο 28 ημέρες ..ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου τις ημέρες ωορρηξίας... την 14 ημέρα και για δύο ημέρες μετά είδα καφέ υγρά στο εσώρουχο μου πρώτη φορά μου συμβαίνει... προσπαθούμε 2 Χρόνια για μωράκι και σκεφτόμουν μήπως ήταν  η γονιμοποίηση υπάρχει τέτοια περίπτωση...?έχει συμβεί σε καμία....?αν κάνω β χοριακη την 25 ημέρα θα δείξει τπτ η να περιμένω που δεν το αντέχω καθόλου..?🙃🙃 

Εμένα έχει τύχη μετά από επαφή στις γόνιμες μέρες να δω καφέ.. 2 φορές συγκεκριμένα. Τότε δεν προσπαθούσαμε ακόμα.. Μου είχαν πει ότι μπορεί να συμβει στην διάρκεια της ωορηξίας.. 

Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός και έχει άλλα συμπτώματα.. Μπορεί να είναι ο τυχερός σας μήνας.. Συνήθως η χοριακή δείχνει σε αυτές τις μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Επίσης το σπέρμα άραγε μπορεί να δημιουργήσει τπτ;;; Ε εντάξει δεν είναι ότι καλύτερο να φοβάται.. 

Κορίτσια μου εγώ έχω κανονικά ολοκληρωμένες επαφές σε ολό τον κύκλο. Και στις εγκυμοσύνες μου είχα και δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα.( Πριν μάθω φυσικά ότι είμαι έγκυος γιατί μετά δεν ήθελα καθόλου) 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα και καλα αποτελέσματα σε όλες μας!!!!!! Εγώ περιμένω να μου ρθει 08/06, ή 09/06,ή10/06 και ακόμα τίποτα 😆😆αντε να δούμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Olly είπε:

Καλησπέρα κορίτσια θέλω τα φώτα σας....εχω κύκλο 28 ημέρες ..ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου τις ημέρες ωορρηξίας... την 14 ημέρα και για δύο ημέρες μετά είδα καφέ υγρά στο εσώρουχο μου πρώτη φορά μου συμβαίνει... προσπαθούμε 2 Χρόνια για μωράκι και σκεφτόμουν μήπως ήταν  η γονιμοποίηση υπάρχει τέτοια περίπτωση...?έχει συμβεί σε καμία....?αν κάνω β χοριακη την 25 ημέρα θα δείξει τπτ η να περιμένω που δεν το αντέχω καθόλου..?🙃🙃 

Κορίτσι μου τα καφέ υγρά μπορεί να είναι και από την ωορηξία. Επίσης μπορεί να είναι όντως και από την εμφύτευση η οποία γίνεται αν τα λέω σωστά 5η με 7η μέρα μετά τη γονιμοποίηση ??? Τα κορίτσια ίσως τα ξέρουνε καλύτερα. Καταλαβαίνω την αγωνία σου αλλά θα σου έλεγα να κάνεις χοριακή την 29η μέρα. Μακάρι να σου δώσει και σένα γούρι το θεματάκι μου 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Olly είπε:

Καλησπέρα κορίτσια θέλω τα φώτα σας....εχω κύκλο 28 ημέρες ..ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου τις ημέρες ωορρηξίας... την 14 ημέρα και για δύο ημέρες μετά είδα καφέ υγρά στο εσώρουχο μου πρώτη φορά μου συμβαίνει... προσπαθούμε 2 Χρόνια για μωράκι και σκεφτόμουν μήπως ήταν  η γονιμοποίηση υπάρχει τέτοια περίπτωση...?έχει συμβεί σε καμία....?αν κάνω β χοριακη την 25 ημέρα θα δείξει τπτ η να περιμένω που δεν το αντέχω καθόλου..?🙃🙃 

Τα καφε υγρά ηταν η ωορηξια σου....πολύ πιθανόν να εγινε κατι..25η μερα είναι πολυ νωρις...περιμενε την 28...καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elie είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα και καλα αποτελέσματα σε όλες μας!!!!!! Εγώ περιμένω να μου ρθει 08/06, ή 09/06,ή10/06 και ακόμα τίποτα 😆😆αντε να δούμε!!!!!!

Ωωωω μακάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elie είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα και καλα αποτελέσματα σε όλες μας!!!!!! Εγώ περιμένω να μου ρθει 08/06, ή 09/06,ή10/06 και ακόμα τίποτα 😆😆αντε να δούμε!!!!!!

Μακάρι να περιμένεις πάρα πολύ ακόμα! Τουλάχιστον κανένα χρόνο!💗  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki μου γλυκό διάβασα πριν λίγο ότι έχεις εμβρυομεταφορά σήμερα. Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια! Το γράφω εδώ γιατί μπορεί να μεταφερθηκατε στο άλλο θέμα κάποια κορίτσια αλλά εμείς εδώ πάντα σας σκεφτόμαστε και θέλουμε να μαθαίνουμε νέα σας. Εξάλλου ανήκεις και στο πινακακι μας! Ήμασταν από τα πρώτα κορίτσια που μπήκαμε και ήσουν από τα πρώτα κορίτσια που γνώρισα εδώ μέσα! Και πάλι σου εύχομαι πολύ πολύ πολύ μεγάλη επιτυχία και σε λίγες ημέρες ένα τεράστιο θετικό δίπλα στο όνομα σού!💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki μας καλή επιτυχία κορίτσι μου με το καλό όλα..εύχομαι να είναι τυχερά τα εμβρυακια σου και να πιαστούν γερά γερά..καλά που το έγραψες @Ευάγγελοςτ γιατί κι εγώ έτσι νιώθω σαν εσένα..:) περιμένουμε μαζί σου να περάσουν οι μέρες κορίτσι μου και να έχεις μια τεράστια χοριακη.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! @lactaki καλή επιτυχία!! Εγώ περιμένω τη χοριακή αλλά κάτι μου λέει ότι δε θα πάει καλά γιατί έκανα πάλι τεστ το πρωί και ήταν σχεδόν το ίδιο με το πρώτο...ελαφρώς πιο χρωματισμένο αλλά και πάλι αχνό! Στο site της hometest γράφει ότι τις πρώτες μέρες μπορεί να δείχνει το ίδιο το τεστ αλλά εγώ ήδη ανησυχώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @lactaki καλή επιτυχία!! Εγώ περιμένω τη χοριακή αλλά κάτι μου λέει ότι δε θα πάει καλά γιατί έκανα πάλι τεστ το πρωί και ήταν σχεδόν το ίδιο με το πρώτο...ελαφρώς πιο χρωματισμένο αλλά και πάλι αχνό! Στο site της hometest γράφει ότι τις πρώτες μέρες μπορεί να δείχνει το ίδιο το τεστ αλλά εγώ ήδη ανησυχώ!

καλημερα!!αν θυμαμαι καλα το πρωτο ηταν πριν εχεις καθυστερηση...μηπως για αυτο ειναι αχνα κ τα 2 γιατι ειναι αρχη ακομη??ευχομαι ειναι μια χαρα η χοριακη σου!!!!περιμενουμε νεα σου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

@lactaki καλή επιτυχία και από μένα και γρήγορα να δεις ένα θετικό τεστάκι!

@Smurf88 μην είσαι απαισιόδοξη, κι εγώ πιστεύω ότι απλά το έκανες νωρίς και γι αυτό δε χρωματίζεται παραπάνω! Περιμένουμε νούμερο χοριακής.

Εγώ απ' την άλλη κορίτσια μου αδιαθέτησα σήμερα 25η μέρα, μάλλον λόγω της αγωγής που έκανα αυτό το μήνα! Ήξερα ότι δεν είχα κάτι να περιμένω αλλά είμαι πολύ αισιόδοξη για το καλοκαιράκι που έρχεται. Ελπίζω όμως ο Ιούνης να έχει φέρει τύχη σε όλες τις υπόλοιπες!

Επόμενη περίοδος 7/7, που έχω και επέτειο γάμου, και που ελπίζω αυτή να είναι η δική μου τυχερή ημερομηνία!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια δυστυχώς δεν έχω ευχάριστα....βιοχημική!!!μου είπαν ότι συχνά όταν είναι κοντά οι εγκυμοσύνες έχουμε τέτοια φαινόμενα και φυσικά έπρεπε να το πάθω και εγώ αυτό....Πάμε παρακάτω λοιπόν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ κορίτσια δυστυχώς δεν έχω ευχάριστα....βιοχημική!!!μου είπαν ότι συχνά όταν είναι κοντά οι εγκυμοσύνες έχουμε τέτοια φαινόμενα και φυσικά έπρεπε να το πάθω και εγώ αυτό....Πάμε παρακάτω λοιπόν...

Κορίτσι μου έπιασες όμως στους 4 μήνες προσπαθειών οπότε είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα!

Μη στεναχωριέσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κορίτσι μου έπιασες όμως στους 4 μήνες προσπαθειών οπότε είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα!

Μη στεναχωριέσαι...

Αχ σ'ευχαριστώ πολύ...Το ίδιο μου είπε και ο γιατρός και μου είπε επίσης να μη βιαστώ την επόμενη φορά..να περιμένω να έχω κάποιες μέρες καθυστέρηση..Θα μου περάσει μωρέ..είναι μέχρι να έρθει η περίοδος για να ισορροπήσω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ κορίτσια δυστυχώς δεν έχω ευχάριστα....βιοχημική!!!μου είπαν ότι συχνά όταν είναι κοντά οι εγκυμοσύνες έχουμε τέτοια φαινόμενα και φυσικά έπρεπε να το πάθω και εγώ αυτό....Πάμε παρακάτω λοιπόν...

Δυστυχως απο οτι εχω καταλαβει ειναι συχνο φαινομενο...Να μην στεναχωριεσαι και την επομενη φορα ειμαι σιγουρη θα σου πανε ολα καλα!!!🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@lactaki μου γλυκό διάβασα πριν λίγο ότι έχεις εμβρυομεταφορά σήμερα. Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια! Το γράφω εδώ γιατί μπορεί να μεταφερθηκατε στο άλλο θέμα κάποια κορίτσια αλλά εμείς εδώ πάντα σας σκεφτόμαστε και θέλουμε να μαθαίνουμε νέα σας. Εξάλλου ανήκεις και στο πινακακι μας! Ήμασταν από τα πρώτα κορίτσια που μπήκαμε και ήσουν από τα πρώτα κορίτσια που γνώρισα εδώ μέσα! Και πάλι σου εύχομαι πολύ πολύ πολύ μεγάλη επιτυχία και σε λίγες ημέρες ένα τεράστιο θετικό δίπλα στο όνομα σού!💗💗💗💗

Κορίτσια μου εννοείται πως ανήκω κ στο δικό σας πινακακι δε φευγωωωω χαχαχαα .. @Frogel μου κ όλα τα κορίτσια που μου ευχήθηκαν σας ευχαριστώ.. έκανα την ωοληψια κ είμαι σπίτι τώρα.. πήρε ο γιατρός 15 !!! Εύχομαι από δω κ πέρα να προχωρήσουν κ να γονιμοποιηθούν να πάνε όλα καλά. Ο γιατρός είναι αισιόδοξος ❣️🙏🙏🙏💞 με το καλό σε όλες μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η elephant είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Η αλήθεια είναι ότι εμάς το πρόβλημα είναι στο σπέρμα και είπα να κάνω και εγώ τον έλεγχο μου και λέω αν έχω και εγώ θέματα, άστα να πάνε..απογοητεύομαι. 

Κορίτσι μου μην σε ανησυχεί η ΑΜΗ, και εγώ είμαι στο κατώτατο φυσιολογικό.. Δεν σχετίζεται με την ποιότητα των ωαρίων αλλά με την ποσότητα και το πόσο σύντομα θα μπεις σε διαδικασία εμηνόπαυσης. Απλά χρειάζεται να επισπεύσουμε το πότε θα κάνουμε νιννάκι, να μην το αφήσουμε για παράδειγμα μετά τα 40

στις πριν 15 ώρες, ο/η Olly είπε:

Καλησπέρα κορίτσια θέλω τα φώτα σας....εχω κύκλο 28 ημέρες ..ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου τις ημέρες ωορρηξίας... την 14 ημέρα και για δύο ημέρες μετά είδα καφέ υγρά στο εσώρουχο μου πρώτη φορά μου συμβαίνει... προσπαθούμε 2 Χρόνια για μωράκι και σκεφτόμουν μήπως ήταν  η γονιμοποίηση υπάρχει τέτοια περίπτωση...?έχει συμβεί σε καμία....?αν κάνω β χοριακη την 25 ημέρα θα δείξει τπτ η να περιμένω που δεν το αντέχω καθόλου..?🙃🙃 

Ωοριξία πότε έκανες κορίτσι μου γνωρίζεις; αν είχες πολύ νωρίς την ωοριξία σου π.χ 9η μέρα, ίσως κάτι ευχάριστω να δείχνει το αίμα.. Αν όμως η ωοριξία σου έγινε την 14η μέρα τότε είναι αίμα από την ωοριξία συμβαίνει σε κάποιες περιπτώσεις! Αν δεν αντέχεις μέχρι τη καθυστέρηση, η χοριακή θα δείξει αν υπάρχει εγκυμοσύνη 12 μέρες μετά την ωοριξία σου :) 

στις πριν 14 ώρες, ο/η Elie είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα και καλα αποτελέσματα σε όλες μας!!!!!! Εγώ περιμένω να μου ρθει 08/06, ή 09/06,ή10/06 και ακόμα τίποτα 😆😆αντε να δούμε!!!!!!

Ωωω πολύ ευχαριστα νέα αυτά κορίτσι μου!! ΠΕριμένουμε να μας αναρτήσεις θετικό τεστάκι :) 

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ κορίτσια δυστυχώς δεν έχω ευχάριστα....βιοχημική!!!μου είπαν ότι συχνά όταν είναι κοντά οι εγκυμοσύνες έχουμε τέτοια φαινόμενα και φυσικά έπρεπε να το πάθω και εγώ αυτό....Πάμε παρακάτω λοιπόν...

Λυπάμαι κοριτσάκι μου 😕 αυτό που παίρνεις τη χαρά και στην παίρνουν πίσω πολύ άσχημο.. εύχομαι να σας πάνε όλα καλά στο μέλλον ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ σ'ευχαριστώ πολύ...Το ίδιο μου είπε και ο γιατρός και μου είπε επίσης να μη βιαστώ την επόμενη φορά..να περιμένω να έχω κάποιες μέρες καθυστέρηση..Θα μου περάσει μωρέ..είναι μέχρι να έρθει η περίοδος για να ισορροπήσω!! 

Κορίτσι μου❣️❣️ όλα καλά θα πάνε λυπάμαι πολύ αλλά το κεφάλι ψηλά.. έπιασες... Θα ξανά πιάσεις!!! 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η A&O είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

@lactaki καλή επιτυχία και από μένα και γρήγορα να δεις ένα θετικό τεστάκι!

@Smurf88 μην είσαι απαισιόδοξη, κι εγώ πιστεύω ότι απλά το έκανες νωρίς και γι αυτό δε χρωματίζεται παραπάνω! Περιμένουμε νούμερο χοριακής.

Εγώ απ' την άλλη κορίτσια μου αδιαθέτησα σήμερα 25η μέρα, μάλλον λόγω της αγωγής που έκανα αυτό το μήνα! Ήξερα ότι δεν είχα κάτι να περιμένω αλλά είμαι πολύ αισιόδοξη για το καλοκαιράκι που έρχεται. Ελπίζω όμως ο Ιούνης να έχει φέρει τύχη σε όλες τις υπόλοιπες!

Επόμενη περίοδος 7/7, που έχω και επέτειο γάμου, και που ελπίζω αυτή να είναι η δική μου τυχερή ημερομηνία!

Σας φιλώ!

Σ ευχαριστω κορίτσι μου!!! Με το καλό κ σε σένα. Όλα καλά να μας πάνε!🙏👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα... Τι κάνετε? Χάθηκα το τελευταίο 10ημερο..ειχα τόση δουλειά που δεν πήρα ανάσα..Τον άντρα μου δεν έβλεπα καλά καλά.. Σας διάβαζα όμως κάθε βράδυ.. Σαν το παραμύθι που διαβάζουμε στα παιδιά για να κοιμηθούν έτσι και εγώ με σας.. 

Λυπάμαι για όλα τα άσχημα νέα που διάβασα, χαίρομαι με όλες τις χαρές και τα όμορφα νέα και εύχομαι για όλες τις προσπάθειες να πάνε όλα καλα😊  ελπίζω να είστε όλες καλα και θα προσπαθώ να σας γράφω πιο συχνά😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου εννοείται πως ανήκω κ στο δικό σας πινακακι δε φευγωωωω χαχαχαα .. @Frogel μου κ όλα τα κορίτσια που μου ευχήθηκαν σας ευχαριστώ.. έκανα την ωοληψια κ είμαι σπίτι τώρα.. πήρε ο γιατρός 15 !!! Εύχομαι από δω κ πέρα να προχωρήσουν κ να γονιμοποιηθούν να πάνε όλα καλά. Ο γιατρός είναι αισιόδοξος ❣️🙏🙏🙏💞 με το καλό σε όλες μας... 

καλη επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...