Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εργαστήριο για σπερμοδιαγραμμα


Recommended Posts

Παρακαλώ θα ήθελα να μου προτείνετε ένα αξιόπιστο εργαστήριο για σπερμοδιαγραμμα.....καθώς έχουμε δοκιμάσει σε 2 διαφορετικά εργαστήρια κ οι διαφορές είναι μεγάλες προς τα κάτω...Και μετά από λήψη βιταμινών...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anna91217 είπε:

Παρακαλώ θα ήθελα να μου προτείνετε ένα αξιόπιστο εργαστήριο για σπερμοδιαγραμμα.....καθώς έχουμε δοκιμάσει σε 2 διαφορετικά εργαστήρια κ οι διαφορές είναι μεγάλες προς τα κάτω...Και μετά από λήψη βιταμινών...

εμείς είχαμε κάνει στο μητέρα όπου βλέπει το αποτέλεσμα εμβρυολόγος και μετά που έδωσε πάλι για την ωοληψία / γονιμοποίηση είχαμε ίδια αποτελέσματα. Σημειώνω όμως ότι έτσι και αλλιώς δεν υπήρχε θέμα με το σπέρμα. Από άλλα κορίτσια έχω ακούσει αντίστοιχα καλά λόγια για το Ιασώ αλλά και το εργαστήριο του Λυμπερόπουλου. Αν θες γράψε στο θέμα μανούλες εξωσωματικής 2021 γιατί εκεί θα βρεις κορίτσια που αντιμετόπισαν πρόβλημα και σίγουρα έχουν περισσότερη εμπειρία στο θέμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anna91217 είπε:

Παρακαλώ θα ήθελα να μου προτείνετε ένα αξιόπιστο εργαστήριο για σπερμοδιαγραμμα.....καθώς έχουμε δοκιμάσει σε 2 διαφορετικά εργαστήρια κ οι διαφορές είναι μεγάλες προς τα κάτω...Και μετά από λήψη βιταμινών...

Λυμπεροπουλος .. Εχω ακουσει ειναι καλό.μα τοσες διαφορες ; Για δοκιμαστε εκει! Ειναι πολυ αξιοπιστο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Λυμπεροπουλος .. Εχω ακουσει ειναι καλό.μα τοσες διαφορες ; Για δοκιμαστε εκει! Ειναι πολυ αξιοπιστο

Ευχαριστώ πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

εμείς είχαμε κάνει στο μητέρα όπου βλέπει το αποτέλεσμα εμβρυολόγος και μετά που έδωσε πάλι για την ωοληψία / γονιμοποίηση είχαμε ίδια αποτελέσματα. Σημειώνω όμως ότι έτσι και αλλιώς δεν υπήρχε θέμα με το σπέρμα. Από άλλα κορίτσια έχω ακούσει αντίστοιχα καλά λόγια για το Ιασώ αλλά και το εργαστήριο του Λυμπερόπουλου. Αν θες γράψε στο θέμα μανούλες εξωσωματικής 2021 γιατί εκεί θα βρεις κορίτσια που αντιμετόπισαν πρόβλημα και σίγουρα έχουν περισσότερη εμπειρία στο θέμα. 

Ευχαριστώ πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anna91217 είπε:

Παρακαλώ θα ήθελα να μου προτείνετε ένα αξιόπιστο εργαστήριο για σπερμοδιαγραμμα.....καθώς έχουμε δοκιμάσει σε 2 διαφορετικά εργαστήρια κ οι διαφορές είναι μεγάλες προς τα κάτω...Και μετά από λήψη βιταμινών...

Λυμπερόπουλος με κλειστά ματια! Είναι εξειδικευμένο κέντρο σπερματολογιας και απόλυτα αξιόπιστο. Πάντα το αν θες στην αναζήτηση εδώ στο φόρουμ και θα δεις πολλά σχόλια από κορίτσια. Θα πρότεινα να κάνεις μαζί και καλλιέργεια και κατακερματισμό DNA. Ανεβαίνει η τιμή αλλα χρειάζονται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σελίνα είπε:

Λυμπερόπουλος με κλειστά ματια! Είναι εξειδικευμένο κέντρο σπερματολογιας και απόλυτα αξιόπιστο. Πάντα το αν θες στην αναζήτηση εδώ στο φόρουμ και θα δεις πολλά σχόλια από κορίτσια. Θα πρότεινα να κάνεις μαζί και καλλιέργεια και κατακερματισμό DNA. Ανεβαίνει η τιμή αλλα χρειάζονται. 

Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Anna91217 καλησπέρα!!! Και εγώ τον Λυμπεροπουλο θα σου προτείνω με κλειστά μάτια... Γενικά να έχεις υπόψιν σου πάντως ότι σε κάποιους ανθρώπους το σπέρμα έχει τα πάνω του και τα κάτω του... Ακόμη και ο ίδιος άνδρας να εξεταστεί 2-3 φορές στο ίδιο εργαστήριο ενδέχεται να υπάρξουν ανά τρίμηνο σημαντικές διαφορές.. Και εγώ δεν το πίστευα αλλά συνέβη στη δική μας περίπτωση..... Αυτό γίνεται γιατί απο ότι έχω ακούσει το σπέρμα ανανεώνεται στον ανδρικό οργανισμό κάθε 90 μερες... Επίσης παίζει  πολύ σημαντικό ρόλο η λήψη βιταμινών αλλά κ αντιβιωσεων ή αλλων φαρμάκων... Εμένα πχ ο άνδρας μου Οκτώβρη μήνα στον Λυμπεροπουλο είχε 6.000.000 ανά ml (πιθανόν λόγω μιας αντιβίωσης που είχε πάρει 20 μέρες πριν) και τον Μάρτη έχοντας πάρει και βιταμίνες είχε 35.000.000 ανά ml.   Παράξενο αλλά συνέβη!!! Εύχομαι να έχετε καλά αποτελέσματα στην εξέταση όταν την κάνετε ξανά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κ εμεις λυμπεροπουλο πηγαμε! Και σας παρακαλω θελω μια γνωμη! Δεν ειμαστε γιατροι, αλλα..ευχαριστω πολυ! Να σημειωσω οτι δεν εχουμε κηρσοκηλη (πριν 3 χρονια τουλαχιστον)

41AC6CB8-35D6-4E18-9F45-993B6960AB20.jpeg

D75CA20C-5217-4545-A489-6E87BFA3A23C.jpeg

33A55858-71FD-4F65-B800-F316ED11B826.jpeg

BC72C495-23F9-491F-BA5B-5B55D36F379B.jpeg

8F228259-EDEE-40BE-BFD1-40049EB9DA6C.jpeg

674F5286-8834-44DB-91E2-94B4B59FFB9A.jpeg

0137E785-E061-409B-8A86-29F4BC53EEDD.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω εάν είναι σωστό αυτό που σκέφτομαι απλά σου το λέω....με.βαση την κινητικότητα στο Α και Β είσαι καλή....

Σίγουρα σαν ποσότητα είναι πολύ...ανώμαλες όπως απ ότι βλέπω έχουμε όλοι αρκετά...Εμείς είμαστε στο 98% ....παρόλο αυτό όμως λέει έχετε ελπίδες....ψάχνουμε ένα στα τόσα εκατομμύρια.....Ο Ασβέστης θεωρείται ένας από τους καλύτερους ουρολογους αστρολόγος εάν χρειαστείς Κάνε εκεί ένα ραντεβού....Επίσης θα πρέπει να πάρει κάποια αντιξειωδωτικα .....καθώς και κάποια βιταμίνη....Εμείς δεν παίρνουμε  την ακριβή που θεωρείται και τόπ παίρνουμε πιο φθηνή pro creation και αντιοξειδωτικό ένα της smile καλό....Και βασιλικό πολτό σε χάπια

Έχετε κάνει dfi?? Κατάτμηση;;; είναι εξίσου σημαντική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Γκουντ μορνινγκκκκκκκ εβρι μπαντι!! Καλημέρα κορίτσια μου. Επιτέλους σήμερα μετά από πολλές μέρες δεν χρειάστηκα αποσυμφοριτικο  μύτης και χάπια για να μπορώ να λειτουργώ. Την πάτησα άσχημα με κρύωμα και ήμουν κρεβατωμενη.  @Elli13 αρχηγέ μου λιωνωωωω. Λιωνωωωω. Είδα την φωτό και συγκινήθηκα πολύ...αυτό το πλασματακι το ξέρουμε από όταν ήταν κύτταρο ακόμη..αχ υπέροχα συναισθήματα ❤️.  Διάβασα ότι μπόρεσα. Καλή επιτυχία @marinamanoulitsa ξέρω ότι είσαι ένα βήμα πριν το όνειρο σου! Πιστεύω δε σένα και σε αυτόν τον μήνα!  @Kate1992 χαχαχα πέθανα με το σχόλιο σου!! Ναι μαρή εσένα περιμένω εννοείται και βέβαια θα σε πιεσω να μείνεις έγκυος χθες για να πάρω και εγώ σειρά! Χαχαχ κανόνισε την πορεία σου. Μόνο αυτό σου λεω!! @Mpourmpouloεμείς τα λέμε φυσικά και εκτός, αλλά σου στέλνω και από εδώ μια ❤️🤗 @marilouuκαλή σου επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα θα σου πάνε υπέροχα ❤️.  @Elk μου αγαπημένη δεν ξέρω κάτι γι αυτό που είπες..όμως σου στέλνω μια ❤️. Τόσο καιρό οπότε μπαίνω πάντα βλέπω πόσο βοηθητική είσαι απέναντι σε όλες μας εδώ! Πάντα εδώ για τις απορίες μας!!    Εγώ κορίτσιαπ μου σήμερα θα πάω για έναν δεύτερο υπέρηχο. Την Δευτέρα ήταν η 7η μέρα του κύκλου μου και είχα ένα ωοθηλακιο 15 χιλιοστά . Αυτή τη φορά ίσως να μη με έπιασε καλά η κλομιφαινη και λόγω κρυωματος. Πρώτη φορά συμβαίνει να κάνω με χάπια μόνο ένα ωοθηλακιο! Ο γιατρός προγραμμάτισε την σπερματεγχυση για την Μ.Δευτερα.  επειδή όμως εγώ αγχώθηκα ότι μπορεί μέχρι τότε να σκάσει ζήτησα να με ξαναδεί και σήμερα θα ξαναπάω. Αγχώνομαι μην τυχόν και γίνει η ωορηξια μου την Κυριακή που είναι κλειστά τα κέντρα και δεν προλάβω να κάνω την σπερματεγχυση 
    • Καλημέρα! Να ακούσετε το γιατρό σας! Με το καλό το μωράκι σας και μια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!
    • Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!
    • Καλημέρα κορίτσια!! με το καλό κορίτσι μου καλή αρχή και αυτήν η φορά να είναι η τυχερη σου 🙏
    • Είναι να έχεις την κάμερα στο χέρι όλη την ώρα για να μείνουν οι συζητήσεις 😂😂😂 νομίζω είναι η πιο ωραία τους ηλικία…. Γιατί καταλαβαίνουν και αυτά ότι επικοινωνούν και προσπαθούν να μας εντυπωσιάσουν κάθε μέρα και πιο πολύ! Ε μωρέ και καβγάδες στο παιχνίδι είναι…εμένα μαλώνει με τον άντρα μου.,, μαμά ο μπαμπάς μου είπε αυτό μαμά ο μπαμπάς δεν μ αφήνει να πάρω το παιχνίδι… ειλικρινά νομίζω ο άντρας μου έγινε πιο μικρός από το παιδάκι μας 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...